Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

Jarynko :-)już nie żagiel ani katamaran ! Z Tobą to tandem :-) Fakt pogoda wspaniała 🌻 Praed chwilką umylam okno u młodego,pościel na balkonie się wietrzy,pranko faluje od lekkiego wiaterku :-) accccchhhhhhhhhhh aż chce się żyć :-) Tadzio :-) pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarynko dzięki za pocztę :-) Jest super !I oby tłumy waliły drzwiami i oknami! [przez lewe ramię trzy razy tfu,tfu,tfu ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Belisima...:D:D:D nie dziekuje:D . Musi cos sie u niej dziac bo w przeciwnym wypadku calkiem osiwieje. Tadziu napewno na dzialce .W zeszla niedziele bylam chwile w lesie i bylo to wlasnie o ta chwile za dlugo:P. Nadmiar tlenu i moj organizmek tego nie scierpial. Okropny bol glowy bleeeeeee......Jestem typowym mieszczuchem i musze miec w mieszance do oddychania odpowiednia ilosc smogu. No coz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarynko :-) U mnie było całkiem odwrotnie- po przyprowadzeniu do wielkiego miasta,przez długi czas nie mogłam wychodzić do centrum.takie wyprawy kończyły się mdłościami i bulem głowy.Na dzień dzisiejszy mam to już za sobą. Do lasu pojadę dopiero w lipcu-na urlop-:-) Zyczę miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pomału zabieram się za sprzątanie świąteczne :-)W sobotę zrobię sobie listę zakupów.Muszę się zastanowić jakie potrawy w tym roku zagoszczą na stole :-)Coś tradycyjnego ale i coś nowego.kto podpowie :-) ? > kawka dla gości :-) Życzę miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie przejmuj sie bykiem:). Przerobimy jego na jakies pyszne danie a ze skory zrobiy dywanik:D Tadziu chroni Uchatego wiec poszukamy innego zwierzaka:POd wielu lat na Wielkanoc jezdzimy do tesciowej. Nie jestem tym zachwycona ale coz... Jednego roku zastrajkowalam i zostalam w domu...Tesciowa natychmiast zadzwonila z pytaniem dlaczego rodzina nie przyjechala razem i wogole. Teraz juz nie docieka dlaczego robie tak a nie inaczej:). Ma jeszcze 2 synowe. Mlodsze odemnie wiec ma o kogo sie martwic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w tym roku spędzimy święta w trójkę-ja ,M i młody.Zaplanowaliśmy totalne lenistwo,a i pogoda ma dopisać:-) Od pewnego czasu mniej mnie interesują spędy rodzinno-znajome.Nie chce mi się już tyle robić !Czas na relax :-) Tadzio pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Belisima napisalam do ciebie na gg ale nie wiem czy wciaz masz ten sam numer co podalas na stopce. Cmokaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Jarynko:-) Boszzzzeee kto wymyślił to sprzątanie ,jestem w połowie drogi.Wczoraj przemeblowaliśmy pokój młodego na bardziej młodzieżowy.Wyszło całkiem ,całkiem:-) Podoba się!Dzisiaj cdn..................................! Niłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamarło w kafeteri:( Ogłaszam zamknięcie tematu \" Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2 \" PS.Dzis 1 kwietnia........................hehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadzio :-) Witaj 🌻Nie zamykaj mi kafe buuuuuuuuuuuuu ja tu se popisze sama.Czasami Jarynka mnie odwiedzi a i miło Ciebie zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po co tyle sprzatania? Po co tyle przygotowań ? Po co tyle starań? Swięta przyjdą i miną I tak spędzimy je poza domem:( Rodzina - praca:( Ja chce na działke !! Słoneczko swieci a ja okna - firanki - dywany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia :-) Właśnie mój M pierze dywan:-) a cieszy się jak dziecko .Zobacz,zobacz jaka woda brudna leci !!! No i z czego mam się cieszyć !kurde !! że pies mi dywan uciapał łapami :-( No dobra jestem już zła na to sprzątanie pranie prasowanie !! Masz rację Tadzio , święta tak szybko miną !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przestancie marudić!!!!!! Chyba postawie was oboje do pionu:D. Trzeszczycie i trzeszczycie !!! Jak tak dalej pojdzie to zajaczek was jedynie oleje a nie zostawi zadnych niespodzianek :P. Zawsze jest cos do zrobienia. Roboty nie przerobimy tak samo jak nie najemy sie na zapas.Porzadki mozecie zrobic po swietach . Jaka to roznica skoro i tak bedziecie poza domem?Nie szalejcie z potrawami ...Przeciez opychanie sie jest niezdrowe:P Bardzo prosze o szerokie usmiechy, pogodny nastroj i wspominanie swiat z czasow kiedy bylismy dziecmi. Przypomnijcie sobie jak radowaly nas drobiazgi:)Wystopujcie i nie popadajcie w smutek.Pochwalcie sie lepiej pisankami lub jak to sie inaczej nazywa... Jest sporo technik zdobienia jaj... Tadziu :D Uchaty znajdzie cos na dzialeczce dla siebie od zajaczka??? Belisima:D a twoje szczekajace malenstwo? Zrobcie prosze fotki i podeslijcie. Odwzajemnie sie tym samym:) Pozdrawiam mocniutko🖐️🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarynko :-) no już dobrze nie marudzę ale jak se tak popatrzę na to okno w kuchni....................................... dobra poczekam aż M przyjdzie po nocce do domu :-) My te święta spędzamy w domu ,sami tzn.ja,M i młody .Zaplanowaliśmy totalny odpoczynek. Wysłałam Ci pocztę ze zdjęciami Felixa.Piesio cosik wielki :-)A niech mu tak będzie :-) kochany wariatyncio ! Tadzio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trę oczy !!!trę !! ale to nie przewidzenie !!! kto nas nawiedził ! zguba! Sylwi Ty zdrajco :-) 😘 😘 😘To taki zajączek od Ciebie na święta? Objawiłaś się nam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są w sprzedaży galaretki ananasowe???????????????????????? Bo już zwątpiłem:(chyba wszystkie sklepy odwiedziłem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzyj mocno oczu Belisima bo szkodzi :P jestem i czasem zaglądam do Was choć nie zawsze coś piszę :( Tadeusz są takie galaretki ale przed swiętami może byc problem ;) a reszta Pań już wogóle nie zagląda, ostatnio nawet na gg zagadalam do Bialej Damy ale nie odpisała :( chyba nie tylko ja stwierdziałam że Nasz topik upadł :( 😭 tyle fajnych ludzi się przewinęło :) miego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi dlaczego upadł ? A my ? Tadzio jadę zaraz do marketu , ile ma być tych galaretek ? Jarynko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oszukujmy się - topik nam padł i tyle. Przecież możemy sobie na gg czy tlenie pogadać Sylvik----też z BD próbowałam się kontaktować. Bez efektu.... 😭 Belisimka----Ty nie płakaj tylko się na komunikatorze odezwij :-) Pamietasz nasze poranne pogaduchy??? Czytuję ale nie piszę bo według mnie nie ma sensu na siłę podtrzymywać czegoś, co.....zdechło :D Buziaki dla Was dziewczynki i dla Tadzia taki cmok w policzek :D TRZYMAJCIE SIĘ!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galaredka ananasowa zastąpiona cytrynową:) Widok śliczny a czy zjadliwe??? Tego na razie nikt nie wie:( Jak przeżyje odpowiem..................hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja i tak > stawiam wszystkim :-) Z uporem maniaka nie zlezę z topiku :classic_cool:chyba że mnie zlikwidują :-( Monia :-) jasne że pamiętam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadzio ale tort:-) aż mi ślina na klawiaturę kapała :-)I Ty takie cudeńka wypiekasz ??no,no !!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> dla spragnionych :-) Monia ponoć 21 kwietnia mój młody ma być w Poznaniu na mitingu pływackim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowia szczęścia pomyślności W pierwsze święta dużo gości W drugie święta dużo wody to dla zdrowia i urody Świąt wesołych oraz zdrowych Przesyła PanTadeusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również skladam Wam życzenia: Kiedy Wielka Noc nastanie życzę Wam na Zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy i niechaj wszystkie żale zagłuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani to i ja Wam składam życzenia:-) Kiedy Wielka Noc nastanie życzę Wam na Zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy i niechaj wszystkie żale zagłuszy. Za wasze życzenia serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soooorrrryyyyyy ! nie wiedziałam że wymyślam :-P ten sam wierszyk co Sylvi .Ale już się poprawiam :-) Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego a przy tym wszystkim stołu bogatego. Mokrego dyngusa, smacznego jajka i niech te święta będą jak bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×