Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

ufff sobota ale dlaczego pracująca :( witam kawkowo i mgliście, jesień idzie dużymi krokami. kazdego dnia coarz ciemniej rano i coraz zimniej. pomarudziłam sobie, teraz ide po kawe i potem do pracy :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotmat komtutra w domu:) Liczyłem na dzień dzisiejszy na zdjęcia a ty mi ktos mgłę paskudna podesłał?Komu mam ją przesłać???? na jakiego maila.......hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołaczam własnie :) kawka na stole, ale Ty chyba teraz śpisz :) milutkiej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nocy pracowałem :( W dzień niewiele spałem:( Obiad ugotowałem:) Spacer odbyłem:) Ale że tu tak cicho to nie przypuszczałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale zima brrrr i co wy tak osttanio nic tylko kawki???:) Cisnienie wam zabardzo podskoczy:).........ja juz z rana wypilam i teraz mysle co dalej,a dalej to trzeba byloby w domu porzadki porobic przedzimowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Siedzę nad tą klawiaturą, myślę co by do Was napisać i...jakoś mam pustkę w głowie. Chyba jestem \"wypalona\"....za dużo, za szybko na raz się dzieje... Przydałby mi się taki wyjazd jak Białej Damie....no ale ja to sobie jedynie pomarzyć mogę....Mam jedynie nadzieję, że na początku listopada (pod koniec pażdziernika?) pojadę na 2 -3 dni do Wawki....Tyle mojego :-) Trzymajcie się.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie pojechala BD??? a moz zamiast wyjazdu sie gdzies przejedz no autobusem??? nie wiem czemu ale ja moglabym jezdzic nimi i caly dzien i obserwowac sobie ludzi:)Nie zalamuj sie Monial wiecej optymizmu bo inaczej to echhh.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie, tym razem już z domku :) wziełam prawie dzień urlopu i wziełam sie wkońcu za okna brrr, naszczęście już zakończylam mycie, teraz kawka i potem firany. kurcze zaczynam zazdroscić tym kobietą w domku, na wszystko mają czas- i na sprzątanie i na kolezanki. a ja ostatnio coś wszystko w biegu i byle jak :( Moniał oj chętnie bym się z Tobą do Wawki zabrała, tylko znowu urlopu nie dadzą mi bo nie ma kto pracować. A szkoda bo miałam chęć jechać i znaleźc jakiegoś styliste i poprawić co nieco w wyglądzie :) napewno humor by sę polepszył hihi napisz czy cos sie zmieniło u Ciebie i jak z szukaniem pracy? Hermia zazdroszcze Ci troche tej męczarni tygodniowej i potem tego wolnego, chyba wolałabym takie zmiany niż tak codziennie pomykać na cały dzień. Moze sie zamienimy? ;) a gdzie Belisima? cos kawki dziś ze mną rano nie piła? Belisimo nie samą pracą człowiek żyje, wracaj do nas :) Biała Damo :) La Fus miałas częsciej zaglądać :) Pieczarka jak czytasz to odezwij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam i znowu do pracy,co do pracy to fakt,dobrze jest troche sie pomeczyc a potem wolne ,ma sie czas na wszystko....... moge sie pochwalic.....kupilam sobie swoj wlasny komputer,ale pierwsza bedzie milka........pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Jestem :-) Przez \"łikend\":-) trochę poszalałam z jedzeniem no i oczywiście wczoraj łazienka była moim ulubionym miejscem :-( Czego ja nie pojadłam !!!Od sałtki z ananasem nie mogłam się oderwać a i bigosik był niczego ,nie wspomnę o cieście typu toffi i krówka Mniam , mniam .Było !!!!długo nie ruszę :-( Witajcie 🖐️ w zimny poranek i kaweczka na stole >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za okazja do takiego „ obżarstwa „ była – BELISIMA ? To teraz nie łazienka ale basen potrzebny - popływać !! Słoneczko wróciło do mnie :):):) Siadam do kawy – dziś mam wolne :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze w pracy i mi zimno :( termometr pokazuje 16,4 stopnia brrr Belisima ale mi smaka narobiłaś tymi potrawami :) Tadziu ale masz dziś fajnie :) zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się ciesze :):):) A jeszcze bardziej bo na 17 umówiony jestem na hale pograć w siadkówke :):):):):) 16,4 st C ?? SYLVI - to ty pracujesz w lodówce ?? W/g jakich norm utrzymują u ciebie temperature??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tak to jest jak sie pracuje w kapciorku który nie ma ogrzewania. i tak przytaszczylam wkońcu grzejnik i na chwile właczyłam bo nie mialam siły trzymać długopisu hihi jak tam wynik gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 : 3 w setach - na więcej brakło kondycji i czasu :( mamy wypożyczoną hale tylko na 3 godz Teraz kąpiel i piwo aby uzupełnic płyny...hahhah Proponuje rękawiczki bez palców - widziałem takie u sprzedawców na giełdzie towarowej - pomogały utrzymać ciepło w dłonich bo wszyscy je stosowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi masz racje, ale ja jestem zmarzluch, więc jutro od rana już grzejnik będzie włączony :) nie dam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi - czyli nie tylko dłonie ci marzną? Proponuje zamienic letnią garderobę na zimową :) Pomyślec o szliczku :) Czaprczce :) Ciepłych butach :) I grzejnik na dodatek :) Do wiosny daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasna cholerna cholera :D Sorki. Aż mnie telepie. Młody wyrobił nową legitymację szkolną i zanim doniósł ją do domu to ją choroba jasna gdzieś posiał. Zgubił. Nie ma. Koniec. Kropka. Teraz będzie musiał nową znów wyrabiać. Oszaleję! A żeby nową wyrobić to trzeba mieć znaczki skarbowe co oznacza że to ja :D polecę do skarbowego po te znaczki. Nie, ja idę zajrzeć do lodówki - może tam się jakieś piwko pałęta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih Moniał ale nerwowa jesteś ;) jest tam kto? halooo herbatka czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja herbatka z cytrynką i ciastka :( źle się dziś czuje, kręci mi się w głowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylvuś a czemu ci się w łepetynce kręci?? :-( Może do tej herbatki coś dodałaś, hmm ;-) Ja jeszcze kawkę dopiję i z Małym na spacer uciekam - trochę cieplej w końcu się zrobiło to trzeba wykorzystać. Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaczku a co Ty tu robisz skarbeczku? :) pomylilaś topiki hihi Moniał chyba to pogoda tak wpływa na mnie, okazuje się ze nie tylko ja tak się dziś czułam. więc nie powodu do paniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witaski dla wszystkich:) Sylvi dzięki za naprowadzenie mnie na właściwą drogę:D Qrcze zgubiłam si ę i tyle oooooooooooo ale jestem już z wami.Poataram się nadrobić stracony czas. Buziakiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×