Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strzała007

dziewica w ciąży

Polecane posty

Gość jestjakiswolnynick
mialem podobna sytuacje jak pechowiec tez przemokly nam ubrania to bylo 22 lipca, dwa dni po skonczeniu krwawienia dziewczyna miala malo sluzu zoltawego koloru. 10 sierpnia dziewczyna dostala okresu wiec bylem juz calkiem spokojny tyle ze w czasie okresu zaczely ja bolec jajniki co jej sie wczesniej nie zdarzalo a wczoraj po obiedzie bidula wymiotowala takze dzisiaj lece po test ciazowy chyba ze nadal utrzymujecie ze to jest niemozliwe..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truefel
Panowie, jeśli nie chcecie mieć problemów z wytryskiem podczas różnych zabaw z wybranką waszego seksu, nie mam tu na myśli klasycznie rozumianego seksu, zwalicie wcześniej gruchę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frost11
Mam pytanie, Moja dziewczyna jest jeszcze dziewica. Wczoraj uprawialismy petting. Po wytrysku trzymala penisa, ale na jej dloni nie bylo spermy. Potem przez przypadek dotknela swoich warg sromowych. Zastanawiam sie czy na jej palcach mogly sie znajdowac plemniki, a jesli tak to czy jest mozliwosc zajscia w ciaze. Dzis dostala okresu planowego i dosc obfitego. Zaznaczam, ze jest dziewica i wydaje mi sie, ze jej blona dziewicza nie jest naruszona. Prosze o szybko odpowiedz... Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frost11
milo mi to slyszec, ale potrzebuje jeszcze wiekszej pewnosci. Mozesz to czyms poprzec ? a jezeli plemniki dostaly by sie do srodka, chociaz wydaje mi sie to nieprawdopodobne. Czy okolicznosci sprawiaja, ze ciazy nie bedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frost11
no ale juz zrobilem i tego nie cofne, dlatego pytam jak wedlug was wyglada ta sytuacja, ktora opisalem wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona188
mam takie pytanie podczas pieszczot z moim chlopakiem pojawila sie sperma po ok 15 min jak sie ogarnelismy moj chlopak zaczol pocierac moje miejsca intymne lecz nie wkladajac palcow do srodka. Boje sie ze mogla pozostac na jego dloni sperma czy w takim przypadku moge zajsc w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naśka
Mi sie jednaK wydaje że tylkO sperma Ma te plemniki , niC wiecej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glooomy
dotykałem swoją dziewczynę(100% dziewicę) w miejscu, gdzie jak powiedziała, ma cewke moczową (czy cos takiego). Nie jestem pewien czy nie miałem swojego płynu(podczas podniecenia on sie u mnie wydziela, nie mam wtedy orgazmu, płyn podobny do spermy, ale to chyba nie sperma...) na palcach gdy to robiłem. Odstęp był może około 5-10 minut od momentu mojego ewentualnego zetknięcia ręki z tym płynem a dotykaniem tam dziewczyny. Czy jest to możliwe, żeby zaszła w ciążę? To było pierwsze takie nasze zdarzenie, nie penetrowałem jej nigdy, ona miała kontakt z moim penisem tylko ręką i nie wkładała sobie później tej ręki w majtki, umyła ją. Prosze o szybką odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy666
Mam dwa pytania, jeseli uprawialam seks z kolesiem (zabezpieczalismy sie prezerwatywa) nie doszlo do wytrysku!, to jest jakas szansa na ciaze? i drugie pytanie, czy jesli tydzien po uprawianiu seksu dostalam okres czy nadal jest szansa na ciaze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy666
Mam dwa pytania, jeseli uprawialam seks z kolesiem (zabezpieczalismy sie prezerwatywa) nie doszlo do wytrysku!, to jest jakas szansa na ciaze? i drugie pytanie, czy jesli tydzien po uprawianiu seksu dostalam okres czy nadal jest szansa na ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jikeys
Straszycie dzieciaków i po co? Pytam się po co? Bo jest teoretyczna możliwość? W większości tych przypadków możliwość zapłodnienia jest niska, plemniki w kontakcie z otoczeniem są bardzo słabe, sperma szybko wysycha, nawet jakby jakiś dostał się do pochwy po kilku minutach na powietrzu byłby zbyt słaby aby zapłodnić kobietę. Zajść w ciąże wcale nie jest tak łatwo. Najważniejsze są dni płodne i na tym powinniście się skupić, tylko musicie pamiętać, że plemniki w organizmie żyją po kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piorrrr
Przedwczoraj , uprawiałem peting z moją dziewczyną. Niemialem wytrysku,tylko ten śluz. Wytrysk miałem wcześniej. Wsadzałem jej całe palce.A ona też miała ten śluz. Jakie są szanse że ona zajdzie w ciąże ... nie chce być tatą mam 15 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati  ;)
Mam bardzo osobiste pytanie i teraz pewnie ktoś będzie myślał że jestem jakaś zacofana albo coś , ale wole zapytać tu niż moich rodziców. Mam 16 lat. Ostatnio 3 dni po miesiączce bawiłam się z chłopakiem tzn włożyliśmy sobie ręcę w spodnie . On oczywiście chciał pod majtki ale mu nie pozwoliłam i chciała bym się dowiedzieć czy istnieje ryzyko że mogę być w ciąży ?? Teraz to właściwie nie pamiętam czy najpierw wkładał do siebie a potem do mnie ;( Prosze was bardzo pomóżcie mi ja normalnie nie wytrzymuje a co dopiero gdybym zaszła ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, lepiej zrobisz wkładając ręce do plecaka z książkami niż do majtek faceta. Nie mam nic przeciwko pieszczotom, fascynacji, młodzieńczej miłości, ale pod warunkiem, że wszystko robi się z głową, a widzę, że nie masz bladego pojęcia o zapłodnieniu. jeżeli Twój chłopak nie miał kontaktu ze swoja sperma lub preejakulatem a potem z Twoja pochwą (tzn. nie wkładał Ci palców pobrudzonych spermą) do pochwy to nie ma szans żebys zaszła w ciążę. Nawet jeśli dotykał swojego członka, a potem Twojej pochwy to i tak szanse sa znikome. Radze poczytac zanim zaczniecie sie kochac o antykoncepcji. Nie pochwalam współżycia w tak młodym wieku, bo żadna antykoncepcja nie daje 100% pewności, ale dla was najlepsza będzie prezerwatywa +krem plemnikobójczy, bo na tabletki jestes stanowczo za młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanusia123456
Witam wszystkich. Jestem dziewicą...no może nie tak, mam błonę dziewiczą. Wczoraj próbowałam trochę sexu z moim chłopakiem. Trwało to parę minut, wkładał go leciutko i płytko- że tak powiem. Jestem przewrażliwiona na punkcie ciąży i dziś cały czas się obawiam że zaszłam... Chłopak nie miał wytrysku, pozostaje kwestia jego płynu, nie mieliśmy zabezpieczenia... Miałam dni płodne, zresztą dalej mam. Jakie są szanse zajścia w ciąże w takim wypadku? prosze o poradę, bez zbędnych komentarzy o zabezpieczaniu się itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrtyna2323
HAnusia, ja wlasnie tak zaszlam w ciaze.. a teraz boje sie wizyty u ginekologa, ze jestem dziewica w ciazy, mam nadzieje ze nie jestem jedynym przypadkiem, jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!!
w czasie pieszczot miałem wytrysk na bruchu potem moja dziewczyna wytarła sperme a po jakiś2 godzinach usiadła mi swoim miejscem intymnym na moim brzuchu czy jest możliwe że jest w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc jakis czas temu piescilismy sie z moim chlopakiem. Ja jego czlonkiem on wkladal mi palce i moze tez miedzy czasie sie dotykal i znowu wklada. Były to moje dni płodne. Na koncu mial wytrysk ale juz mnie nie dotykal . Wiem jak sie zachodzi w ciąze ale jednak jakos sie boje czy moglam zajśc czy nie? czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikxD
Witam! Jestem dziewicą, ostatnio poznałam chlopaka z którym sie calowałam i sie piescilismy. On piescil moja *** przez spodnie, ja pozniej dotknelam jego penisa. Po powrocie do domu gdzine pozniej wloozylam palce do pochwy, nie myjac rak;/. czy jest prawdopodobne ze jestem w ciazy?? Blagam o odpowiedz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola93
WITAM!razem ze swoim chłopakiem zabawialiśmy się i mój chłopak miał wytrysk po krótkim czsie włożył swoją ręke do swoich majtek by poprawić członka wyciągnoł ręke lekko wilgotną po czym wyschniętą dotknoł mnie ją w okolicach miejsc imntymnych ale nie włożył palca do pochwy czy jest możliwość bym była w ciąży?????okres mam dostać za 2tygodnie POMOCY prosze o szczerą odpowiedz boje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślicznanieszczesliwazyje
Hey wam... wazne.!!!!!! wazne.!!! pomocy.! Czytaałam te całe forum na temat dziewica w ciazy.. I wiecie co wczoraj z moim chłoapkiem pieścilismy sie... A pozniej było tak ze mozna tak powiedziec ze pocieralismy sie o siebie< naczy ja na nim siedzialam> siedzialam mu na penisie. ale bylismy w w ubraniu tylko ze mielismy troszke suniete i rozpiete spodnie no ale bylismy tez w majtkach. zo jakis 8 min on mi zaczął robic dobrze, zrobił mi tylko ze ja jedynie miałam mokre nic po za tym. tylko najdziwniejsze jest to to on mi robił dobrze a sobie a ni jemu nikt a to on sie spuscił.. i spuscił sie na mnie mi na lewa strone biodra i to spłyneło/spływało w strone cipy... ale nie przypominam sobie zeby az tam dosłownie mi wpadło bo to jakos bokiem spływało wiec do pochwy nie powinno ale pozniej mialam te cale mokre majtki jeszcze przez 5 min bo musialam dojsc do domu i szybki weszłam pod prysznici umyłam sie dokładnie w 50 stopnia i ubrałam sie w czyste ciuchy,.... na drugi dzien wieczorek dostałam okresu.. ale po 1. jest o jakies 8 dni za wczesnie a po 2. jest troszeczke inny niz zawsze CHłopak mi robił palcowke, jest mozliwosc ze błona dziewicza została przerwana, jak nie to dalej jestem dziewica i czy jest mozliwosc ze bd w ciązy...? lepiej zeby nie bo zycie mi sie zawali jestem jeszcze małolata;(( I kiedy mogłabym zrobic sobie testy ciazowe dla upewnienia..? pomozcie, czekam na odp... bardzo prosze to dla mnie bardzo wazne.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślicznanieszczesliwazyje
Hey wam... wazne.!!!!!! wazne.!!! pomocy.! Czytaałam te całe forum na temat dziewica w ciazy.. I wiecie co wczoraj z moim chłoapkiem pieścilismy sie... A pozniej było tak ze mozna tak powiedziec ze pocieralismy sie o siebie< naczy ja na nim siedzialam> siedzialam mu na penisie. ale bylismy w w ubraniu tylko ze mielismy troszke suniete i rozpiete spodnie no ale bylismy tez w majtkach. zo jakis 8 min on mi zaczął robic dobrze, zrobił mi tylko ze ja jedynie miałam mokre nic po za tym. tylko najdziwniejsze jest to to on mi robił dobrze a sobie a ni jemu nikt a to on sie spuscił.. i spuscił sie na mnie mi na lewa strone biodra i to spłyneło/spływało w strone cipy... ale nie przypominam sobie zeby az tam dosłownie mi wpadło bo to jakos bokiem spływało wiec do pochwy nie powinno ale pozniej mialam te cale mokre majtki jeszcze przez 5 min bo musialam dojsc do domu i szybki weszłam pod prysznici umyłam sie dokładnie w 50 stopnia i ubrałam sie w czyste ciuchy,.... na drugi dzien wieczorek dostałam okresu.. ale po 1. jest o jakies 8 dni za wczesnie a po 2. jest troszeczke inny niz zawsze CHłopak mi robił palcowke, jest mozliwosc ze błona dziewicza została przerwana, jak nie to dalej jestem dziewica i czy jest mozliwosc ze bd w ciązy...? lepiej zeby nie bo zycie mi sie zawali jestem jeszcze małolata;(( I kiedy mogłabym zrobic sobie testy ciazowe dla upewnienia..? pomozcie, czekam na odp... bardzo prosze to dla mnie bardzo wazne.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baggietka
skoro byłaś w majtkach to jak możesz być w ciąży? Plemniki to nie giganty... Przez majtki się nie przebiją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślicznanieszczesliwazyje
No niby tak ale to jakos po biodrze mi spłyneło w tamtą strone własnie tego miejsca.. a ten chlopak wtedy wyjmował reke ode mnie z moich majtek no i włąsnie wtedy było takie miejsce miedzy majtkami a cialem bo byly tak od chylone.. ale to tak bokiem słyneło.. i to wytarłam... no ale czy sie dostało do srodka to nie wiem wydaje mi sie ze nie ... nawet jezeli wpadło by z dwie kropelki... czy jest mozliwe ze bede w ciazy... ludzie błagam pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzniedziewica
Hej ! W piątek 2 lipca straciłam dziewictwo kochałam się z chłopakiem, i przebił błonę.. I wytrysku nie było był dopiero po Sexie.... Czy jest możliwość zajścia w ciążę? A ten śluz? przed spermą ma plemniki ? i Czy przez ten sluz mozna dojsc do ciązy? Odp! :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzniedziewica
i po stosunku ciagle mnie brzych boli... !! A moj cykl miesiaaczkowy jest rozny raz jest po dwoch miesiacach raz po trzech jeszcze przed tym jak wspolzyłam!! ale w pochwie nie poczułam wilgoci!! czyli nie ma problemu że zajdę w ciązę! ? Odp! :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślicznanieszczesliwazyje
Wiesz dziewczyno, różnie bywa sama też mam problem i się martwie... Ale co do Cb to mogliście się zabezpieczyćbo nie musiałabś teraz się tak przejmować.. Tak w tym śluzie przed wytryskiem są plemniki...Ale wydaje mi się że są zbyt słabe zebys mogła byc w ciazy...zeby naprawd e byc w ciazy trzeba wysiłku o plemniki maja sporą droge do przetrwania... Teraz się uspokoj pogadaj z chlopakiem i idz kupic testy najlepiej jakies lepsze dla pewnosci lub internetowo sobie tez zrob testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia78
hej.sluchajcie mialam taka sytuacje ze chlopak spuscl mi sie na reke.wytarlam ja,ale pozniej dotknelam sie miejsca intymnego. jest mozliwe ze zaszlam w ciaze? prosze o odp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×