Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sabinus

stringi to najmniej erotyczne majteczki w historii ...

Polecane posty

Gość antyfeministek
to właśnie argumentacja feministek. A nas tak przyroda nas stworzyła abyśmy gapili się na wybrane części kobiet, podniecali się i zapładniali kobiety, a te rodziły dzieci i je wychowywały. I niech jakieś pieprzone lesby walczące niby o prawa kobiet nie mącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty normalna lepiej
czytaj topiki zamiast dyskutować z własnymi tezami o tezach innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO TERAZ JA
"Normalna" własnie dobrze pisze tyle ze tego nie rozumiesz. Domyślam sie ze jestes przeciewniczką stringów i tym samym nalezysz do grona ludzi ograniczonych i obłudnych, bo nie ma nic głubszego niz wygłaszanie teorii o rozwiązłości kobiety na podstawie majtek jakie nosi (koloru włosów, tego czy nosi rózowe ciuchy, korzysta z solarium itp). Ja rozumiem ze nie wszystkie kobiety ubierają stringi, ale po co takie smieszne rzeczy pisać na temat tych ktore je noszą. A swoją drogą z doświadczenia wiem, ze najwięcej przeciwników stringów jest wśrod: a) podstarzałych babek b) kościelnych dewotek c) kobiet, które brzydko wyglądają w stringach (ze względu na tusze) To własnie one najwięcej komentują:) Oczywiście nie chciałabym urazić tych kobiet, ktore nie noszą stringów bo po prostu nie lubią, ale NIE KRYTYKUJĄ tych które noszą. Te ostatnie mają klase, której mogłyby pozazdrościc te które dzis na tym topikU takie bzdury wypisywały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu kobiety ile
razy mam pisać, że jestem facetem. Po polsku nie rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO TERAZ JA
To uzywaj konkretnego nicka, a nie zamiast niego wpisujesz częsc komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym zakazał kobietom
nośić majtki ... oszczędziły by sobie ich ciągłego sciągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I o co tyle krzyku ? ;) Każdy chodzi w takich gaciach, w jakich mu wygodnie. Albo bez nich... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hippiejack
a najsmutniejsze jest to,że jeśli kobieta nosi rajstopy to jest ok, a jeśli facet to już nie........... panowie nośmy RAJSTOPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„to właśnie argumentacja feministek. A nas tak przyroda nas stworzyła abyśmy gapili się na wybrane części kobiet, podniecali się i zapładniali kobiety, a te rodziły dzieci i je wychowywały. I niech jakieś pieprzone lesby walczące niby o prawa kobiet nie mącą.” Jak chcesz to się gap na tyłki, czy ja Ci tego zabraniam? Nie. ale nie macie prawa zabraniać kobietą nosić stringów, czy staników push-up bądź koronkowej bielizny, bo to jest według Was demoralizujące. Podwójna moralność po prostu przez Was przemawia. Aha i czy ja kogoś wyzwałam tu od pedałów? Nie, więc proszę nie wyzywać mnie od lesb. Czy Ty antyfeministku potrafisz rozmawiać na poziomie? Bo Twoje teksty świadczą tylko o Tobie. A jak się Tobie coś nie podoba to się na to nie patrz i problem z głowy. Czy kobiety w Polsce maja założyć czadory żeby takie typy jak Ty w końcu były zadowolone? ”I niech jakieś pieprzone lesby walczące niby o prawa kobiet nie mącą” A o czyje prawa niby mają walczą feministki? Może mają zacząć walczyć o prawa mężczyzn? Hehe Kurcze facet musisz być jakiś zakompleksiony, boisz się kobiet czy co? a jak brakuje Ci argumentów to zaczynasz ubliżać. Hippiejack a proszę bardzo jak faceci chcą nosić rajstopy to droga wolna :) Ja jestem tolerancyjną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakunek
czadory to europejki założć będą musiały za kilkadziesiąŧ lat i to na wieki całe ... zbuntowane przeciw macierzyństwu przez feministki europejki nie chcą rodzić i wychowywać dzieci, a muzułmanki się mnożą w tempie szokującym. I to będzie miało już wkrótce swoje skutki również dla europejek samych - skutki poważnie i nieodwrcalane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakunek
statystyczna Polka rodzi 1.3 dziecka, aby Polacy przetwali jako naród powinna rodzić 2.1. Wnioski wyciągnijmy sami ... Dopóki rządziła komuna w Polsce to feminizm nie miał nic do gadania i dzieci było tyle ile trzeba, po tym jak zapanowała demokracja i feministki mogły zacząć propagować swoje zbrodnicze brednie mamy w Polsce katastrofę demograficzną. Feminizm powinien zostać zniszczony !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne że stringi
to jedna z broni wojującego feminizmu, podobnie jak propagowanie homoseksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadykos
one na ulicach machają nam przed oczami półgołymi tyłkami a potem dziwią się, że jesteśmy niewierni. Ale nie zaczną się domagać zakazu noszenia stringów tylko odwrotnie jeszcze bronią ich noszenia - no to mają za swoje, za głupotę trzeba płacić. Dzisiaj skusimy się na jedentyłeczek jutro na inny bo kązdy nowy wwydaje się bardziej ponętny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralczik
a ja wolę wolny rynek tyłeczków dzięki temu wiecej babeczek mogę zaćwiczyć w ciągu roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam mechanizm wolnego seksu
znany jest biznesie pod nazwą deregulacji rynku - im mniej norm i zakazów tym łatwiej się robi intersy ale też w tym większym stopniu zyski koncentrują się w ręku nielicznych. Wolny rynek tyłeczków i cycuszków powoduję że nieliczni najpiękniejsi mają więcej seksu a reszta się oblizuje tylko. Powoduje też, że chcą i mogą rozmnażać się tylko niektórzy reszta nie może znależć stałego partnera bo wszyscy szukają dla siebie coraz lepszych alternatyw i każdy aktualny partner traktowany jest jako przejściowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaczej mówiąć
zaczynamy mieć sytuację w której prawie całą energię zamiast na produkcję - rodzenie dzieci - zużywamy na walkę z konkurencją - czyli na wyglądaniu lepiej niż inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachulski
odkąd one prawie gołe chodzą rżnę tylko towar prima sort. Rżnę i znikam ... oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko ajajaa
normalni lidzie chodza w czym chca i nie wypowiadaja sie na tego typu idiotycznych topikach... wsZYscy jestescie siebie warci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał1980
stringi zgadzam sie to istne paskudztwo dobre dla małotat albo kurewek, szczególnie tak ubrane żeby wyłaziły spod spodni;) żenada figi są ok, ale najlepsze są te wysokie, które odkrywają dolną część pośladków.....hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pakunek nie rozbrajaj mnie to my rozmawiamy o noszeniu stringów czy feminizmie? Bo jakoś jedno z drugim nie ma nic wspólnego, ja jestem osobą tolerancyjną, niech każdy się nosi jak chce, dla mnie to nawet faceci mogą nosić pończochy, staniki, stringi etc Do feminizmu to mi raczej daleko ja bronie praw ludzkich, niech każdy żyje tak jak mu się to podoba tylko żeby nie krzywdził w ten sposób innych. Nie toleruje natomiast rasizmu, braku tolerancji wobec inny, szufladkowanie ze względu na płeć, pochodzenie etc, takie zachowanie będę dyskryminować i nie ważne kto je będzie przejawiał kobiety czy mężczyźni, nie znoszę po prostu niesprawiedliwości. „zbuntowane przeciw macierzyństwu przez feministki europejki nie chcą rodzić i wychowywać dzieci” No tak, jak ktoś nosi stringi to pewnie zbuntowana feministka nie chcąca rodzic dzieci. Chciałam oświadczyć Panu Pakunkowi że poza macicą kobiety mają mózg i coraz częściej z niego korzystają z czego bardzo niezadowolone są słabe osobniki płci przeciwnej, czują się zagubieni w świecie, gdzie kobiety nie dają sobą pomiatać i mają swoje zdanie. Jak kobieta zajmuję się tylko rodzeniem dzieci to wszyscy na nią jadą, że to jest bezmózga rozpłowdówka, jak zajmuję się karierą to nazywana jest wojującą lesbą-feministką, a może niech każdy robi jak chce. Ja poza wydaniem na świat dzieci mam też inne plany i nie zamierzam z nich zrezygnować tylko dlatego, że jestem kobietą. A może Pakunek nakażmy ustawowo rodzenie każdej kobiecie przynajmniej 2 dzieci a jak nie to za kraty co? Żyj i pozwól żyć innym. Zresztą i tak Wasze gadanie nic nie da bo kobiety i tak będą nosić bieliznę jaka m się podoba. „one na ulicach machają nam przed oczami półgołymi tyłkami a potem dziwią się, że jesteśmy niewierni. Ale nie zaczną się domagać zakazu noszenia stringów tylko odwrotnie jeszcze bronią ich noszenia - no to mają za swoje, za głupotę trzeba płacić. Dzisiaj skusimy się na jedentyłeczek jutro na inny bo kązdy nowy wwydaje się bardziej ponętny .” Skoro nie możesz się powstrzymać i idziesz do łóżka z każdym ładnym tyłeczkiem to świadczy tylko o Tobie. Widać jak zależy Ci na Twojej partnerce skoro wystarczy pokręcić Ci tyłkiem przed oczami i już lecisz do wyra. Aha i nie mierz inny mężczyzn swoją miarą. Ja znam wielu normalnych facetów dla których bycie z kimś jest czymś ważnym i żadna dupcia nie jest w stanie zakręcić im w głowie ale do tego potrzebna jest dojrzałość umysłowa i odpowiedzialność. „sam mechanizm wolnego seksu znany jest biznesie pod nazwą deregulacji rynku - im mniej norm i zakazów tym łatwiej się robi intersy ale też w tym większym stopniu zyski koncentrują się w ręku nielicznych. Wolny rynek tyłeczków i cycuszków powoduję że nieliczni najpiękniejsi mają więcej seksu a reszta się oblizuje tylko. Powoduje też, że chcą i mogą rozmnażać się tylko niektórzy reszta nie może znależć stałego partnera bo wszyscy szukają dla siebie coraz lepszych alternatyw i każdy aktualny partner traktowany jest jako przejściowy.” Wniosek z tego taki załóżmy kobietą czadory jak w krajach islamskich i będzie git?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papiron
wracając do kwestii stringi a wypróżnianie się wyraźnie widać, że kobiety w stringach brudzą sobie spodnie wydalanymi resztkami bo, żadne podtarcie nie jest 100% skuteczne. Inaczej mówiąc nie polecam łapania za tyłeczek dziewczyny w spodnaich i w stringach bo ręka może przyśmierdnąć nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupi topik
Papiron jestes stuknięty/stuknieta... nie oceniaj według siebie. Skoro Ty sobie brudzisz gacie po wysraniu bo nie potrafisz zadbac o higiene to nie znaczy ze inne tez mają z tym problemy. Ja nosze stringi i nigdy nic nie pobrudziłam. Podejrzewam ze tą kretynską wypowiedzią chcesz tylko prowokowac, bo trudno mi uwierzyc ze ktos moze byc taki głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papiron
popłoch i agresja jakie wzbudza ta kwestia wśród stringówek mówi mi, że strzał był celny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki ci papironie wielki
teraz wiem, żeby do takich w stringach od tyłu się raczej nie zbliżać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupi topik
Popłoch? Agresja hahahaha jestes głubsza papiron niz myslałam... nie wiedziałam ze masz problemy z percepcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do papiron
Radze bardziej dbac o higienie papiron skoro masz przygody z zabrudzonymi gaciami:) Ja nawet nie wiedziałam, ze cos takiego moze sie komuś przytrafić, no ale dzieki tobie juz wiem:) Dzieki papiron... człowiek kazdego dnia dowiaduje sie nowych rzeczy hip hip huuuraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciamczyk
no, po tym jak tu dowiedziałem się, że dziwczyny nie myją odbytów to już żadnej w tyłek nie pocałuję chyba, że prosto spod prysznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fakt
jak ktos ma wielka dupe to sobie dorobi jakakolwiek ideologie zeby usprawiedliwc ze nie chodzi w stringach bo mu ogrom dupska nie pozwala:) chory topik! chore istoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringi do burdeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringarom mówimy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×