Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strzała007

dziewica w ciąży

Polecane posty

Gość hybe
A coś wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek_nysa
Witam! Jakieś 3 tygodnie temu uprawiałem pieszczoty z dziewczyna! ona jest dziewica i probowalismy włozyć członka do pochwy! nie udalo sie nam bo za bardzo ja bolalo a ja niechcialem na siłe oczywiscie miałem na sobie prezerwatywe! niebylo erekcji ani kontaktow członka lub płyny preerekcyjnego z pochwa dziewczyny! czy mozliwe jest zeby w jakis sposob po takich pieszczotach zaszła w ciaże? prosze o szybką odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek_nysa
Witam! Jakieś 3 tygodnie temu uprawiałem pieszczoty z dziewczyna! ona jest dziewica i probowalismy włozyć członka do pochwy! nie udalo sie nam bo za bardzo ja bolalo a ja nie chcialem na siłe oczywiscie miałem na sobie prezerwatywe! niebylo ejakulacji ani kontaktow członka lub płyny preerekcyjnego z pochwa dziewczyny! czy mozliwe jest zeby w jakis sposob po takich pieszczotach zaszła w ciaże? prosze o szybką odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek_nysa
Dzięki bardzo ;) jestem spokojniejszy ;) pozdrawiam i dziękuj za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos23
Mam pytanie, zabawialem sie ze swoja dziewczyna ktora jest dziewica, wsadzalem jej swojego penisa od tylu (w odbyt) czy jezeli mialem tam wytrysk to ona moze zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubawiłam sie czytając
:D:D:D:D gdybyście lepiej słuchali na biologii, poczytali trochę książek na ten temat to nie było by teraz tak głupich pytan :D Najpierw sie podszkolić teoretycznie a potem uprawiać sex - to takie moje przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa15
mam pytanie niedawno piescilam sie z chlopakiem i obydwoje bylismy w ubraniach a on byl bez koszulki nie dotykalismy sie w miejsca intymne ale w pewnej chwili otarlam sie o jego penis i na drugi dzien tak samo a nie wiem czy mial wytrysk czy jest mozliwe..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkaonnadhnb
Hej. Ostatnio chłopak włozył mi palec do pochwy. wiem ze przed tym umył rece. ale jezeli zostało chociaż trochę spermy to jest to mozliwe ze zajde w ciaże?? jestem dziewica. ostatni okres miałam 13 lipca. prosze o pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .mala_mi.
A jeśli po seksie oralnym kiedy mężczyzna dochodzi w ustach kobiety a mimo to część jego spermy wydobywa sie z jej ust na jego spodnie o które pozniej niefortunnie otarła się kobieta.. pozniej natomiast nie dochodzi juz do niczego.. a po godzinie czasu kobieta bierze prysznic; czy jest jakies .. jakiekolwiek podobienstwo zajścia w ciąże? (kobieta-jest dziewicą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalolyn
Mam pytanie gdy po pieszczotach razem z chłopakiem weszlismy do jeziora czy ejst możliwe ze jego plemini wtedy przeszły do mojej pochwy ?? czy jestem w ciązy? JEstem dziewicą i zastanawiam sie czy to jest możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaK1989
Mam pytanie to bardzo wazne. Jestem dziewca, nie uprawiałam jeszcze sexu, ale mam takie pyt. Ost razem z Moim chłopakiem zabawialismy sie i on wsadził We mnie sama głowke penisa, boje sie czy nie zaszłam w ciaze bo słysząłam ze w sluzie u chłopaka równiez znajduja sie plemniki... Nie było wytrysku w srodku ale boje sie czy samo to ze jednak był ten penis - głowka w srodku to ze mogłam wpasc! POMOCY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz głupsi ci ludzie są....
nawet wkladając w ciebie główke, mozesz zajść w ciążę i wcale nie musi dojść do wytrysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesssssoooooo
Ludzie ile wy macie lat?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! .Co to za pytania? Ja wiem,ze kto pyta nie błądzi ..ale jak to jest, ze ktoś kto pisze "masturbowałem moją dziewczynę" uprawia seks a co za tym idzie powinien sie liczyć z ewentualnością zapłodnienia i zostania ojcem(?????!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr.kłin
najlepiej zapytac ginekologa!!!!!!!!!!! ale wiadomo mi jes ze nie w kazdym płynie sa plemniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr.kłin
zapytaj ginekologa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr.kłin
zapytaj ginekologa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkaaaaa
o rany! co za debilstwa piszecie..fakt posmiac sie mozna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie byłam jeszcze u ginekologa, jestem dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. mam pewien problem, wczoraj chcielismy z moja dziewczyna zrobic to pierwszy raz. nie udalo sie gdyz sie zestresowala przez co moj penis nie mogl wejsc. mialem z nia kontakt bez prezerwatywy[na 100% nie mialem wytrysku], czy mozliwe ze ona jest w ciazy?obliczylismy ze dni plodne zaczynaja jej sie za 5-6dni? prosz o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QuesperroPOmocy
Walilem w Dupe moją babcie kijem, Niestety Sie złamał, Nie wiedzialem co zrobic, wlozylem głowe jej do pochwy bo nie moglem znalesc tego kawalka kija przez przypadek sliny troche mi wycieklo i śpików z nosa, Czy moglo dojsc do zaplodenia? Babcia ma 88 lat ja 12. Moje plemniki byly testowane w nasa i potrafią przebywac w prózni. Prosze o szybką i szczera rade i odpowiedz. pozdrawiam A i bawilem sie z siostrą i wkladalem jej do odbytu jakie jest prawdopodobienstwo ze urodzi 10-tke dzieci? siostra nie ma okresu ma dopiero 4 lata. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia1328
okres moze sie spozniac brzuch moze urosnac a dziewczyny nie musicie byc w ciazy. jakis czas temu sie balam. ale jak znajdziecie chlopaka ktoremu zaufacie i bedziecie wiedzialy ze nie zostawi was w ciazy to strach wam minie. a poki co dajcie sobie spokoj z byle kim i byle gdzie. w plynie preerekcyjnym sa sladowe ilosci plemnikow ale zaplodnienie jest teoretycznie mozliwe. a to czy dizewczyna ma okres czy nie o niczym nie swiadczy;] po 5miesiacach okresu mozna sie dowiedziec ze jest sie w 5 miesiacu ciazy. wierzcie mi .a przypadki zaplodnien w takich sytuacjach jesli sie zdarzaja to raz na milion przypadkow ;] pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja sobie zawsze
maryja "Dziewica" tak zaszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek02
zrobiłem to z dziewczyną pierwszy raz 4 dni temu była dziewicą(była bo doszło do stosunku:)używałem zabezpieczenia ale boję się że jest w ciąży. mam obawy że nasienie sostało się jakość do pochwy. nie wiem co robić jak uniknąć ciązy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek02
nie wiem co robić moja dziewczyna powinna dostań okresu około 12-14 za 17 dni nie wiem co robić boję się że jest w ciąży?? co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz na unikanie ciąży to już za późno - trzeba było wcześniej myśleć o lepszym zabezpieczniu ale nie martw się, domyślam się, że użyłeś prezerwatywy więc jeśli wszystko odpowiednio zrobiłeś, jak na ulotce, gumka nie pękła a zawartość nie wylała się do pochwy (np wskutek zwiotczenia penisa po wytrysku lub zsunięcia gumki) to szanse zajścia w ciążę są niewielkie... ważne też, który to był dzień cyklu dziewczyny - może dodatkowo miała dni niepłodne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek02
chodzi o to czy miała okres czy nie?? miała w tym miesiącu ale na początku gdzieś tak. boję się nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę byż złośliwa ale po Twoich wypowiedziach widzę, że na sex to wy jeszcze chyba nie jesteście gotowi i pewnie za młodzi... mówiąc sex mam też na myśli ewentuane jego konsekwencje... wejdźcie na stronę http://kobieta.wp.pl/kat,26231,pos,2,kalkulatordniplodne.html?ticaid=1767f tam obliczycie czy dziewczyna miała dni płodne tamtej nocy czy nie. Jeśli nie i dodatkowo użyłeś prezerwatywy to ryzyko jest minimalne Jeśli miała dni płodne to z tego co pamiętam jest jakieś 4 % ryzyka, że zajdzie (pod warunkiem, że prawidłowo obchodziłeś się z gumką) przestań schizować bo udzieli się dziewczynie i z tego wszystkiego okres się jej spóźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×