Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

No pieknie....moje posty zostały wykasowane!!!! 😠 Ciekawe dlaczego? Już założyłam topik z pytaniem do moderatorek za co??? Nie szalałam, nie bluzgałam a wszystko poszło....fiuuuu..... Teraz to wygląda jakbyście same do siebie pisały :D Uroki naszej kafe....Ciekawe czy dowiem się czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zgadza się Sylvi - bez sensu. Teraz próbuję się czegoś od moderatorek dowiedzieć i zamierzam drążyć ten temat bo nie podoba mi się, że ktoś ot, tak sobie wywala coś, co nie jest sprzeczne z regulaminem kafe. Nawet jeżeli ktoś się pomylił (mylić się ludzka sprawa) to niech chociaż się przyzna ....będzie koniec tematu. Ale obawiam się, że niczego się nie dowiem - jak to zwykle na kafe bywa 😠 No a teraz dopijam kawę (potem sobie machnę jeszcze jedną :D ) i za porządki się chyba w końcu zabiorę - bo trochę mi się nazbierało :O Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochani ! co to za lenistwo? > kawka na stole :-) ZZZAAAAPPPRRRRAAASSSSSZZZZAAAAMMMMMMM !!!!!!! :-) Sylwuś :-) moja mała Amelcia jest kochana,słodka i piękna :-) Ma to po babci :-) Monia mi nie tak całkem niedawno też wcinało posty:-( Oznajmiam wszem i wobec że od 6-17.11.2006r mam urlop!!!!jak ja się cieszę ,bosze nareszcie odpocznę i więcej czasu będę miała dla Was :-) Czas co prawda mało ciekawy ale nic nie poradzę ,wyganiają na siłę,trzeba do końca roku wszystko wybrać a w grudniu tylko lekarze mogą-idiotyzm dla mnie -no aleeeeeeeeeee ,idę i nawet nie marudzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraca pijany facet do domu nad ranem. W drzwiach, z wałkiem w ręku, czeka na niego żona, wścieklejsza od krowy z bse. A mąż: - Od kiedy mamy sztywne łącze, to Ty nic, tylko czatujesz i czatujesz. Za robotę się weź! Państwowy Szpital Kliniczny Nr. 4 w Lublinie. W izolatce rozlega się dzwonek telefonu komórkowego. Mężczyzna podnosi się z łóżka i sięga do szafki. - Czy pan Kowalski ? - rozlega się głos w słuchawce - Tak. - Mówi ordynator oddziału zakaźnego prof. Kwiatkowski. Drogi panie mam już wyniki pańskich badań. Jest pan chory na błonicę, boreliozę, brucelozę, cholerę, dur brzuszny, dżumę, czerwonkę bakteryjną, gruźlicę, kampylobakteriozę, kiłę, krwotoczne zapalenie jelit, ospę wietrzną, chlamydiozę, krztusiec, promienicę, pryszczycę, nosaciznę, odrę, tularemię, rzeżączkę, wąglik, włośnicę, wszawicę, wściekliznę i AIDS. - O Boże - krzyczy pacjent - ale chyba będziecie mnie leczyć ? - Aaa ? Tak, tak, oczywiście, będziemy. Już nawet wyznaczyliśmy panu specjalną dietę naleśnikową. - A ta dieta mi pomoże ? - Pomoże albo nie. Skąd ku*wa mam wiedzieć ? - odpowiada zły jak diabli profesor - Ale naleśniki to jedyna potrawa, która zmieści się w szparę pod drzwiami. Żona do męża na imprezie u znajomych: - Nie pij tyle! Nie pamiętasz jak się zachowywałeś ostatnio u Kowalskich? - Nie. Sędzia prowadzi pierwszą w swoim życiu rozprawę. Oskarżonym jest mężczyzna, który pędził bimber. Sędzia waha się jaki wydać wyrok, ogłasza przerwę i dzwoni do Zdzicha, doświadczonego kolegi: - Słuchaj Zdzisiu, mam tu gościa który pędzi bimber. Jak myślisz, ile mam mu dać? - Hmmm. 20 zł za litr i ani grosza więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy za pewne lubi słyszeć od ukochanej osoby słowa, które tak wiele znaczą \"Kocham cię\" Jak wiemy w wielu krajach wyznaje się owe uczucie w różnym języku. Oto jak brzmią te słowa: KOCHAM CIE! w poszczególnych, wymienionych przez nas krajach: * Afrykanerski - Ek is lief vir jou, Ek het jou lief * Albański - Te dua, Te dashuroj, Ti je zemra ime * Alzacki - Ich hoan dich gear * Angielski - I love you, I adore you * Apacze - Sheth shen zhon * Arabski (formalny) - Ohiboke (mężczyzna do kobiety), Nohiboka (kobieta do męzczyzny) * Armeński - Yes kez si\'rumem * Ashanti/Akan/Twi - Me dor wo * Assamese - Moi tomak bhal pau * Bangladesz - Ami tomake walobashi * Baskijski - Maite zaitut * Bassa - Mengweswe * Batak - Holong rohangku di ho * Bemba - Ndikufuna * Berberyjski - Lakh tirikh * Bośnia - Volim te * Brazylijski/Portugalski - Eu te amo * Brazylijski /Galicyjski - Querote, Amo-te * Bułgarski - Obicham te, As te obeicham * Burmese - Chit pa de * Cajun - Mi aime jou * Cebuano - Gihigugma ko ikaw * Chiński - Gwa ai li (Amoy), Ngo oi nei (kantoński), Wo oi nei * Chorwacki (formalny) - Ja vas volim (gramatycznie), Volim vas (dowolnie) * Chorwacki (potoczny - Ja te volim (używane w gramatycznie), Volim te (dowolnie) * Czejenowie - Ne mohotatse * Czeski - Miluji te, Ma\'m te (velmi) ra\'d * Duński - Jeg elsker dig * Dusun - Siuhang oku dia * Ecuador Quechua - Canda munani * Esperanto - Mi amas vin * Estoński - Mina armastan sind * Etiopski - Afgreki\' * Farsi - Tora dost daram * Filipiński -Iniibig kita, Mahal kita Finnish (formalnie), Rakastan sinua * Fiński - (Ma\") rakastan sua * Francuski (formalny) - Je vous aime * Francuski - Je t\'aime * Galicyjski/Brazylijski - Querote * Galicyjski/Portugalski - Eu te amo * Grecki (starogrecki) - Philo se * Grecki - S\'agapo, Eime eroteumenos me \'sena(mężczyzna do kobiety), Eime eroteumeni me \'sena (kobieta do mężczyzny) * Grenlandzki - Asavakit * Gronings - Ik hol van die * Gruziński - Miqvarhar, Miqvarharth * Hawajski - Aloha wau ia \'oe * Hebrajski - Anee ohev otakh (mężczyzna do kobiety), Anee ohevet otkha (kobieta do mężczyzny) * Hindi - Mai tumase pyar karata hun (mężczyzna do kobiety), Mai tumase pyar karati hun (kobieta do mężczyzny), Mai tumse pyar karta hoon * Hiszpański - Te amo, Te quiero * Hokkien - Wa ai lu * Hopi - Nu\' umi unangwa\'ta * Ibaloi - Pip-piyan tana * Indonezyjski - Saya cinta padamu, Saya cinta kamu * Interglossa - Mi esthe philo tu * Irański - Mahn doostaht doh-rahm * Irish - Taim i\' ngra leat * Islandzki - Eg elska thig * Japoński - Kimi o aishiteiru, Aishiteiru * Jugosłowiański - Ja te volim * Kambodża - Kh_nhaum soro_lahn nhee_ah * Kannada - Naanu ninnanu preethisuthene * Kataloński - T\'estimo (Katalonia), T\'estim (Majorka), T\'estime (Walencja) * Korean - (Tangsinul) Saranghae, (Tangsinul) Saranghaeyo * Korsykański - Ti tengu cara (mężczyzna do kobiety),Ti tengu caru (kobieta do mężczyzny) * Kurdyjski - Ez te hezdikhem * Laotański - Khoi hak jao * Libański - Bahibak * Lingala - Nalingi yo * Litewski - Tave myliu, Ash mir lutavah * Lojban - Mi do prami * Luxembourgish - Ech hun dech ga\"r * Łacina - Te amo, Vos amo * Łotewski - Es milu tevi * Maa - Ilolenge * Macedoński - Te ljubam * Majów (jukatański) - \'in k\'aatech, In yakumech * Malajaski/Indonezyjski - Saya cintakan kamu (gramatycznie poprawnie), Saya cinta akan kamu(wersja rozzerzona) * Marokański - Kanbhik, Kanhebek * Niderlandzki - Ik hou van je, Ik hou van jou, Ik ben verliefd op jou * Niemiecki (formalnie) - Ich liebe Sie (rzadko używane) * Niemiecki dialekty - I moag di gern, I lieb di, Ick liebe Dich * Norweski - Jeg elsker deg (Bokmaal), Eg elskar deg (Nynorsk) * Perski (Iran) - Tora dost daram * Polski - Kocham cię, Kocham ciebie * Portugalski - Eu amo-te * Rosyjski - Ja vas liubliu, Ja tiebia liubliu * Rumuński - Te iubesc * Serbski (formalny) - Ja vas volim * Słowacki - Lubim ta, Mam ta rad, Milujem ta * Słoweński - Ljubim te * Szwedzki - Jag a\"lskar dig * Turecki - Seni seviyorum * Ukraiński - Ja tebe kochaju, Ja was kochaju * Węgierski- Szeretlek * Włoski- Ti amo, Ti voglio bene t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza? dopiero gości pozegnałam i wpadłam poczytać co u Was :) kolorowych snów papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i macham do Was z nad morza!!!!!!! Ale się dzieje, o kurczę!!!! I Pana tu mamy , pozdrawiam i witam Panie Tadeuszu! Co u mnie... i dobrze i tak sobie....mały przedszkolak jak zwykle już chory 3 raz od września!!! więc... narwowo......w pracy nie bardzo....wchozi zagranica!!!!!!, to znaczy że mogę za parę lat ją stracić!!!.. MM znośnie!!! Moje konto zmalało o zakupy zimowe, jasna du.... ale ceny kozaków oszalały!!!!!!!, oficerki po 350-400zł!!! nie wspomnę normalnych kurtkach!! i całej reszcie ciuchów , do puszystych nie należę, a i wklęsłym chudzielcem też nie jestem - a jakieś y wąskie wszystko...??? Jutro mam audit... jasna pogoda, uwielbiam to!!! hahahaha więc postawiłam na czar osobisty i właśnie mam zamaskowaną twarzna noc!!!(pranie pościeli ) i fryzjer zalizony papapa mały błaga mnie namiętnie o grę w szachy po nocy... ale ma powera??idę mu to delikatnie wyperswadować.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jakoś cosik pustawo ?? Witaj pieczarko :-) Pojawiasz się i znikasz,mam na tym punkcie .......... hi hi hi Sylwuś tylko Ty jak zawsze na wiernie na warcie 😘 Za godzinkę biegnę do synka na basen ,dzisiaj zawody ,płyną same sztafety. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Belisimko, musze pilnować topiku :) wtam z kawką i sniadankiem :) cos Jarynka nam umilkła, mam nadzieje ze sie nie obraziła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam ciepluchno🖐️ Nie obraziłam się, ale miałam paskudny nastrój.Byłam jak w amoku. Nie ma czym się przejmować. Wypłakałam to i już. Kawka pachnie rozkosznie i drażni moje zmysły. Kanapa się nie chciała posKładać wrrrrrrrrrrrrrrr.Chyba nie chce się ze mną rozstać:) Ostatniej nocy spałam spokojnie i dłuuuuuuuugo .Spojrzałam na okna...a na parapetach wrzask!!!!!!!Kwiaty drą się żeby je podlać. Moje zwierzaki też są zaniedbane. Nie pisałam wcześniej że po śmierci mojego piesa kupiłam sobie na pocieszenie koszatniczki. Jenyyyyyyyy jakie to pieszczochy. Ciągle tylko je głaskać i mówić do nich.Prawie tak jask do mnie:D Moje dziewczyny jutro zaczną podlizuchy . W sobotę chcą wyskoczyć z domu i potrzebna będzie kasiorka heheheh. Muszę już mykać do pracy bo jest późna godzina. Wieczorkiem tu zajrzę. Paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham do Was 🖐️ Urzędy mnie wykończyły dzisiaj od rańca. Ten kraj jest nienormalny.....A może by tak....zabrać swoje zabawki i pójśc na inne podwórko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarynko ufff bałam się że znów nam zamilkniesz :( poprosze o fotki tych stworzonek :) Moniał ani się waż wyjeżdżać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie pijcie tyle kawy bo niezdrowo:))......Belisima swietne to ,najlepsze dla mnie to to z nalesnikiem i to o ciagnieciu za noge,myslalam ze padne ze smiechu:).......Poza tym pozdrowionka dla wszystkich i co wy na to ze dzis bylo 27stopni???......czy bylo kiedys wszystkich swietych latem????......... Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego biszkopt raz wychodzi sliczny zółciutki a raz biały jak papier??? Od czego to zależy??? Jajka staram się mieć jednakowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hermia jadę do ciebie:) Nie wiem ile było u nas stopni ale było ciepło. Siedzę w sklepie cały dzień i nawt nie wiem co się dzieje na świecie. Monia nie uciekaj. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma .Nie zostawiaj nas samych:( abuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Tadeusz... jajka są rożne.Złudzenie apteczne że są jednakowe. Najważniejsze żeby biszkopt smakował. Można nadrobić kolorowymi kremami.Polecam coś mniamuśnego jako przekąska. Piecze się groszek ptysiowy wielkości orzecha włoskiego i przekłada się to różnymi pastami.Na imprezę idealne.Okiiiiiii więc ja lecę po piwko a wy pieczecie ptysie hehehhehh:D Buziaczkuję wszystkich na dobranoc, chociaż zapewn nie zasnę jeszcze przez wiele godzin😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przymierzam się do czegoś takiego:)zobaczymy co wyjdzie z tego.....hahah Placek „Ananasek” Składniki: 8 jajek proszek do pieczenie cukier puder mąka Masa: 1 duża puszka Ananasów budyń śmietankowy 250dag masła galaretka cytrynowa ½ szklanki mleka Wykonanie: Upiec biszkopt z 8 jaj przekroić go z wysokości na 2 równe połowy. Ananasy odcedzić. Sok uzupełnić przegotowaną wodą do objętości 1 l dodać ½ szklanki mleka. Na tym ugotować budyń. Wrzucić masło szybko mieszając rozetrzeć -nie gotować- wsypać galaretkę mieszać aż się rozpuści. Ananasy pokroić w drobną kostkę przełożyć między warstwy masy. Wierzch posmarować cienko resztą masy można posypać wiórkami czekoladowymi lub kokosowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzieci podchodzą do hrabiego spacerującego po parku i wskazując na zamek, pytają: - Czy pan mieszka w tym zamku? - Tak. - A czy tam nie ma żadnego straszydła? - Nie ma. Jestem jeszcze kawalerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza :) Jarynko dowcip dobry :) Tadeusz napisz jak smakuje :) jarynka ma racje, to zalezy od jajek czy są żółciutkie czy jasne z fermy. milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Trzeciaaaaaaaaaaaaaaa:) Belisima co z tobą kochana??????Monia nie ma spania:) Lecę pod prysznic i jak wrocę to chciała bym sobie poczytać więcej postów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuperkowo:) Moje gratulacje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie...a ja tak siedzę i się zastanawiam. Myślę o tej Ani z gdańskiego gimnazjum, o tych młodocianych zwyrodnialcach i tej klasie, grupie nastolatków przyzwalających na zło dziejące się wokół nich. Dlaczego żadna z tych osob nie potrafiła zaprotestować, nie potrafiła się przeciwstawić złu? Ja zawsze uczę swoje dzieci, że jeżeli komuś dzieje się krzywda to należy reagować natychmiast. Sama też staram się nie stać z boku, reaguję emocjonalnie - burzę się kiedy ktoś komuś chce \"dokopać\" i burzę się kiedy ktoś stoi z boku i się przygląda. Wczoraj długo z Młodym rozmawialiśmy - mam nadzieję, że potrafiłby reagować od razu na chamskie i brutalne zachowania. No tak sobie napisałam bo kiedy pomyśle co muszą przezywać rodzice tej dziewczyny.... Smutna ta nasza rzeczywistość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dzis i ja,na spokojnie pije kawke,:) Za zloto gratulacje,czekam tez na fotke,wlasnie a co z fotkami???nic juz nie robicie???chetnie bym cos zobaczyla,czy wiecej u was lisci spadlo czy nie:) Tadzio a to ty takie skomplikowane ciasta umiesz piec??? ja to nawet maki z woda nie umiem pomieszac,ani nawet nie wiem jak sie jajka ubija:)....dobrze ze gotowanie mi wychodzi bo pewnie inaczej bylabym jakis darmozjad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna ,straszna i wogole,zawsze mam tylko nadzieje ze moje dziecko by tego nie zrobilo,ze potrafiloby stanac w obronie,zawsze od malego uczylam go .......... Kurcze jak ogladam czasem wiadomosci to mnie trzesie,tak jak ostatnio bylo cos na temat ze za to ze sie cos komus da ,trzeba zaplacic podatek,czy to jest normalne???dla mnie to jest chore ,i nienormalne,jakies durne przepisy wymyslili idioci czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarynko dzięki :-) Monia , masz rację ,jest to ogromna tragedia.Dla rodziców ,krewnych,chyba wszystkich ale i też dla tych chłopaków .Są tacy młodzi a będą musieli z tym piętnem żyć do końca swojego życia.W grupie siła,ale teraz każdy z nich zostanie sam z tym dramatem. Zdjęcia wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×