Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perfume_Maniac

Pomogę Wam dobrać perfumy - zależnie od wieku, wyglądu i upodobań...

Polecane posty

Gość poziomkowe złoo
włosy- naturalne -blond, ale farbuję na ciemno, aktualnie czerń oczy- brąz styl ubierania się- tu zaczynają się schody... ;) przewaznie jestem ubrana oldschoolowo (tak mowia inni) czyli marynareczka dżinsy jakaś bluzeczka sportowa i białe adidasy w stylu cropp\'a, ale lubię też ubrać się kobieco styl życia- lubie imprezy z muzyką alternatywną(dnb, proresiv,itp.) szalona, roztargniona, ale potrafię zachowac sie w kazdej sytuacji ;) niekonfliktowa :) tolerancyjna, przyjazna, lubię wymyślać coś dziwnego ze swoimi włosami, chyba romantyczka troszku, spontaniczna, ale też lubię planować :) wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inspiracja
Witaj Specjalistko :) no to zaczynamy ;) jestem wysoką szczupłą kobitką.. mam 21 lat czrne długie naturalnie kręcone włopsy... niebieskie oczy... ubieram sie bardzo elegancko zawsze spodnice.. sukienki.. szpilki koszule.. zakiety... moj charakterek troche skomplikowany.. odwazna.. uparta.. romantyczna.. dusza towarzystwa nigdy zła :) a co lubie? hmm.. lubie przebywac miedzy ludzmi.. lubie spacery wieczorami.. lubie podroze.. KOCHAM TANIEC hihi.. no to tyle by było ;) rozpisałam sie przepraszam i czekam na ciekawe propozycje :) z gory dziekuje i czekam na odp.. pozdrawiam Ciaooo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
i ja sie na to pisze... 164, szczupła, włosy jasny brąz oczy czasem zielone, czasem niebieskie, wrażliwa delikatna, tajemnicza, zaskakująca...zwykle ubieram sie w tzw. mode miejska, ale uwielbiam elegancki styl i czarny kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez chce;p 150cm brazowe wlosy i oczy;p charakter-podobno podly :p aczkolwiek wyznaje dwize nic co ludzkie ...:p jak dotad tylko jeden zapach mi sie podobal- avon \"little black dress\" ale dziadostwo szybko wietrzeje... szukam zapachu podobnego do tego tylko trwalszego, jak i lzejszego na lato:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka...
kobiecy typ budowy ciała, duże piersi, pełne biodra, uda... Twarz ładna, klasyczna. Charakter spokojny, zrównoważony, lubię poczucie bezpieczeństwa. Nie cierpię zapachów "lekkich" - owocowych, mocno kwiatowych, cytrusowych. Preferuję perfumy cięższe, ale też bez przesady. Chciałabym, żeby zapach był uniwersalny, nie tylko na wieczór. Uwielbiam "Hipnotic Poison", ale nie mogę go używać, bo perfumy muszą się podobać nie tylko mnie, ale też mojemu mężczyźnie, a jemu kompletnie ten zapach nie leży. Kiedyś używałam "Flower" Kenzo i miałam obsesję na punkcie tego zapachu, ale ewidentnie mi się opatrzył. Chciałabym coś nowego. Teraz mam "Hypnose", ale to też nie to - za intensywne, nie ta nuta zapachowa, boli mnie od nich głowa. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka...
Aha, przy ciemnych włosach mam jasną skórę i zielone oczy. Raczej zimny typ urody. A z zapachów z niższej półki bardzo mi się podoba np. czerwony adidas dla kobiet, "sensual instinct" o ile pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwinia 114
O rany czegos takiego właśnie szukałam:) Jakieś porady które perfumy by do mnie pasowały.Jestem nie wysoką (162cm) raczej drobną blondynką ( mam naturalne bardzo jasne włosy), mam niebieskie oczy i ciemna karnacje tz łatwo sie opalam, nie miewam poparzeń i caly rok jestem lekko brązowa;) Jestem tancerką,staram sie żyć aktywne nawet kiedy nie mam treningu.Nie lubie cieżkich zapachów.Poszukuję czegoś lekkiego (zielona herbata, cytrusy) ,lecz długo sie utrzymującego:)Z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też bym prosiła :) Wiek- 22 lata, wzrost- 168, brązowe włosy, zielone oczy. Najczęściej ubieram się tak na sportowo- ale broń Boże dresy- dżinsy, jakaś koszulka, bluza. Dla mojego mężczyzny to prawie zawsze jakoś seksownie- duży dekolt, szpilki itp. Lubię czytać książki, ostatnio polubiłam siedzieć na forum;) Styl życia- obecnie w większości siedzący- praca za biurkiem, wieczorami- spotkania z chłopakiem, w weekendy- studia... Starczy tyle na \"dopasowanie\" jakiegoś zapachu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatiK
21 lat, 172 wzrostu, dlugie blond wlosy, niebieskie oczy, styl ubierania:czesto krotka spodniczka lub sukienka, lubie dobra ksiazke i muzyke Lady Pank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatiK
lubie miec zawsze kilka flakonikow perfum, mam kilka zapachow do ktorych zawsze wracam i jeden ukochany, ktory mam zawsze i pozwala mi sie on poczuc wyjatkowo, ciekawa jestem czy wytypujesz trafnie choc jeden z nich, pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkowe złoo
co ta specjalista w ch*** wali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia89
Mam 174 wzrostu, długie jasnobrązowe włosy..., niebiesko-zielono-szare oczy..:PP (zależy od dnia). Mam 18 lat.. ubieram się zależnie od nastroju, ale w mojej szafie brakuje typowo sportowych rzeczy. Lubie aktywny tryb życia, najbardziej denerwuje mnie nicnierobienie i marnowanie czasu. Jestem sentymentalna i wrażliwa...gdy ktoś mnie skrytykuje- zapada mi to na długo w pamięć i dręczy:P...staram się nie wydawać pochopnych opini i mówią ze jestem bardzo opanowana, dużo osób mówi mi też, ze jestem z wyglądu podobna do Agnieszki Maciąg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lene
Hej może mi coś doradzisz, mam 23 latka jestem wysoką chudą szatynką o zielonych oczach i ciemnej karnacji, jestem raczej zamknięta w sobie, uwielbiam podróżowć szczególnie lubie góry. Chciałabym jakiś super świeży zapach kwiatowy, sportowy a zarazem kobiecy.proszę o pomoc, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sko.
niebieski oczy, blondynka, ubieram się czasem młodzieżowo(electro) albo elegancko zależy od pory dnia i sytuacji, lubię świecić w towarzystwie, szaleć na parkiecie i poznawać nowych ludzi. co byś mi poradziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l-karitinka
19 lat, brunetka, niebieskie ( soczewki ) oczy, szczupla, ulubiony serial sex and the city + grey's anatomy.. styl ubierania: modnie ;-) nie ma makijazu: nie ma swiatla dziennego zawsze musze dobrze wygladac!! mam swoje ulubione zapachy, ale jestem ciekawa czy beda sie zgadzac z tym co ty mi doradzisz.. czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogryzeczka
włąśnie też chciałąm skorzystać z porady ale widzę ze masowo założycielak topicu odpisuje...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacqueline
Witam:) bardzo zainteresował mnie Twój topik, jeśli masz ochotę to może i mi coś doradzisz, 181 cm wzrostu, raczej chuda, 20 lat, włoski długie, proste, ciemny,chłodny blond, oczy ciemno niebieskie,szare, jasna cera, makijaż codzienny skromny: podkład, czarny tusz i błyszczyk, na wieczór zdecydowany,barwny, podkreślający oczy. Ubiór codzienny : skromny, elegancki, byle sie nie rzucać w oczy, na imprezy całkowicie odwrotnie:P Jeśli chodzi o charakter cóż...początkowo sprawiam wrażenie osoby wyniosłej i niedostępnej bo jestem nieufna,nieśmiała, cicha.Dla przyjaciół ciepła i otwarta ale często bezkompromisową i maksymalnie szczerą.Najbardziej lubię:dobrą zabawę w doborowym towarzystwie. Obecnie studiuje. Perfum dla siebie szukam od dłuższego czasu jak do tej pory wszystkie były nie do końca"moje"...a i niezbyt lubię zapach piżma. Z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika90210
Mam 15 lat włosy ciemny blond, oczy szaroniebieskie,ubieram się dziewczęco trochę seksownie,modnie,lubię słuchać muzyki,chodzić na imprezy,spotykać się ze znajomymi. Szukam perfum trwałych, które mogłyby mnie wyróżnić z tłumu i, które działają na chłopaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczzzka
Mam 20 lat, oczy szaroniebieskie, włosy ciemny blond, zwykle ubieram się na sportowo i nie lubię kwiatowych zapachów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzia102102
Witam mam 21 lat, 164 cm, blondynka, niebieskie oczy, szczupła, styl ubierania raczej sportowy (jeansy i bluzeczka lub sweterek). Czas wolny spędzam aktywnie, weekendy lubie wyjść do pabu. Nie lubię słodkich perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faleczka
Hi wszystkim!!!tak jak wszystkie szukam zapachu, lecz nie bardzo mi się udaje....podoba mi się channel no 19, ale nie jest włśnie do końca mój...zaryzykuje, bo widzę, że perfumo maniac nie odpisuje ostatnio.......może znajdzie czas gdy odciąży sie tematem mam 23 lata, 164 wzrost, zielone oczy, półdługie blond włosy, delikatne rysy twarzy, lubie pastele, ale także ostre barwy od czasu so czasu, zarówno jeansy jak i eleganckie kobiece ubranka nie są mi obce...o ile nie uprawiam sportu to nie noszę adidasów, lubie być kobieca i tajemnicza, jestem otwarta, przyjazna, troche feministyczna:) dzieki za ewentualna odpowiedź.przyda się z pewnośćią pozdrwaim wszystkie z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PULL
hej ! tez ciagle szukam swojego zapachu mam 19 lat troche przy kosci 165cm, szatynka niebieskie oczy, spokojna ale potrafie zalezc za skore lubie ...samotnosc, a zapachy rozne na codzien lubie slodkie ale nie ciezkie, orzezwiajace, letnie cieple cos jak dkny be delicious, a czasem podobaja mi sie orientalne duszace zapachy na wieczor od hypnose po lolite lempicka.... spora rozbieznosc hehe wiem ale u mnie wszystko zalezy od nastroju a ten szybko potrafi mi sie zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PULL
uwielbiam eleganckie czarne ciuszki, choc zzwyczaj nie szaleje ... nie mam odwagi nie lubie byc w centrum zainteresowania chyba jestem dosc skrtya...no tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venevka
Czytam expercie:) twoje posty i mam chec sie skusic na twoje rady to jak,masz czas na kolejna klientke;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika -
Siema ;-)) mam nadzieję że i mnie zdołasz pomóc.. a więc jestem 16-latką, hmn.. wygląd: oczy niebieskie, włosy ciemne.. raczej brązowe.. mam ogromne poczucie humoru, lubie styl sportowy, ale czasem seksowny, w wolnym czasie spotykam sie z przyjaciolmi, co tam jeszcze było :P kocham sport, siatkówke :) no chyba tyle.. mam nadzieje ze mi pomozesz, bardzo by Cie o to prosiła. Pozdrawiam.. i czekam na odpowiedz (jeśli byś chciała mozesz napisac na moje gg : pięć 6 siedem 5 siedem 5 sześć.. Dzięki z góry. Papa ;*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka_24
To mi pomóż 24 lata, 160 cm wzrostu, 55 kg, blondynka- jasny blond , długie włosy i zielone oczy. Umiłowanie do klasycznych, eleganckich rzeczy, które nie wychodzą z mody. Uwielbiam podobać się mężczyznom. Do tej pory używałam lacoste pour femme, ale chce coś zmienić tlko nie wiem na co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałam skorzystać z porady, ale już chyba jej nie uzyskam, nawet gdybym się opisała...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka86-86
* 160cm * włosy średni blond * niebieskie oczy * styl ubierania się przeważnie sportowy, wygodny czasem elegancki gdy mam jakieś spotkanie z kontrachentami lub gdy są jakieś spotkania pracownicze:P * pracuje w handlu więc na codzień mam doczynienia bardzo dużą ilością klientów * pracuje wśród kosmetyków odzieży i obuwia no i oczywiście mam w swojej ofercie perfumy z LA RIVE * do moich ulubionych zapachów należa Dolce Gabbana Light Blue i The One oraz Davidoff Cool Water (koleżanka pracuje w sklepie bezcłowym i mi zalatwiła:P) na urodziny dostałam Amor Amor i zapach przypadł mi do gustu * na codzień uzywam Pur Blanca oraz Celebre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam 25 lat, 162 cm, brązowe włosy, oliwkową karnację, brązowe oczy. Najbardziej odpowiadają mi zapachy słodkie. Lubię intensywne zapachy. Wykluczam zapachy mydlane oraz świeże. Do tej pory używałam Dior Cherie, Naomi Campbell. Jednak nie jestem przekonana co do zapachu tych perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka333
Oryginalne perfumy renomowanych firm po atrakcyjnych cenach ! HUGO BOSS FEMME Eau De Parfum 75ml Produkt oryginalny, tester Zapach damski również posiadam: -gucci eau de parfum60ml -hugo boss" pure purple"90ml -hugo boss "namow"90ml -hugo boss "inspiration "75ml -valentino "ulosba"90ml -hugo boss :deep red"90ml -valentino eau de perfum90ml   Wszystkie perfumy sa w 100% oryginalne. Na terenie Warszawy możliwość odbioru osobistego Bemowo, Wola, okolice Arkadii Oferuje Państwu markowe produkty po bardzo atrakcyjnych cenach w przedziale od 50% do 70% ceny rynkowej. Każda transakcja objęta jest gwarancją satysfakcji. Zapewniam Państwu najwyzsza jakość towarow oraz rzetelność i szybkość w realizowaniu Waszych zamówień. cena 150zl za sztuke. zdjecia na e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×