Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sabinus

stringi to najmniej erotyczne majteczki w historii ...

Polecane posty

Gość co za głupi topik
Dlaczego nie odpowiedziałas co sądzisz na temat seksu orlanego?? Pewnie tez potepisz go i powiesz ze ci co go lubią są nieprzyzwoici i niemoralni. Pewnie robisz to w domu po ciemku i pod kołdrą... wszystko po bozemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaa25
wystające stringi toleruję u dzieci do 17 roku życia, ale jak patrzę na moje koleżanki w wieku 20-30 lat z gaciami na wierzchu to zbiera mi się na wymioty. noszę tylko biodrówki- i spodnie i spoódnice- ale nigdy ne podciągam ich pod szyję żeby wszyscy to widzieli!!! w pewnym wieku to juz poprostu nieestetyczne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny krude blade
lubie jak gołe jesteście na dole całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne one by najlepiej
gołe chodziły gdyby tylko im pozwolić. Na szczęście jest mężczyzna, który czuwa nad nimi. Nie dziwi mnie, że w islamie kobiety mogą opuszczać dom tylko w topwarzystwie męża, ojca lub brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezwstydnice jedne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O TAAAAAK
UWIELBIAMY STRINGI NOSIC BO NIE MA NIC BARDZIEJ KRĘCĄCEGO NIZ ŚWIADOMOŚĆ ZE GAPI SIE NA NAS JAKIŚ KOLEŚ I MARZY O TYM ZEBY NAS DOTKNĄĆ, ZE WSPOMINA POTEM WIDOK NASZYCH STRINGÓW KIEDY KONIA SOBIE WALI... O TAAAAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz takie marzenia
to do burdelu albo pod latarnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalana dziewczyna
Ludzie czy wyście powariowali? Jak można kogoś oceniać po tym czy nosi springi, figi czy bokserki. Wasze teorie związane z tym, że dziewczyny noszące springi są kurewkami są śmiechu warte. W mojej szafce na bieliznę można znaleźć po równo stringi, figi, bokserki i nosze wszystkie rodzaje majtek i co……………. Jak by mniej autor topiu zobaczył jednego dnia w figach to by stwierdził, że jestem normalna ale na drugi dzień jakbym była w stringach to już kurwa? I jak niby widać pod dżinsami jaki rodzaj majtek ma dziewczyna na sobie? Ważne aby nie wystawiać własnych majtek na widok publiczny, mnie również nie podoba się jak dziewczyna ma biodrówki a z spod nich wystają cieniutkie paseczki stringów ale tak samo źle by wygadały wywalone na zewnątrz figi. Nawet jeśli jakaś dziewczyna jest wyzywająco ubrana nie ośmieliłabym się pomyśleć o niej, że to jakaś kurewka co daje w krzakach za browarna. To co teraz zabronią nosić kobietą przeciwnicy stringów, może biustonosze typu push-up ? Przecież to jest jakaś paranoja, walnięta ideologia i niby za tym stoi moralność. Jak autor tematu jest taki moralny to niech nie patrzy się obcym dziewczynom po tyłkach. Dziewczyny nie dajcie się bo jak tak dalej pójdzie to będziemy po ulicach chodzić w czadorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie czy wyście powariowali? Jak można kogoś oceniać po tym czy nosi springi, figi czy bokserki. Wasze teorie związane z tym, że dziewczyny noszące springi są kurewkami są śmiechu warte. W mojej szafce na bieliznę można znaleźć po równo stringi, figi, bokserki i nosze wszystkie rodzaje majtek i co……………. Jak by mniej autor topiu zobaczył jednego dnia w figach to by stwierdził, że jestem normalna ale na drugi dzień jakbym była w stringach to już kurwa? I jak niby widać pod dżinsami jaki rodzaj majtek ma dziewczyna na sobie? Ważne aby nie wystawiać własnych majtek na widok publiczny, mnie również nie podoba się jak dziewczyna ma biodrówki a z spod nich wystają cieniutkie paseczki stringów ale tak samo źle by wygadały wywalone na zewnątrz figi. Nawet jeśli jakaś dziewczyna jest wyzywająco ubrana nie ośmieliłabym się pomyśleć o niej, że to jakaś kurewka co daje w krzakach za browarna. To co teraz zabronią nosić kobietą przeciwnicy stringów, może biustonosze typu push-up ? Przecież to jest jakaś paranoja, walnięta ideologia i niby za tym stoi moralność. Jak autor tematu jest taki moralny to niech nie patrzy się obcym dziewczynom po tyłkach. Dziewczyny nie dajcie się bo jak tak dalej pójdzie to będziemy po ulicach chodzić w czadorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasilczik
podejrzewam, ze dziewczyna, która ma i nosi tak zasadniczo rózną bielizną jak figi, stringi czy bokserki jest osobowościowo nieokreślona, jest wewnętzrnie rozmyta i niewyraźna. ja bałbym się z kimś takim związać, lubię jasne sytuacje, lubię jednoznacznych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe, coraz lepiej się temat rozwija. A ja durna nie zastanawiałam się nad wagą swego postępowania przy kupowaniu majtek hahahaha. Ileż interesujących rozważań mnie ominęło. No cóż widać pan założyciel topiku nic tylko o seksie myśli, to może zagadaj z jakąś w stringach, i po problemie. (ja akurat mam figi, więc dziś się nie puszczam) Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasze czyny i myśli
mają swoje konsekwencje - musimy tego byc świadomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak to pewne, że gdy wybiorę złe majtki świat ulegnie zagładzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest chyba u Szekspira
jakaś taka historia: kowal żle przybił podkowę królewskigo konia, ponieważ podkowa była źle przybita odpadła odpadła w czasie bitwy, kiedy odpadła podkowa koń sie potknął, ponieważ koń się potknął król spadł z konia, ponieważ król spadł z konia wojsko wpadło w panikę, ponieważ wojsko wpadło w panikę bitwa została przegrana, poniewa ż bitwa była przegrana upadło królestwo. I tak z powodu złego przybicia pokowy upadło królestwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakaż to różnica
jeśli chodzisz w strinfgach demoralizujesz innych, jeśli inni są zdemoralizowani wali się cywilizacja ... to tak z gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papiron
a jeśli kobieta że tak powiem zrobi kaku to przecież nawet jak się podetrze to i tak ubrudzi sobie spodnie bo przecież bidetów w toaletach publicznych nie ma. jak to jest może dziewczyny opowiedzą o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no papiron nieżle
babeczki zażyłeś - jednyne co im zostaje to powiedzieć, że one nie wydalają w miejscach publicznych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stringi są demoralizujące?? Przecież nawet panie starsze robiły je na szydełku swego czasu co widziałam w telekspresie hehe. A kogóż to mam demoralizować niby, czyżbyś uważało ogół naszego społeczeństwa za bandę idiotów, która daje się ot tak demoralizować??? D Demo Demon Tak, tak oto rozpoczyna się epoka moralnej zgnilizny, zatracenia jedynie słusznych wartości a to wszystko przez stringi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to wymyśliłaś ...
chyba w febrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydalanie w miejscach publicznych jest dla tematem kłopotliwym, nie mniej jednak każdemu dobrze znanym. Pół biedy, jeśli w pobliżu znajduje się toaleta publiczna z dostępnym papierem toaletowym. W przypadku braku tegoż zawsze użyć można chusteczek higienicznych. Istnieje niestety, problem srania na wolnym powietrzu, który jest zdecydowanie bardziej złożony. Jak wiemy zdarza się, że nie każdy jest w takiej chwili w posiadaniu czegoś do podtarcia. Istnieje wersja pozwalająca użyć biletu autobusowego lub jakiegokolwiek świstka, jednak na forum internetowym nie jestem w stanie tego pokazać niestety. W każdym razie okazuje się, że z pomocą może nam przyjść okoliczna przyroda, najlepiej użuć dużych liści. To tyle w kwestji wydalania poza miejscami niepublicznymi. Dziękuję za uwagę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autora/autorkę wpisu z 18:16, proszę o traktowanie mojego wpisu z 18:04 (chyba) nie całkiem poważnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta...powiedz mi jaką bieliznę nosisz,a powiem Ci kim jesteś... guzik prawda. Ja nosze taką a nie inną bieliznę i takie a nie inne ubrania czy buty ze względu na wygodę. A szwy figów/fig (jak kto woli:P ) tez nie wyglądają zbyt estetycznie pod spodniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papiron
nie złapałaś istoty problemu. otóż żadne podtarcie nie jest w pełni skutecznie w usuwaniu resztek po wypróżnieniu. Normalnie te resztki osadzają się na wewnętzrnej stronie majteczek, a na strinagach nie mają się na czym osadzać i muszą osadzić się na spodniach. I oto pytałem - jak sobie z tym stringówki dają radę. Czy może piorą codziennie spodnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he
papiron daj namiary na siebie a podrzucę Ci opakowanie chusteczek do higieny intymnej celem uskutecznienia Twojego podcierania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz!! No cóż może i piorą, nie wiem. Ja podcieram się dokładnie. Czy możemy jeszcze bardziej idiotyczną rozmowę stworzyć?? hehehe;) Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„podejrzewam, ze dziewczyna, która ma i nosi tak zasadniczo rózną bielizną jak figi, stringi czy bokserki jest osobowościowo nieokreślona, jest wewnętzrnie rozmyta i niewyraźna. ja bałbym się z kimś takim związać, lubię jasne sytuacje, lubię jednoznacznych ludzi.” Haha koleś czy Ty jesteś normalny? Podejrzewam, że nie, ja na Twoim miejscu wstydziłabym się na forum publicznym głosić takie brednie. Fajnie na podstawie bielizny jaka noszę zrobiłeś analizę mojej psychiki no kurcze tylko pogratulować, jesteś lepszy od Freuda Co do mojej osobowości to się nie martw jestem dorosłą normalną kobietą, jednoznacznie określoną a nosze to na co akurat mam ochotę i w czym jest mi wygodnie. W zimę noszę bokserki bo mi w nich ciepło, na trening zakładam figi bo wygodniejsze a na randkę stringi bo są seksowne etc ale skoro to według ciebie świadczy o moim rozmyciu to ja dziękuje tobie za rozmowę. Skąd się biorą tacy pseudopsychologowie, pseudosocjologowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„jeśli chodzisz w strinfgach demoralizujesz innych, jeśli inni są zdemoralizowani wali się cywilizacja ... to tak z gruba” Przepraszam bardzo a w jaki sposób stringi demoralizują innych? Pod dżinsami ich raczej nie widać, no chyba, że pod opiętymi jasnymi spodniami. Najlepiej to wszystko zwalić na kobiety. To się nie gapić na tyłki dziewczyn i nie ma problemu, czy ktoś Cię zmusza do obserwowania damskich tyłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×