Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

No i chyba udało mi się wklepać hasło, bo nie chciało mnie puścić. dosiu, jestem pracującą , wcześniejszą emerytką , która przez przypadek zajrzała na Kafeterię i na troche została. Bardzo podobają mi się pogaduchy na takim forum, więc jeśli pozwolicie, to od czasu do czasu z Wami poklikam :) Brakuje mi tutaj obrazków, jak na typowym czacie, ale może i tego się nauczę....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V I C T O R I O!!!!!!!!! Witam Cie serdecznie! Jaka jestes sprytna dziewczynka! Odpisalam TRITITINCE na ginekologii - nie wiem czy sie nie obrazi,ale dlaczego mamy nie wiedziec takich roznych rzeczy? Kto nam to niby ma powiedziec? Dzieki Ci za piekna kartke i wspaniale slowa...Okropnie sie wzruszylam.Dziekuje.Bede teraz podpisywac do Ciebie rowniez prywatnie.Jestes kapitalna babeczka! MATURA!!!!!!!! O Boze,moj Syn Paul tez zdaje mature w tym roku! Tyle,ze w listopadzie,bo u nas rok szkolny zaczyna sie w styczniu. Tutejsze prywatne szkoly zglupialy z tymi balami ! Dzieciaki wozi sie limuzynami,albo helikopterami...Totalny debilizm,ale co te biedne matki maja poczac skoro dzieciak nie moze byc gorszy od wszystkich? GRATULUJE KROLWEJ BALU MATURALNEGO - glownie MAMIE za zaplacenie pieknego stroju i setek innych niezbednych drobiazgow oraz za \"sklonowanie\" takiego pieknego stworzonka ! BOSANOVKO : Ty jestes jak moja siostrzyczka rodzona...z tymi torbiskami ! ja taszcze cala chate w mojej torbie - kilogramy sa tak niewyobrazalne,ze mam dziure na lewym ramieniu! Nawet czesci jakies do samochodu ostatnio znalazlam... Kocham Was bardzo ,ale musze gnac do roboty,a pozniej na zakupy,bo lodowki swieca pustka,a faceci glodni i obrazeni.Buziaczki.MMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Bosanova jestem, czytam i nie mogę wyjść z podziwu - jaki tu ruch :) Zdjęcia dostałam - dziekuję :D Wysłałaś je na o2. dlatego ich nie zauważyłam. Zawzięcie ich szukałam na poczcie WP :) Witaj w klubie brunetek -jak narazie, blondynki tu górują :) Topik nam się rozrasta :D - trudno nadążyć z czytaniem. Dlatego pomilczę sobie od czasu, do czasu.Moje milczenie nie jest oznaką, że jestem obrażona - prosze nie posądzaj mnie o takie rzeczy plissss :D Dobrze mi z Wami i nie mam zamiaru Was opuszczać..... chyyyba, że mnie same wyrzucicie :P Pufik - fajna psina :D - Dosia dziękuje za zdjęcia ,zaraz wyślę Ci swoją podobiznę. Czekam z niecierpliwością na relacje i zdjęcia ze studniówki :) Hurtowo pozdrawiam, wszystkich bez wyjątku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie,odezwałaś się Ty moja kruszyno! Spinky,czy możesz tak wytrzymać bez pisania na topiku? Bo ja nie!!!!!!!:):):) Ale od poniedziałku juz do pracy,więc na pewno będę już mniej aktywna. Żałuje bardzo,ale siła wyższa. Będę sie starała przynajmniej.:D Witam Viki , bo juz zaczęłam sie denerwować,że nie chcesz do nas przyłączyć.Duża niespodzianka. Jeszcze Rózie trzeba skaperować do nas.Bo to też super babeczka.Tym bardziej,że góralka,a ja kocham polskie Tatry i ludzi stamtąd. Ale nie tylko,kocham wszystkich ludzi i zwierzęta i kwiaty i wszystko na świecie. ❤️ Nie , nie piłam dziewczyny z rana.Ja juz taka jestem. Po prostu kocham życie. Czy nasz Jamniczek już wstał? Halo,prosze nam tu troche poopowiadać o tym balu studniówkowym. Nasze młode lata nam sie przypomną choć trochę.:):):):) Małgosiu,moja siostro,ptam sie dlaczego nie wysłałaś mi jeszcze swojej podobizny? Co to ma znaczyć? śmiałaś sie z mojego nochala? To ja pośmieję sie z Twojego.:D:D:D A Twoja polszczyzna jest bardzo poprawna.Niejednemu Polakowi tak nie wychodzi. Gratulacje.🌻 Bojko,Tygrysku,Takisku,Kubusiu,Wiki-Pospieszyć sie prosze z tymi fotkami.Kto jeszcze nie wysłał.Przyznać sie bez bicia,Pozdrófki dla pięknych,zgrabnych i powabnych Pań.Bosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarMi i Ktosiu,napiszcie czy doszła ode mnie wiadomość ze zdjęciami? Ciagle dostaje komunikaty,że do kogoś nie dochodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Bosanova :D widzę u Ciebie, pierwsze objawy uzależnienia od netu . Nie tylko u Ciebie - u siebie również ...gutuje zupkę, o mały włos, bym jej nie przypaliła :P Zmykam, jeszcze chwilę tu posiedzę i nie będzie co jeść :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanova - zdjęcia doszły, nawet dwa razy ( raz z mężem, raz bez mężą) dziekuję bardzo. No to się porobiło -siostra napisala o sukcesie córki najpierw Wam a nie mnie, no ładnie ;-) A ta maturzystka to moja cudowna chrześniczka ( po chrzestnej taka urodna i mądra ;-) :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzato, Bosanova, dziękuję za miłe przyjęcie na tym forum, nie spodziewałam się , że będę tak mile witana. Narazie czytam i staram się złapać o czym rozmawiacie :). Jakoś uczę się ciągle czegoś nowego , czasem przychodzi mi łatwiej, a czasem niestety trudniej. Wy znacie się juz trochę tutaj, więc napewno łatwiej. Bosanova, ja nie mam Twojego adresu e\'mailowego, więc będzie problem z wysłaniem zdjęcia. No i tak zaraz na powitanie , zdjęcia pragniesz ??:)) Nie mam żadnych tajemnic dotyczących mojego wyglądu, a także chciałabym zobaczyc jak Ty wyglądasz :) Serdecznie pozdrawiam , miłych i radosnych zhwil i dobrej zabawy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee czepiam się - jak napisała WAM to mnie przecież też. Witam nowe panie - MM i Victorię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Wiktorio !! Miło Cię widzieć u nas w poczekalni! Adres Bosanówki znajdziesz, kiedy klikniesz na jej nick- tam są preferencje, Swoje też tam ustawiasz. Bosanówka tak się dopytuje i Twoje zdjęcie, ponieważ właśnie mamy taką akcję. Znamy się już na tyle długo, że powstał pomysł o fotkach, aby łatwiej było ze sobą rozmawiać. Zresztą , jak przebrniesz przez te wszystkie wpisy, to będziesz wiedziała tyle, co my. MarMi, za co mi dziękujesz- chyba nie ma za co- mojego zdjęcia nie dostałaś, ja twojego zresztą też nie! Bosanówko, dlaczego tylko dalszy ciąg dostałam? Ktosiu, nie powiem Ci, że się nie przejmuj, też się przejmuję, jak czegoś nie mogę znaleźć, a mam coraz to lepsze koncepcje na chowanie różnych rzeczy, zwłaszcza ważnych. Ostatnio też szukałam BARDZO WAŻNEJ UMOWY. Spinakerku, a u mnie Bosanówka jest innego koloru, nie brunetka, to jak? A z obiadkami też mam coraz częściej, że coś nawalam! Jamniczku, odespałaś już imprezkę? Gratulacje- jaki mistrz, takie dzieło:D:D:D, dla MarMi za chrześniaczkę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktorio! Wiesz,ja tak z marszu poprosiłam Cie o zdjęcie.Bo my wszystkie jesteśmy na etapie przesyłania swoich fotek. To nie jest ciekawość,choć i troszkę tak....Ale jeśli nie masz życzenia,to nie przysyłaj. A mój mail jest w NIcku.Kliknij na nick i Ci się wyświetli. Ja Ci swoje wyślę zaraz.:D:P:D:P:D:P: Spinky,wreszcie jesteś sobą. :D Może i troche uzależniona jestem.Ale to tylko dlatego,że miałam więcej czasu-ostatnio.Mnie tez się zdarzyło zupkę i mięsko przypalić.Ale to było na początku. Teraz jak coś gotuje to nie siadam do komputera.Nawet czajnik przypaliłam i musiałam gonić po nowy.To jest właśnie urok netu.:O Marmi wreszcie doszły .Masz cudne koteczki.A Wy wiecie,że zwierzęta upodabniaja sie do swoich właścicieli? Mój pies to cały pańcio.❤️❤️❤️Też jest taki żwawy i na d.... nie posiedzi chwilę.I zaczyna sie już robić szpakowaty jak pańcio.Bo ma już 5 lat. Czasem widze na ulicy pieski podobne kropka w kropkę do ludzi. Czy domki już wysprzątane?Czy ciasta popieczone?Czy pranko juz zrobione? Jeszcze nie? To szybko do roboty.........😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatku kochany obcinałam i pasemka blond oczywiście robiłam ( dzisiaj ide na spotkanie towarzyskie do kumpelki):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś coś mi się pozajączkowało jak to pisałam, to od Tygryska dostałam zdjęcie. Bosanova - koteczki są ok, szczególnie ta czarna - to moja ulubienica ;-) Psy też bardzo lubię - chciałam mieć psa ale mój były mąż ich nie znosił więc poszlismy na kompromis i pojawiły się kicie. A w moim domu rodzinnym były zawsze jakieś kociska lub psiska, chomiki, rybki - a teraz mój tata ma psa, takiego słodkiego kundelka, z którym się bardzo kochamy ;-) Pies dostaje szału miłości jak mnie widzi jak przyjeżdżam do taty.Oj, żeby jakiś pan chociaż w 3/4 tak na mój widok szalal jak to psiątko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poobiednio - udało mi się, niczego nie spaliłam :) Witam nie witanych - Viktorię i pozostałe rezydentki 🖐️ Mąż coraz bardziej nerwowy, że za często przesiaduję przed kompem. Zdarza mu się ukradkiem spoogladać co i do kogo piszę :) Zdjęcia dokładnie oglądał - haha jak myślicie, czego to jest objaw ? :D - Forever - proszę o zdjęcie z nową fryzurką:) Miłej zabawy👄 - MarMi też poproszę fotki kotków. Pisałam kiedyś, że w poczekalni są trzy kociary . Trzecią jest Dajen. :) - Dajen jak przebiegło spotkanie ? Jestem ciekawa. - Puchatku może Bosa przesłała Ci fotki, po zmianie koloru włosków.Pisała kiedyś, że lubi eksperymentować. - Ewa dobra ta wróżka, zrobiła mu super niespodziankę :D Trudno wszystkich kolejno wymieniać - dla Was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku-Forevku i tak jesteś cudna, bez tych pasemek.Ale jak Ci to sprawia przyjemność.Życzę Ci miłej zabawy wieczorkiem........Ja też niedawno miałam pasemeczka na bordo jasnym,ale tak szybko odrosły,że poszłam obciąć i zrobiłam na .........Nawet nie wiem jaki kolor uzyskałam,bo wymieszałam trzy kolory:jasny brąz,intensywna czerwień i troszkę fioletu.Wszystkie farby Palette. Ale już tęsknię za pasemkami. Po następnym ścięciu/a ścinam co miesiąc/ zrobie na pewno blond pasemka.:D;O Kubusiu,czytałam ten wpis. Jest Twój.Napisałyśmy prawie o tym samym.Czyż nie? Rozumiemy sie bez słów na dużą odległość.:D:D:D Spineczko,dziękuję za zdjęcia prawie całej rodzinki.Mama jeszcze świetnie sie trzyma,a małżonek przystojny,że ho,ho.O tobie też muszę napisać,że jesteś z wyglądu bardzo miłą i ciepłą osobą.:) Kubusiu,dosłałam.Czy doszły? Przecież już po obadku.Dlaczego nie piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Ktosiu nie masz pojecia jak sie ciesze,ze i ty masz klopoty z pamiecia,ha,ha a ja juz myslalam ze moze chora jestem albo Alzhaimera mam, a tu nie wszystko w porzadku to tylko juz w tym wieku tak jest :D:D:D ze wszystkiego sie szuka. takis - gratulacje dla corci,ale musi byc dumna,a mamie to napewno i lezka ze szczescia poleciala. Dzieki za zdjecia dostalam od;Ewy,Diany i dalszy ciag od Bosy.Postaram sie niedlugo wam tez poslac.Ale i ja chce miec zdjecia od wszystkich dziewczyn🌼 Witam CIe Viktorio mysle ze sie szybko zadomowisz.Pozdrowienia dla wszystkich pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! to znowu ja zobaczcie co tu się porobiło..!! Błaaaaaaggam \"nowe\" dziewczątka ...poczytajcie wcześniejsze wpisy ,naprawdę warto ! będziecie wiedziały co tu się dzieje a tak to robi się straszne zamieszanie. wybaczcie mi to narzekanie ,ale już zaczynam się gubić . Bossiuniu dzięki wielkie za fotki zaraz będę mieć cały album 🌼 Spineczko wreszcie mam i Twoje piękne fotki -dzięki również.🌼 Boja nie dostałaś moich?? wysyłałam dzisiaj powtórnie.....ale może znowu coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dosiu,sprawdzilam poczte ,nie dostalam od Ciebie zdjec,wiec sprobuj jeszcze raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D Wstałam już dawno :D ale żeby tu przyjśc pare rzeczy musiałam zrobić.Drogie moje koleżanki i moja Siostro MarMi ,było fannntaaaastyyyyyczniiiiie !!!!!!!!!!!!! Na początku dziękuje za zdjęcia: Bosanowa i Dosiu Wy chyba ściemniacie z tym waszym wiekiem,naprawde macie 40 stke,coś mi się tu nie zgadza. No to teraz studniówka:Było podobnie tak jak na naszych,z tą tylko różnicąże my chyba miałyśmy więcej godności.Nie moge w to uwierzyc,ale dziewczyny są teraz zdecydowamnie \"gorsze\" od chłopców. Polonez wykonany z gracją,wzruszył mnie,myśle ze w pewnym sensie dlatego że moja córka rozpoczynała i prowadziła orszak. Dziewczyny jesteście przeciez matkami i jestem przekonana że mnie rozumiecie,duma mnie rozpierała,łzy choc ich nie chciałam same płynęły. Potem było juz jak na zabawie,orkiestra super,bałam sie troche bo moim obowiązkiem było zorganizowanie właśnie orkiestry,ale wybór okazał nadzwyczaj trafny. Potańczyłam troche,ale wiecie co?/ Ci młodzi ludzie naprawde nie umieja tańczyć,są oczywiście wyjątki,nawet sama poprosiłam pewnego chłopca z \"naszej\" klasy,bo tańczył BOSKO. Byłam grzeczna,bo obiecałam mojemu mężowi że będe,ale były tam \"powody\" żeby zgrzeszyć :D :D Zabawa super,[ponieważ w tym roku nie byliśmy na zabawie sylwestrowej to ta zabawa zrekompensowała mi troche tę stratę. Jak Wam pisałam wcześniej moja córka została królową Balu,i no i powiedzcie czy nie mam powodu żeby byc szczęśliwą.Oczywiście wyśle Wam zdjęcia.nie będe ściemniac,będe sie troche chwalić :D:D Narazie kończe,wejde tu jeszcze dzisiaj ❤️ 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to się już całkiem pomieszało, no ale coż nadrobię może tyle nas tu że ciężko spamiętać. Ale fajnie w kupie jak to się mówi raźniej a na dodatek co teraz szczególnie ważne cieplej;) Witam cieplutko nowe koleżanki 😍 A wiecie mnie najbardziej cieszą zdjęcia Waszych pupili, no nie muszę mówić że szczególnie kotów bo to już wiadomo. tak wogóle to ja też jestem kocica, a raczej lwica, chociaż z upływem czasu to bardziej jakiś wyleniały kanapowy kocur ze mnie ;) A w domu mam jeszcze skorpiona syna i siostra i mama to skorpiony, maż bliźniak a córcia uparty baranek. Miłego wypoczywania kto może, a ja koniec laby dziś na nockę do pracy:( A o jakie spotkanie chodziło, bo jeśli chodzi o moje z koleżanką z neta to w poniedziałek raniutko dopiero bedą u mnie a ja już czekam z niecierpliwoscią. Trzymajcie się cieplutko, wszystkie razem i każda z osobna, bo już chyba nie sposób wymienić wszystkich nickami😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepło wszystkie panie, które już poznała z wpisów, a także te których jeszcze nie znam... Bosanova, ja żartowałam z tymi zdjęciami i juz Ci wysłam swoje także . Cieszę się , że poznałam nie tylko Ciebie, ale tak męża i pięknego pieska. Jesteś bardzo sympatyczną osobą i nie mam najmniejszego zamiaru się gniewać . Mowicie o uzależnieniu od netu, macie przed sobą doskonały okaz \"nałoga\" :) , czatuję juz od ponad 3 lat i jak widać dobrze się czuję . Ale który alkoholik przyzna się , że jest nalogowcem / chyba tylko w klubie AA/, a ja sie przyznaję wszędzie i jestem z tego dumna, że poznaje na necie wspaniałych ludzi. Dzięki niemu właśnie trafiłam także do Was. Co prawda pewno jestem najstarszą wiekiem w Waszym gronie, ale mnie to nie przeszkadza, jestem młoda duchem :). Chyba, że Wy nie chcecie w swym gronie \"kobiety wcześniej urodzonej \"... Miałam dwa dni \"dla siebie, więc zaglądałam i do Was cześciej, ale od poniedziałku trzeba się zabrać za pracę od nowa, możliwe że nie będę mogła tak często bywać. Teraz życzę paniom milego weekendu, jak \"wyjdę z papierów\" może jeszcze zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takis- bardzo dobrze Cie rozumiem wiem jak to jest z tymi naszymi dziecmi.Moj syn mature robil w tamtym roku,ale pamietam jaka bylam dumna jak mu swiadectwo dawali,to lezka sama poleciala.U nas jest rozdawanie swiadectw bardzo uroczyste,co do balu to rodzice nie przychodza.Chlopacy sa ubrani w garnitury,(nie wszyscy) co do dziewczyn to tylko turczynki mialy piekne suknie,pozostale to tak jak by na dyskotece byly.No tak co kraj to obyczaj. Teraz to juz lece bo wybieram sie do kosciolka,chodzimy w sobote bo w niedziele chyba by nikt tak wczesnie nie wstal,a mamy tylko jedna msze rano pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja,sprawdziłam poczte i musze Wam podziękować. Bosanowa,dziękuje za zdjęcia : Mąż, hmmmmm ale wiesz co? pasujecie do siebie,przyjrzałam sie tobie i macie coś fajnego w sobie oboje.A Pufik Suuuuuuuuper,śliczniutki,oczka jak mówią młodzi \"zarąbiste\" Dosia: Ciebie też pewnie duma rozpiera jak patrzysz na swoje dziewczynki,i wcale sie nie dziwię,są ładniusie :) Forewer,dzięki za zdjęcie,powysyłam oczywiście swoje,jak tylko córka mi zeskanuje.Mogłabyś mi napisać coś więcej o jodze,patrząc na Ciebie myśle że warto sie na powaznie zająć ćwiczeniem jogi,wyglądasz olśniewająco : ) No to już zmykam, młodsze pokolenie domaga się swoich praw.chcą opanować kompa :D:D:D Obiecuje że wszystkim wyśle zdjęcia może zaraz to zrobie,ale Beatki dopiero jak wywołam,pa,pa, do wieczorka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM fajnie że znasz Podhale tu jest pieknie ,żeby jeszcze cieplej było może na zime bedę się z Toba zamieniac ,zresztą takie mamy plany z Kubusiem chcemy na równik. Ewo dowcip super ciekawe dlaczego mój mąz go nie docenił:D Tygrysku ,Twoje zdjęcie barrrdzo mi kogos przypomina :D Witam wszystkie nowe \"nabytki\" w poczekalni jest jedna niedogodnośc -zaczynam się gubic to chyba jednak ta demencja . Ale jak wracam do wpisów to powoli zaczynam łapac Takis była na studniówce mam nadzieję że nie tylko opis zobaczymy. Boja jest juz po studniówce :D Ogólnie chyba wszystkie lubią zwierzaki ja tez ,ale psy bardziej niz koty nie mam w domy ale u mamy są trzy cudowne psiny -jedna z nich Saba to skrzyzowanie hrabiny Potockiej z M.Skłodowską tylko szkoda,że mówic nie umie .Co do fotek to nadal chetnie obejrzę pozostałe panie ,mam już od;Bosanovy,Ktosi ,Ewy Dosi Tygryska Forever,Dajen. Spinaker bardzo swojski widok a jaki miły ;) na razie pozdrawiam wszystkie ,potem jeszcze zaglądnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku to świrujący joga:DPrzydałoby mi sie na powaznie sie z jogą zapoznać. Żegnam sie z Wami nadszedł czas wyjścia z domu na realne pogaduszki.Bossi napisałam Ci maila. Dosiu nie masz mi za złe ,ze sie pochwale dziewczynom,ze do Ciebie wczoraj zadzwoniłam.Fotki fotkami ale to juz wyzszy stopień wtajemniczenia.Normalne spotkanie 3-go stopnia.I do Dajen tez dawno temu dzwoniłam(cool) Miłego leniuchowania papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i czuję jakieś kłopoty. Atmosfera nieco zgęstniała Nie pytam o co chodzi, jednak zaczyn się czuć, trochę nieswojo :O - MarMi oglądałam wiadomości - zaniepokoiły mnie.Daj jakiś znak - czy u Ciebie wszystko w porządku ? - Dajen znowu coś pokręciłam :) Myślałam, że spotkanie odbyło się wczoraj :) Ale ze mnie gapa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×