Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

Ratunku, !!:-( Pomocy !!:-( Znowu jestem chora na maxa ! Co za tyfus w powietrzu. Witajcie kochani i pijcie > a ja kopnę się do lekarza bo to już nie \"przelewki\" Tadeusz a z tymi oknami to prawie tak jak u mnie, też jakaś zaraza podeptała , a niech tooooooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze nie ode mnie, ale idz do lekarza bo teraz te choroby to nie przelewki :( duzo zdrowka i prosze o nowe fotki Feliksa ze swoją Panią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Szkoda, że Brazylia nas tak rozgromiła :( ale srebro też wspaniałe!!! Za to za parę lat bedziemy odnosić sukcesy w piłce ręcznej :D Nasze chłopaki są w lidze młodzików i to na I miejscu!!!!! Kawka gotowa....siadać i pić :D :D :D Belisima dla Ciebie mam gripex zamiast kawusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka? Ale może nie teraz:( Ja ide spac:) Chyba zaczne omijac ten topik - coś choroby po nim chodzą:( A ja chce urządzić sobie 20-lecie bez grypki i przeziębień:)/jeszcze 2 lata/ Sylvi - ta zbilżająca się wiosna na zdjęciach świetna Hermena chyba znikła z topiku i GG nie widziałem jej już z 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny!dlugo mnie tu nie było,byłam zrezygnowana z zycia,ale powolutku dochodze do siebie.mysle,ze dalej moge z wami byc.dzisiaj wstałam rano,dzieci zawiozłam do szkoły i szybciutko do sklepiku po jakies smakocie dla dzieci na mikołaja.kupiłam mam,szybko do domu i sortowanie,musze schowac zeby nie znalazły.co roku sama robie dla dzieci paczki, jest mi smutno jak nie którzy mówia ze ich dzieci maja dostac od dziadka,cioci itp ale coz moze tak ma byc.dziewczyny, a u was jak mikołaj was odwiedza?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani Moi ! :) Nie będę się przedstawiać i sobie wioski robić - w skrytości ducha i tak wiem, że pamiętacie! :D Wszyscy z Was, bez wyjątku, dawaliście mi tego dowód, przysyłając maile. Jesteście kochani!❤️ Dzięki, Sylvii, 🌼 jeszcze raz, że wezwałaś mnie swym anielskim głosikiem i wyrwałaś z zzaświatów :) Chociaz nie było tam tak źle ;) Jak w życiu każdego z Was - słodko/gorzko :) Do Mikołaja, moi drodzy, od tygodnia próbuję się dodzwonić :o Nawet nie to, że nie odbiera, ale jak już uzyskam połączenie - to ten spryciarz, perfekcyjnie modelując głos na kobiecy, mówi : \"abonent bla bla\"... No, chyba, że to jego żona odbiera...:o... wiecie, ta... no, słynna - Mary Christmas! :D Niech to! Czuję, że w tym roku znów będę sobie musiała poradzić sama. Moje dziecko ustawiło już w rządku buty wszelkiej maści, od przedpokoju po kuchnię - od wiosennych po zimowe - łacznie z klapkami na basen!...:D Zacisnęłam jakoś usta, ale jak wytargała z szafki moje szpilki - gwałtownie zaprotestowałam. -Spokojnie, mamo - ty i tak nic nie dostaniesz, Mikołaj wie, że dorosłym prezentów się nie przynosi - odparło moje dziecko z miną pod tytułem \"luuuuuzik\" - W takim razie, dziecko drogie, po co wystawiasz moje buty? - pytam spokojnie -Żeby zwiększyć swoje szanse - rzekła latorośl z miną mędrca Nie mogę z nią, nie mogę, nie mogę..... Ściskam Was przemocno! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mnie Mokołaj omija szerokim lukiem:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj brakowało u nas wywodów Białej Damy :P dobrze ze wróciłaś z zaśwatów, oby na dłużej :) Jarynko mnie też Mikołaj omija 😭 kawusia \\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siadam do kawki:) A u mnie był Św.Mikołaj:)dostałem ksiązkę:)Kawke:)kosmetyk:) A czy któraś z pań pisała list do niego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie lubie mikolajaaaaaaaaaaaaa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z \\_/ zapraszam :) A ja lubie Mikołajki wszelkiego typu i teraz i potem i nawet napisałam list i dostałam prezencik ;) Tadeusz dzieki za fotki, królik jest superowy :) Oczywiście pyatm się: GDZIE Są WSZYSCY ???????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz po mikolaju!ile było biegania i szykowanie,a moe dziecko oczywiscie starsze niezadowolone-a gdzie prezent?z kolei mja młodsza corka była szczesliwa i powiedziala mu ciesz sie tym co masz...........,a ja nic nie dostałam chyba byłam niegrzeczna, a tak bardzo sie starałam.dzis mamy piekna pogode zaraz sie wybieram do biednych dzieci, bo wczoraj nie zdarzyłam,oczywiscie z mikolajem.mysle ze one beda szczesliwe i nie powiedza mi tak jak moj syn.pozrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś jade na działke:) słoneczko świeci - cieplutko :) I tam usiąde wypije kawke:) nie ma to jak na łonie natury :) Uszaty już się cieszy - oczywiście jedzie ze mną ale aby pobiegać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️😘 Jeszcze żyję :-) Kaszlę co prawda i co chwilę muszę przecierać monitor ale co tam !!!musiałam troszkę poklikać do Was :-) Wysyłam filmik z zawodów mojego synka :-) Biała Damo witaj słoneczko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sąsiad fajowy :) a na kawke jutro wpadnie? ;) jutro do pracy buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No tak.... J jutro zaczynam prace od 8 do 18. Niestety musimy wyrobic sie z zamowieniami. Bolą mnie plecki a na masaż nie ma szans.Tadziu czy Twój sąsiad ma jakies imię? Troszkę bala bym się do takiego przytulić.Co prawda lubię zarost u meżczyzny ale....... jakoś tak... hmmm....:D Kawka obowiązkowo po 6 rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze kawka podana :) ja dzis w pracy od 9 do 13 i to za długo ;) Jarynko współczuje, przed świętami szał pewnie, sama bym coś nowego chciała ale nie mam czasu na bieganie po sklepach :( może podrzucisz koleżance coś z odrzutów haha miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszyscy dziś pracują? Ja zamiast przygotowań świątecznych chętnie wypiłbym kawe na działce:( Słoneczko świci :) 12 st C w cieniu :) Niedługo zapomnimy jak śnieg wygląda :( Dobrze że Św.Mikołaj nie odmówił przyjazdu z powody braku śniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,jak sie dzis czujecie w ten brzydki dzien?ja byłam z dziecmi w kosciolku i wierzcie mi ze tam był tez mikołaj,nawet miał prezenciki dla dzieci szkoda,ze nie dla dorosłych.zaraz bede z corka robic szopke na relii.pozdrawiam i odezwijcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochmurno:( Mgła :( Wilgoć :( Głowa bili :( W gardle sucho :( A ja jeszcze musze ciężko pracować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowa:-) Wypoczęta:-) Obiadek podano :-) Na zakupy zawieziono :-) Część podarków kupiłam :-) A teraz piję piwko :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Wstajemy! Prawe oko! Lewe oko! Na początek wystarczy ;) Nowy tydzień, nowy zestaw obowiązków (dla niektórych stary)- u mnie jak zwykle wieczne zawirowania...Do dzieła :) Ktoś częstuje kawą? Jak zwykle nie słodzę, taka oszczędna, niewymagająca wersja - potrzebne jedynie dobre towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja zaraz znikam pod kolderka. Jestem wykonczona. Dalej nadgodziny.Uffffffff.........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{czesc] Jak do kawy się nie wstawiacie to może na gimnastykę , co ?? Raz , dwa, raz dwa!!!! maszerujemy , ślicznie !!:-) kierunek komp !! a teraz przysiad na krzesełko ,i piszemy pościk :-) Pozdrawiam Was serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz, dwa ufff juz siedze :) Jarynko może jutro wpadne zobaczyć jak sobie radzisz ;) no chyba ze znowu plany zmienie :( Belisima kawka pyszna \\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×