Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strzała007

dziewica w ciąży

Polecane posty

Gość cinek02
ona barziej panikuje niż ja. staram się nie myśleć że doszło do zapłodnienia.troszkę młodzi jesteśmy to prawda.użyłem gumy ale nie jestem pewny czy nic nie wypłyneło to był mój pierwsze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, każdy kiedyś ma ten swój pierwszy raz i mase stresów z nim związanych ale niestety nikt Ci tu więcej nic nie pomoże, bo skąd mamy wiedzieć czy plemniki się przedostały czy nie??? my nie wróżki ;) obliczcie dni płodne, może to was uspokoi; ewentualnie zróbcie test (expertem nie jestem bo nigdy nie musiałam robić ale chyba już po 10 dniach od stosunku można - tu się jeszcze upewnijcie np w necie lub w aptece) i nie schizujcie bo -serio piszę-dziewczynie okres się spóźni i wtedy to już kompletnie będziecie panikować... a tak na przyszłość to albo lepsze zabezpieczenie albo zastanówcie się czy to na pewno wasz czas na sex 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek02
dzięks za pocieszenię.zobaczymy co będzie ale dzięki za wszystko trochę mi pomogłaś(łeś)dzięks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie pytanko spoza temaciku bo nie chce mi sie tworzyc nowego ;p do lasek ktore biora tabletki anty : pozwalacie swojemu facetowi dochodzic w sobie? bo ja to mam takie schizy i pomimo tego ze biore to wciaz mu na to nie pozwalam... jakos nie moge sie przekonac nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dangerous612
loool czytamy to z fretką na info i trochę się z tego śmiejemy... jak macie takie problemy to do psychologa idzicie lub do psychiatry...polecam...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikajshgd
Czytam państwa wypowiedzi, bo myślałam że na coś się przydam.. Ale widzę, że chyba nie. Dzieci!!! Ile Wy macie lat??? "Nie mogę iść do ginekologa jestem dziewicą.."; "Czy jak jestem dziewicą mogę zajść w ciążę.." - Oczywiście, że Pani może. Najpierw poczytajcie o tym- nawet w internecie (choć książki nie gryzą), a póxniej zabierajcie się za seks. Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukielka czaki maki
Popieram ^^^ Czytac i czytac i czytac!!! Ale sie usmialam, niektore posty sa niezle.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogobojne dziewice
heh ale wy dziwni jesteście weście się umyjcie, ubierzcie i idzcie do szkoły. Wy idioci... /NAUKA NAUKA NAUKA może w szkole dowiecie się co to jest seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia123
Na początek, po przeczytaniu wszystkich tych postów, chcę powiedzieć, że mamy z chłopakiem dojrzały związek. Często rozmawiamy o seksie, jesteśmy razem ponad rok, jednakże seks planujemy za jakieś pół roku. Co nie zmienia faktu, że do różnych sytuacji dochodziło. Ostatnio doszło do sytuacji, w której on wprowadził we mnie kilkakrotnie członka bez zabezpieczenia (jestem fizycznie dziewicą) nie na głęboko (odczuwam ból związany z błoną dziewiczą). Dużo o tym czytałam, szczególnie o płynie ejakulacyjnym. Wiem, że nie dopuszczę już do takiej sytuacji i będę dużo bardziej rozsądna. Jednakże troszkę się denerwuję. Co prawda nie głęboko, ale był we mnie wtedy nie raz. Byłam też podniecona czyt. wilgotna. Jest prawdopodobieństwo, prawda? Ale znikome?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia1328
niestety dziewczyno to Ty musisz zachować rozsądek bo facet jak jest podniecony nie myśli logicznie... kobieta też. ale chyba nam łatwiej zachować zdrowy rozsądek w takich chwilach. trzeba choćby nie wiem co zachować zdrowy rozsadek i myśleć o tym co może się stać przy takich zabawach... nic mądrego nie zrobiliście.... Macie szanse na zostanie rodzicami. Sugeruję test ciążowy, albo wizytę u ginekologa. Test ciążowy może Was uspokoić, ale nie daje pewności.Ale ginekolog też nie zawsze potrafi rozpoznać ciąże.... Znam kobietę, która do piątego miesiąca ciąży leczyła się na mięśniaki. A lekarz jej tłumaczył, że wszystkie zmiany w jej organizmie są normalne, że to skutki uboczne stosowania leków. ZDROWY ROZSĄDEK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magikka
5 dni temu uprawiałam petting z moim chłopakiem..On pocierał penisem o wargi sromowe i obok pochwy, od dzisiaj troche boli mnie podbrzusze. Czy mogę być w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magikka
Aha i jest możliwość że ten śluz przed wytryskiem dostał się do środka pochwy i tak doszło do zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka94
Mam pytanie? Podejrzewam ze moj mlodszy brat jest juz zdolny do zaplodnienia kobiety. Czy jest mozliwe ze gdy bede sie wycierac tym samym recznikiem kapielowym co on to dojdzie do kazirdzctwa?? Boje sie tego bo moi rodzice sa bardzdo konserwatywni i wyklna mnie. jewstem dziewica. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donata17
Chcialabym zostac dziewica do slubu, ale moj chlopak chce koniecznie ze mna wspolzyc. Czy liczy sie dziewictwo gdyby on wkladal swojego czlonka w moja pupe? i czy trzeba wtedy uzywac antykoncepcji bo on wolalby bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresik
ja nie jestem dziewica.ale kurcze mam stres bo ostatnio(2 tygodnie temu) uprawialam seks.z zabezpieczeniem etc ale na koncu on wytrysnal i troche znalazlo sie na moich majtkach.nie jakos na samym srodku..ale potem na nich siedzialam.wiem ze to idiotyczne pytanie ale ja z wlasnej glupoty zaczynam fiksowac...jak to jest czy plemniki same dojda do komorki jajowej? powinnam miec okres na dniach.w w piatek bylam u ginekologa i nie wspominal o ciazy ale tez nie badal mnie zbyt dokladnie..odpiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unnament
Witam czy jest możliwa ciąża gdy miałem stosunek(bez zabezpieczenia) z partnerką ale przerwaliśmy poniważ ją bardzo bolało(dziewictwa nie straciła mój członek weszedł tylko na kilka cm) a nie doszło do wyrysku czy jest możliwośc zapłodnienia ?? Wiem że to jest głupie pytanie ale chciałbym uzyskać opini mądrzejszych . Bardzo proszę o odpowiec ...PLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol eka
Otóż tak. W sylwestra bawilam sie z moim chlopakiem [ wiadomo w co] ale nie doszlo do pełnego stosunku. Nie pamietam za bardzo czy mial miejsce te wytrysk , a z tym chlopakiem juz nie rozmawiam. ;/ minely 3 miesiace , ja dostalam dopiero niedawno okres ale bardzo źle sie czuje [ zawrtoy glowy , swędzące piersi ] czy doszlo do zapolodnienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciascioo
Kochaliśmy się z chłopakiem w pierwszy dzień okresu,dodam,ze skończył we mnie.On wcześniej przez cały tydzień brał antybiotyk Forcid 1000. Czy jest możliwe,że jestem w ciąży i jeśli tak to czy ew.antybiotyk mógł wpłynąć na płód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek1
jak czytam te wasze wypowiedzi to jestem w szoku... nie chce nikomu prawic morałów bo nie po to ta stronka powstala ale zastanowcie sie co robicie... czy az tak bardzo spieszy wma sie do sexu... ja z tym czekalam bardzo dlugo i nie zaluje... jesli ktos pisze o zajsciu w ciaze przez majtki to na bank nie dorosl do tego momentu... uwazajcie na siebie... nie ma sensu mysle potem co ja zrobilem zrobilam po czasie gdy sie nie uda... zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata390
Boje się ze jestem w ciąży bo wydaje mi się ze mój chłopak się spuścił gdy leżeliśmy razem i dotykał mię... wydaje mi się ze brzuch mi rośnie i jest twardy.co mam robić???proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie boi
Z tego co sie dowiedzialamm to dziewica NIE MOZE ZAJSC W CIAZE!!! bo jest nie ruszana jej blona!!! plemniki by musialy przejsc na druga strone!! a jak jest dziewica to to jest NIE MMOZLIWE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak to jak ci sie wydostaje krew miesiaczkowa na zewnatrz?? DZIEWICA MOZE ZAJSC W CIAZE w błonie sa otwory, i błona jest elastyczna wiec z łatwoscia moga sie przedostac plemniki, nie gadajcie takich głupot, bo pozniej bedzie placz ze sie w ciazy jest :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek 81
Wiem ze już niejedni tak tu pisali no ale co się zrobi jak się ma głupie(dziwne myśli) a wiec do setna..... uprawialiśmy z dziewczyna petting ona dotykała mojego penisa ja go dotklem noi był mokry na czubku i po jakimś czasie zacząłem moja ręka dotykać jej pochwy i wsadziłem jej do pochwy trochę palca niewiele ale zawsze.... a jakie moje pytanie no to wszyscy wiedza...:| dodaje ze moja dziewczyna jest dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliko
podczas pieszczot dziewczyna lezala na mnie. po pewnym czasie nastapil wytrysk. czy jest mozliwosc ze dziewczyna zaszla w ciaze jezeli jamialem na sobie majtki i spodenki i dziewczyna rowniez miala majtki i spodenki ?? na naszych ubraniach pojawila sie plama wiec czy jest taka mozliwosc?? dodam że dziewczyna była w trakcie miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyję bez sexu 3 lata
Od trzech lat nie mam faceta i sexu i jestem wreszcie szczęśliwa bo spokojna. Sex to głupia sprawa. Facet chce tylko wykorzystać a potem na kobietę spada bawienie bachorów. Brak sexu brak problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie ostatnio pieściliśmy się z chłopakiem i siedziałam na nim nago on miał na sobie bokserki. Lekko pocierałam moimi miejscami intymnymi jego. Jego bokserki były potem wilgotne tylko nie wiem czy to przez mój śluz czy przez jego spermę czy istnieje możliwość zajścia w ciąże ??? (jestem dziewicą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyhtdh
mam pytanie jak sperma trroche wytrysla na majtki dziewczyny ona jest dziewica to moze zajc w ciaze?prosze o sensowna odpoiwedz bo sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lfk
wiem ze tematy tego typu były juz poruszane ale dla pewnosci prosił bym kogos o wiekszym doswiadczeniu o komentarz.. zabawiałem sie z moja kobieta, bedac oboje nadzy ona lezała na mnie i wykonywała rózne ruchy w przód i tyl, ni miałem wytrysku ale pocierałem penisem jaj miejsca intymne. i teraz moje pytanie jakie jest prawdopodobienstwo ze płyn ktry migł byc na pensie został przeniesiony na zewnetrzą błone spowoduje ciąze?? dziewczyna jest dziewica a okres sponia sie jej 4dni. czy moze byc mozliwe ze spoznia sie przez stres zwiazany z pójsciem na studia??prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ethtsh
argagreggaergaergaergraeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.l.a
odbyłam stosunek ,ale moj chlopak miał wytrysk poza pochwą ,po jakimś czasie mieliśmy drugi też się wycofał i jeszce rano podobnie .czy można zajsc w ciążę to było kilka dni przed szczytem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×