Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

To ja się dołączam z przyjemnością !! Miłego dnia 🌻 Ps. Rany, jak dobrze że to już piątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się dołączam z przyjemnością !!!! Wkoncu piatek, zreszzta ja to mam dobrze pracuje u brata jako sekretarka, bo ma duzy warsztat samochodowy;-)) pracuje;-)) mozna to tak nazwac jak niechcem to nie ide, ale jak mnie potrzebuje to mu pomagam, a przedewszystkim chodze tam z Olka, wiec nie musze jej nigdzie oddawac ani do złobka ani do babci- zatrudnilam sie u niego zeby przy drugim dziecku pujsc na maciezynskie i wychowawcze jakby nie bylo to co miesiac beda piniazki;-)) fajnie miec takiego brata:-) Moja Ola jeszcze śpi, śpioch mały, a pozniej buszuje do 23, pozdrawiam wszystkie mamy i sle buziaczki maluszką MIlego piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wreście ktoś się odezwał i ja usiadłam ... na kwilke :-) ktoś tu ciacho wczoraj proponował.... jak jeszcze jest to bardzo poproszę bo muszę się doenergetyzowac ;-) Lniak --> podziwiam Ole i was ze tak poźno chulacie jeszcze :-) mój Qbuś chodzi spać w okolicach 19 i wstaje przed 7. My to raczej skowronki jestesmy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://media.wp.pl/kat,41794,wid,8515010,wiadomosc.html?rfbawp=1158913318.392&ticaid=125ea Chyba bede glosowac na PiS ;) :D, bo to ich pomysl Czadunia ale macie dobrze. Nasz Kubus przez cale wakacje tez chodzil spac po 22. Nie mielismy w ogole czasu dla siebie. Ale teraz zasypia o 21 wiec zawsze mozna jakis film obejrzec albo cus. A ciacho jeszzce mam. [duza porcja szarlotki] dla Czaduni w zamian za kusie :p Katie napisz czy Kosma juz zdrowy. Lniak super miec takiego brata. Moze pozyczysz, bo moj nie spelnia takich wymagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Aniu a ciacho dla mnie ?? Bo wczoraj się spóźniłam :-( Kosma ma się caŁkiem dobrze, z noska jeszcze trochę kapie ale nie jest źle. Za to mamusia -ohoho ;-) Tragedia - lekarstwa zamiast mi pomagać, to pogarszają sprawę :-( Dziś dla odmiany doszedł mi katar, bo tylko jego mi jeszcze brakowało do peŁni szczęścia ;-) No i jutro mamy jechać do rodzinki, co prawda chrzest w niedzielę, ale kuzynka nalega żebyśmy przyjechali wcześniej poobgadywać nieobecnych ;-) , bo rzadko się widujemy (ostatnio na naszym ślubie !! ) no i ja ją uprzedzam, że wszyscy jesteśmy przeziębieni i może to niedobry pomysł a ona mi na na to ze kombinować mam przestać i już ;-) Zagwarantowałam sobie chociaż tyle, że jak zarażę jej 4-miesięcznego synka, to nie będzie miała pretensji. Lniak - fajną masz pracę, nie musisz dbać o opiekunki i inne żłobki, fajnie, fajnie, do tego kaska z tego, no super układ - szkoda że nie mam brata ;-) U nas też chodzenie spać w granicach 22-giej :-( No ale gdyby Kosmuś chodził spać o 19-tej tak jak Qbuś to praktycznie nie spędzaŁby ze mną czasu, bo od mojego powrotu z pracy byłyby to raptem 3 godziny. I cierpiałabym z tego powodu strasznie ... Mój synuś zrobił mi dzisiaj niespodziankę i pojawił się u mnie w pracy. Jak prezesik zasiadł na moim fotelu to zejść nie chciał, do tego wszystkie kalkulatoru, pieczątki i inne poszły w ruch, oj ciężko się było rozstać :-( , na moje mógłby siedzieć dziś ze mną caŁy dzień, bo szefa nie ma i ogólnie luzik, ale tatuś się spieszył a niania czekała w samochodzie ... No i powiem Wam w tajemnicy, że krówka połknęła nam \"didi\" ... i oddać nie chce !! Tata mówi, że może nie strawi go i odda w pewnej postaci ;-) Jak myślicie?? :P :P :P Dziewczyny moja ukochana siostra i Kosmusia najkochańsza \"ciocio\" wybywa nam w przyszłym tygodniu do Anglii. Boziu już mam stresa czy jej się powiedzie i w ogóle jak sobie tam ułoży życie :-) No i przede wszystkim jak my bez niej będziemy tu funkcjonować :-( Masakra :-( strasznie mi smutno :-( :-( :-( Buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Aniu - dla mnie sprawa jak najbardziej sŁuszna, ale realizacja tak jak w nagłówku tego artykułu (nierealne obietnice). NIESTETY :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kofane! ja tak szybciutko na chwileczke bo dzis mam drugi dzine porzadkow tzn. mycie okien i takie tam takze roboty jest wczoraj Ola mi towarzyszyla i efekt byl taki ze jak wstala po 6 rano to poszla spac po 16 tak pracowala ale wychodzi Jej to super. No a dzisiaj zawiozlam Ja do mojej Mamy na caly dzien ale nie chciala mnie puscic tylko wziela sweterke czapke i swojego lumpka i mowila do domu jedziemy mama i tak glosno poprostu krzyczala na mnie ale babcia ja wziela naspacer i zostala teraz spi wieczorem Ja przywioza a ja mam caly dzien na dokonczenie porzadkow. Ide na tez staz chyba najprawdopodobniej od 1.10 ale na 100% bede wiedziala w poniedzialek. Mam blisko bede chodzic na 9 do 15 takze luzik tylko Ola mowi mama nie do pracy mama w domu no i co ja mam powiedziec. Aha sama sie do pracy wybiera a ja mam siedziec w domu:-) A jak sie jej pytam co tatus w pracy robi to mowi pieniadze:-) Wogole kasiarz sie ostatnio zrobil bo tylko pieniadze chce liczyc. Poza tym u nas ok tylko Ola troche marudna. Myslalam tzn pod palcem bylo czuc juz trojki na dole ale teraz sie tak na dobre przebijaja i juz sa widoczne takze troche marudzi i mniej troche je ale akurat to jej nie zaszkodzi bo taki misiu sie zrobil to jak troche sadelka zrzuci to nic sie nie stanie. Aha dane do tabelki wiec ja sie urodzilam 4.11.1981 a jestesmy z okolic rzeszowa. Katie, Mamo Aniu nie wiem co powiedziec na zachowanie Waszych chlopcow bo narazie tfu tfu u nas tak nie ma ale mysle ze chyba chlopcy pod tym wzgledem sa \"gorsi\" tzn bardziej chyba pokazuja swoje rogi trzeba chyab poprostu przeczekac. Czadunia Ty jak zwykle skromna gratulujemy super pracy i pisz na biezaco Lniak no to mamy dwie Ole na topiku i w dodatku obydwie gaduly:-) Tylko ze moja jeszcze w pampersie chodzi:-( Ale mam zamiar ja oduczac. Kathrin zyczymy dobrego samopoczucia i zeby Brayanek nie dawal bardzo w kosc. Elf, Mmalgosia odezwijcie sie. Ja dzis stoje z Ola w sklepie i przyszla starsza babcia w chustce na glowie a Ola mowi o stara babcia na caly sklep A jak slyszy ze tatus idzie do domu to mowi tatus idzie do domu mniam mniam Aha i uczymy sie wierszykow swietnie jje to wychodzi O moniu juz chyba zapomniala i bardzo dobrze takze Katie trzymajcie sie twardo i nie dajcie sie Dobra dziewczyny koncze zycze milego i udanego wekkendu i samych radosci z dzieciaczkow i dla schorowanych duzo zdrowka Nam sie szykuje troche imprezowania takze glowa moze bolec Pozdrawiamy i pa Kurcze jak ja juz tesknie za moim skarbem Wy tez tak macie czy tylko ja taka nienormalna???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! powalilo nasza rodzinke i wszyscy jestesmy przeziebieni-chyba cos wiekszego to bedzie bo oprocz kataru mamy kaszel i w kosciach nas lamie-kuracja czosnkowa juz zrobiona,oby tylko pomoglo! Katie-duzo zdrowka wam zycze! Dziewczyny-odezwe sie jak juz nam minie bo teraz tylko na chwilke kompika wlaczylam,zeby z mama na skype pogadac i juz zmykam do wyrka herbatke pic i wygrzewac sie! MILEGO WEEKENDU WAM ZYCZE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie !! Wstawać - już poniedziałek :-( Miałam młyn przez weekend bo chciałam przygotować pokój Qby na jego powrót :-) ale cudoffffnie wyszedł :-) jest w niebiesko - zielono-białe pasy, namalowałam mu płotek na ścianie kolankowej, kupiłam na giełdzie śliczny stolik z krzesełkiem ale musze go przemalować na jakieś barwy mniej drażniące bo jest zielono- zółty ;-) okazja była bo tylko3 dyszki kosztował a jest bombowy. Dziś będę zawieszała ogromny plakacic Shreka i trzeba w końcu kupić łóżeczko :-) Qba wpadł tam o 22-ej (wróciliśmy od dziadków) no i .... był problem z zagonieniem go spać :-) widać ze mu się tam podoba i to nas cieszy najbardziej :-) A teraz kawke idem robić bo jestem skonana. Przez weekend spałam może z 6 h i jeszcze @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... czyżbyście jeszcze spały .... :-) oczywiście oprócz Katie która w pracy ale chyba zawalona robotą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem ale czasu zero - jeśli chcę wyjść dziś o 15-tej. Buziaki, miłego dnia. Ps. Cztery doby bez \"didi\" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zmywam się do domku - miłego popołudnia - trzeba się cieszyc z tak pięknej jesieni :-) P.S. Kathrin ... a suwaczka twój brzusio nie ma? dawaj dawaj a będziemy odliczac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Czadunia sowaczek mam ale taki z niedokladna data bo jeszcze nie jest pewne na kiedy termin-jutro ide do lekarza to moze sie dowiemy szczegolow. Katie-gratuluje 4 doby bez didi!!!!!! Czadunia-poslij fotki bo mnie ciekawosc zzera jak wyglada pokoik! Nasze zdrowko juz duzo lepsze,katarek nadal mamy,ale czujemy sie juz lepiej. pogoda u nas superowa za chwilke idziemy na spacerek. bede juz zmykac,musze pomoc Brayankowi w jedzeniu bo je rekami biedaczek. milego dnia kochane i do nastepnego sklikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustki straszliwe!!!!!! Co porabiacie mamusie ?E.l.f.Czadunia;Mmałgosia ;Katie;Mama Ania ;Lniak;mama27;olszowa;Violka25;Justi;Ania*-odezwijcie sie co u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! My mamy wielkie problemy z internetem. Od kilku dni raz jest, raz go nie ma. A zaraz mykamy z domku na zakupy. Sasiadce urodzila sie corecza i pedzimy po jakis prezencik dla malej! Pozniej skrobne cos wiecej. Milego dnia wszystkim!!!! P.S. mamy dolna 3 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !! Kathrin - taka stęskniona byłaś wczoraj za nami ?? Podobno cieżarnym się nie odmawia - więc zgodnie z prośbą piszę co u nas ;-) * piata doba bez smoczusia :D :D :D Wczoraj i przedwczoraj nawet o nim nie wspomniał !! No, może z jednym małym wyjątkiem, kiedy oglądaliśmy album ze zdjęciami i zobaczył na jednym siebie ze smoczkiem w buzi i krzyknął \"didi\" !! Serce stanęło mi w gardle, ale już do tematu nie wrócił :-) Obawiałam się też naszego wyjazdu do rodzinki, bo myśłałam że maleńki synek mojej kuzynki będzie miał smoczek - owszem miał i to nawet 3 sztuki, ale nie używał, bo nie chciał :D Więc dyskretnie poprosiłam o schowanie ich z pola widzenia Kosmy i obyło się bez awantur (przynajmniej w tej kwestii - bo caŁy wyjazd to porażka ze względu na paskudne zachowanie mojego skarba :-( ) Miał chyba gorszy weekend - ale wróciliśmy do domciu i wszystko gra jak należy. Kathrin odezwij się po wizycie u gina 🌻 Suwaczek jest śliczny !! Tłumaczycie już Brayankowi, że masz dzidzię w brzuszku?? Mamo Aniu - fajnie, że Kubusiowi przybyła koleżanka - porób fotki, to ocenimy czy pasują do siebie ;-) Aniu* - wiesz już co ze stażem?? Ruszasz od października?? E.l.f. - aa wy już chyba po wojażach, co?? Pisz jak było iczy dziewczynki całkiem zdrowe :-) Czadunia - jak tam? Pierwsze pomysły już zrealizowane?? Powodzonka !! I codziennie rano budź dziewczyny, żeby trochę ruchu tu było ;-) Lniak, Małgosia, Violka, Justi - co u Was ?? Odezwijcie się 🌻 I tabeleczka: Katie-Kosma ..................ur. 3.01. 2005 ........................12000 - 87 cm Mama27-Milena................ ur. 9.01.2005 ........................10000 -Lniak - Oleńka .................ur. 2.02.2005 ........................11500 - 83cm Czadunia-Qba..................ur. 7.02. 2005 .......................11400 - 81 cm Olszowa-Tymon .............. ur. 7.02.2005 ........................ Mmalgosia-Klaudia ............ur. 8.02. 2005 ........................9700 - 71 cm Justi-Mieszko ................ur. 12.02.2005.......................12800-84cm Violka25 - Oskar ............. ur. 14.02.2005.......................10500- Kathrin-Brayan ...............ur. 21.02. 2005 .......................11500 - 83 cm -84cm Ania* - Oleńka.................ur. 24.02.2005 .......................13000 - 86-87 cm e.l.f-Małgosia .................ur. 6.03 2005 ..................... ...12100- 78 cm e.l.f.-Marysia .................ur. 17.10. 2002 ......................15100 Mama Ania-Kubuś .............ur.12.04. 2005 ....................... 9500-78 cm Violka25 - Oskar ............. ur. 14.02.2005.......................10500- E.l.f. ....................... 15.07.1977 .... www.dziewczynki.bobasy.pl Czadunia .................. 01.04.1976 .... www.qbus.smyki.pl Mmałgosia ................. 08.07.1976 Katie ....................... 15.10.1979 .... www.kosma.bobasy.pl Kathrin .....................05.02.1980 .... www.kathrin2006.bobasy.pl Mama Ania ................ 16.05.1981 .... www.fikolek.bobasy.pl Lniak.........................19.09.1984.... www.olenkamamy.bobasy.pl mama27 ................... www.martta.bobasy.pl olszoowa................... www.tymon.smyki.pl Violka25 ................... 01.09.1981 ... www.bubulek.bobasy.pl Justi ........................ 18.11.1976 ... www.justi3jjj.bobasy.pl Ania*.......................... 4.11.1981....www.olinka.bobasy.pl Miłego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Ale namieszalam z ta data porodu-bylismy dzisiaj u lekarza i lekarka twierdzi,ze jutro bedzie 8 tydzien-wg badania-wkurzona w domu zaczem liczyc i okazalo sie ze,zle podalam jej date,albo ona zle zapisala-hehehe ale mi sie smiac chce-a ja juz taka wsciekla bylam-bo przeciez taka rozbieznosc jest nie mozliwa. obliczylam termin na 9 maja-ale lekarce musze dopiero o tym powiedziec!Musze oddac kompa mezowi-odezwe sie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i maz zrobil mi wajche-chcial kompa,ale sie rozmyslil-bo musi najpierw do sklepu jechac.nie zdazylam nawet poczytac co u was-za chwilke to nadrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ,ze bede miala duzo czytania-a tu jak pustki byly tak nadal sa-Katie,Mania-wy jedyne sie odezwalyscie! Brayankowi mowimy,ze dzidzus bedzie,ale on chyba nie zdaje sobie sprawy z tego-patrzy sie na mnie glupio-ciekawe jak to bedzie, chyba jest jeszcze za maly ,zeby to rozumiec. MAniu-koniecznie poslij fotki malenstwa-takiemu przystojniakowi jak Kubus nie kazda dziewczyna pasuje;) teraz juz serio zmykam-milego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrin chciałam Ci zlozyc gratulacje. 🌻SERDECZNIE GRATULUJEMY🌻 całej waszej czworce. dbaj o siebie i pisz Kochana co u Was. różnica wieku bedzie praiwe taka jak między moimi dziewczynkami. pisze juz trzeci raz bo cos mi pożera tekst.sprobuje później bo nie wiem o co chodzi. komputer wolno jakos kapuje co robic. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌻 a zwłaszcza e.l.f. ❤️ - napisz co u WAS się działo przez tydzień nieobecności !!! Kathrin - może jesienią kiedy pogoda będzie brzydka ruch na kafe będzie większy. Teraz pewnie mamuśki korzystaja z ostatnich ciepłych dni :-) Zapraszam na kawkę i wafelki ;-) Miłego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie wpraszam na kawusie i wafelki ;) Katie no oczywiscie gratulujemy wielkiego przelomu w zyciu Kosmy! Zycie bez \"didi\" to ogromny sukces. Jestesmy z niego dumni!! Elf, witajcie!! Co tak krotko? Pisz co u Waszej wesolej rodzinki!! A czemu Mmalgosia sie nie odzywa? Ktos wie co sie dzieje? Kathrin ale namieszane z tym terminem. Zeby sie nie okazalo, ze to pod choinke zrobicie prezent Brayankowi :D;) Napisz co u niego. A suwaczek rzeczywiscie piekny. Czadunia koniecznie podeslij fotki pokoju Qby. Swietnie, ze od pierwszego wejrzenia mu sie spodobal. W koncu rodzice tyle pracy i serca w niego wlozyli. Dziewczyny na razie nie przysle fotek malej Agatki, ale przy najblizszej okazji na pewno kilka pstryke. Kto wie, moze to moja przyszla synowa :D:D:D:D Ale wierzcie mi na slow. Mala jest sliczna. Ma czarne wloski i takie granatowe oczka (oby jej sie nie zmienily) i buzka taka piekniusia. Jej wymiary to: 2800 i 54. Jak ja zobaczylam to oniemialam. Zapomnialam,ze to takie malunie sie rodzi. I glowka taka tyci tyci, w dloni sie miesci. Patrzac na mojego szkraba dostrzegam kolosalna roznice. Juz zapomnialam jak to bylo. Ale nie chce sobie przypominac na wlasnej skorze :P lepiej po sasiedzku ;) Ale sie rozpisalam. Dziewczyny piszcie co u Was? Katie mam zla wiadomosc. Kafe jeszcze dlugo bedzie swiecilo pustkami, bo podobno caly pazdziernik m abyc taki ladny :P:P:P:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam o najwazniejszym. Mamy druga 3. Tym razem na gorze. Obie po lewej stronie :) Mojemu dziecku zeby wychodza parami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się meldunkuje :-) na kawusi skoro Katie stawia :-) Teraz dopiero teraz rozumiem Katie co czuje gdy widzi Kosme dopiero po pracy :-( tak mi smutno bo spędzamy ze sobą tak mało czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Aniu - no to częstuję Ciebie tymi wafelkami, a reszta niech się streszcza, bo ja żarłok jestem i niewiele już zostało ;-) Kathrin - dla Ciebie mam zarezerwowaną podwójną porcję z wiadomych względów ;-) Co do pogody, to nie mam nic przeciwko temu, żeby było pięknie w październiku również, bo to ma duże znaczenie dla naszej budowy. Teraz jesteśmy na etapie tynkowania wewnątrz i podłączania instalacji gazowej. Ciagle się coś dzieje, przewijają się ekipy, Kosma pomaga jak może ;-) ale i tak końca nie widać ... Cieszę się Aniu, że potencjalna synowa przypadła Wam do gustu !! I gratulujemy Kubusiowi nowych zębolków 🌻 Wychodzą faktycznie w śmiesznej kolejności - ale co tam - grunt że są ;-) No właśnie MAŁGOSIU - apelujemy o powrót do nas 🌻 🌻 🌻 Narazie spadam i czekam na resztę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia zdążyłaś w ostatniej chwili ;-) Wiem, wiem co czujesz i że jest Ci smutno :-( Ale zobaczysz - da się to wszystko jakoś pogodzić i z czasem tęsknota bedzie mniejsza. U Was jest troszkę inaczej, bo Kubuś chodzi wcześniej spać niż Kosma, Ty pracujesz dłużej niż ja i faktycznie tego czasu dla siebie macie maluteńko. Ale pamiętaj, że liczy się jakość a nie ilość i o tym pamiętaj spędzając ze swoim Skarbem popołudnia i wieczorki !! Buziaczki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×