Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

Gość
Jenyyyyyyyyyy jakie trzesienie ziemi? Nic z tego . Uchaty zejdzie na zawał, rybki doznają szoku bo woda im sie wychlapie z akwarium a ja swoje lata juz mam. Chce mnie sie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima - zdjęcia dotarły - śliczny piesek dobrze że go córka nie widzi bo bym miał dodatkowego lokatora w domu Ryby zabezpieczone !! Uszaty kołderkami obłożony !! Sejsmograf - uruchomiony : I nie mów jarynko że dziś z zmęczenia nawet uśniesz bez tabletek!! Przyjemności zycze i nie wymiguj sie wiekiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustki -cisza dzis wielka:(Rece pokułem choinką-gałęziami na stroik:( Ryby i Uszayty noc przweżyły:) Jarynka łóżko wodne ma.......hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> 🖐️ Monia co to !! tylko 🖐️ ?? :-( Jarynko no i jak ?? Kocha , lubi , szanuje ................. :-) Tadeusz , już tylko my cosik piszemy , reszte nas ....no wiesz ... ciepłym moczem olewa :-( ...................................... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bestyjko! Pisać mi tu jak tam sprzątnko , zakupy.Czy Poznań piękny na święta??? Lubię to miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima ja w tym roku wyjeżdzam do teściowej na święta więc....robota przy garach żadna - ona wzięła wszystko na siebie. No...mnie tylko śledziki zostały :D Sprzątam ale u mnie pierdzielnik non - stop....Właśnie Małemu zapowiedziałam, że jak nie posprząta to nie będzie choinki bo mama nie ma gdzie jej postawić. Pomyślał, pomysłał i posprzątał - teraz wszystkie klocki, które walały się po pokoju są zgarniętę pod duży stół :D :D I co? Miejsce na choinkę już jest :O Po zeszłorocznym \"biciu\" karpii mam prawo do odpoczynku....psychicznego :D :D Teściowa jeszcze robi makiełki (u Was też jest coś takiego???) - ja tego nie znam z domu i szczerze mówiać NIE CIERPIĘ!!! Na szczęscie nie zmuszają mnie do łykania tego świństwa...brrrr!!! Prezenty już kupiłam - uuuffff!!! To chyba tak tyle w temacie świąt :D A wiecie, że mój Młody wraz ze swoją drużyną był w gazecie? Było ich zdjęcie, podpisane imieniem i nazwiskiem każdego \"zawodnika\" :D Bo są w lidze młodzików i wywalczyli mistrzostwo Wielkopolski :D Haaa....trochę się pochwaliłam - a mąż jeździł z gazetą i wszystkim pod nos ją podsuwał :D No to się rozpisałam, pochwaliłam :D a teraz idę Małemu wytłumaczyć (spróbować wytłumaczyć :O ) że klocki pod stołem to nie jest najlepszy pomysł...na porządki świąteczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze masz Monia z tym wyjazdem :-) Ja \"waletuje\" w domu i gości przyjmuję.Domostwo wysprzątane ,ustrojone,i nawet paczki pod choinką leżą !!!! pozaklejane !!!ni jak nie da rady sprawdzić co w środku :-) Sobota to czas na wielkie gotowanie , mąż ma cały dzień dyżur a ja pewnikiem sama w jakimś wielkim garze wyląduję :-) Gratulacje dla młodego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!😘 Wiem , wiem , jaka to duma dla ojca !!sama to przerabiam !!!http://www.mkstrojka-lodz.pl/dmmmgaleria.htm Bartek jest w dresie adidasa , trzyma puchar lub czerwone okularki. Makiełki brrrrrrrrr też nie trawię , dla mnie są za słodkie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja mam drzewoooooooooooooo nie ubrane co prawda ale jutro bedziemy cos z tym robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Witaj Moniał i gratulacje dla synka :) napisz co tam u Ciebie, dlaczego nie masz czasu na skrobniecie czegoś na topiku :( Co do choinki to moja chyba jeszcze w lesie, dziś menczyźni mają ją kupić, ale czy to wyjdzie to nie wiem, jedyne pocieszenie że drzewek u nas nie brakuje, a w razie biedy mam sztuczną w garażu ;) zapraszam na małą kawkę bo zaraz do pracy uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylviaczku to ja się na kawkę skuszę :-) U mnie chłopaki dzisiaj ubierają choinkę - ale sztuczną. Wynoszenie po świętach żywej choinki, sypiącej igłami na lewo i prawo, z bloku, z VII piętra nie należy do przyjemności - zawalone całe mieszkanie, klatka....Z parteru to jeszcze ludzie takiego drapaka przez balkon wywalą i potem tylko na śmietnik zaciągną.....ja na VII raczej nie mam takiej możliwości :D Wolę więc sztuczną - mniej roboty i tyle. Już się cieszyłam, że mam wszystkie prezenty kupione a Młody wczoraj mi przypomniał, że o psie zapomniałam :D No fakt....dzisiaj mu kupię prezenty :D Co roku osioł coś dostaje pod choinkę - jakieś smakołyki psie. Grzebie nochalem pod choinką w tych paczkach i nie umiejąc czytać bezbłednie trafia na swój.... :D :D A wiecie??? Ja się cieszę, że nie ma śniegu - w końcu święta to atmosfera jaką w domu się tworzy a zimy nie znoszę. Wcale mi nie żal :D Idę choinkę w stojaku umocować - Mały mi życ nie daje :O Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie stoją całe dwie :-) duża i mała u syna w pokoju :-)I obie dwie sztuczne z tych samych powodów co Monia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie skończyłam ubierać swoją prawdziwą choinkę, dwa lata miałam sztuczną, wkońcu wywaliłam wykładziny i teraz jest prawdziwa, sliczna ;) zrobilam fotki ale niestety zdjecia nie oddają efektu bo wygląda jakoś dziwnie :( wiec fotek nie wysyłam :P prezentów nie mam, tzn. mam dwie sztuki dla... psów hihi ja równiez kupuje swoim smakołyki i dziwne ale one tez stoją koło nas i szukają koło choinki czy dla nich coś jest haha śmieszne stworzonka :) nawet nie mam kiedy do sklepu pójść bo po godzinach kibluje a miałam wczesniej wychodzić z pracy brrr to sobie pomarudziłam a teraz spadam myć włosy bo wyglądam jak upiór hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w domu też 2 sztuczne choinki:( dużą i małą i córki ale zapch lasu przypominają mi stroiki z prawdziwej żywej jodły staram się robić bardzo duże i w każdym pokoju:) Czy wszystkie dziewczyny przed świętami przypominają sobie że nie mają \"co na siebie włożych\" i ganiają po sklepach:( Dobrze ze już sklepy zamykają bo bym się na noc do pracy spóźnił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONIEC PRACY :) WYPIJE KAWE I DO DOMU:)KTOŚ DOŁĄCZY ? ZA WCZEŚNIE? WYPIJE SAM:( JAK KTOŚ ZOBACZY DYMY NAD MAIATEM - NIE WZYWAĆ STRAŻY POŻARNEJ !!! ROZPOCZYNAM WYPIEKI ŚWĄTECZNE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Tadeusz chyba aż tak źle to nie będzie :) kawka na stole, zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tadzio, a co wypiekasz ?Ja sernik z brzoskwiniami i makowiec.To na początek do piekarnika potem robię roladę z piersi indyczej ,przekładam mięsem mielonym i pieczarkami, dalej udka drobiowe-kostka usunięta-faszerowane śliwką................. no dobra i sama się upiekę z tego gorąca od piekarnika.........chyba poleję się piwem na ochłodę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Całe szczęście, że ja wyjeżdzam w tym roku - jakoś chorusia trochę jestem i nie mam sił na nic :-( Mały obok choinki zbudował garaż i lotnisko - to dla wielkopolskiego Gwiazdora (normalnie padam z tym Gwiazdorem... :D :D) aby facet mógł zaparkować tymi reniferami albo wylądować - wedle uznania. Bo prezenty mają być!!! Ułatwił mu sprawę :D Bo mu pociąg i bilard ma przynieść :O Starszy już ma trochę bardziej wygórowane życzenia :D Pies też czeka - tylko paczek na razie jeszcze nie ma i nie ma gdzie niuchać nochalem :D Idę dalej sobie chorować :-) W nocy nie mogłam spać i robiłam sobie bilans - komu tak naprawdę by brakowało jakbym... :O Kiepsko mi wyszedł. O rany - święta idą a ja marudzę :D Ale gdzieś muszę, no nie??? :D :D Buziaczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima - ja się tak nie bawie :(:( śiągnełaś moje przepisy :( Sernik z brzoskwiniami i makowiec na kruchym spodzie:( Ale ja na tym zakończe:) OOOOOOOOOOOO nie - przepraszam zakończe wypieki wypiciem piwa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam żabeczki moje kochane, Nie zapomniałyście mnie jeszcze chyba? Postanowiłam przed świętami zawitać do Was i złożyć Wam najserdeczniejsze życzonka. Wszelakiej radości, uśmiechu, gwiazdki z nieba, spełnienia najskrytszych marzeń. Niech te święta bgędą spokojne, rodzinne i napawają wszystkich spokojem. Niech wszelkie kłopoty zbledną a najlepiej zniknął, niech wszelkie waśnie ustaną. Tego i znacznie więcej dobrego więcej życzę Wam wszytkim moi mili. Miło znowu do Was zawitać. Wiele się wyadrzyło przez ten czas kiedy mnie nie było, ale za długo by o tym opowiadać. teraz pozostało tylko pogodzić się z tym co minęło i czekać na to co będzie. Świąteczne porządki i zakupy tak dały mi w kość, że nie wiem czy będę miała siłę jeszcze zając się kuchnią. No i pomysłów brak na tą kuchnię :-D Coś się wymyśli. Ważne, ze prezenty już mam bo z tym, jak co roku, największe są problemy. A co tam u Was moje kochane robaczki? zaraz sobie usiąde spokojnie, wezmę kawusię i poczytam trochę zaległości. Bo siedzę sama jak nie powiem co w robocie i nie ruszę się wczesniej bo nasza \"wspaniała\" pani syndyk wydzwania ciągle ( sprawdza cholera jedna czy przypadkiem ktoś wczesniej z pracy nie uciekł ). Ta baba nie ma serca. Tak przed świętami trzymać do końca w robocie. Ech...no cóz trzeba to trzeba. Ale między świętami a nowym rokiem mam wolne to odpocznę. Już się cieszę. To do nsatępnego pisanego kochaniutkie. Tym razem będę tu częściej zagladać. Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La Fus sto lat :) fajnie że znowu zajrzałaś do nas 👄 Moniał co to za rachunki? chyba saldo nie takie ma być :( najważniejsze że dla dzieci zawsze jesteśmy niezastąpione :) trzymaj się słonko i dużo zdrowia życze :) Tadziu ja poprosze o przepis na makowiec na kruchym spodzie :) Belisimka tyle jadła, i to takie wymyślne. ja nie mam czasu na nic, znowu dziś pewnie wyjde po godzinach, a jutro niestety nie mam wolnego :( jestem zła, ostatnie dni i taki zapiernicz. między świętami też wolnego nie będzie, ciesze się że odchodze i odpoczne po nowym roku :) życzeń jeszcze nie składam bo mam nadzieje tu jeszcze zajrzeć do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro rano wyjeżdzam wobec czego już dzis życzę Wam spokojnych, wesołych świąt. Takich prawdziwie rodzinnych, w cieplutkiej atmosferze i z górą prezentów pod choinką. Wesołych świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie i ja złoże Wam życzenia: Staropolskim obyczajem,gdy w Wigilię gwiazdka wstaje, Nowy Rok zaś cyfrę zmienia wszyscy wszystkim ślą życzenia. Przy tej wdzięcznej sposobności życzę Wam moc radości, dużo śniegu,smacznej rybki,lekkiej i niegroźnej chrypki, uśmiechu od ucha do ucha,zdrowia i pogody ducha. I żeby Wam się darzyło,z roku na rok lepiej było. Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Koochani...nie naskrobie dziś za wiele. Wybaczcie:(. Jestem wykonczona. Wysłałam wam moją malutką choineczkę. Jeśli kogoś pominęłam to wolajcie a naprawię bład i doślę. Taka malusia choineczka......dla dokladniejszego odniesienia jej wysokości postawiłam obok niej moją młodszą:D. Mam nadzieje ze jutro naskrobie wiecej. Papapapapapapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Jarynko dziękuje za fotki, mała choineczka fakt haha miłego dnia i duzo cierpliwości Wam zycze bo mi już jej brakuje, co roku mam nerwy przed świętami bo nigdy nie moge zdążyć ze wszystkim, nie mam jeszcze prezentów i kto wie czy będę je miała :( ech życie.... mimo wszystko mam nadzieje ze wyjde normalnie dziś z pracy i uda mi sie jeszcze sklepy odwiedzić bo nawet kawałka szynki nie mam hihi no to pomarudziłam troche a teraz kawka i do pracy marsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×