Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość kynia
ja przebiłam w ponedziałek:)trochę bolało bo mam krótki język i nie mogła mi go złapać:D:Di dławiłam sie śliną:)ale przeżyłam.trochę seplenię przy niektórych słowach i jak szybko mówię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kynia
ja przebiłam w ponedziałek:)trochę bolało bo mam krótki język i nie mogła mi go złapać:D:Di dławiłam sie śliną:)ale przeżyłam.trochę seplenię przy niektórych słowach i jak szybko mówię:D a jeśli chodzi o zęby jak kto dba tak i ma.moja koleżanka chodzi często do dentysty i jest git ja tak samo będę kontrolować. Trochę mam biały język od rumianku, ale gólnie jest zaj***biście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 22
ja osobiscie mam taki kolczyk od 3ch lat i niemam z tym problemu. po przekluciu jezyk spuchl mi tlko troszeczkei przy utrzymaniu go w czystosci wygoil sie w ciagu 2ch dni.trzeba isc do pozadnej kosmetyczki a przeklucie bedzie prawie bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym radzila jednak piercera, a nie kosmetyczke. a po 2 dniach mogla zejsc opuchlizna, a nie wygoic sie jezyk (bo mowiac o wygojeniu chodzi o calkowite zagojenie rany, co trwa jednak troche dluzej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.modlishka
ja miałam kolczyk w języku przez tydzień:(przekłucie nic nie bolało tylko wlaśnie to "przygniecenie" szczypcami...dlaczego tydzien a no dlatego że kolczyk mi wrósł od spodu .Robiłam go u kosmetyczki...ktora pomyliła kolczyk do języka z kolczykiem do brody jak się potem okazało zrobiła to chyba z chciwości bo po prostu nie miala w danej chwili do języka więc zamieniła ...heh ja jej zaufałam i chociaż myślałam ze jest za krotki jak go zobaczylam juz w języku bo przed to go nie widzialam pomyslalam ze moge byc spokojna bo pewnie wie co robi...w ciagu tygodnia zadzwonila do mnie i powiedziala ze mam przyjechac wymienic kolczyk jak zobaczylam na jaki chce mi go wymienic to po prostu szok byl dwa razy dluzszy od tego ktory mialam w jezyku no i niestety tego juz nie mogla wyciagnac... bylam na chirurgii facet wyrwal mi kawalek skory z tym kolczykiem bolalo jak cholera...ktos zapytal czy nie bolalo jak wrastal szcerze nie super sie goil i w ogole wszystko bylo ok inny przypadek znam taki ze znajomej po trzech miesiącach zaczął gnić język(kolczyk ze stali chirurgicznej,robiony w innym salonie niz ja) i zostal jej obcięty...teraz jest niemowa:/ nie wiem co myslec o tym bo zazdroszcze ludziom ktorzy maja kolczyk w jezyku chcialabym bardzo kolczyk ale teraz boje sie komplikacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narvana
ja mam kolczyka aż od wczoraj ! Są plusy i misuny tego ! Minusy : nie mogę jeść, dziwnie mówię, boli, ropieje i jest wielki. [ ;d ] Plusy : fajny jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulis95
Mam pytanie... Chce sobie zrobić kolczyk w języku lecz mam małą wątpliwość.... Mam wadę wymowy (nie wypowiadam litery R [ to znaczy wypowiadam ale nie tak jak powinnam]) i od kilku osób słyszalam że po zrobieniu kolczyka w języku w ogóle nie będę wypowiadał litery R albo będę seplenić już cały czas... Chciałabym się dowiedzieć czy to prawda. Proszę pomóżcie !! Bardzo chce kolczyka ale nei chce seplenić cały czas.... Piszcie na gadu : 1245763 albo odpowiedzcie na forum. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .l.
Paulis95 Od kolczyka w języku się nie sepleni, na początku procesu gojenia może być problem z mówieniem i wypowiadaniem pewnych liter, ale później on przemija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINNNGGAAAA
hellooo ja też mam kolczyk w języku kumpela mi robila pare dni temu lecz nie radze ponieważ mam zakarzenie i musze go śćągnąć ale itak sobie zrobie jescze raz xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINNNGGAAAA
HELLLOOO mi robiła kumpela kolczyk w języku lecz nie radze !! lepiej iść do kosmetyczki ponieważ mam zakazenie i musze go wycągnąć pozdrawiam ~!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINNNGGAAAA
HELLLOOO mi robiła kumpela kolczyk w języku lecz nie radze !! lepiej iść do kosmetyczki ponieważ mam zakazenie i musze go wycągnąć pozdrawiam ~!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytankoo czy jak idzie sie zrobic kolczyka trzeba podpisywac zgodee tzn czy rodzice musza byc i cos podpisywac z gory dzieki za odp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga Gratuluje ;/ bez komentarza to pozostawiam. poliii robic w salonie piercingu i lepiej zeby chcieli zgode, bo to jeden z wyznacznikow kompetencji (oczywiscie nie mowie, ze jedyny), w wiekszosci salonow jest to wymagane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demenka
ja mam kolczyka w języku około 4 mies. i jest dobrze chociaż od wczoraj mnie zaczął boleć :/ tak ogólnie to super rzecz i nie żałuje ;))) mi opuchlizna zeszła po 4 dni, płukałam rumiankiem chociaż żadko miałam na to czas ;) samo przekłucie nie boli, chociaż przez kolczyka mówie lapiej niż mówiłam (wada zgryzu) tak przynajmniej mówią moi znajomi. Polecam ale tylko przekłuwanie u osób które sie na tym znają lub w specjalnym salonie piercingu. w razie pytań pisać na gg: 12414391

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GooSia112
ja mam kolczyka od jakiegoś miesiąca. Przebijała mi kolezanka i wszystko jest ok. Napoczątku sepleniłam ale nie byłam na diecie płynnej bo moi starzy o niczym nie wiedzieli. I nie wiedzą do tej pory. Nie mam zamiaru go wyciągać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dori17
ja się kułam w język wczoraj, kolo 15. przeklucia nawet nie zauwazylam bo bylam zbyt zdezorientowana tym co dookola sie dzialo :D jakas godzine po zabiehu nie moglam mowic. pierwszego dnia bylo ok. dzisiaj, dnia drugiego jęzor troche napuchl. a wlasciwie to zajmuje juz prawie cala sztange. dziwnie to wygląda XD ale w sumie zaczynam sie przyzwyczajac mam tylko jedno pytanie, czy jak sie je z kolczykiem to jest jakas różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .l.
Na początku możesz czuć różnicę, później nie ma już żadnej- przyzwyczajasz się.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztajerek
Czesc wam. Mam problem;/ nie moge namowic starych na kolczyka i chyba pujde z ciotka. to jest 1 problem a 2 to ja mieszkam w belchatowie i tm niema zadnego studia persingu. NIestety.I z tego co wczesniej czylalem to nie poecacie kosmetyczek co mam teraz zrobic?? Prosze o dopowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztajerek
CZesc nie zna ktos jakiejs dobrej piersinerki bo nie chce isc do kosmetyczki prosze o szybka dopowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztajerek
CZesc nie zna ktos jakiejs dobrej piersinerki bo nie chce isc do kosmetyczki prosze o szybka dopowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .l.
sztajerek Albo pojechać to najbliższego dużego miasta i znaleźć profesjonalne studio piercingu, albo nie przekłuwać. A namiary mogę Ci podać jak chcesz na maila, bardzo dobry piercer, ale niestety- tylko na terenie Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztajerek
Tylko, ze ja bardzo chce miec ten przebity jezyk. Bardzo mi na tym zalezy. A druga rzecz zeby stazy niewiedzieli. Bo jeszcze mam kolzenke ktora przebija (samouk) z tego co slyszalem to uleci, ale to juz bym wolal u kosmetyczki. Zeby ciotka miala w polsce auto to by bylo git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztajerek
Tylko, ze ja bardzo chce miec ten przebity jezyk. Bardzo mi na tym zalezy. A druga rzecz zeby stazy niewiedzieli. Bo jeszcze mam kolzenke ktora przebija (samouk) z tego co slyszalem to uleci, ale to juz bym wolal u kosmetyczki. Zeby ciotka miala w polsce auto to by bylo git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .l.
Lepszej rady niż 'nie przekłuć' nie jestem w stanie Ci dać. Przekłuwanie u kosmetyczki bądź koleżanki-samouka, która bardzo prawdopodobnie na uszy nie słyszała o takim urządzeniu jak autoklaw może być bardzo ryzykowne i niebezpieczne, a żałować będziesz na 100%. A oprócz samochodów istnieją jeszcze pociągi, autobusy- to akurat żaden problem. Przed rodzicami kolczyk da się ukryć. Powiedz mi, ile Ty w ogole masz lat, że tak boisz sie rodziców? Bo jak mniej niż 18, to może sobie lepiej na razie daruj ten kolczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztajerek
NO wBasnie o to chodzi ze mam 13lat. A moja dziewczyna wymyslila sobie dowdow milosci, itp. A pozatym mi sie to bardzo podoba. Z tego co slyszalem jedan kosmetyczka ma profesjonalne studio do persingu wiec musze pogadac z kolegam ktorzy maja przebity zeby sie dowiedziec. Jak bys mogla doradzic to prosze o pomoc. Kolczyk wjem ze da sie ukryc i bede go ukrywac jak najdluzej sie da. Gorzej jak sie skapnom zawczesnie. Plan mam juz wymyslony. Jade przed swietami do babci i ona idze zemna do kosmetyczki jako prawny opiekun przebijam i zostaje u babci do okolo 24 grudnia. Opuchlizna juz wtedy powina zejsc niebede moze juz seplenil. Zyczcie pwodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztajerek
Jesli mugl bym prosic o twoje gg to bym byl wdzieczyny. byesmy w tedy pogadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty
ja mam już 6 dni. pierwszego dnia od razu po przekuciu wpie...lałem kiełbase z bółeczką. bolało ale h.. . następnego dnia wpie...lałem 5x monte (nie wolno ale h..). żadnych rumianków nie piłem. przez pierwszy dzień ściemniałem mamie że mnie gardło tak boli że aż mówić nie mogłem (sepleniłem). następne 2 dni byłem we wrocku w szkole to ogólnie luz. MYŚLĘ ŻE ODKRĘCENIE DOLNEJ KULECZKI POMAGA W WYMOWIE (spróbuj i wypowiedz się na forum). spoko pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztajerek
Elos. ZAjebisty jak namowiles starych na kolca bo ja ich posatwie przed faktem albo beed ukrywal jak najdluzej. Jka masz jakies dobre teksty to podrzuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztajerek
Elos. ZAjebisty jak namowiles starych na kolca bo ja ich posatwie przed faktem albo beed ukrywal jak najdluzej. Jka masz jakies dobre teksty to podrzuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .l.
sztajerek wysłałam Ci na maile moje gg. Jak chcesz to się odezwij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×