Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

Upał - zamilkły wpisy :( ale się ochłodziło jest 25 st....hehhe to myśle że odżyą wypowiedzi:) A może \"sabat czarownic\" jeszcze trwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niestety ale ja sie chyba przechlodzilam:( . Zmarzlam w aucie i bede chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mili :-) Jestem :-) Doskwiera mi trochę brak czasu :-( Wstaję o 5 szykuję młodego na basen na 6 rano jadę z nim na drugi koniec miasta , wracam po 8, a potem bieg zakupy ,gotowanie sprzątanie .................. wszystko na raz!!! i do arbajtu !!!:-( wracam 21.30 i nic mi się nie chce!!!!! Taki kocioł potrwa do 6 lipca, potem młody jedzie na MP mlodzików do Oświęcimia ,wraca i JEDZIEMY!!!!!!!!!!! odpocząć URLOPPPPPPPPPPPP JUPIIIIIIIIIII !!!!!! :-) Pozdrawiam Was serdecznie i obiecuję częściej zaglądać :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam:) Moj urlopik bedzie od polowy lipca. Nie wiem kiedy przyjedzie moj M. Nie mam pojecia jak rozplanowac czas. Za wiele tego nie bedzie ale... Wreszcie sie ochlodzilo. Pada deszcz... Tadziu jak u ciebie?Dzialeczka wypieszczona:)? Belisima a kupilas zapas srodka na komary?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarynko :-) Jasne :-) Kupiłam !!! Urlop spędzam w lesie nad jeziorem więc tych szkodników jest sporo.Ale RAID jest nie zastąpiony ! Jeden do prądu i kilka spiralek na taras TO DZIAŁA :-) No ale jeszcze trochę ,jeszcze dwa tygodnie !!! Co prawda już pomału ustawiam w kącie pokoju różne rzeczy co-by nie zapomnieć :-) A i jeszcze z psem do weterynarza na zastrzyk przeciwko kleszczą ! U mnie w Łodzi od trzech dni przechodzą nawałnice burzowe , zalewa całe miasto,fatalnie to wyglada !!Nawet szpital w którym pracuję jest zalewany! na izbie przyjąć po kostki wody !! W centrum diagnostycznym to samo !! o zgrozo gdzie my żyjemy !! jak nawet studzienki nie działają to co będzie dalej :-( Tadzio a jak Twoja działeczka ??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\\"\"\"/> wypijam i zaraz śmigam na basen :-) Pogoda nawet fajna 25 stopni lekki wiaterek ,jest czym oddychać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadzio 🌻 działeczka wymuskana no,no :-) Ty to jesteś :-) pracuś :-) \\\"\"\"/> wypijam i zabieram się za sprzątanie i gotowanie obiadku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima - jedni czekają na burze:) Inni chowaja się przed burza:) A jeszcze inni czekaja na burze:) A ty noc świętojańska się zbliża:) Wianki w krakowie całkiem niezle się zapowiadają tylko czy burza nie rozgoni tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas była burza !! :-) Tę noc po części spędziliśmy u znajomych dwa bloki dalej :-)Patrzeliśmy kiedy to lato nadejdzie :-) ale szło chiba inną ulicą ,bo o 2.30 miałam już dość piwa i czekania :-) A a teraz jestem PADNIĘTA i idę spaćććććććććććććććććććććććć.Wyprawiłam tylko moich na basen . No to papa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie\" LATO !!!! Lato wszędzie , zwariowało ,oszalało moje serce\"-śpiewam sobie :-) i ślę Wam kwiatuszki :-) 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 [kwia🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻t] 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 [kwia🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻t] 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 [kwia🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻t] 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 [kwia🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻t] 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 [kwia🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻t] 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 [kwia🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻t] 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 [kwia🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻t] 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 [kwia🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻t] 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Witaski :-) Od rona zadyma w domciu .Przestawianie ,ustawianie !!! Zaraz przyjadą wymieniać okna.A potem ściany i podłoga! Będzie ŚLICZNIE !!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOJNA !!!! Tadzio :-) A parapet i tak krzywy !!!! NO niech no dzisiaj przyjdą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W ten weekend wraca moj M... Na szczescie nie mam zadnego remontu heheh. Wystarczajaco bylo zamieszania w zeszlym roku. Teraz odpoczneeeeeeeeeeeee. Chyba pojde do kuchni w poszukiwaniu jedzenia. W czwartek wraca moja corcia. Niemcy wyjda jej bokiem hehehhe. cmokaski dla odwiedzajacych topik😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\\"\"\"/> :-) Jarynko i rodzinka w pełnym składzie będzie :-) Fajnie tak mieć ich przy sobie ,co ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to w koszyczku to poziomki ??:-) Takie piękne !! Podziwiam Cię :-) I te zaprawy w słoiczkach cudo!!!!!!!!!Zima Ci nie grożna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URLOP WRACAM POD KONIEC MIESIĄCA :-) I Wam życzę miłego udanego urlopu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JASNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak mnie nie ma to już nikt !!! TAK!!! :-( Ale ja jestem !!! bo czekam na pogodę I pewnie se poczekam do u.....j śmierci !!!!!!ale jestem wściekła !!! siedzę na torbach i wyglądam na te afrykańskie lato co miało być!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam -------- Tylko nie wiem KOGO!!!!!!!!!!!! :-( JESTEM CZY KTOŚ SIE ODEZWIE ???????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ja? ;) topik jednak rzeczywiście upadł :( trudno choć szkoda bo fajnie było wpadać codziennie i czytać co u kogo słychać :) tyle ludzi się przewinęło, tyle radości i smutków było, ech życie :( Belisima gratuluje wytrwałości 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sylvi !!!!!!!!ale z ciebie @ kosmataaaaaaaaa!!!!!!!!! Belisima sama powiedz...jak tak mozna? zakopala sie gdzies z dala od ludzi i milczy.Tadziu przynajmniej na dzialeczce.Systematycznie plewi chwasty. dostaje sliczne foooooooootki:) Mykam spac... jutro wizyta u stomatologa bleeeeee... Aaaaaaa........ jedziecie na woodstock?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×