Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sabinus

stringi to najmniej erotyczne majteczki w historii ...

Polecane posty

Gość uucko
to skandal, że tekie bezecne stroje jeszcze dzieci noszą. Przecież to przygotowywanie do kurewstwa jest naszej młodzieży żeńskiej. Taki strój nie przystoi chrześcijańskiemu narodowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiech na salii
"jak ktos ma wielka dupe to sobie dorobi jakakolwiek ideologie zeby usprawiedliwc ze nie chodzi w stringach bo mu ogrom dupska nie pozwala" Brawo.... oto cała prawda o przeciwnikach stringów... wstydźcie sie bo to nie kobiety w stringach tylko wy nie macie wstydu:) Juz widze jak sie gapicie z zazdrością na ładny tyłeczek kobiety w strinagach i na pocieszenie pakujecie do buzi kolejnego batonika... potem zakładacie tego rodzaju topiki gdzie nabijacie sie z innych bo w ten sposób leczycie swoje kompleksy. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest bardziej
plugawey widok niż obnażona szynka damska dyndająca w powietrzu przy każdym kroku. Ciało powinno być ujęte w karby stroju, a nie anrchicznie falować i podrygiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w uwolnionej szynce
jest coś barbarzyńskiego, coś prymitywnego i dzikiego. Kobieta z taką szynką budzi podejrzenie o daleko posuniętą animalność. Czy my potrzebujemy takich na naszych ulicach ? Moim zdaniem nie. Człowiek był kiedyś małpą i teraz już nie musi, a jeśli ktoś ma takie ciągoty to proszę do zoo, do klatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor autor autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidkaaaa
Wiecie co? Miałam dziś taki kiepski humor, a gdy weszłam na ten topik to zaczęłam płakać ze śmiechu! Więcej takich tematów i pięknych, soczystych wypowiedzi:) Co za bogactwo myśli i słownictwa:) HE he BRAWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabinko
na mojej ulicy cały damski margines łazi w tych stringach. Jak na nie patrzę to mnie mdli. Te pozy, te miny, te pośladki prawie nagie, te zycki bez biustonosza ... straszne prymitywy, a te stringi to wsam raz na nie. Równie beznadziejne jak te lafiryndy, zero finezyjnej delikatności u jednych i drugich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeee
współczuje ci jabinko, ze twoim głównym zajeciem jest wypatrywanie u kobiet tego ktora nosi stringi, a ktora zwykłe majtki. Żenujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahol
stringi kobiety wymyśliły po to by móć chodzić z gołymi tyłkami pozornie będąc ubrane. Jak widzę dziewczynę w dżinsach i w stringach to tak naprawdę widzę jej obnażone pośladki i o to kobietom idzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta ma w sobie
potrzebę obnażania się, a pragnienie własnej golizny jakoś wąże się z potrzebą bycia zakopulowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CoWamDoBokserekCo??:|?? CoWamBoksrkiRoba...JaJeBardzoLubieBoSąWygodneTakJakFigi..AleWoleBokserkiICojestemPrzezTYojhakaśInna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringi sa tot lnie sexi
i j ak sie nie znacie na erotyce to nie gadajcie.W stringach jest pieknie zaoraglona dupeczka piekna forma nawet ja k dupka jest Nienajpiekniejsza to i tak w stringach ladnie wyglada.co do meskiej garde oby to Nie wyobrazam sobie faceta w gaciach innych jak bokserki reszta to wsrretne galoty.stringi i bokserki to prefe uje obojetne mi czy mi w dupe wzynaja czy Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raciczka
stringi to bielizna gminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringi są totalnie antyseksi
kto jest prostakiem i woli dosłowność to proszę bardzo ale ci szlachetniejsi z wyobraźnią nie znoszą stringów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garinka
stringi koleżanek budzą we mnie odrazę. Nie dość, że one machają tyłkami chłopcom przed oczami to teraz machają praktycznie gołymi tyłkami. Z liceum naszego zrobił się zwykły burdel, za przeproszeniem. Dlaczego nauczyciele to tolerują? Bo panie same chodzą w stringach, a panowie albo lubią oglądać się za koleżankami albo w przypadku zareagowania boją się być oskarżonymi o oglądanie pośladków uczennic. To chore ! Zgnilizna rozlewa się dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie garinka
ale to nie tylko w szkołach się pleni ale i na uczelniach, ale i na w pracy. Świat robi się jednym wielkim burdelem gdzie seks leży na ulicy jeśli masz kasę lub duży interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za ideologia stringi=kurestwo... ja sama nosze kazdy rodzaj majtek i jestem nadal taka sama osoba.. ale wg Was jak mam stringi jestem ku***ą, jak mam figi jestem ok, a jak mam \"bokserki\' to jestem feministka... coz za metamorfozy przechodze codziennie, czasem nawet dwa razy dziennie... żenujący jesteście z tymi swoimi mądrościami:) ps. spalam jak dotad z jednym facetem, jestesm z nim 3 lata i niedlugo bierzemy slub - wiec k***ą nie ejstem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakun
jestem facetem znekanym przez stringi. Kobietom w stringach okrycie pupy często wrzyna się w kreske pomiędzy pośladkami i mój wzrok grzęźnie w tej kresce. Dziewczyny litości, przecież zamiast cieszyć się światem przez was plątam się w jakichś fantazjach odbytniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pakun im o to idzie
właśnie - chcą być w centrum uwagi, choćby tylko odbytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracco16
matka mówi, że takie w stringach starsznie fałszywe jest i żebym trzymał się od takich z daleka, że przez taką właśnie jedną ojca nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NotakAleMacieProblem...JaSOobiściemówiłamLubieBokserki..AlStringówNieLubie!!AleCoZTegoDziewczynyCoNoszaWcaleNieZnaczyŻeChcaBycWCentrumUwagi...JaSieOczywiścieZgadzamteżnaFigiTezSąWygodne...!!AlejezliKomuśJestWYgodnieWSTringachNieMamNicPrzeciwko!!TylkoOczywiściejeżeliZałożaJakieTakeiUbrankoSpecjalnieMiniPrzezKtóraWidacCałyTyłekToPoprostujestBarkKultury!!AtakToNieMamNicPrzeciwko!! Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringówkom trzeba
golić głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringi to bielizna
latarniano-towarzyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba wstydu nie mieć
za grosz aby w stringach chodzić po ulicy. A tatuś też ogląda wasze prawie nagie tyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy tatuś dwóch dziewczyn
Ludzie czy was POPIERDOLIŁO do końca???!!! Stringi należy traktować jako zwykłą odzież "de su" (niejestem pewien czy dobrze to napisałem). Osobiście taka bielizna mnie nie pociąga a wręcz odpycha. Ładne dobrze skrojone figi naprawdę pobudzają męską wyobraźnię, nawet w spodniach w których zaznaczają linię pośladków. Mimo wszystko będę obiektywny i zapytam się tych idiotów - czy bardotki też zdaniem niektórych przedmówców są symbolem kurestwa, albo brak biustonosza? Czy Kan-Kan albo Lambada też ma świadczyć o skurwiałym otoczeniu. No to może taki paradoks - wizyta u ginekologa też może być podciągnięta pod prostytucję. Ludziska opanujcie się - co za bzdury wypisujecie. To że nie mam majtek pod spodniami nie oznacza że byłem u dziwki bo równie dobrze mogłem się w nie ZESRAĆ i pozostawić gdzieś pod krzakiem. WSTYD jacy debile się wypowiadają na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli stringi to zwykła
odzież to kurewstwo jest normalnym zachowaniem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikosala
taka sobie próba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejellakmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×