Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kika12

Tabela przewidywania płci dziecka

Polecane posty

Gość kika12
:) faktycznie sprawdziłam jak się klika na link to wyskakuje nastepujacy adres: http://www.jolmys.webpark.pl/ należy zatem końcówkę skasować skasować i link się otworzy. Zupełnie nie wiem dlaczego tak się otwiera ten link:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała25
czy w pionie ma być mój wiek kiedy zaszłam czy kiedy będę rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też nie i nie miałam żadnych problemów ginekologicznych.Te wszystkie metody to kit,bo przecież to nie zalezy od miesiąca albo wieku tylko od tego,w którym dniu owulacji doszło do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy są w necie takie bzdurki-dla ciąży bliźnaczej?? Troszkę mi smutno,bo mam przczucie, ze bedą dwa chłopaki..... a chciałabym też dziewuszkę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdziłam
Jedna ciąża zgadza się ,druga nie.U córki nic się nie zgadza,niedawno urodziła bliźniaczki,a według tabeli powinien być syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOjA
Mojej koleżance się sprawdziło, ma syna i córkę. Ja na razie mam syna i planujemy drugie dziecko, zobaczymy czy się uda...... dam znać. Uważam jednak, że dużo zależy od momentu owulacji czy do zapłodnienia doszło przed, czy w szczytowym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pionie wiek matki w chwili poczęcia w poziomie miesiąc poczęcia 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 18 s s c s s s s s c s s s 19 c c s c c s c c s c s s 20 s s c s s s s s c c s s 21 c c c c c c c c s c c c 22 s s s c s c c s c c c c 23 c s c s s c s c c s s c 24 s c s s c s s c s c c c 25 s s s c s c s s c s s s 26 c c s c c s c s s c c c 27 s s c s c c s s c c s s 28 c c s c c c s s s s c c 29 s s c s s s c s s c c c 30 c c s c c c c c c? c? c c 31 s c s c c c c c c c? s s 32 s c s c c c c c c c s s 33 s s c s s c c s c c c s 34 c c s c c c c c c c s s 35 s s c s c c c s c c c s 36 s s s c s c c c c c s c 37 c c s s c s c s s s c s 38 s s c s s c s c c c s c 39 s c s c s c c s s s c c 40 s s c s c s s c c c s c 41 c c s c s s? s s s s c s 42 s s c s c s c s c c s s 43 c c s c s c s c s s s s 44 s s c s s s c s s s c c 45 s? s s c s c s c c c s s 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 ? - prognoza bardzo niepewna c - córka s - syn mi się sprawdziło tylko teraz, pierwszy syn powinien być córką według tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiek matki to rocznikowo, czy normalnie? ;) Bo jak rocznikowo, to mi się sprawdziło, a jak nie, to nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
mam coreczke a w tabeli wyszedl syn, teraz wychodzi corka wiec moze bede miec syna heh\;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama sama w domu...
mi się sprawdziło miał być syn i jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześniej na to nie patrzyłam ale zgadza się mam córkę tak jak w tabelce pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no roznie bywa ale
u mnie sie sprawdzilo :) mojej kolezance tez. malo tego, mialam przeczucie, ze synek. zobaczylam te wrozbe, ze wyszlo synek, wiec przeczucie troche wzroslo. poszlam na usg okazalo sie, ze corka :) no a po porodzie jednak sie okazalo, ze synek :D:D tak wiec sie sprawdzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ACO JAK BEDZIE OBOJNIAK
?? taka mądra ta tabelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli maaaam
No wlaśnie ja jestem obojnakiem i tabelka mi się nie sprawdziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama sama w domu...
u mnie się sprawdziło miał być syn i jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×