Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strzała007

dziewica w ciąży

Polecane posty

Gość Honestus
Ależ jak najbardziej, Marcia 78, i po takim 'stosunku' to na pewno będą trojaczki, bądź czworaczki, co statystycznie jest bardziej prawdopodobne^^' Przygotuj spory wózek i dużą ilość kaszek;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jądrek
witam, 4 dni przed ewulacją partnerki, piescilem sie z nia, nie doszlo do wytrysku, jest dziewica, nie bylo penetracji ... a ją od 2 tygodni boli brzuch i zle sie czuje, czy to znaczy ze moze byc w ciazy? czy to po prostu stress, ze moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulabe
czy można mocno przytulając się z chlopakiem na stojaco i bendac w ubraniu zajsc w ciaze gdy sie podniecimy, ja miałam dzinsy na sobie on też ale nie wiem czy nie miał wytrysku miałam 3 tyg temu okres ale był krótki ok 3 dni po tym jak mocno przytuałam się z chłopakiem ale ostatnio boje się bo mi brzuch trochę urósł kolejny okres mam miec za tydz zazywam yasmin ale czasami nie brałam ich o tej samej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulabe
tylko ja znalazłam wypowiedź jakiejś ginekolog na necie co sądzicie o jej wypowiedzi na temat " Czy można zajść w ciążę podczas pieszczot, gdy doszło do wytrysku, ale partner miał spodnie a partnerka majtki z przewiewną wkładką? Witam. Ani majtki ani spodnie nie stanowią zabezpieczenia takiego, jak prezerwatywa. Jeśli sperma mogła znaleźć się w okolicy przedsionka pochwy, teoretycznie mogło dojść do zapłodnienia. Prezerwatywa jest jedną z najskuteczniejszych metod antykoncepcyjnych, choć nie dorównuje skuteczności tabletkom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulabe
szkoda ze temat zamarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest w ogole realne?
Powiedzcie mi proszę czy to jest w ogóle realne : Otóż jestem dziewicą. Próbowaliśmy ostatnio z chłopakiem wsadzić członka ale zawsze odczuwam ból. Mniejsza o to. Wiem,że był to dzień płodny. Chłopak wsadził członka na kilka cm jednak ze względu na ból poruszał nim tylko na przestrzeni kilku cm - powiedzmy 5. Ja próbowałam rozluźnić mięśnie zaciskając je i rozluźniając. Chłopak stwierdził,że zaraz nastąpi wytrysk - jeszcze trochę potrzymał penisa w pochwie i następnie wyjął go. Do wytrysku w pochwie więc nie doszło. Ale jak wiadomo istnieje coś takiego jak płyn ejakulacyjny. To było 19 lipca. Miałam wtedy dni płodne. Od ok tygodnia po tej "akcji" miałam mdłości, podwyższoną temperaturę, pobolewał mnie brzuch. W sobotę zobaczyłam na wkładce krew. Wczoraj i dzisiaj też. Wczoraj była lekko zaróżowiona wraz ze śluzem, dziś żywo czerwona. Czy to możliwe abym zaszła w ciążę i poroniła? Do tej "sytuacji" doszło 19 lipca. Miałam wtedy dni płodne. Wiem,że to wydaje się nienormalne ale naprawdę nie wiem czy mógłby to być aż taki zbieg okoliczności,że miałabym mdłości, pobolewał by mnie brzuch, ta podwyższona temperatura. Teraz ta krew.. mimo,że do miesiączki zostały jeszcze z 2 tygodnie ( nigdy tak nie miałam ) Zawsze miałam nieregularne cykle, ale nie aż tak żeby dostać miesiączkę po 2 tyg. Poza tym to nie jest miesiączka. To jakieś słabe krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest w ogole realne?
Z jednej strony czuję się jak wariatka zadajac takie pytanie bo musiałabym być jedną na milion.. ale z drugiej czy mógłby to być aż taki zbieg okoliczności :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
to po prostu wkrecilas sobie to ze moglas zaskoczyc z tad te obiawy :P co do plamien to prawdopodobnie rozkreca ci sie okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
to nie zbieg okolicznosci tylko kobieca psychika... na nastepny raz uzyjcie prezerwatywe i nie bedziesz musiala sie stresowac lub wsztrzymaj sie z wspolzyciem do momentu az bedziesz naprawde gotowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
a i podwyzszona temp. jest zawsze w drugiej fazie cyklu nie zaleznie czy kobieta jest w ciazy czy nie... Jezeli nie mierzylas temp przez caly cykl nie masz co sie sugerowac temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest w ogole realne?
Tylko,że u mnie miesiączka zaczynała się plamieniem ale takim w kolorze bordowym, brunatnym. A ta krew jest żywo czerwona. No i do @ zostały mi 2 tygodnie. Nigdy mi się nie zdarzyło plamić na 2 tyg przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
skoro 19 lipca mialas dni plodne to teraz powinnas dostac okres bo faza lutealna trwa zwykle 14-16dni. Wyglad @ nie musi byc taki sam co miesiac wiec przestan sobie wkrecac ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest w ogole realne?
Skoro miesiączkę miałam ok 10-15 lipca to jakim cudem teraz znów miałabym ją dostać? :O po 2 tyg :O zwłaszcza,że to się dzieje już od soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest w ogole realne?
Ale ja się wcale tym nie stresuję. Nie miałabym nic przeciwko temu by być w ciąży. Ale pewnie macie rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
to jakim cudem wyliczylas sobie ze 19 lipca mialas dni plodne skoro 10-15 mialas okres ???? ilu dniowe masz cykle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest w ogole realne?
W poprzednim miesiącu dostałam @ 13 czerwca. Teraz 10 lipca a więc cykl 27dniowy. Czyli dni płodne zaczynają się od 18 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doczytojestwglerealne
dziewczyno poprzedni cykl mialas 27 dni !!!! a nie ten. jakim cudem mialabys miec dni plodne w okolo 9 dniu cyklu?? skoro mowisz ze masz nieregularne miesiaczki to nie kazdy twoj cykl musi miec 27 dni. Kup test i go zrob a nie blednie wyliczaj dni. nastepnym razem tez kup gumke, mniej stresu, a drogie to nie jest. moim zdaniem nie powinnas byc w ciazy, plamienie jest objawem wlasnie dni plodnych, ewent. miesiaczki ktora sie rozkreci, co do plynu ejakulacyjnego, plemniki zdolne do zaplodnienia posiada przed wytryskiem, w wyniku kropelkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest w ogole realne?
Poprzedni trwał 27 dni. Przyjmując,że ten również tyle potrwa, dni płodne przypadają na 19 lipca. Gdyby cykl trwał 26 dni to również dni płodne przypadłyby m.in na 19 lipca. A krótszych cykli nie miewam. I nawet gdyby cykl trwał 28 dni to również wypadłby dzień płodny 19 lipca. I nie pytam o to czy mam kupić gumkę. Ja nie mam nic przeciwko ciąży już to napisałam. I jeśli byłoby to poronienie to test przecież nic nie wykryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę
Dziewczyny ! To przecież takie proste. Jeśli w nocy zjawił się Anioł i mówił różne piękne rzeczy, to ciąża pewna. Już raz był taki przypadek. Uważajcie na Anioły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8806
Ostatni okres miałam 9 września, mam bardzo nieregularny (mianowicie przeważnie 3 dni normalnego krwawienia, potem nawet do tygodnia takich resztek plamienia, z przerwami, także nigdy nie wiem jaką liczbę wpisywać jako długość moich miesiączek) . Ale licząc wg standardów , to dziś mam owulacje. Wczoraj z chłopakiem się pieściliśmy. Ja zrobiłam mu loda, był wytrysk, potem , po około 5 minutach nałożyłam mu prezerwatywę nie myjąc rąk. Doszło do włożenia penisa, kilka razy do pochwy, alle nie do wytrysku. Obawiam się , że mogę zajść w ciążę , przez spermę która była na moich dłoniach, którymi zakładałam prezerwatywę Prosiłabym o szybką odpowiedź, badzo się stresuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PPROSZE!! POMOCY .Jestem dziewicą z chłopakiem w moje dni płodne bawilismy sie. Nadzy lezelismy na sobie i on probowal włożyc ale nie udało sie z powodu bolu. Teraz mi się spóżnia okres 3 dzień . prosze o odpowiedz czy moge byc w ciaży? jakie są na to szanse? PROSZE O SZYBKĄ I SENSOOWNĄ ODPOWIEDZ . Z góry dziekuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Mam pytanie, czy dziewica może być w ciąży? Jestem dziewica, próbowaliśmy z chłopakiem pierwszy mój stosunek, przy głębszym pchnieciu doszlo do wytrysk w pochwie, jestem nadal dziewica bo blona nie została przerwana, czy mogło dojść do zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma jedno wspólnego z drugim.Popytaj mamę kiedy należy otwierać piczkę bez zabezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalal
masturbowalem moja dziewczyne przez spodnie i nie mialem wytrusku nie ma miesiaczki co to moze oznaczac ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
efdgfdgdg mam pytanie .. Bo napisalas post pare lat temu i moje pytanie brzmi to bylas w ciazy czy nie ? Oczekuje szybkiej odpowiedzi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dziewica/cnotka/ a już babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×