Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

och Jarynko zazdroszcze Ci tej odwagi w kontaktach z ludźmi i to nie tylko tych z otoczenia :) ja niestety nadal jestem nieśmiała i cieżko mi przełamać pierwsze lody :) życze udanego spotkania. miałam mieć dziś imprezke kameralną w domu ze znajomymi i.... rozchorowałam się na całego. boje sie że przewiało moje przeziębienie i teraz skutki są takie, ze leże w łózku opuchnięta i chyba niestety zaczyna mnie łapać goraczka :( az sie boje. oczywiscie ze spotkania nici :( mimo wsystko zycze Wam udanych andrzejek i dobrej zabawy (mimo żałoby narodowej). papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi znów cię coś dopadło? :( nie daj się chorobie !! złap miotłę i ją przepędz !! jarynka - Andrzejki ? To sabat czrownic !! miotły odpaliły i szaleją!! Ja niestety kwitnę w pracy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie spie,a wy pewnie tak:) Padnieta jestem,caly dzien sie goscic to juz chyba nie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz miotla nie pmogła :( dziś opryszczka zaatakowała na maxa, tydzien siedzenia w domu jak nic ;) choc nie narzekam oczywiście, jedyne że gości to raczej nie będę przyjmowala bo wstyd się pokazać ludziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLVI - może złą miotłe miałaś?? Myślałem z mocnej dawce witamin - ciepłym łóżeczku -choć przyznam się z 20 lat już nie miałem grypy ani zadego przeziębienia może zmieniły się metody leczenia . Zycze zdrowia bo pogoda raczej nie nastraja do leżenia w łóżeczku . A opryszczka to chyba od całusków w przeciągu wyskakuje a nie od przeziębienia ? HERMENA - widać że czeka cie tydzień wolnego balujesz na całego a mówiłaś że andrzejki spędzisz sama w domu na wypoczynki JARYNKA - truskawki , sabat , miotła , rórka czym mnie jeszcze zaskoczysz? Podziwiam twoją inwencje twórczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroby ? ? :( :( :( Mgła ? ? :( :( :( Niemoc ? ? :( :( :( Brak inwencji twórczej ? ? :( :( :( Chroby ? ? :(:( Depresje zimowe ? ? :( :( :( Co tak zamilkło w kafeterii ?? :( :( Pokonaliśmy Rosje w siadkówce !!!! 3 : 2 w setach huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Tadziu mecz był przepiękny :) rozgromili ich w pięknym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 :-) Witajcie > kawka do meczyku :-) jeszcze parę minut i znowu emocje!! Mój mąż przez 17 lat był siatkarzem , więc domyślacie się co mam w domu. Gra razem z chłopakami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Belisima ja też z kawką pod kołderką oglądam mecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś wracaj do zdrowia 😘 Meczyk piękny co ?? Ja i tak uciekłam do kuchni i zrobiłam rogaliki drożdżowe bo przecie z tym moim chłopem to się nie da spokojnie oglądać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha mecz piekny, aż miło oglądać. mam nadzieje ze będzie powtórka z bułgarią :) a rogaliki to bym chętnie zjadła bo robic nie mam siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :-) Rozumiem że mgła zasłoniła mi pole widzenia ale aż tak???!!! że nie widzę Waszych wpisów ! Wracać mi !! Kawka podana > zapraszam :-) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle tylko ja sie czaje zza rogu ;) kawa już prawie wypita :) dziś Andrzejki, a ja w łóżku brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi – ja dopiero wstałem jestem po nocy i robię kawę dołanczam do ciebie Wracaj do zdrowia wychodź z łóżka odleżyny dostaniesz P.S Nie wiem co się dzieje moje wpisy nie zawsze się ukazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Samotności Twojej cichy kąt Gdzie dochodzi woda, radio, prąd. Kiedy cały świat u stóp się ma, Na Grenlandię czasem spadnie łza. Było wino i radosny śpiew Nie ominął nas młodzieńczy gniew Dzisiaj wiatr Histerii w żagle dmie A na murach hasło: \"Trzymaj się\" Trzymaj się Swoich chmur Mieszkaj tam A bywaj tu Każdy tę nadzieję ma Zagrać w filmie \"Życie II\" Trzymaj się Swoich chmur Mieszkaj tam A bywaj tu Sposób na liczenie lat Durnieć wolniej niż ten świat Mimo wszystko można nie mieć nic Szarą nitką łączyć szare dni Wielki Świat po Ciebie listy śle Szalik weź, poza tym... Trzymaj się... Trzymaj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem za butami i swetrem dla siebie z córka-albo ja mam spatrzony gust:( Albo ona chce mieć młodzieżowca tate:) Sylvi jak zdrowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Tadeusz sluchaj dzieci, one wiedzą najlepiej w czym nam dobrze :) a zdrowie troche lepiej, w poniedzialek chyba do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Seks w prawach Murphy\'ego: Dziewictwo jest uleczalne. Nie ważne czy już i ile razy, jeśli tylko możesz to bierz znów bo nigdy nie będzie tak jak było. Nigdy nie mów nigdy. Zawsze możesz powiedzieć \"Czy ja wiem ?\" - i niech kombinuje. Sex to ujemne kalorie. Nic tak nie wzmaga seksu jak więcej seksu. Sexappeal jest w połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz. Nigdy nie śpij z bardziej napalonym od siebie. Dlaczego to zawsze nie ten dzień miesiąca? Jak najprościej zatrzymać mężczyznę? - w ramionach Wszystkie kobiety są piękne - kiedy światła gasną. Młodsze są lepsze. Zanim znajdziesz księżniczkę musisz obcałować kupę żab. Jest kilka rzeczy lepszych od seksu, kilka rzeczy gorszych od seksu ale nic innego go nie przypomina. Miłość to chemia, seks to fizyka. Jeżeli to robisz, rób to najlepiej jak potrafisz Nigdy nie okłamuj kobiety, która ma więcej problemów od ciebie. Precz z winem, kobietami i śpiewem - zwłaszcza śpiewem. Kobiety nie zapominają mężczyzn, których miały - mężczyźni kobiet, których nie mieli. Mężczyzna jest szczęśliwy z kobietą dopóki jej nie pokocha. Seks jest jedną z dziewięciu rzeczy potrzebnych do reinkarnacji, pozostałe osiem nie ma znaczenia. Nie zaczynaj jeśli myślisz, że możesz nie skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarynko świetne ten \" Seks w prawach Murphy\'ego \" A który punkt tobie odpowiada najbardziej? Mnie - \" Miłość to chemia, seks to fizyka \" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wszystkie kobiety są piękne - kiedy światła gasną. To uważam za najbardziej adekwatne do mojej osoby.Sylwi dziś obdzwaniam wszystkich znajomych i szukam po mieście ogloszen. Musisz w koncu do mnie zawitac. Tak nie może byc że jesteś tam a ja tu. Moje kwiatuchy czekają na ciebie wiosną a ja już teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Belisima... jak twoje kochanie?Nie broi za dużo? Poczochraj jego po łepetynce od ciotki z żar;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jarynka znając troche Ciebie to jestem prawie pewna że prędzej coś zalatwisz niż ja ;) ale każdy sposób jest dpbry aby razem pić kawke na wiosne :) miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jes !! jes !! jesteśmy w finale:):):):):) JARYNKA znów przesadzasz !!! :( Słoneczko świeci Weekend a ja mam 2 zmiane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz dzięki za fotki, widze że jednak coś kupione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ratunkuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przyszedł mój braciszek i jak za dawnych czasow zmusza mnie do gapenia sie w TV . Nie lubie siatkowkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:(.Jenyyyyyyyyyyyyyyy abuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Srebro mamy!!!!!! Cudowne chłopaki :-) Szkoda że nie powalczyli jeszcze troszeczkę ,bo lali ich okrutnie ,poczłapałam do kuchni robić pierogi , miałam nadzieję że podniosą się do lotu,a tu k.pa :-( Przyszłam z pierogami na rozdanie medali :-) Jarynko piesio ma prawie cztery kilo i jest cudo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem chodzić po ulicy Rozumiem po trawniku Rozminiem po błocie Ale kto mi zbrudził tak szyby w oknach???? :(Słoneczko dopiero mi pokazało jakie są brudne:( Dzień gospodarczy w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×