Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Omka

Wózki TAKO

Polecane posty

Ja mam Tako Julię malinowo - beżową. Ogólnie wygląd ok. Materiał super do utrzymania w czystości, nie blednie. Już 2 dziecko w niego korzysta. Wada: ciężki, ściąga go na lewą stronę, przy przełożeniu raczki trudny do prowadzenia. I zajmuje cały bagażnik w aucie!!! To już porażka. Polecam spacerówki, jeśli dziecko siedzi...lekkie, praktyczne i zajmują mało miejsca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
ja też miłam Taco City Voyager.Wadą faktycznie jest jego waga,ale chyba nie da się samemu wnosić wózek wraz z dzieckiem na piętro.Ładnie sprawował się w zimie.Dziecko ma dużo miejsca,rączka regulowana i przekładana.Po roku przeszliśmy na leciutką spacerówkę.Zapłaciłam za Taco 900zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się
Tako ma całkiem fajną spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam Tako Julia, kupilam okazyjnie..sprawdza sie i jestem zadowolona, ale jakbym nie mieszkala na parterze to bym go nie kupila, ciezki jak diabli;)za to solidny, stabilny i cieply-idealny na zime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam ten wozek,wszystko oki oprocz tego ze ciezki jak choliwa,na zime wsam raz,pieknie sie go prowadzilo,gorzej ze schodami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczatku mialam tako city voyagera silver collection ( chromowany podnozek) w bydgoszczy z rabatem dalam za niego 1030 prowadzil sie ok, fajnie ze dziecko mialam duzo miejsca, z tylu duza siatka ktora latem okazala sie niezbedna wszystko moglam sciagnac i wyprac- mam jasny niebiesko-srebrny kolor duzy kosz, ogolnie b mi sie podbal jednak z czasem zrobil sie ciezki i nie wyobrazam sobie prowadzic go z raczka przelozona do tylu :( gdyby nie okazja kupna innego wozka o ktorym zawsze marzy;lam pewnie mialabym go do dzis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wózek firmy Kowmet. Od Tako różni go tylko nazwa i kolorystyka... konstrukcja jest identyczna jak Tako City Voyager. Powiem tak... na zimę, zaspy, mróz ok. Naprawdę sie sprawdza... ale jako spacerówka... porażka!! Za ciężk, a źle wywarzony środek ciężkości sprawia ze nie da rady prowadzać wózka przodem do kierunku jazdy. Jakbym miała drugi raz urodzić Zuzię, to kupiłabym niedrogi wózek głęboki, a później zainwestowałabym w fajną lekką spacerówkę. W moim przypadku wózek wielofunkcyjny sie nie sprawdził. http://www.kowmet.pl/polski/polski.html mój model to Magda 2- Flowers Collection. Mam kolor bordowo-różowy... wygląda ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź
Prowadząc wózek Tako odczuwacie te kilogramy? Ciężko się pcha taki wózek? czy jest cięzki dopiero wtedy, kiedy wnosicie go po schodach lub pakujecie do samochodu? Ja mieszkam na parterze, więc z wnoszeniem wózka nie będzie żadnego problemu. Samochodem praktycznie nie będziemy jeździć, bo mąż jeździ samochodem do pracy. Nie będę musiała tłuc się tramwajem i autobusem miejskim, bo mieszkam w centrum. I interesuje mnie tylko to, czy pchając ten wózek odczuwacie opór? Mam odłożone pieniądze na wózek, mogłabym wydać znacznie więcej, ale upatrzyłam sobie jeden kolor Tako, którego nie ma żadny inny wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli masz takie warunki to rposze kupic go,moja kolezanka jezdzi moim do teraz-mala ma obecnie 9miesiecy i jakos sie nie skarzy na niego,pcha sie go fajnie ale to moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rpowadzac tako nie czulam jakbym pchala czolg przed soba, normalnie, zreszta nie tylko ja go prowadzilam i nikt nie skarzyl sie na jego wage ja po schodach go nie nosze, bo w bloku nie mieszkam, ale nie wyobrazam sobie tego...., 20 kg uniesc do gory + waga dziecka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iszatek a co ty tak z ta gazeta na kazdym temacie wyskakujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja mam wózek tako i jak narazie jest ok. Prowadząc wózek naprawde nie czuć tych kilogramów, prowadzi się go łatwo. Gorzej jest jak naładujesz dużo zakupów do kosza wtedy naprawde cięzko się go prowadzi. Spacerówka obrócona przodem do jazdy jest tragiczna, wózek jest źle wywarzony i wtedy naprawde ciężko się go prowadzi. Urodziłam dziecko na początku maja, także latem głęboki sprwdził się na szóstkę :) teraz jest zima i spacerówka na tą porę roku jest super, ponieważ ma duże kółka i nie ma problemu z jazdą po śniegu. Jednak na wiosnę kupimy lekką spacerówkę, na małych kołach. Suma sumarum jestem zadowolona z tego wózka. aaaa jeszcze jeden minus, u nas w mieście co druga mama ma ten wózek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mińka
drogie panie wozki sa naprawde dobre choc ciezkie kazdy problem ktory wozek posiada da sie rozwiazac np wznoszenie kol na prawa lub lewa strone wozek nadaje sie do reklamacji drogie panie kazda dla was wada jest do rozwiazania a producent zawsze sprosta waszym wymaganiom wiec nie obawiajcie sie odmowy pazdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam wozek tako dalga w bezu, kupiony uzywany... Plusy dla mnie *meega duza wanna mlody lezal bardzo dlugo * wysoki (nie na wysokosci dup przechodniow) *wygodny wycieczkowy * material swietny zadnego brudu, wytrzymaly no i sliczny * w sumie byl uzywany 2 lata i ja go mam rok wiec razem trzy... wyglada i jezdzi jak nowy *wygodna spacerowka dla mlodego i dla mnie *optyka, wszyscy mnie zaczepiaja :D minusy *duzy, mam kombika wiec do sklepu niezabardzo, ale ze tego sie spodziewalam to mi nieprzeszkadza * ciezki, ale z drugiej strony tez tego sie spodziewalam a musialm go chyba tylko 2 razy w zyciu podniesc my go traktujemy jako wozek stacjonarny, jak jedziemy na zakupy autem to mamy chuste, a jak na powazne wycieczki to mamy ulfbo http://www.ulfbo.de/ a u babci w aucie jezdzi quinny zapp xtra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam Tako przy pierwszym dziecku i no cóz, nie narzekalam, ale teraz odkąd mam Graco Evo XT powiem jedno- nieb a ziemia, na wielku pluc dla Graco koła duże ale nie pompowane, masywny ale lekki , w porównaniu z Tako to ideał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat z 2005 roku. Użytkownik/czka wózka TAKO właśnie poszła do IV klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Miałam ten wózek i za ta cene jest ok ale spacerówkę musiałam  zmieniać . Moja siostra ma Anex sporta i nic jej się nie popsuło a wózek szybko się składa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaolgaaaka

Zdecydowanie lepiej prowadzą mi się właśnie z anex sport bo jest lekki i kolka są zwinne, radzą sobie na każdej nawierzchni. Nie zmieniłabym go na żaden inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×