Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

Pieczarko witaj :) Jarynka gratuluje samochodziku, ja też bez auta ani rusz. niby nie potrzebne ale jak go zabraknie to koszmar, sto spraw na głowie do załatwienia i oczywiście wszystkie w mieście :( jak pizza wyszla? oj ja też ostatnio na łatwizne ide i na pizze do żar jeździmy tam koło kina :) POBUDKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wole chińskie. Kawałek za Pionierem w stronę ronda na Zieloną po prawej jest superkowy bar.Nieraz dziewczyny mnie tam zaciągną jak wpadną po mnie do sklepu.Robimy zakupy i robią się umierające z głodu.Moje młodsze dziecię co prawda nie ślizga się tyłkiem po schodach ale też woli kie lbachę od batoników. Niestety do dziś zostało jej coś z dziecięcych szaleństw. Zawsze z obawą spoglądam na nią jak jesteśmy w marketach. Dopada się do zabawei i musi sprawdzic czy mowią, śpiewają, gumowe młoteczki piszczą przy uderzeniu, hulajnoga napewno jeździ itp. Niedawno dopadły się do gadzetó na hallowen. Nie obyło się bez przymierzania peruk, masek, strasznych sztucznych ran i innych. Ciekawe kiedy z tego wyrośnie.Starsza jest po TATUSI grzeczna i spokojna. Ło matko...Ja w wieku 18 lat....:D dalej nie napiszę hehehhe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarynko ten mały barek po prawej przed samym wjazdem na rondo? taki w ciągu bloków? zawsze wracając do domu widze ten bar, ale jakoś nigdy tam nie zajechałam. a uwielbiam chińszczyzne ale w Gubinie, bo ta żarska restauracja przy skarbówce mi nie pasiła. musze spróbować tam zajechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dokładnie ten. Powinnaś tam zajechać. Złoty Lew się nie umywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarynko miałaś racje :) byliśmy dziś, porcja solidna ale nie posluchałam Ciebie i zjadłam całą porcję :P super jedzenie. dzieki za zdradzenie sekretu :) juz podałam dalej namiary :) a co tu dziś taka cisza? wszyscy głosujecie jeszcze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!dziewczyny wczoraj pacowałam dla naszej Polski oby nam dobrze było.....mała była frekwencja,duzo polaków straciło sens wyborów,a to tylko wina naszych panów władzy.duzo ludzi było bez dowodzików,a to przeciez nagłasniali,zeby go zabrac ze soba.ale już za dwa tygodnie mam okazje znowu sobie posiedziec jako członek.a wy co robiliscie wczoraj,chyba straszna nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monioł - powiedz że tak liczyłaś aby za tydzień znów dorobić:) -to żart - Ok - koniec ciszy wyborczej wracamy do żeczywistości Ja mam dziś jeszcze noc i 4 dni wolnego :)Patrze w okno i czekam na ładną pogode tylko mam dośc deszczu i siedzenia w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj biesiadowalam ze znajomymi na basenie, pogoda sprzyjajaca takiemu wypoczynkowi :) a dziś dopiero wrócilam z pracy i zaraz do roboty w domu ;) Tadeusz ale zazdroszcze tego wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cały dzień sprawy urzędowe załatwiałam i nie powiem co załatwiłam - nie bedę się wyrażać 😠 Panie mnie z pokoju do pokoju odsłyłały, przed każdym oczywiście kolejka.... Szkoda słów!!! Tadziu ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie🖐️ Bylam dzis zrobic porzadek z moimi szponami. Mam teraz sliczniutkie i bardzo wygrzane. Żel z domieszką akrylu. Jesoooo co za kombinacja:D. Efekt jest mmmmmmmmmmmmmm:). Nilol my sie nudzilismy, ale ty to dopiero dostawalas na glowe z nudow;D.Opłacilo ci sie to chociaż?Mam nadzieje ze tak, bo niedlugo mikolajki a kazdy grosik sie przydaje:) Wierzycie w pechowa 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka na stole \\_/ zapraszam ;) Jarynko z tą 13-tka to różnie u mnie bywa, czasem się sprawdza a czasem nawet nie mysle że to akurat ten dzien :) wczoraj troche tylko mi sie namieszało ;) Moniał ja również nie cierpie załatwiać spraw urzędowych brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka? o tej porze? z chęcią ale nie dzisiaj :( moze jak się troszeczke prześpie:) Siadam do śniadania dopiero i marze i kocyku tylko-po nocy jestem- :(:( 13 - Piątek -Unikam tego dnia jak ognia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jarynko ja staram się w 13 nie wierzyć :D Całe dzieciństwo spędziłam w mieszkaniu nr 13 i....jakoś przezyłam ;-) Mam dylemat. W szkole u Młodego, już od paru lat trwa taka wymiana między naszą szkołą a szkołą angielską. W maju jest wyjazd.....i nie wiem - zgodzić się czy nie??? Ja bym pewnie jakiegoś Angolka :D musiała przyjąc - ale on/ona jeszcze wyniesie niezbyt pochlebne zdanie o polskich domach bo mój jest zwariowany na maksa :O :D Koszt jest... 1500 zeta no i w kieszeń jakieś funciaki też trzeba by dziecku dać. No nic....w czwartek jest zebranie w szkole na ten temat, dowiem się szczegółów to zdecyduję. Młody napalony na wyjazd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał dla młodego to napewno szansa na zwiedzenie innego kraju, obyczajów no i szlifowanie języka, ale koszt duży no i rozłąka z dzieckiem :( moja koleżanka kiedyś wysłała dziecko na... Ukraine haha panikowała strasznie, bo ocZywiście rodzice jej krzyczeli że wysyła dziecko na pewną śmierć. jednak on wrócił bardzo zadowolony i z mnóstwem wrażeń :) a ona przyjmowała w domu chłopaka z ukrainy i oczywiście wszystko było dobrze, nawet rodzice zmienili zdanie ;) głowa do góry, będzie dobrze :) Tadeusz wyspany? może teraz na kawke? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tadziu czy ty zabrales wszystkich ze sobą na hale?Nikogo nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza? Mnie trochę kręgosłup boli :( –świadczy to że już wapniak ze mnie -ale do jutra przejdzie :) Monioł –słyszałem o takich wymianach z szkołami angielskimi podobno jest to super tylko troche drogo wynosi to jak na nasze warunkiL Kontakty jakie tam zdobędzie będą procentowały w przyszłości –szkoda że mojej córce nikt coś takiego nie zaproponował Diś zrobiłem sobie dzień gospodarczy w domu:( Mam wolne:) Jak ja tego nie lubie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje, znowu pustki straszne, przecież do świąt jeszcze dużo czasu i porządki zdążycie zrobić. prosze wracać na tooik, bo znowu zarządze strajk i nie będę pisała ;) Tadziu jesli nie chcesz dnia wolnego to chętnie się z Tobą zamienie bo bardzo by mi sie kilka dni przydało, z niczym nie moge zdążyć :( Miłego dnia życze i na kawke zapraszam \\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 4 dni wolne- grafilowe – do soboty i potem 4 noce pod rząd Może nie zanudzę się w domu ugotuje sobie fasolke po bretońsku A dla córki piersi kurczaka nadziewane pieczarkami Coś trzeba robić bo nuda to straszna rzecz Pijemy 2 kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki Tadeusz ze juz nie odpisałam, ale nie bylo jak bo szef wrócił :( jak możesz to podaj przepis na te piersi nadziewane, bo bardzo apetyczne się wydają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,jasne co niektorym sie nudzi a ja musze pracowac,i to od 7 do 22,wyspac sie nie moge,oby do piatku ,w sobote bede caly dzien lezec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Hermia, dobrze ze dalaś znak życia :) oby do soboty :) kawka na stole \\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie :( gdzie są wszyscy? cześć Belisima, zapracowana? jak tam piesiunio? jutro rano kawka? Moniał co tam u Ciebie, opis na gg jakiś taki smętny masz :( odezwij się Hermia jutro zapraszam na kawke bo chyba masz wolne :) Tadeusz czekam na przepis na te piersi :) Jarynka jutro gdzies wyjezdżasz? jade znowu oglądać kolejne mieszkanie. Oj to niedaleko Ciebie bo na Szpitalnej to jeden koszmar, nie wiedziałam że ludzie mogli tam mieszkać :( musimy sie na jakąś kawke umówic :) Biała Damo Ty już całkiem zapomniałaś o nas :( zreszta również La Fus i Pieczarka. Odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi - oto przepis To nie jest żadne wymyślne danie biorę piersi rozbijam podobnie jak na kotlety. Pieczarki kroje w kostkę 1x1 cm dusze z cebulką na maśle. Wykładam na rozbite piersi trochę przypraw do kurczaka –roluje spinam wykałaczkami . Panieruje wjajku i bułce tartej opiekam na patelni a potem 15 min pod przykryciem. Mało używamy przypraw ale już tak nauczyliśmy się . Robię kilka takich roladek bardzo dobrze przechowują się w zamrażalniku Nie jestem mistrzem kuchni ale wychodzą mi całkiem dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×