Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sabinus

stringi to najmniej erotyczne majteczki w historii ...

Polecane posty

Gość co za głupi topik
bez komentarza. Dla mnie osoby, które wyrażają tego typu poglady sa po prostu niepewne siebie, zakompleksione i nie znają własnej wartości. Wrzucanie wszystkich do jednego wora (np. blondynki sa głupie) jest po prostu żenujace. Naprawde współczuje wam. Rozumiem jednak, ze w ten sposób leczycie swoje kompleksy wiec w pewnym sensie usprawiedliwiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe majciana filozofia, to może jakąś ideologię stringową\antystringową stworzymy na prędce?? haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupi topik
Podejrzewam tez ze te kobiety krytykują stringi, ktore po prostu nie mają ładnej figury i wyglądają w nich komicznie. W głebi duszy marzą sobie zeby je ubrać, ale to tylko pozotaje w sferze marzeń:) Pozdrawiam wszystkie wilekie dupy z cellulitem zakrytym przez figi papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda o kobiecie wyzwala
mężczyznę z naiwniactwa w sprawach seksu, prawda o jej majtkach jest prawdą o niej samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrna... co za ludzie
Ech... a podobno o gustach się nie dyskutuje... czyżbym tylko ja pozostał w tym przekonaniu?? Czy jestem sam na ziemi?? Wszyscy jesteście żałośni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda o kobiecie wyzwala
mężczyznę z naiwniactwa w sprawach seksualności kobiet, prawda o majteczkach kobiet pozwala na poznanie prawdy o nich samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupi topik
Poglady to ty masz ze średniowiecza, a prawda jest taka, ze nie ocenia sie ludzi po wyglądzie i nie wyrzuca wszystkich do jednego wora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o gustach może sie
nie dyskutuje jesłi skutki złego gustu pozostają w 4 scianach domu. Jeśłi zaś niedostatecznie umajcona pupa zanieczyszcza widok publiczny na ulicy to jest to sprawa publiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrna... co za ludzie
Wiesz może co to jest tolerancja?? Poza tym to co Cię qrna obchodzi co inni ludzie robią?? Każdy powinien martwić się o swój wygląd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś typową durnowatą
kobietą - oczywiście, że ocenia sie człowieka po tym jak się nosi. Przysłowie mówiący, że nie po ubiorze ocenia się człowieka odnosi się do kosztowności ubioru. O, babska głupoto ... o, ciemnoto samicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupi topik
Ja nosze stringi, ale w taki sposób ze ich nie widać. Nie wystają ze spodni i nie prześwitują. Mi tez nie podoba sie kobieta która eksponuje bielizne. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolerancja dla samej
tolerancji to jedna wielka bzdura i poroniony pomysł. Z tej źle pojętej tolerancyjności mamy teraz tyle wokól zgnilizny i plugastwa. Wystarczy wsiąść do pierwszego lepszego autobusu by usłyszeć jak jedni rzucają najgorszym mięchem a inni tolerancyjnie to tolerują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrna... co za ludzie
Za chwilę mi tu powiecie, że powinny być konkretne ustawy co do tego co nosić, jak i z czym... Ech.... to by w sumie znaczyło, że subkultury też by musiały zniknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa skalska
noszę stringi bo lubię gdy moje pośladki są swobodne i puszczone luzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dawna są ustawy
o tym, że nie wolno nosić się publicznie w sposób gorszący. Tyle, że tolerancyjna milicja nie interweniuje ... i dlatego kobiety mogą łazić nieomal nagie po ulicach, faceci zaczynają chodzić w samych szortach, a pedały urządzają obsceniczne widowiska. Grunt to tolerancja, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrna... co za ludzie
Tolerancja... ale ja tu mówię o tolerowaniu rzeczy... w tym przypadku tego kto co lubi, a nie chamstwa, które w tym państwie jest tak powszechne i wszechobecne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrna... co za ludzie
Czy noszenie stringów = noszenie się w sposób gorszący...??!! "NIEWYDAJEMISIĘ"!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupi topik
Qrna... daj sobie lepiej spokój nie ma sensu dyskutować z kimś kto traktuje kobiety w sposób przedmiotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedni lubią rzeczy dobre
inni lubią rzeczy złe stringi mogą ujść na luzackich wakacjach albo na seks-party ale nie na ulicy, nie w miejscu publicznym - bo widać czy dziewczyna ma stringi chyba że ma płaszcz na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrna... co za ludzie
Topik... czy też Ci się zdaje jakby oni/one mówili/ły jakby gdzieś było napisane, że noszenie stringów jest zakazane bądź też, figi - nakazane?? Życie to nie kolej - nie jedzie jednym i tym samym torem!! Każdy kto tego nie rozumie i nie akceptuje jest [tu kilka określeń:P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupi topik
a jak zobaczysz stringi przez jeansy? to niemozliwe:) Owszem przez białe spodnie prześwitują. Dobra skoncz juz swoje wywody bo z kazdym komentarzem coraz bardziej pogrązasz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli dziewczyna ma
obcisłe i lekkie spodnie - dotyczy to też wielu modeli jeansów - lub spódnice to widać, że jej pupa jest goła gdyż inaczej jej się tyłek porusza. Jesłi zaś ma letnią sukienkę to efekt jest spotęgowany częstym chwilowym przyleganiem sukienki do pośladków. Facet to wyłapuje od razu, zebyś nie miała wątpliwości ... może jakieś szczawiki na początku tego nie widzą tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pupa jest goła
gdy kobieta nie ma majtek lub ma ale stringi właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka
a ja mam w komodzie miej wiecej tyle samo fig co stringow, ale zaczelam z powrotem nosic figi, bo stringi są jednak troche meczące - wcinają sie w tyłek i cipke, tak wiec nosze stringi tylko od okazji - chyba, ze macie jakis sposob, zeby tak nie drażniły. bo figi to jednak pełen konfort. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupi topik
I co w tym złego?? Tobie sie to moze nie podoba, a mi z kolei bardzo nie podoba się jak widze kobiete w cienkich spodniach i widac przez nie majtki. Rzuca sie to w oczy i tego facet nie zauwazy?? Jedym sie to nie podoba innym tamto. Po co od razu mówić o kobietach noszacych stringi ze są beee. To głupie i smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest ważne czy
mi czy tobie się coś podoba czy nie podoba. Jest coś takiego jak moralnośc, jak przyzwoitość, jak prawo. Ale ponieważ wielu ludziom lewica i feministki wmówiy, że powinni być bezkrytycznie tolerancyjni to oni teraz tolerują plugastwo i gorszenie jednych przez drugich, tolerują też, że policja to toleruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrna... co za ludzie
Moralność... przecież Tobie to nie robi czy ktoś nosi stringi czy nie... A poza tym po cholere są te stringi w sprzedaży?? Wszystko dla ludzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupi topik
To tobie zycze troche przyzwoitościu w wyrażaniu pogladów o innych. Mnie obraziłaś swoimi wypowiedziami mimo ze kompletnie mnie nie znasz... Nie masz pojęcia o tym jak sie prowadzę i kim jestem. To własnie ty slepo plugawisz do innych i wrzucasz do jednego wora wszystkich. To bardzo smutne, ale w sumie to ty masz problem sama ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
DO: "Co za głupi topik": zwracasz uwage innym ,że wrzucają wszystkich do jednego wora, tymczasem robisz to samo: "Podejrzewam tez ze te kobiety krytykują stringi, ktore po prostu nie mają ładnej figury i wyglądają w nich komicznie....Pozdrawiam wszystkie wilekie dupy z cellulitem zakrytym przez figi" Twój głos wydawał się rozsądny ale ta wypowiedź pokazala że jednak jestes żałosna... 1) Nie wszystkie kobiety z ładną figurą noszą stringi, bo nie dla wszystkich są one wygodne 2) Nie wszystkie kobiety ,które mają celulit czy rozstępy noszą figi, takie kobiety też noszą stringi, bo czemu miałyby nie nosić?... 3) To że kobieta ma celulit lub rozstępy wcale nie oznacza,że ma "grubą dupę", są kobiety bardzo szczupłe które mają celulit bądź rozstępy, spowodowane jest to czynnikami genetycznymi ( taka a nie inna tkanka łączna), hormonalnymi i różńymi innymi czynnikami niezależnymi od kobiety, z którymi nic sie nie da zrobić Co do mojego zdania na temat stringów: Każdy nosi to co jemu sie podoba i w czym mu wygodnie i ok, ale mnie osobiście nie podoba się widok kobiety w białych, bardzo cienkich spodniach przez materiał których prześwituja różowe pośladki ( bo stringów nie widac), wygląda to dziwnie ( te białe spodnie i różowe posladki) tak jakby kobieta była w ogóle bez majtek, ze względów estetycznych nie podoba mi się to i ja bym sie tak nie ubrała ( chociaz czasem noszę stringi ale nie do przeswitujacych rzeczy), nie podobaja mi sie tez stringi w kostiumach kąpielowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem kró359ko
stringi powinny zostać potępione, a najlepiej zakazane. Nie można tolerować za daleko idącej bezpruderyjności Z takiego myślenia: "że wszystko jest dla ludzi" mamy teraz to ogólne znieprawienie, te filmy gdzie ludzie masowo się zabijają, mamy narkomanię coraz powszechniejszą i seks wśród dzieci. jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×