Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perfume_Maniac

Pomogę Wam dobrać perfumy - zależnie od wieku, wyglądu i upodobań...

Polecane posty

30 lat, 174 wzrostu, włosy długie, brązowe wpadające w odcień czerwonego (ciemne), mocno niebieskie, skośne oczy, jasna karnacja, choleryk (na pierwszy rzut oka wszystkim wydaje się, że jestem spokojna i zrównoważona - fakt uspokajam sie na silę :) ), optymistka, (mówią mi, że mam bardzo sympatyczną twarz), mam dużo energii (choć jestem leniuchem - ciężko to wytłumaczyć), nie mam dzieci, zajmuję się fotografią - mam uzdolnienia plastyczne i manualne, kocham podróżować, ubieram się na sportowo nie rzucająco się w oczy, mam swój styl - nie idę w zgodzie z modą (czasami ją wyprzedzę :))) ), potrafię też ubrać się bardzo elegancko z min. domieszką ekstrawagancji ;), pozdrawiam i byłabym wdzięczna za polecenie jakiś perfumów bo mam z tym ogromny problem!!! A jutro jadę właśnie na zakupy i mam zamiar coś sobie wybrać :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nayu
'No to ja tez..skoro juz.. Mam 22 lata ,wygladam na 17.Ciemny braz wlosy ( farba hihi) ,jasna cera .170cm .Taka krolewna sniezka troche. Styl ubierania tez taki księżniczkowaty ale nie przesadzony np.do eleganckich prostych spodni jakas "slodka" (ale nie infantylna wkoncu kobieta dojrzala juz jestem!) bluzeczka z bufkami czy falbanką.Minimalizm z elementami romantyzmu ,tak bym chyba to okreslila.Nie wiem czy makijaz tez tu jest wazny ale napewno jest lekki : oczy zaznaczone delikatnie ("po japonsku"), usta tylko blyszczkiem czyli swiezo Lubie wanilie,cynamon,jasmin.. Przez spory kawal czasu pachnilam sie Emporio Armani,Potem Dior Addict,ale byl zbyt ciezki jak dla mnie. Przyznam ze myslalam o Euphorii CK ale sama nie wiem.. Czy rodzaj sluchanej muzyki bierze sie pod uwage?? jazz & chillout / od czasu do czasu kubanska' Chcialabym cos clodkiego w stylku Dior Addict ale jednoczesnie bardzo zmyslowego:) Taka moja natura :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli bedziesz maial chwile, to dobierz cos takze do mojego wygladu :) : wzrost 169 cm, włosy długie,ciemny brąz, ubieram sie przeważnie w obcisłe rzeczy, w spokojnych jednolitych kolorach ( głownie czerń, zieleń, biel, szary czasem jakiś brązik, czerwień), prowadzę spokojny tryb zycia ;) uwielbiam wszelkie zwierzeta, kocham gory, przyrodę, intersuje sie rozwojem duchowym człowieka, magia parapsychologia itepe, nie wyobrazam sobie zycia bez muzyki ( bardzo szeroko pojęty rock, od metalu po reggae:) ) caly czas szukam "swojego" zapachu, podobaja mi sie zapachy kobiece z męska nutą, kiedys uwielbialam bruno banani not for everybody no to tyle chyba, rozpisalam sie troszkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, zapomnialam dodac ze mam 21 lat, co do charakteru: spokojna, nadwrazliwa pesymistka-fatalistka, niedoszla romantyczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nayu
pesymistka-fatalistka:D to odwrotnie niz ja :) :) :) :) czemu pesym swiat jest piekny:d!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze i dla mnie cos polecisz? :) Mam 18 lat.. jestem raczej spokojną osobą- tak mówią inni, ale ja bardzo często się denerwuje ;), pogodna, uśmiechnieta, marzycielka, troche romantyczka, niesmiała :P, podchodzę z dystansem do świata i samej siebie, kocham tańczyć, mój styl ubierania jest bardziej elegancki niż sportowy- pół na pół ;), do tej pory używałam perfum pierre cardin bleu marine pour elle, nie lubie ostrych zapachów i słodkich, typu wanilia, odpadają też czysto kwiatowe i owocowe.. heh :P I masz jakiś pomysł? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah.. zapomniałam dodac.. jestem brunetka, 167 cm, zielone oczy, mam na czym siedzieć :P ach no i jestem baardzo wrażliwą osobą, moze dlatego też wybieram delikatne, zmysłowe zapachy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 123
szatynka 170, dusza artystki, opanowana, ale zdarzają się wybuchy emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 123
23 ;lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 123
szczupła, niebieskie oczy, jasna cera, różowe usta, brązowe pojedyńcze piegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ojjj
co to znaczy "dusza artystki" ????? jestem "artystka" (mam papier buehehe) i nie czaje tego stwierdzenia:P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, może spróbujesz mi dobrać perfumki?? mam 25 lat, 163 cm wzrostu. Jestem żywiołową ciemnowłosą maniaczką samochodów- nie, nie jestem żadną blacharą!!! uwielbiam samochody charakterrrrne z symbolem śmigiełka na masce :o) Ubieram się różnie- czasami w bojówki moro, czasami w spodnie na kanty itp. Nie cierpię przesadnego pindrzenia się O mamo rozpisałam się jakbym startowała do randki w ciemno :):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciemna blondynka niebieskie oczy, styl wiosennej sportowej elegancjii z nutą szleństwa, niesmiała, jednak dla znajomych dusz towarzystwa i świetna kupelka również do imprez.Kocham muzykę rokową i bluesa. Uwielbiam zapach osób wchodzących do pokoju z mroźnego podwórka. Nie znoszę ogórkowych i melonowych nut, lubie zielone jabłuszko i słodycz. I nie potrafie znaleźć sobie zapachu. Sentymentem darzę z dzieciństwa: Chnson de eau oraz joop! all about woman PROSZĘ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bortaczok
nie wim czy autorka jeszcze zaglada na ta stronke ale jestem ciekawa co mi doradzi(jesli jednak zaglada).mam21 lat,156cm wzrostu,wlosy farbuje na czerwono,mam niebieskie oczy,maluje sie w brazy,zielenie-takie sa moje ukochane kolory.ubieram sie dosyc modnie ale wybieram warianty oryginalne(w sensie wygladu nie marki)bo nie lubie wygladac jak pol miasta,jestem wesola peso-optymistka,najbardziej na swiecie kocham muzyke.pozdrawiam i czekam na opinie.(mam ulubione perfumy ale na razie cicho-sza!nie podpowiadam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez chce:-) Własnie konczy mi sie czerwona pumka i ultraviolet i niebawem stane przed dylematem...Blondynka, 162 cm wzrostu, oczy zielone, troche pesymistka,łatwo popadam w nostalgie....zmienne chumory.Szukam czegos ciepłego aczkolwiek czegos co bedzie skutecznie poprawiało mi nastrój:-)Lubie zapachy słodkie ale nie za bardzo, np Angel podoba mi sie na kims ale sama bym nie uzyła bo za słodki.Ostatnie moje typy to promesse, amor amor(zreszta pumka to dla mnie taka lzejsza wersja tego zapachu).Lubie mdemoiselle ale na kims, hypnose tez fajny ale zbyt \"przygniata\" mnie:-P Co bys zaproponowała?Tylko nie proponuj cool water\'a:-(!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAISA
czy mozesz mi doradzic? jestem blondynka, niebieskie oczy, szukam cieply, kobiecy, ale orginalny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No dobrze
Lat 52,babcia,teściowa 154 cm lekka nadwaga współwłaścicielka zakładu usługowego nie podążająca za modą.Lubię kolor czerwony i kolory jesienne.Jestem typem domownika rodzina to dla mnie świętość.Lubię celebrować święta przy dużym stole z rodzina.Partner ten sam od 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:0 100 lat nie sugerowalem publicznie ;) No dobrze mnie jednak uzekła :) ...Powinnas uzywac zapachów mocnych ... dajacych sie wyczuć opium YSL na wieczor i imprezy ... na dzien polecam cos bardziej stonowanego Hugo Woman - Hugo Boss - piekny i ma w sobie kobiecośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejt Blue
Hej :) mam maly problemik z wyborem perfum. Powiem tak: jestem eteryczną, niedużą blondynką o brązowych oczach. Jestem wesolutka i lubię flirt :) lubię film, literaturę, ogólnie sztukę. Nie podobają mi się zapachy cięzkie i przesłodzone. Myślałam o zapachu Paris Hilton. Towarzyska jestem średnio, ale raczej z braku czasu. Lubię kolor różowy i jestem romantyczna chyba :) Jak ubrać się w zapach żeby podkreślił moją osobowość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plapla
Czy ktoś tu jeszcze doradza? Chciałabym skorzystać z wiedzy i doświadczenia osób siedzących w temecie... miło by było gdyby ktoś pomógł. Mam 25 lat, jestem dosyć niewielką osobą - 156 cm, szczupłą, włosy ciemny blond, awangardowe cięcie - z lewej strony krótkie, z prawej półdługie, zawsze prostowane. Oczy niebiesko szare, jasna karnacja. Nie maluję się prawie nigdy. Styl ubierania? raczej spodnie, wygodne dżinsy, uwielbiam bojówki, buty zawsze na płaskim raczej w sportowym stylu (ale nigdy adidasy czy coś takiego), bezrękawniki, bluzy z kapturem, swetry, latem tylko sandały. Kolry ubrań? Czarne, na lato jasne - kawa z mlekiem, beże czerwone bluzki, śliwkowe. Nie lubię niebieskich ubrań i różowych. Uwielbiam militarne akcenty w ubiorze, szerokie paski. Generalnie trochę chłopczyca... Studia - kierunek artystyczny, specjalizacja - multimedia. Zainteresowania - sztuka nowych mediów, malarstwo, rysunek, żeglarstwo, kynologia, jeździectwo, turystyka (głównie piesza). Jestem osobą silnie związaną z naturą, spędzającą na jej łonie multum czasu, osobą aktywną, niezbyt rodzinną, raczej introwertyczną, skrytą, czasem egoistyczną :), ale i wrażliwą ambitną, perfekcjonistką, wymagającą strasznie dużo od siebie i sporo od świata, oddana swoim zainteresowaniom, lubiącą przygody i wyzwania. Uffff... oto studium mnie... Nie jest to ogłoszenie matrymonialne :) Pomóżcie dobrać zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzecz
Hmm co o mnie. Jestem mężczyzną o rozdwojonym charakterze. Lubię się czasami elegancko ubrać, ale zazwyczaj chodzę ubrany w jeansy i moje w miarę sweterki. Jestem poważny i ztonowany, co nie przeszkadza mi wybuchać w trakcie dyskusji i gdy mam na to ochotę skakać przez płoty, nawet w garniaku pędzac do tramwaju. mam niezliczoną liczbę koszulek, każda na inną okazję w zaledwie dwie pary butów, na zime-jesien, i lato wiosne. W zimie zobaczycie mnie w czapce z warkoczykami i sportowej kurtce z goretexu a w lecie w lnianych portkach, lnianym kaszkiecie i lużnych koszulach. Lubie czytać książki, wypadać przez kierownicę mojego roweru ,jeść pić dobre alkohole, ale czasami jak wpadnie w łapska coś za 4,50 to też obale. Wiecznie w drodze, wiecznie czegoś szukam. 190 cm wzrostu/ 107 kg wagi, ciemne krótkie włosy (jak są dłuzsze kręcą się niemiłosiernie), okulary , bródka i wąsy, które czasami niewiadomo czemu rudzieją. Okrągła twarz, podobno najczesciej wyglądam jakbym chciał kogoś zabić, taka bije od niej powaga, ale jak się uśmiecham(czesto dosyć), to widać dołęczki. Mówię to co myślę, a potem myślę o tym co powiedziałem. Niepokorny. Zawsze śmieszyły mnie kobiety, które uważają,ze należy je wielbić za sam wyglad i obecność. Ja tam wolę intelekt, przynajmniej nie można go zmyc przed snem, a rano nie trzeba go nakładać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzecz
Aha 27 lat , praca w biurze (projektowanie instalacji elektrycznych), czasami na budowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzecz
To już ostatni raz Oczy piwne, brwi zrośnięte(zanoszą się na krzaczaste)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara_com
bardzo fajny topik jesli mozna tesh prosze o porade. mam 18lat, 165 wzrostu, szczupla. wlosy ciemne blad krecone .ciemno-zielone oczy, z ciemna oprawa, nosze okulary .mam jasna cere troche tradziku .jestm bardzo niesmiala (to chyba przez kompleksy) lecz jak kogos dobrze poznam to jestem otwarta i bezposrednia. jestem pracocholikiem zawsze dokladna i perfekcyjna - taka zosia samosia. zapachy ktorych uzywalam (a nawet uzywam ) to puma rozowa tez czerwona , benetton rozowy , chanell madmasel (czy jakos tak) ale lubie zapachy swieze i jednoczesnie uwodzicielskie i sportowe(taka mieszanka) .na codzien nosze dzinsy golfy i t-shirty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryndzolka
hej a co powiesz o mnie mam klopoty z doborem zapachu nie moge znalezc ulubionego jestem zmienna jak pogoda,mam 27 lat jestem szatynka o szaroniebieskich oczkach pracuje na zlecenie a ubieram sie zaleznie od potrzeby raz elegancko a raz sportowo.ogolnie mowiac lubie mieszac style,jestem na pozor spokojna ale prawdziwy ze mnie uparty i szalony baran.nie lubie jak ktos mi mowi co mam robic ale prosze o porade moze ktorys zapach adidasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×