Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość sylwiawfp
witam wczoraj przebilam sobie jezyk, w salonie robil mi to profesjonalista przemily japonczyk(mieszkam w londynie) zawsze marzylam o kolczyku ale panicznie sie balam.... teraz wiem ze nie bylo czego... posadzil mnie na fotelu obejrzal dokladnie jezyk wziol szczypce czy cos w tym rodzaju cacisnol ponownie dokladnie obejrzal wziol wenflon i przebil od dolu.... kazal tylko zamknac oczka ale to trfalo doslownie 20sek. i po wszystkim kolczyczek dokladnie zakrecony mowilam normalnie nawet nie czulam zebym miala jakis dyskonfort.... po paru godzinach tak po jakis 4 jezyk mi napuchl i trocche zaczelam miec problemy w mowieniem woieczorem strasznie sie zaczelam slinic hehehe poniewaz nie umialam przez spuchniety jezyk przelknac. dzis rano stalam opuchlizne mam delikatnie mniejsza ale nadal trudnosci z lykaniem nie boli ale jest zeczywiscie bardzo utrudnione lykanie... no coz z jedzieniem nawet nie proboje... plukam przynem do jamy ustnej, ttroche sie czje niezrecznie hcodz normalnie mowie, ale latwiej jest mi wypluc niz lykac wiec nie wiem jak to bedzie.... moze ma ktos jakas rade na lerze szybciejsze gojenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiawfp
witam wczoraj przebilam sobie jezyk, w salonie robil mi to profesjonalista przemily japonczyk(mieszkam w londynie) zawsze marzylam o kolczyku ale panicznie sie balam.... teraz wiem ze nie bylo czego... posadzil mnie na fotelu obejrzal dokladnie jezyk wziol szczypce czy cos w tym rodzaju cacisnol ponownie dokladnie obejrzal wziol wenflon i przebil od dolu.... kazal tylko zamknac oczka ale to trfalo doslownie 20sek. i po wszystkim kolczyczek dokladnie zakrecony mowilam normalnie nawet nie czulam zebym miala jakis dyskonfort.... po paru godzinach tak po jakis 4 jezyk mi napuchl i trocche zaczelam miec problemy w mowieniem woieczorem strasznie sie zaczelam slinic hehehe poniewaz nie umialam przez spuchniety jezyk przelknac. dzis rano stalam opuchlizne mam delikatnie mniejsza ale nadal trudnosci z lykaniem nie boli ale jest zeczywiscie bardzo utrudnione lykanie... no coz z jedzieniem nawet nie proboje... plukam przynem do jamy ustnej, ttroche sie czje niezrecznie hcodz normalnie mowie, ale latwiej jest mi wypluc niz lykac wiec nie wiem jak to bedzie.... moze ma ktos jakas rade na lerze szybciejsze gojenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiawfp
witam wczoraj przebilam sobie jezyk, w salonie robil mi to profesjonalista przemily japonczyk(mieszkam w londynie) zawsze marzylam o kolczyku ale panicznie sie balam.... teraz wiem ze nie bylo czego... posadzil mnie na fotelu obejrzal dokladnie jezyk wziol szczypce czy cos w tym rodzaju cacisnol ponownie dokladnie obejrzal wziol wenflon i przebil od dolu.... kazal tylko zamknac oczka ale to trfalo doslownie 20sek. i po wszystkim kolczyczek dokladnie zakrecony mowilam normalnie nawet nie czulam zebym miala jakis dyskonfort.... po paru godzinach tak po jakis 4 jezyk mi napuchl i trocche zaczelam miec problemy w mowieniem woieczorem strasznie sie zaczelam slinic hehehe poniewaz nie umialam przez spuchniety jezyk przelknac. dzis rano stalam opuchlizne mam delikatnie mniejsza ale nadal trudnosci z lykaniem nie boli ale jest zeczywiscie bardzo utrudnione lykanie... no coz z jedzieniem nawet nie proboje... plukam przynem do jamy ustnej, ttroche sie czje niezrecznie hcodz normalnie mowie, ale latwiej jest mi wypluc niz lykac wiec nie wiem jak to bedzie.... moze ma ktos jakas rade na lerze szybciejsze gojenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiawfp
witam wczoraj przebilam sobie jezyk, w salonie robil mi to profesjonalista przemily japonczyk(mieszkam w londynie) zawsze marzylam o kolczyku ale panicznie sie balam.... teraz wiem ze nie bylo czego... posadzil mnie na fotelu obejrzal dokladnie jezyk wziol szczypce czy cos w tym rodzaju cacisnol ponownie dokladnie obejrzal wziol wenflon i przebil od dolu.... kazal tylko zamknac oczka ale to trfalo doslownie 20sek. i po wszystkim kolczyczek dokladnie zakrecony mowilam normalnie nawet nie czulam zebym miala jakis dyskonfort.... po paru godzinach tak po jakis 4 jezyk mi napuchl i trocche zaczelam miec problemy w mowieniem woieczorem strasznie sie zaczelam slinic hehehe poniewaz nie umialam przez spuchniety jezyk przelknac. dzis rano stalam opuchlizne mam delikatnie mniejsza ale nadal trudnosci z lykaniem nie boli ale jest zeczywiscie bardzo utrudnione lykanie... no coz z jedzieniem nawet nie proboje... plukam przynem do jamy ustnej, ttroche sie czje niezrecznie hcodz normalnie mowie, ale latwiej jest mi wypluc niz lykac wiec nie wiem jak to bedzie.... moze ma ktos jakas rade na lerze szybciejsze gojenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaaaaaaaaa
ja mam juz od jakiegos czasu kolczyk, nie prawda ze się chudnie je ledwo przyszlam po przebiciu to jadlam obiad bolalo tylko jak sol mi wleciala w dziure, nastepnego dnia bardziej papkowate dania jadlam a trzeciego to juz normalnie zapiekanke wcianalam. mnie prawie wcale nie bolalo tylko wazne jest zeby plukac szałwią żeby nic sie nie dostalo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe stworzonko
a gumy i słonecznik można wcinać którego dnia po przebiciu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam kolczyk
od ponad roku robilam w salonie kosmetycznym, kosztowało mnie to 99zł przekłucie bolało bardzo, ale mialam robiony bez znieczulenia, z tego co mi wiadomo wiekszosc salonow robi jednak ze zniczuleniem jednak bol przekłucia jest tylko chwilka i da sie to wytrzymac pozniej wlasciwie nie bola moglam normalnie mowic, dopiero kilka godzin po zabiegu jezyk spuchł z jedzeniem trzeba sobie jakos radzic...boli ale nie jest az tak zle no i tak jak wszzyscy pisza po ok 4 dniach opuchlizna zeszla i slyszalam od wielu osob ze dziurka w jezyku zarazsta po ok. pol godz...nie jest to prawda ok miesiac temu mialam zapalenie dzisel i wyjelam kolczyk bo balam sie ze moze pogorszyc sprawe, nie nosilam go ok 2 dni dziurka moze nieco sie zwezyla ale nie zarosla aha ja nie seplenilam w ogołe (z tego co pamietam) a co do opinii ludzi sa bardzo rózne, mojejmu obecnemu chlopakowi bardzo sie podoba...wiec narazie niech sobie tam bedzie;P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha2512
Ja mam kolczyka od 19 grudnia zeszlego roku :) jestem z niego bardzo zadowolona :) nie mam ukonczone jeszcze 18 lat i myslalam ze bede miala jakies problemy, ze bedzie potrzebne zezwolenie rodzicow, ale nic takiego nie bylo mi potrzebne, kosmetyczka tylko zapytala ile mam lat i czy rodzice wiedza, troszke sklamalam, bo rodzice nic nie wiedzieli :P ale juz wiedza :) Na przebicie poszlam razem z chlopakiem, on wygladal na bardziej wystraszonego niz ja :P język mialam przebity od dolu jak dobrze kojarze, bez znieczulenia i nie bolalo. caly zabieg trwal gora 3min ;p. Język mi bardzo nie spuchl tylko mialam bardzo dretwy, troszke seplenilam, ale rodzice jakos nie zauwazyli tego xD jadlam normalnie od samego poczatku, no w prawdzie troche sie z tym schodzilo dluzej :P buzke plukalam "DENTOSEPTEM". Normalnie juz mowilam po 3 dniach a po 2 tygodniach wymienilam kolczyk a krotki. Chlopakowi sie bardzo podoba i ciesze sie z tego powodu :) a rodzice...hmm...myslalam ze gorsza bedzie ich reakcja ;p mama troszke marudzila, a tacie to sie widocznie spodobalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabelka7
Hey pisze na tym forum bo mam kilka pytań i kilka uwag. Szczerze to denerwuja mnie osoby, które krytykuja innych za to, ze chca sobie zrobic kolczyk. Przeciez to jest ich sprawa i tylko zniechęcacie ich;/ Kazdemu przeciez podobaja sie inne rzeczy. Jednym sie podobaja kolczyki na mmiejscach intymnych(np mi sie to nie podoba)a inny wola tatuaze. A teraz juz do rzeczy:) chce sobie zrobić na urodzinki kolczyk. Ale boje sie ze tego bolu. Moja kolezanka robila na rerie kolczyk to zemdlała:( Nie wiem od czego to zalezy ale szczerze to sie przeraziłam. Bardzo mi sie podaba kolczyk w języku i prosze mi nie pisać, ze wszyscy to robia dla szpanu itp(ja to robie dla siebie a nie zeby kazdy podziwial ze go mam). Wiekszość osob pisze ze to nie boli wiec może ktoś wie dlaczego moja koleżanka zemdlala przy przebijaniu? Nie boje sie bólu bo bardzo mi na tej ozdubce zalezy:) Jazeli ktoś ma jakieś swoje zdjęcia z kolczykiem to chcialabym prosić o pokazanie:) PROSZE O POMOC :* Z GORY DZIEKUJE:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabelka7
Hey pisze na tym forum bo mam kilka pytań i kilka uwag. Szczerze to denerwuja mnie osoby, które krytykuja innych za to, ze chca sobie zrobic kolczyk. Przeciez to jest ich sprawa i tylko zniechęcacie ich;/ Kazdemu przeciez podobaja sie inne rzeczy. Jednym sie podobaja kolczyki na mmiejscach intymnych(np mi sie to nie podoba)a inny wola tatuaze. A teraz juz do rzeczy:) chce sobie zrobić na urodzinki kolczyk. Ale boje sie ze tego bolu. Moja kolezanka robila na rerie kolczyk to zemdlała:( Nie wiem od czego to zalezy ale szczerze to sie przeraziłam. Bardzo mi sie podaba kolczyk w języku i prosze mi nie pisać, ze wszyscy to robia dla szpanu itp(ja to robie dla siebie a nie zeby kazdy podziwial ze go mam). Wiekszość osob pisze ze to nie boli wiec może ktoś wie dlaczego moja koleżanka zemdlala przy przebijaniu? Nie boje sie bólu bo bardzo mi na tej ozdubce zalezy:) Jazeli ktoś ma jakieś swoje zdjęcia z kolczykiem to chcialabym prosić o pokazanie:) PROSZE O POMOC :* Z GORY DZIEKUJE:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabelka7
Hey pisze na tym forum bo mam kilka pytań i kilka uwag. Szczerze to denerwuja mnie osoby, które krytykuja innych za to, ze chca sobie zrobic kolczyk. Przeciez to jest ich sprawa i tylko zniechęcacie ich;/ Kazdemu przeciez podobaja sie inne rzeczy. Jednym sie podobaja kolczyki na mmiejscach intymnych(np mi sie to nie podoba)a inny wola tatuaze. A teraz juz do rzeczy:) chce sobie zrobić na urodzinki kolczyk. Ale boje sie ze tego bolu. Moja kolezanka robila na rerie kolczyk to zemdlała:( Nie wiem od czego to zalezy ale szczerze to sie przeraziłam. Bardzo mi sie podaba kolczyk w języku i prosze mi nie pisać, ze wszyscy to robia dla szpanu itp(ja to robie dla siebie a nie zeby kazdy podziwial ze go mam). Wiekszość osob pisze ze to nie boli wiec może ktoś wie dlaczego moja koleżanka zemdlala przy przebijaniu? Nie boje sie bólu bo bardzo mi na tej ozdubce zalezy:) Jazeli ktoś ma jakieś swoje zdjęcia z kolczykiem to chcialabym prosić o pokazanie:) PROSZE O POMOC :* Z GORY DZIEKUJE:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inezja
Ludzie! Czy wy wogle czytacie wypowiedzi innych?!w 90% komentarzy jest napisane to samo o.O Ja chciałam zapytać które studio pircingu w Krakowie jest najlepsze??Czy kult na szpitalnej to odpowiednie miejsce?? Acha i jeszcze jedno.. Czy po przebiciu mogę sie kąpać w kompieliskach publicznych np. Basen albo morze?!?! Bo jak mi naleci wody do buzi:/ Czekam na odp:) thk:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezja Kult jest ok, ale w Krakowie kluje tez Roni, wiec jego polecam z czystym sumieniem :) pracuje w 9th circle :) kapac sie mozna jak najbardziej, ale dopiero po wygojeniu sie przeklucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inezja
aa.. dzieki:) A potrzebna tam jest zgoda rodzica? Bo ja raczej wygladam na 17 lat(podobno :P ) wiec moze nie bedzie problemu... Acha.. i jeszcze jedno pytanie.. Jak zrobic zeby mama nie widziala?! Wiem ze niemoge smiac sie przy niej za bardzo itp. I specialnie chce tak zrobic tego kolczyka zeby odrazu potem wyjechac na jakies zawody albo cos:) Ale wkoncu wroce.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inezja
aa.. dzieki:) A potrzebna tam jest zgoda rodzica? Bo ja raczej wygladam na 17 lat(podobno :P ) wiec moze nie bedzie problemu... Acha.. i jeszcze jedno pytanie.. Jak zrobic zeby mama nie widziala?! Wiem ze niemoge smiac sie przy niej za bardzo itp. I specialnie chce tak zrobic tego kolczyka zeby odrazu potem wyjechac na jakies zawody albo cos:) Ale wkoncu wroce.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inezja
aa.. dzieki:) A potrzebna tam jest zgoda rodzica? Bo ja raczej wygladam na 17 lat(podobno :P ) wiec moze nie bedzie problemu... Acha.. i jeszcze jedno pytanie.. Jak zrobic zeby mama nie widziala?! Wiem ze niemoge smiac sie przy niej za bardzo itp. I specialnie chce tak zrobic tego kolczyka zeby odrazu potem wyjechac na jakies zawody albo cos:) Ale wkoncu wroce.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inezja
Aaachha.. dzieki za pomoc:) A czy tam potrzebe jest pozwolenie rodzica?? W sumie wygladam na 16..17(podobno :P ) Ale niechce jakis problemow na miejscu bo i takpozwolenia nie załatwie:P Chyba ze przyjma podpis na kartce:P I jeszcze jedno.. niewiem co z moja mama... wiem ze mnie zabije.. Ale przeciez sama jej nie powiem.. Ale niechce tez zeby zauwazyła.. Co mam robic?! Wiem ze nie moge sie smiach przy niej za bardzo itp. I nawet sobie ustawie tak wszytko zeby po przebiciu wyjechac na jakies zawody.. ale kiedys bede musiała wrocic.. :/ Dzieki za pomoc:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inezja
Aaachha.. dzieki za pomoc:) A czy tam potrzebe jest pozwolenie rodzica?? W sumie wygladam na 16..17(podobno :P ) Ale niechce jakis problemow na miejscu bo i takpozwolenia nie załatwie:P Chyba ze przyjma podpis na kartce:P I jeszcze jedno.. niewiem co z moja mama... wiem ze mnie zabije.. Ale przeciez sama jej nie powiem.. Ale niechce tez zeby zauwazyła.. Co mam robic?! Wiem ze nie moge sie smiach przy niej za bardzo itp. I nawet sobie ustawie tak wszytko zeby po przebiciu wyjechac na jakies zawody.. ale kiedys bede musiała wrocic.. :/ Dzieki za pomoc:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypuszczam, ze bedzie potrzebna zgoda rodzica, ale najlepiej sama zapytaj w salonie :) wiem, ze w niektorych salonach kluja bez zgody po ukonczeniu 16 roku zycia, ale sa tez salony w ktorych nie kluja wogole osob niepelnoletnich nawet za zgoda rodzica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inezja
Acha.. dzieki za pomoc:* No co Ty.. moja mama jak by o tym uslyszała to juz by mnie zabiła^^ A co dopiero:P A własnie.. a co ja moge jesc przez te pierwsze dni?? Bo nie moge jesc podobno jogurtow ani nic z nabialu.. To co moge?! Acha.. i czytałam gdzies ze niemoge pic przez RURKE! Dlaczego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inezja
No z ta rurka to niewiem ocb. A nabialu nie wolno bo moze Ci jezyk zgnic.. :/ A w 9th circle ile kosztuje przebicie?? Bo wiem ze w kulcie 100zł z kolczykiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia jakie sa tam ceny, bo na ich stronie nie ma cennika, ale mozesz zamailowac do nich albo zadzwonic i zapytac :) jogurtow nie powinno sie jesc ze wzgledu na bakterie sie w nich znajdujace :) o slomce nic nie slyszalam. zreszta w salonie poinstruuja Cie jak pielegnowac przeklucie, co mozna jesc czego unikac itp. :) na pewno nie radze goracych i pikantnych potraw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnielaAniela
robilam ale jakies 5 lat temu i od roku juz go nie mam znudzil mi sie poza tym zauwazylam ze zeby zaczely niszczyc mi sie szybciej no i dziasla zaczely zanikac na dlozsza mete nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnielaAniela
hej ja robilam kolczyka jakies 5 lat temu a od roku juz go nie mam znudzil mi sie poprostu.... ale tez zaczol niszczyc mi zeby i dziasla zaczely mi sie cofac , na dlozsza mete nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnielaAniela
hej ja robilam kolczyka jakies 5 lat temu a od roku juz go nie mam znudzil mi sie poprostu.... ale tez zaczol niszczyc mi zeby i dziasla zaczely mi sie cofac , na dlozsza mete nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczyyk
Jak dlugo nie mozna jesc majac kolczyk w jezyku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnielaAniela
ja nie moglam jesc tydzien za to lecialy jogurtu i zupki przecierane :) schudlam troche co na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnielaAniela
7 dni ale jachalam na jogurtach i zupkach przecieranych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam problemy przez pierwsze 3 dni.. pierwsze 2 dni jak wyjete z zyciorysu :D zeby cokolwiek polknac musialam 'przelewac' wszystko w ustach do gardla przechylajac glowe na boki bo jezykiem ani na milimetr nie moglam ruszyc.. masakra.. drugi raz bym sobei tego nie zrobila ale lubie swoj kolczyk mam go ponad rok :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam problemy przez pierwsze 3 dni.. pierwsze 2 dni jak wyjete z zyciorysu :D zeby cokolwiek polknac musialam 'przelewac' wszystko w ustach do gardla przechylajac glowe na boki bo jezykiem ani na milimetr nie moglam ruszyc.. masakra.. drugi raz bym sobei tego nie zrobila ale lubie swoj kolczyk mam go ponad rok :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×