Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strzała007

dziewica w ciąży

Polecane posty

To prawda. A im dalej na zachod i bardziej rozwinieta cywilizacja tym gorzej... niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt mi nie chce odpowiedzieć
Tam na dalekiej Syberii nigdy nie zdarzyło mi się, żeby ktoś fałszywie informował o drodze - tam ludzie zdają sobie sprawę, że to może kosztować ludzkie życie. Ale w Bieszczadach też taki żart może kosztować ludzkie życie, ale tu już blisko cywilizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika18
A wiec teraz ja jakies 5 dni temu chcialam zrobic to z moim chlopakiem ale on sie wycofal wszedl we mnie gora 1 cm w porywach do 2 nie doszlo do wytrysku...ale ten cholerny plyn przed stosunkiem w ktorym moga sie znajdowac plemniki....moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam Ludzie! Przecież te dziewczynki są niepoważne.. po co chcecie się kochać, skoro nie wiecie jaka może być konsekwencja? eh.. 3 strony tematu.. i napisane jest, że w męskim wycieku podczas podniecania są plemniki..studiuję ginekologię, więc wiem jedno: skrajny przypadek to taki, w którym dziewczyna zaszła w ciążę będąc dziewicą i tylko chłopak kilka razy \"włożył\" jej .. mówił, że nie miał orgazmu, bo nie miał.. w wycieku znajdują się też plemniki..i to musicie zapamiętać. Swoją drogą czy nie lepiej zacząć się zabezpieczać? Prezerwatywy - 10 zł.. a tabletki 40.. więc wolałabym wydać te pieniążki, niż zaśmiecać forum. Młode nieodpowiedzialne koleżanki, proszę Was, jak nie jesteście pewne, czy chcecie się kochać.. nie róbcie tego.. po co potem się martwić czymś, co tak naprawdę nie ma sensu.. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyn
jestem dorosła , ale jestem dziewicą, nie potrzebuję seksu, mogę żyć z tym, zawsze kochałam się w wyobrazni, mam rozsądek i nie chcę być w ciąży, wolę miłość bez seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia123123
HEj ,,, mam pytanie czy jesli jestem dziewica to czy moge byc w ciazy?? stykalam sietylko z moim chlopakien w trakcie calowania ale to przez spodnie takie musniecia i nic wiecej(on mial spodnie ubrane)... Hmmmm i jeszcze jedno pytanie czy jesli mam nieregularne miesiaczki to czy musze sie zwrocic z tym do specjalisty???? czekam n odpowiedz prosze:....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa1988
trzy dni temu pieściłam się z chłopakiem, robił mi palcówkę. w pewnym momencie oboje byliśmy nadzy i otarł się o mnie (pochwę) ze dwa czy trzy razy penisem. nie miał wytrysku przed tym zdarzeniem. czy jest jakakolwiek szansa, że mogę być w ciąży? dodam, że jestem dziewicą, a te nasze pieszczoty miały miejsce 4 dnia po zakończeniu mojego okresu. dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEKS NIESIE ZA SOBA PEWNE KONS
KONSEKWENCJEA JESLI NA NIE NIE JESTESCIE PRZYGOTOWANI TO ZAPOMNIJCIE O SEKSIE STOSUNEK PRZERYWANY TO ZADNE ZABEZPIECZENIE sa metody naturalne termiczno objawowe sa tabletki gumki globulki a najlepiej jakies 2 metody na raz tylko na litosc boska nie tabletki i unikanie stosunku w dni plodne bo jak slysze z ktos bierze tabletki i liczy kiedy ma owulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEKS NIESIE ZA SOBA PEWNE KONS
jaa1988 Nie panikuj, skrzydelek nie maja chociaz wiekszasc tutaj twierdzi inaczej. jesli sie znajda w pochwie to jes nikla szansa jakas na milion :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbgbggf
jezu dziewice maja i tak dziure. to nie jest tak ze blona wszystko zakrywa... jakby okres wtedy wyplywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja mam napisac
A jak slysze stwierdzenia ze podczas pierwszego razu sie w ciaze nie zachodzi to mmi rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbgbggf
ja jestem z moim chlopakiem 6 lat i nigdy nie uzywalam zadnej formy antykoncepcji. ufam mu. mamy stosunek przerywany..i nigdy nie zzaszlam w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja mam napisac
wychowania do zycia w rodzinie nie mieliscie??? Na prawde polecam wieczor na necie i nie na forum tylko jakis pozadny artykul o antykoncepcji wszystkich jej metodach wskaznikach perla... ludzie mamy 21 wiek A wy sie pytacie czy przes seks oralny zajsc w ciaze idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja mam napisac
STOSUNEK PRZERYWANY to zadne zabezpiecenie tam sa plemniki i moze dojsc do zzaplodnienia jest ich bardzo malo co prawda i zanim tam dotra moga ulec zniszczeniu itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbgbggf
a tak wo ogole. to powinienes wiedziec ze plemniki gina po kontakcie z powietrzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja mam napisac
za to w sprzyjajacych warunkach moga przezyc do 5 dni i poczekac na owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbgbggf
a co ja mam napisac , kobieta aby zajsc w ciaze musi lezec w specjalnej pozycji... to nie jest takie proste zajsc w ciaze kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja mam napisac
słucham? w specjalnej pozycji? GOWNO PRAWDA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbgbggf
prawda prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebekue
Dzieci ile wy wszyscy macie lat??? Jedno madrzejsz od drugiego, moze tak sobie poczytacie troche o tym zanim zabierzecie sie do rzeczy. Ps, w ciaze zajsc bardzo latwo. Szczesliwa mama od 1,5 roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba200
mam pytanie... Byla u mnie dziewczyna. Piescilismy sie w samych majtkach [ja w boxerkach a ona w majtkach]. Usiadla na mnie i ruszala sie do przodu i tylu tak dlugo az mialem wytrysk. Ona ciagle siedziala na mnie i ja i ona mielismy zmoczone majtki.. potem siedziala jeszcze u mnie godzine i potem pojechala do domu.ciagle miala te same z moczone majtki. Moja dziewczyna jest dziewica. Okres spoznia sie jej juz 3 dzien.. to dosc dlugo zwazywszy ze zawsze miala ustabilizowany cykl miesieczny. Czy jest mozliwosc ze zaszla w ciaze ? Bardzo sie boje gdyz nie jestem jeszcze gotowy na dziecko. Jestem jeszcze nastolatkiem wiec mam nadzieje ze nikt nie bedzie mnie krytykowal. Wiem ze bylismy bardzo nieostrozni ale 'madry polak po szkodzie'... prosze o odpowiedzc. jest to dla mnie bardzo wazne! P.S. sory za ortografie ale nigdy nie bylem w tym dobry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADRA DZIEWCZYNA
nie ma okresu przez nerwy strasznie malo prawdopodobne zeby niewielkie ilosci sie przedostaly z okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia1328
tylko ze jest jeszcze tak ifakt ze dziewczyna ktora ma okres nie musi nie byc w ciazy... znam kobiete ktora przez pierwsze piec miesiecy ciazy miala okress;/ ja sie niestety obawiam ze jestem w ciazy ale mam nadzieje ze nie jestem...!:/ boje się:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. mam pytanie czy jeśli pieściłam się z moim chłopakiem i mial wytrysk i dotknął mnie swoim członkiem w narząd płodny i czy jest mozliwe ze moglam zajsc w ciaze ;/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala88
wiem ze to moze byc smieszne ale jestem straszna histeryczka i musze miec 100% pewnosc ze nie jestem w ciazy...:) Mialam ten plyn przed sperma na dloni, po minucie poszlam sie zalatwic i zapomnialam i poprawialam majtki tak ze dotknelam ta ręką okolic pochwy... moge byc w ciazy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO LALALA88 Z całą pewnością nie jesteś w ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola18
mam pytanie głupio mi o to pytac ale ... JEstem dziewicą z chłopakiem uprawiałam tzw. seks przez ubranie i on spuścił się w okolicach mojego krocza czy możliwe że jestem w ciąży?? jeżeli od tego zajścia minęło 3 miesiące , okres u mnie występuję , nie mam żadnych objawów ciązy(tj. nudności ,bólów brzucha czy zgaga) oprócz powiększającego się brzucha . od paru dni jem bardzo malutko prawie wcale i ten brzuch się niezmniejsza mimo że jestem niską dziewczyną szczupłej postury ... proszę o odpowiedź i proszę o zrozumienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łuki bugi
droga jolu powiem krótko idz do ginekologa! nie załamuj się to tylko ciaża ;p moja laska zaszła w ciąże w wieku 14 lat,podczas seksu przez telefon:(( wysłałem jej sms swoje plemniki,a ona dostala orgazmu i plemniki dostaly sie do jej pochwy:) takie rzeczy sie zdążają ponieważ fale radiowe mają możliwość transportu plemników:) także moja droga za 9 miesiecy bocian Cie odwiedzi:) pozdrawiam Ginekolog łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hYde
ej jesli np. mam 14 lat i moj organizm wydziela juz sperme.Czy ona ma juz plemniki ktorymi mógł bym zaplodnic dziewczyne ????Prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×