Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perfume_Maniac

Pomogę Wam dobrać perfumy - zależnie od wieku, wyglądu i upodobań...

Polecane posty

Gość z tych wód co wymieniłeś
najbardziej podoba mi się Puma Jamaica;)Świetnie pachnie i pasuje dla faceta w każdym wieku :) Lubię też zapach od Axe(szczególnie ten czekoladowy)http://www.fashion-man.pl/upload/Image/BS%20AXE%20GLOBAL.jpgMój facet używa tego zapachu,pachnie cudownie,choć to dość slodki i cieżki zapach więc nie kazdemu się podoba....ale wg mnie jest rewelacyjny!! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrNiewiadomo
a co sądzisz o Puma Jamaica 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
160cm, szczupla, szatynka, granatowe oczy. Styl ubierania przerozny, klasyczny,sportowy, elegancki. spodnie i sukienki :) Uwielbiam Lolite lempicka, w pomaranczowymkartoniku, niebieski flakon. jakie jeszcze perfumy mi polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysoka szczupła blondynka, oczy zielone, wiek 24 l., piel., obecnie studentka MSU. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki, obejrzeć dobry film. Styl ubierania, hmm, to zależy. Najlepiej się czuję w stylu sportowa elegancja. Lubię zapach Truth CK, Amor Amor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysoka szczupła blondynka, oczy zielone, wiek 24 l., piel., obecnie studentka MSU. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki, obejrzeć dobry film. Styl ubierania, hmm, to zależy. Najlepiej się czuję w stylu sportowa elegancja. Lubię zapach Truth CK, Amor Amor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczek
Wysoka szczupla blondynka, niebieskie oczy, 20 lat, cicha spokojna tajemnicza wrazliwa, nie moze zyc bez muzyki, uwielbia dobre kino, lubi ubrania w stylu vintage, retro, domatorka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wątek jeszcze akutalny ale spróbuje. Szukam perfum dla siebie ale kompletnie nic mi nie mowią te wszystkie piekne nazwy a wszystkich się przecież nie powącha. Jestem ciemną blondynką, 169 cm wzrostu, oczy piwne, szczupła. Lubię pływać, grać na gitarce, czytać książki, buszować po necie i tańczyć. ubieram się zaleznie od nastroju więc trudno mi określić jakiś styl, nie stronie od miniówek ani spodni, przezyje wszystkie kolory oprócz candy różu. jak coś jeszcze potrzeba to dopisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sauce
175 cm wzrostu, szare oczy, krótkie brązowe włosy, przenikliwe spojrzenie, jasna karnacja. Lubie świeżaki. Jestem romantykiem, uwielbiam marzyć, mam w sobie dużo z artysty, maluje fotografuje, pisze wiersze, lubie prędkość, ale jestem raczej typem domownika. Uwielbiam świeżość i wolność, nienawidze wszelkich ograniczeń. Jestem idealistą..wszystko musi być idealnie i jak najlepiej.. jestem odkrywczy.. znam tuziny zapachów i wciąż szukam coś dla siebie. Moje faworyty - Armani Aqua di, CK-eternity, Bulgary- Aqua, Puma-white&red, przez długi czas CK- one, Zegna- Z, Dior- Homme sport, Kenzo-Leau par, dłuuuugo używałem Echo Davidoffa. W tej chwili jestem zakochany w Free Calvina, podoba mi się Tom Taylor ocean, kenzo-air, wszelakie Davidoffy Cool Water sa genialne, zielony,czarny i czerwony Lacoste. z innego stylu uwielbiam chanela allure i allure sport, ale zwyklego bardziej, lubie euphorie, lubie contradiction calvina bardzo, puma going man ale nie jest baaaardzo swieża,str8 srebrny i zielony. Pewnie jest tego wiecej ale moze tyle wystarczy.. napisze jeszcze czego nie lubie.. nie lubie ciezkich i meczacych zapachow, w wiekszosci slodkich rowniez. Nie znosze Farenhaita, nienawidze kenzo-tokio, escada-magnetizm i gucci klasycznego, strasznie nie podoba mi sie 1 milion. Nie przypadla mi do gustu mania bo jest taka jakas nijaka, tak samo xs Paco Rabana, tak samo silver shadow davidoffa. Nijaka jest tez C.Herrera man oraz Azzaro chrome. Nie wiem niby swiezaki a takie bez wyrazu. Świetne są armaniego code i emporio he, ale ciężkie, za ciezkie na dzien.. obbsesion calvina tez mi nie lezy, i jak jestesmy przy calvinie to nie podoba mi sie tez truth,crave i man. Z Armaniego nie podoba mi sie attitude, city glam w miare a diamonds ladny ale tez jakos ciezko na mnie lezy. I cholernie mnie wciągnął najnowszy Playboy- New York i Puma Jam, mimo ze wszystkie playboye sa do du*y to ten jest genialny. Tyle ode mnie. To sa moje subiektywne oceny wiec prosze nie pisac oooo ale frajer nie lubie herrery albo azzaro chrome.. przeciez to genialne zapachy... moze i tak ale cos mi w nich nie lezy. Jestem wybredny. Jeśli mi cos doradzisz bede bardzo wdzieczny. Teraz chce poniuchac klasycznego Isseya bo podobno kladzie na kolana i wiele osob poleca mi jeszcze Versace - Eu de fraiche czy jakos tak, aaaaa i jeszcze givenchy blue labbel tez za bardzo swidruje mi w nosie wiec tez nieeee, podoba mi sie jeszcze zen white man od sheiseido. TYLE xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katika_ndoto
to może i ja spróbuje. Mam 17 lat, 173 cm wzrostu, szatynka, piwno-zielone oczy, szczupła, lubie grac na gitarze. Lubie męskie stroje typu: za duże koszule czy też bluzki. Wolę spodnie od spódniczek, jako buty jedynie glany i trampki, zazwyczaj na czarno, ewentualnie szaro. Coś znajdziesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×