Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość warjatka
polecono mi smarowac warge mascia "tribiotic" ale efekty sa prawie niewidoczne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja nosiłam kolczyk w języku przez cztery lata. obecnie od ponad roku już nie. samo przekłucie jakoś specjalnie mnie nie bolało. za to jakieś dwie godziny po język napuchł mi do gigantycznych rozmiarów, jęzor zaczął mnie boleć przez kolczyk i plułam się jak próbowałam mówić. :) przez dwa tygodnie byłam na płynnej diecie i w miarę możliwości płukałam usta szałwią oraz "sokałam" kostki lodu. o ile opuchlizna zeszła mi w miarę szybko, o tyle do poprawnego mówienia z kolczykiem w języku przyzwyczajałam się jakiś miesiąc. niestety kolczyk zniszczył mi szkliwo i za namową mojego dentysty wyjęłam go. czego nie żałuję bo jak rozmawiałam z facetami i zauważali, że mam kolczyk w języku to zaczynały się głupie docinki. no i w sumie kolczyk zrobiłam sobie w ramach "buntu" przed rodzicami i wszystkie koleżanki sikały z zazdrości do tego stopnia, że jedna zaraz potem też sobie poleciała zrobić. szczenięce lata/ :) dziurka zarosła mi bardzo szybko, zostało jedynie małe wzgrubienie na jęzorku w miejscu po kolczyku. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poki232
lesida ale to wykruszył Ci zęby? czy szkliwo zniszczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwcia
Od 2 dni mam kolczyk w jezyku.kto ma jakies sposoby zeby opuchlizna szybciej zeszla:P i co robicie zeby nie doszlo do zakarzenia. czekam na szybka odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelusia90
właśnie dziś przebiłam sobie język o godzinie 9 nie jadłam nic od rana bo jak spróbowałam to mnie bolał jak narazie nie seplenie i w miare jast ok jak nie mówie no a przebijanie bolało ale może to dlatego że mam twardy język aha i mówic trzeba dużo po przebiciu bo sie lepiej goi strasznie sie ciesze że mam kolczyk palić można ale trzeba płukać szałwia jak po jedzeniu i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lua
WARJATKA: powiedz kiedy przekłułaś dokładnie wargę i kiedy pierwszy raz po przekłuciu zmieniłas kolec? jesli nerw byłby uszkodzon czułabys mrowienie a po jakims czasie nie miałabys czucia w tym miejscu. Sprawdz czy kolec nie jest zbyt krótki, bo moze uciskać wargę... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lua
EWWWCIA: do zakazenia moze dojsc w wypadku gdy dotkniesz brudnymi palcami jezyka. Na opuchlizne proponuje ssać lód i płukac jamę ustną septosanem, szałwią. No i nie spozywaj poduktów mlecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lua
No i tak do wszystkich: guma miętowa wyciąga ból no i zmusza do poruszania jezykiem co dobrze wpływa na proces gojenia. Podczas gojenia miejsca przekłutego nalezy dobrze sie odżywiać i wysypiać. Dobre samopoczucie takze dobrze wpłynie na zagojenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warjatka
Dokładnie przebiłam 5.czerwca.Kolczyk nie jest krodki, jest w miare długi bo mi wystaje odrobine.Kolczyk zmieniłam jakiś tydzien po przebiciu na stal chirurgiczna ale mi warga bardziej spuchla i wsadziłam ten co miałam przed tem.A w tym miejscu co mam przebite zrobiło mi sie w koło tej dziurki lekko czerwone i jak wezme warde tak palcem pomacam to czuc takie zgrubienie.Chciałam sobie przebić teraz jezyk ale nie wiem co bedzie skoro z warga jest tak jak jest.Mam proźbe jesli bys mogła to odpisuj na moje gg11548741 bo nie zawsze jestem na forum.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwcia
A jak poznac ze doszlo do zakarzenia w jezyku??:P Lua ja zyje gume i mnie nic nie boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwcia
A jak poznac ze doszlo do zakarzenia w jezyku?? :P Lua ja zuje gume i mnie nic nie boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NessTee
A ja mam jeszcze jedno pytanko :) Albo nawet dwa ^^ Po pierwsze - ile mniej więcej kosztuje przebicie języka? ^^ a po drugie - mieszka ktoś z Was w okolicy Poznania? Znacie tutaj jakiś dobry salon Piercingu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lua
zakazenie jest rzadkim zjawiskiem przy przekłuciu jezyka... ale jesli juz to wyglad "psutego" sie języka, lekko przykrwione, no i duzy ból. Co do ceny przekłucia to w dobrym studio zapłacisz ok. 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzypsPldz
ja mam kolczyka w języku koleżanka mi pszebijała i niewiem opuchlizna mi nie schodzi ale idzie wytszymać jest tylko jeden problem jakaś kulka mi wyskoczyła koło kolczyka co to może być jak ktoś wie to niech pisze będe wdzięczny pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malilka
ta kulka co Ci się zrobiła to ropa.mi w salonie powiedzieli ze jesli bedzie się przestrzegało higieny to tej ropy nie bedzie ale jesli bedzie to trzeba ją przebić.(okrropne to zabrzmiało wiem .)xd mój jezor się już zagoił bardzo łądnie i mam swoje kochane upragnione małe cudo ;] w poniedziałek mam jechac na wymiane sztangi ;] pozdrawiam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kolczyka w języku od ponad roku...i jest mi z nim zaje*** co prawda po przekluciu musialam sie pomęczyć przez tydzień ale w sumie nie żałuje :D jest z nim świetna zabawa w buźce :D odradzam przełówanie samemu...najlepiej jest przebić u kosmetyczki i nie martwić sie ze coś poszło nie tak :D pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzypsPldz
dzięki ci wielkie a co ja mam jeść jem kanapki o może tak mam go już trzy dni i ile mnie jeszcze będzie bolała pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malilka to nie żadna ropa i nie można tego przebijać pod żadnym pozorem! To jest osocze i to samo zejdzie po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lua
KlauDDynka ma rację... - powiedz czy zajmujesz sie piercingiem? krzypsPldz: a z czym jesz te kanapki? Pamietaj ze nie mozna spozywac produktów mlecznych (nabiału). Nalezy ssać lód i płukac septosanem zmniejszy opuchlizne i czesciowy ból (pisałam to juz duzo razy) ból moze sie utrzymywac do tygdnia. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lua
aha... jeszcze jedno. Nie chce nikogo obrazac ale gardze i smieje sie z tych co wykazuja sie tak wielka głupotą i przekłuwaja ciało u znajomych lub sami. Gratuluje głupoty. To powinno wszystkich odsunąc od takich pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliette1000
chce sobie zrobic kolczyk w jezyku. moja mama sie nie zgadza bo twierdzi ze odetna mi jezyk... moze to glupio brzmi ale moja mama sie zgodzila na 2x w pepku (gora i dol) i w nosie i w uszach... ale na jezyk nie chcesz się zgodzić! ;/ namawialam juz duzo razy mame ale zawsze wychodzilo na NIE! Jak ja przekonac????... Ja go chce =((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzypsPldz
LUA frędzlu to żę ci to pszeszkadza to nie znaczy żę masz pisać na tym poscie oki nie masz kolczyka to nara a wogóle to post dla tych którzy mają kolczyki:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lua
krzypsPldz: haha... nie chce sie chwalić, ale gdybyś mnie zobaczył zgłupiałbys ile mam kolców i w jakich miejscach haha xD nie pisze tego by sie pochwalić. (nie obrazajac Ciebie) gdybys był choć trochę inteligentny, to zauwazyłbys moj post, w którym napisałam, ze zajmuje sie piercingiem i na ten temat wiem duzo. pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NessTee
Przebiłam wczoraj język ^^ w salonie. Samo przebicie, jak wiele osob mówiło - nawet nie poczułam. Ale gojenie? Jezyk mi spuchł, boli. Dzisiaj śniadanie [czyli kawałek arbuza i banana] jadłam ponad godzine. :) Ogolnie da sie zyc, ale bywało lepiej ^^ Po za tym - mam pytania. 1). Jaki lek przeciwbólowy można brać po przebiciu? Czytałam ze Ibuprofen, czy to to samo co Ibuprom? 2) jakim płynem płukać usta? 3) Pasta do zębów? Na czas gojenia? Jaką najlepiej używać. 4) Co mogę jeść? Tzn. Jakieś konkretne dania, aby sie tak nie męczyć. Jakieś papki dla dzieci? Gerbe czy jakoś tak? Mogą być? ^^ Babka mi wszytso wyjasniła, ale byłam tak zdenerwowana , ze ledwo pamiętam -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lua
NessTee: 1) zaden lek przeciwbólowy nie złagodzi bólu niestety ( a ibuprom i ibumprofen to to samo) 2) usta płucz septosanem lub szałwią ( nie mogą one byc gorące, ale zimne tez nie bo tracą wtedy swoje własciowosci) ssij tez lód 3) pasta nie ma znaczenia ( ale mietowa bedzie najlepsza) 4) jesc mozesz wszystko co dasz rade ;] oprócz produktów mlecznych. Najlepsze beda jakies przeciery z owoców, kaszki dla dzieci, kisielki. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Mam takie pytanie : Jak to sie goi tzn. czy mocno boli czy puchnie ? Ile sie to goi i ile to kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lua
kasiooolka: ból.. to jest niewłasciwe pytanie, bo jednego boli, a innego nie. Kazdy ma inne ciało. Z reguły z wypowiedzi ludzi wynika ze boli ( mnie nie bolało nic, ale mnie zadne przekłucie nie boli) zalezy to tez od nastawienia psychicznego i od spinania miesni jezyka. Puchnie na mniej wiecej tydzien. Koszt w dobrym salonie - ok. 100 pln nie chce nic mowic ale to wszystko było pisane tysiace razy, wystarczy przeczytac. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELżUNIA17
ja mam kolczyk w jezyku ponad 2 lata przebijalam w salonie tatuazy mnie to nic nie bolalo:) racja ze przez pare dni nie da sie nic jesc tylko na samych plynach sie jedzie ale da sie przezyc:D mnie np zagoilo sie szybko ale moja kolezanka to dopiero sie z tym meczyla a i najlepszy na plukanie po przebiciu jest DENTOSTEPT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×