Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

Belisima---gratulacje dla synka!!!! A mój Młody pojechał rano do Areny (to taka hala widowiskowo-sportowa) na próbę generalną :D Jutro odbędą się tam międzynarodowe mecze w piłce ręcznej i nasi chłopcy będą zawodników na boisko wyprowadzać. Dla nich to zawsze wielkie przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie fajnie,mozecie sobie podziwiac dzieciaki na zawodach sportowych,moj mlody tylko spiewa Hip Hop zeby to mial jeszcze glos,ale sluchac sie nie da :(..i co tu z takim robic,nie mam sily gadac ze ma byc cicho,zostaje mi tylko klikanie do niego ze ma sie uspokoic...... Za to z malej moze bedzie jakis sportowiec,plywac umie dobrze,skacze do wody z 3 metrow,poza tym ze wszystkim innym radzi sobie tez doskonale,kurcze w plywaniu jest lepsza ode mnie,normalnie nie potrafie jej dogonic nawet jak sie staram:) a wczoraj palnela mi haslo ze kocha mame i tatusia a Oskarka nie tak bardzo bo czasem smierdzi..a juz najlepiej jest jak ma isc z nia do szkoly...rozmowa miedzy nimi mniej wiecej wyglada tak Idziemy dzis razem do szkoly Nie pojde z toba do szkoly Pojdziesz i sie ubieraj Nie bede sie ubierala ty masz mnie ubrac Co ci dzis kupic na sniadanko Nic mi nie kupuj,nie chce zebys mi kupowal To bedziesz glodna Nie bede glodna Po drodze jak ida jest ponoc caly czas.... Nie chce isc z toba do szkoly,chce isc sama Oskar w tyk zwrot i ja zostawia,a ta sie drze ...Wracaj sie ,miales przeciez isc ze mna do szkoly!!!!Powiem mamie ze mnie chciales zostawic!!! Po czym znowu ida razem,a ta pyta..A kiedy masz wyplate??? A kochasz mnie??? No tak troche,a kupisz mi gre??? Dobrze ze moje starsze dziecko ma wielka cierpliwosci bardzo kocha siostre,i chyba uwielbia jak ona nim tak rzadzi,bo bynajmniej sie igdy nie skarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam myslaca:) Z tym mimo to juz nie pamietam.....Ale mogloby byc -MIMO ze mam meza i dwoje dzieci to jeszcze niejeden na mnie poleci:) z tym siedzeniem w sieci to ci sie Monial udalo :) dobre dobre,zaraz mi sie skojarzylo ze siedzimy sobie w jakiejs sieci rybackiej i nikt nas nie chce wypuscic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMO-że mam pełne ręce roboty to i tak mam czas spędzić miło czas we wspaniałym gronie -nie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermia---Twoja interpretacja \"mimo\" bardziej mi się podoba :D :D Ja już też nie pamiętam jaki był dokładnie tytuł topiku - tej pierwszej części....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie zapisuje na konfe bo jade dzis w nocy do PL:)wlasnie sie mam zamiar sie pakowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi i BD zapracowane.... Trzymajcie kciuki....może i ja niedługo będę \"zapracowana\" :D Łoo matko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze Moniał coś się szykuje? to trzymam kciuki za powodzenie :) to jutro wielki dzień dla Oskara :) Belisima dzięki za fotki :) i gratulacje dla syna Hermia i Ty czasem narzekasz? oj będę krzyczała następnym razem ;) Tadeusz jak ciasto? Jarynka nie ma fotek :( Biała Damo skrobnij coś bo nas wypiszą :P La Fus :) Pieczarka :) no odchaczone odwiedziny, czas na film i spanie, jutro jeszcze do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto zrobione ale nie spróbowałem bo musiałem iść do pracy:( Jutro opisze jak smakowało:) jak dorwie się w domu do komputera:( herma - szerokiej drogi do polski odezwij się jak wrócisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac kiedy i ja nie spie,takiej wczesnej pobudki jeszcze nie mialam,kurcze ale mi sie spac chce a tu taka podroz przede mna:) Wracam za tydzien paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 Tadeusz 🌻 🌻Imieniny - dzień radosny, Pełen kwiatów, zapach wiosny, Wszyscy złożyć chcą życzenia Zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Ci słońce zawsze świeci I niech czas radośnie leci! Niech odejdą smutki, złości I powróci czas radości! Te życzenia, choć z daleka, Płyną jak wzburzona rzeka I choć skromnie ułożone, SĄ dla Ciebie przeznaczone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie napiszę bo tej sielanki nie będę dołować!!!!! swoimi blelelelelele............. Pozdrawiam pieczarka sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kad ja mam tyle naczyń w domu:( Pomocu w zmywanie!!!dobrze że czas przestawiaja tej nocy do switu sie może wyrobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w pochmurną i deszczową niedziele z kawką na przebudzenie :) Pieczarka znowu uciekłaś? przecież wiesz że idylla jest ważna ale i nasze problemy też są ważne bo komu wkońcu się wyzalić jak nie wirtualnym przyjaciołom. więc wpadaj i pisz, może ktoś doradzi jak rozwiązać Twój problem. inaczej patrzy się na wszystko z boku, przecież wiesz. Tadziu i jak poradzileś sobie? co na dzis planujecie? bo ja miałam wyjazd zaplanowany ale przy tej pogodzie to najchętniej bym w domku z gorącą herbatka przy tv została :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U mnie też dziś już zaczeło padać:( Z zmywaniem uporałem się do godz 3 / czasu letniego/ ::):):) Zasiadam do kawy :) i resztek torta orzechowego - darowanego - :):) Ktoś dołaczy do mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mogę ja?????? Jestem taka tłusta że nikt nie zauważy odrobinki więcej. Ciężko mi... Wczoraj byłam w Zielonej Górze.Stałam na parkingu w Castoramie . Wycofując auto zauważyłam kałużę oleju...Nir wiedziałam czy to z mojego auta . Pojechałam na zakupy ale dokładnie zlustrowałam miejsce gdzie zaparkowałam. No i qpa...lało sie z mojego silnika. Poszła uszczelka pod głowicą. Olej polał się do układu chłodzenia. Na szczęscie miły pan przedzwonił po pomoc drogową. Zdążyłam się poryczeć. Niedługo będzie dzwonił mój ślubny i znów zbiorę po uszach. Paraliżuje mnie strach...Chyba znów sięgnę po leki bo jak nie to oszaleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot23
ktora przyslie mi swoje majteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarynka - spokojnie !! uszczelka pod głowicą to nie twoja wina!! Każdemu może się to przytrafić - to zmęczenie materiału :( Ważne że tobie się nic nie stało - bo jak by zatarł się silnik w czasie jazdy byłby kłopot :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloła! Jarynko tylko spokojnie!!! To nie Twoja wina!!! Ja ostatnio drzwi uszkodziłam jak z bramy wyjeżdzałam :D a Pedant przeżył i nawet słowa nie powiedział...a już się na fotel pasażera gramoliłam z poczuciem winy i grymasem na ustach.... Tadziu coś Ci tam jeszcze z tego torta zostało? Tyłek rośnie ale słodycze.... :D :D co mi tam!!!! Sylvi a Ty znowu na jakiś poligon się wybierałaś?? :D Ty...Ty... Generalico :D :D Pieczarko podpisuję się pod tym co Sylvik napisała! Pisz, pisz, pisz....! Od tego mamy topik - i pośmiać się i popłakać! Pamiętaj! DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×