Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perfume_Maniac

Pomogę Wam dobrać perfumy - zależnie od wieku, wyglądu i upodobań...

Polecane posty

Gość agusia0012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia0012
a może mi coś doradzisz , mama brązowe oczy i włosy, jasną karnację.Jestem wiecznie usmiechnięta. lubię zapachy kwiatowe zmysłowe masz coś dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka w Groszki
No, zobaczymy ;). Mam siedemnaście lat. Jestem szczupła, raczej średniego wzrostu, mam długie ciemnobrązowe włosy, ciemne oczy i opaloną karnację. Jestem bardzo aktywna i ambitna, ćwiczę taniec towarzyski. Lubię kobiece ubrania i wysokie obcasy. Jeżeli chodzi o perfumy, preferuję słodkie, ale nie mdłe. Moje ulubione to Miss Dior Cherie i Coco Mademoiselle. Co proponujesz? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzZu
wysoka blondynka 173 hehe :P blond włosy niebo oczzy :P jestem super :P Lubię siebie :D Lubię kolor różowy.. kocham elegancję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka87
Witam jestem studentką 21 lat, 168, włosy czarne, kształt twarz kwadratowa, znak zodiaku skorpion. czasami lubie sie ubrać na luzie ale zazwyczaj chodzę w krótkich spódniczkach i dość głębokich dekoltach. lobię sie też ubrać elegancko ale rzadko to robie zazwyczaj jak trzeba.Posiadam dość silny charakter i lobię dominować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papsicoster
Wiek 49. Sniada cera, oczy brazowe, wlosy czarne, karnacja ciemna. Ubior sportowy, elegancki, podkreslajacy walory szczuplej sylwetki przy wzroscie 164. Aktywna towarzysko, spotkania w gronie znajomych, podroze. Prosze o podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoonela
A teraz Ja! - wysoka, o miłej aparycji -włosy ciągle inne fryzury i kolory -ubiór mieszany w zależności od nastroju -szalona i ekstrawagancka - ale takze niepoprawna marzycielka -jestem taką mieszanką kobiety domatorki z szaloną małolatą - mama i studentka Nigdy nie mogłam dobrać perfum, nie znoszę owocowych i typowo kwiatowych- tego jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz jaaaaaa mi też
doradźcie. Urodziłam się w 1967roku, jestem spod znaku wodnika, mam długie włosy, trwałą ondulację, jestem osoba pewną siebie, przebojową, chociaż czasami miewam kłopoty z opanowaniem agresji oraz kłopoty żołądkowe. Najbardziej lubię kolor niebieski i fioletowy, dlatego mam duża kolekcję torebek w tych odcieniach:) W związkach jestem raczej uległa, tzn. lubię seks analny i oralny, robię laskę z połykiem itd. Lubie też dostawać klapsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niky
Wspaniale. Szukam po necie testow ktore pomoglyby mi dobrac perfumy do osobowosci ale nie ma takich. Skorzystam w takim razie z Twojej propozycji :). Mam 167cm wzrostu, ważę 57kg, mam zielono-niebieskie oczy i włosy koloru ciemny blond które rozjaśniam delikatnymi "naturalnymi" pasemkami. Lubię wyglądać kobieco, nosić ubrania podkreślające sylwetkę, wygodne a zarazem lekko eleganckie, najlepiej z bawełny, angory, wełny czy lnu. Lubię jasne kolory, np. biały, kremowy, niebieski, jasna zieleń...Cenię naturalność, nie znoszę podkładów ani pudrów, nadmiaru kosmetyków. Studiuję medycynę, interesuję się naukami przyrodniczymi, lubię czytać i pływać. Kocham przyrodę. Jesli moja osobowosc ma tutaj znaczenie swoj opis przedstawilam na naszej klasie: http://nasza-klasa.pl/profile/8328326 Nie lubie mocnych przytlaczajacych perfum, wole lekkie i subtelne. Prosze o odpowiedz :) bo szukam juz moich perfum bardzo dlugo i nie potrafie ich odnalezc! Jak cos to mail: niky17@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaCZARNAzeSMAKIEM
Hey !!!!!!!! Już od bardzo dawna nie mogę dopasować do siebie perfum które by były moim motywem przewodnim :) Jeżeli jesteś w stanie mi pomóc napisz do mnie na mojego maila andzela191089@wp.pl Wtedy ja wyślę fotkę i napisze krótko o sobie :):) Byłabym Ci bardzo wdzięczna. Pozdrawiam bardzo ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaell
hej mam wielka prośbę bo nie mogę dopasowac do siebie perfum,jestem młodym wysokim brunetem który lubi wzbudzac w kobietach ciekawośc i fascynacje.Moje perfumy mogły by byc troszkę owocowe ale napewno wyjątkowe... poradzisz coś na to z góry dzięki... czekam na odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa__
kolor włosów, oczu, styl ubierania się, ulubione zajęcia, styl życia, itp, dosłownie w paru zdaniach, podam Wam kilka nazw perfum, które mogłyby pasować. Wpisujcie się nawet, jezeli juz macie swoje ulubione perfumy Kolor włosów - ciemny blond Kolor oczu - niebieski Ulubione zajęcia - Taniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seniorita_
kolor włosów, oczu, styl ubierania się, ulubione zajęcia, styl życia, itp, dosłownie w paru zdaniach, podam Wam kilka nazw perfum, które mogłyby pasować. Wpisujcie się nawet, jezeli juz macie swoje ulubione perfumy * Włosy średnie - ciemny blond . * Oczy niebieskie . * karnacja - ciemna * lubię ubierać się modnie . różne ozdoby i wgle ; D. * moim ulubionym zajęciem jest taniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaell
Doczekam sie na odpowiedz dla mnie,pytanie zawarłem wczesniej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilililili
Witam,to teraz ja; jest szczuplutka mała dziewczynka ale przyznam ,ze raczej "niegrzeczna' -wulkan energii, dusza towarzystwa aczkolwiek przyznam,ze mezczyzni sie mnie boja i nawet najwiekszy macho zachowuje sie przy mnie jak zawstydzony chłopczyk... -w uczuciach jestem wierna ale lubie poflirtowac Moje zapachy do tej pory to:amor amor cacharel,lolita lempicka, vice versa ISL (zapach raczej mało znany) lubie tez i love love moschino, podoba mi sie angel oraz cashmire, nieznosze zatem SENSI elizabet arden 5 avenu i zapachow kwiatowych duszacych.szukam czegos zmysłowego,zapachu lekko zadymionego niezwykle seksownego....co polecalabys dla mnie,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilililili
??? jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulus
hej mam 18 lat jestem dosyc niska, niebieskie oczy, włosy ciemny blond sredniej dlugosci.styl ubierania? czasami lubie sie ubrac wygodnie i sportowo a czasami chce wygladac kobieco dlatego eksperymentuje z ubraniami np sukienka i wysokie buty. charakter? niesmiala , malomowna ale kiedy jestem wsrod swoich przyjaciol wychodzi ze mnie druga natura:) chcialabym ladny zapach ale nie za ostry i taki zeby dlugo sie utrzymywal:) mam nadzieje ze mi cos doradzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulus
aha i wole bardziej slodkie zapachy ale prosze o rozne propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia32
Kobietki proszę o pomoc. Chciałabym kupić zapach(perfumy, woda) o bardzo podobnej lub identycznej nucie zapachowej co popularny Little Black Dress z Avonu. Oczywiście taki ze średniej/ wyższej półki. Ciężka sprawa - zapach klasyczny ale nie ciężki, duszący. Panie z Sephory, Douglasa nie spisały się :( proponowały bardzo duszące zapachy. Nie wierzę że Avon na nikim się nie wzorował... taki zapach istnieje i napewno któraś z Was może mi pomóc. Czas mnie goni, potrzebuję na Mikołaja! Please:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbra88
niska (156cm), dosyć szczupła (44kg), farbowana (kasztanowo-miedziany), melancholijna, ale zarazem wesoła, bezpośrednia, kulturalna, miłą, ironiczna, uczuciowa ale potrafię też tupnąć :P ubieram się młodzieżowo (ale z klasą! - zadne białę kozaczki i krótkie jeansowe spódniczki - bardziej, eleganckie spódnice, garsonki, spodnie jeansowe - wszystko raczej stylowe [jesli mozna to tak nazwac, ale nie jestem typem bogatej :) nie mam pieniedzy na ubieranie sie tak jak dusza zapragnie, moje ubrania musza pasowac do wielu roznych sytuacji - nie wiem czy jasno to napisalam :P) podobala mi się bardzo perfuma mexx (niebieska)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbra88
niska (156cm), dosyć szczupła (44kg), farbowana (kasztanowo-miedziany), melancholijna, ale zarazem wesoła, bezpośrednia, kulturalna, miłą, ironiczna, uczuciowa ale potrafię też tupnąć :P ubieram się młodzieżowo (ale z klasą! - zadne białę kozaczki i krótkie jeansowe spódniczki - bardziej, eleganckie spódnice, garsonki, spodnie jeansowe - wszystko raczej stylowe [jesli mozna to tak nazwac, ale nie jestem typem bogatej :) nie mam pieniedzy na ubieranie sie tak jak dusza zapragnie, moje ubrania musza pasowac do wielu roznych sytuacji - nie wiem czy jasno to napisalam :P) podobala mi się bardzo perfuma mexx (niebieska)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbra88
aha! mam 20lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinkaa27
Cześć chciałabym zrobić sobie prezent na mikołaja i kupić orginalne perfumu ale kompletnie nie wiem jakie mam nadzieje że pomożesz mi w wyborze;;)) Mam 24 lata niebieskie oczy drobną figurę niektórzy mówią że trochę za chudą.lubię sport, zwierzaki zwłaszcza te futerkowe,interesuję się psychologią,lubię dobry film i ciekawą książke uwielbiam imprezy chociaż ostatnio wole samotność,mam problemy z osobowością - ciągle szukam siebie;)nie mam jednego stylu ogólnie to wygodny ale czasem lubię się odstroić że tak powiem seksi;;))czasem lubię się czymś wyróżnić np skarpetki nie do pary lub w jaskrawym kolorze nie pasujące do całości z reguły wiążę włosy bo nie chce mi sie ich układać są też bardzo cienkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinkaa27
proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybrednap
162 blondynka, niebieskie oczy, aktywna, wrazliwa na mocne zapachy tzn mam bol glowy, kocham nature, wiek 24, lubie delikatne zapachy i nie moga byc zbyt slodkie byla bym wdzieczna bo juz mojej mamy kolekcja zapachow sie powieksza a moja maleje bo nie moge uzuwac ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda_matylda
Ja sama sobie juz dawno dobrałam perfumy - Eternity KKleina. Teraz kupuje zwykle na za10groszy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugarhill
Zastanawiam sie, co dobralabys dla MNIE czyli osoby zakochanej w wanilii, jasminie, migdalach - wszelkich slodkich nutach (wanilia jest krolem) - preferuje zapachy takie jak amor kenzo, addict diora, hp, wszelkie czyste wnailie z bodyshopow itp natomiast szukam zapachu ''z pazurem'' wszystkie wanilie sa na mnie bardzo milusie! mam rude wlosy lubie odwazny makijaz lubie styl wampa z lat 80 moze wczesnych lat 90' nie chodzi tu o wulgarnos lecz pazur Nie lubie zapachow owoowych badz typowo kwiatowych, wszelkie swierzaki odpadaja na wstepie. Lubie orienty, ciezkie zapachy typu slon lub tygrys... :) czekam na odpowiedzi z checia przejde sie do sephory i przetestuje proponowane zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikkaia
Witam, Też proszę o poradę w doborze perfum. Mam 22 lata. 160 cm wzrostu, budowa średnia (tak 38/40 rozmiar). Mam średnią karnację nie za jasną nie za ciemną, zielone oczy, włosy brąz do ramion bardzo proste nie kręcą się . Znak Koziorożec w zależności jak w horoskopie czami wodnik. Ubieram się raczej na luzie, czasami jednak lubię założyć buty na obcasie i sukienkę, jednak najczęściej są to jeansy i jakaś bluzka raz elegancka raz zwykła. Natura raczej spokojna, pracowita, trochę romantyczka trochę osoba zwariowana, uwielbiam pracować w branży związanej z kulturą i podróżami i czytać masę książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ja też bym poprosiła porady :) w sumie to podoba mi się bardzo puma ale nie wiem czy mi pasuje wiec jestem szczupła 172cm szatynka długie włosy, zielono błękitne oczy ,a co do stylu to raczej młodzieżowy chociaż różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrNiewiadomo
Witam niewiem jakie perfumy spodobają się dla mojej dziewczynt ;/ mi podoba się TONINO LAMBORGHINI FEROCE EDT albo puma jamica czarna ewentualnie Blue Rush Intense co Wy kobiety o tym sądzicie tak na marginesie mam 15 prawie 16 lat i chciałbym dobrać zapcha do wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×