Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Omka

Wózki TAKO

Polecane posty

czy któraś z mam korzysta z wózka tej firmy? Jestem ciekawa czy jestescie zadowolone.Prosze napiszcie czy warto kupic wózek tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam taki kupić ale są strasznie drogie 750-850zł. Znalazłam podobny ale tańszy 630zł. Poprostu firma jest mniej znana na rynku, a wózki są do siebie łudząco podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aga za odpowiedź:) A jakiej firmy jest Twój wózek? Mam nadzieję że zgłosza się też inne mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ........ Ja mam taki wózek i jestem z niego zadowolona...........jest bardzo wygodny ma super dużo funkcji, ładnie wygląda.jedyna wada jaką udało mi sie odkryc przez 9 miesięcy użytkowania to to że jest troszke ciężki i nie ma regulowanej rączki. moja córeczka intensywnie z niego korzysta a wózek wygląda jak nowy- niestety inne wózki koleżanek które spotykam nie sa tak trwałe- chociazby materiał jest dużo gorszy. Materiały z jakich sa robione wózki tako sa naprawde rewelacyjne. Korzystam z tego wózeczka i barzdo Ci polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź na stronę www.bebyactiv.pl. Tam jest katalog tych wózków. Ja wybrałam breaker - czerwonobiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez posiadam wózek firmy Tako,jestem z niego bardzo zadowolona ,moja corcia korzysta z niego od dwóch lat i zniszczen nie widac ,przezdwszystkim materiała jest dobrej jakiosci ,nie blednie jak inne w słońcu a przjeździłysmy juz dwa słoneczne lata!!! A wada ,tak jak Luisa napisała ,za cieżki i brak reglulowanej rączki,ale zty tez da sie żyć ,zwłaszcza jak nie trzeba krzystac ze schodów:) Ogólnie polecam ten wózek! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUSIA DZiękuję Ci za opisanie doświadczenia z tym wózkiem:) ja tez uważam że są trwałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusie podzielcie się swoimi spostrzeżeniami na temat wózków. Może chcecie doradzić coś na ten temat. Może sa inne bardzo dobre wózki z których jesteście zadowolone lub wręcz przeciwnie -odradzacie zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka77
Cześć!!! :) Jestem na etapie wyboru wózka, jeszcze nie zakupiony, ale wydaje mi się, że mam niezłe rozeznanie na rynku. Najpierw Tako - faktycznie ciężkie 21 kg, ale w łądnych i wesołych zestawieniach kolorystych, cena w okolicach 600 - 900 zł w zależności od modelu, strona producenta: www.tako.czest.pl Breaker Lux - mam przez GG kontakt z kolesiem, który rozprowadza te wózki, jakbyscie chciały, odezwijcie się. Wiem, że ważą ok. 17 kg, też ładne kolory. Bardzo podobne do TAko są wózki Adbor www.adbor.com.pl, są mocowane na pasach, muszę pogrzebać w notatkach za wagą. My zastanawiamy się na Chicco Tech 4WD, cena ok.1 tys. Jest lżejszy, ale nie ma tak ładnych kolorów. I tu jest dylemat :( Serdecznie Was pozdrawiam i życzę dobrych decyzji przy zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dziewczyny jak to jest, zauważyłam że niektóre wózki mają takie \"miękkie resory\" a inne są bardziej sztywne. Jakie są lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupua
podnosze temat bo mnie tez interesuja wozki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupua
ponawiam pytanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są bardzo ciężkie,wiele znajomych przez to narzeka,bo mało,że sam wózek wiele waży to dziecko przeciez tez przybiera na wadze.Poza tym kiedy ja kupowałam swój wózek,to sprzedawczyni mi odradzała Tako,bo ponoć często miała reklamacje na niego (nie wiem z jakiego powodu te reklamacje).Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joszka25
Ja mam taki wózek i jestem zadowolona to fakt jest troche ciezki ale mA przekładaną regulowaną rączkę mam dokładmnie taki jak na stronie http://www.tako.czest.pl/galeria/natalia/images/11.jpg polecam tego sprzedawce kupowalam u niego krzeselko do karmienia i jetsem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wozek Tako i jestem bardzo zadowolona, troche ciezki ale bardzo dobrze sie nim jezdzi i malej tez w nim wygodnie. Ja mam kolorek zielony a raczej oliwke z bezem, latwo sie zmywa brud i ogolnie jest ok. A jezli chodzi o raczke to sa te modele tez z regulowana raczka ale trzeba doplacic, ja doplacalam za lepszey material i kolka aluminiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaara
Ja mam wózek Tako silver (czarno-srebrny) od marca 2006 i jestem z niego bardzo zadowolona. Faktycznie jest ciężki ale świetnie sie go prowadzi dzięki dużym pompowanym kółkom. Wózek jest doskonały w utrzymaniu i wygląda wciąż jak nowy. Będzie wystawiony na allegro. Tel. kontaktowy 602 348 188

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam wózków adbor. My kupiliśmy ring max i wszystko było ok jeśli chodzi o głęboki. Problem pokazała się jak potrzebna była spacerówka. Rączka krzywa po przełożeniu się zrobiła, wózek skręca lekko w lewo, zakręcić nim to masakra nie mówiąc że podjazd pod każdy jeden krawężnik to problem. Folia nam popękała w 4 miejscach. Napy przebarwiły się rdzą na materiale. Raz odpadło mi kółko na spacerze. A na koniec złamała nam się rączka w takim miejscu że nie da rady naprawić. Znajomum pękło takie coś co odpowiada za regulację oparcia i teraz dzieciak jeździ z deseczką. Odradzam stanowczo. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wózkiiiiiiiiii
wózki firmy Tako mozna kupić na stadionie w Warszawie juz za 380zł, podobne są wózkoland lecz troche drozsze bo ok 580zł tez na stadionie... ja sie zastanawiałam nad kupnem któregos z tych wozków ale zraziła mnie waga ok 20kg!!! :O i wielkośc nosidła-25zm szerokości :O zmieści sięw nim ledwie 3 miesięczny mały bobas... a ja rodze w lutym więc szukam czegoś z duzym nosidłem albo gondolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wózkiiiiiiiiii
podobają mi się wózki firmy nowalex (senator i focus) ale nie mam pojecia gdzie wozki tej firmy mozna zobaczyc na zywo??? czy są tylko na allegro? http://www.allegro.pl/item137616858_wozek_3_funkcyjny_focus_wys_folia_gratis_.html http://www.allegro.pl/item159861804_fajny_wozek_wielofunkcyjny_24_kolory_gratisy_.html ten też mi się podoba: http://www.allegro.pl/item155614516_wozek_wielofunkcyjny_saturn_hebart_nowy_model.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie są złe
Wózki Tako są dobre na zimę. Dziecku jest ciepło w takim wózku, po śniegu całkiem nieźle się prowadzi, jest duży i pojemny. Niestety Tako nie nadają się na lato, na lato wybrałam coś droższego, ale za to lżejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno byłam z koleżanką i jej kilkumiesięcznym szkrabem na spacerze. Koleżanka ma właśnie wózek Tako CITY VOYAGER 2007: http://www.sklep.urwis.com.pl/product_info.php?products_id=1977 Prowadziłam ten wózek 2 h i nie czułam się jakbym pchała czołg. Prowadząc ten wózek nie czuje się tego ciężaru, ciężar jest odczuwalny, kiedy wnosimy ten wózek po schodach, ale i to da się wytrzymać. Byłam mile zaskoczona tym wózkiem. Naczytałam się na kafe, że to mini czołg i, że pchanie takiego wózka to koszmar, a w rzeczywistości sunął po chodniku lekko. Nie wiem jak Tako sprawdza się na krętych ścieżkach, polnych drogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Elena o kto
fajnie 21 kg wozek to klamot na maksa! do tego waga dziecka porazka.Ja chce kupi taki ktory wazy 14kg i mam wrazenie ze jest zbyt ciezki.Jestem zdziwiona ze tutaj te wozki maja dobre opinie na inny forach same negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Elena o kto ---> Wybierz się do sklepu i poprowadź przez chwilę Tako, możesz być pewna, że nie odczujesz tych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Elena o kto
hmmm te wozki sa fatalne i ciezki i strasznie niskie ale wiadomo czego mozna oczekiwac za 600zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziecha
lekki to mzoe on i jest ale kolor chujowy ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wózkiiiiiiiiii
KOLOR-to juz kwestia gustu :P jak sie komus zielony nie podoba to moze kupić czarny :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tako city voyager i jestem niezadowolona, albo moze inaczej...przyzwyczaiłam sie do jego wad. Przede wszystkim jest klamotem, ciezkim i do samochodu zeby wszedl to trzeba prawie wszystko rozmontowac. Na 1 pietro tez nauczylam sie go wciagac, no i jest wytrzymaly, bo na dół z kolei to prawie go puszczam samego (lekko podtrzymuje :) )Sama sobie jestem winna, kiedys myslalam, ze to dobry wybór. Teraz kupiłabym wózek z gondola wyzsza, bo juz mnie plecy bola od schylania do tego mojego tako. Ma jednak zasadnicza zalete jest duzy. Moje dziecko urodzilo sie 4400g i roslo jak na drozdzach, a wózek wciaz byl dobry. Jest tez bardzo łądnie amortyzowany. Podsumowujac: dla matki to ciezki klamot dla dziecka dobry wozek ...a jak wiadomo, matki za bardzo nie przejmuja sie swoim losem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×