Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Gość takis
A teraz mała prezentacja: Ciekawe czy mi wyjdzie,hihih ❤️.no lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takis
Hahahahahahaha,kwiatuszek nie wyszedł,ale wszystko jest do naprawienia,praktyka czyni mistrza.wiecie jak się śmieje,Boja: nie zawiode Cię -naucze się,hihihih próba: całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takis
Cholera: 🌼Sorry,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takis
Nioooooooo,reszta to tylko formalnośc ❤️Juz Was chyba zanydziłam,zmykam,niestety musze.Całuje,papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, co , ja myślę, że do facetów trzeba dwa, albo i trzy razy więcej cierpliwości, ale nie jest beznadziejnie. Tylko Ktosiu, trzeba odpowiednio wcześnie zacząć. Ewa ma jezscze szanse, Ty, to nie wiem. Za to wiem, co mówię! Mam dwóch- męża i syna, mąż wychowany, syn (14 lat) w trakcie. Ale już wie, gdzie w domu podstawowe produkty spożywcze, z głodu nie zginie, bo coś zrobi do jedzenia, po sobie sprząta po lekkich ponagleniach, nawet usłuży z własnej woli (pod warunkiem, że nie siedzi przed kompem). Piszę o tym, bo z przerażeniem stwierdziłam , chyba w zeszłym roku, że pasożyt mi rośnie i szybko się wzięłam za temat.Jeszcze się uczy, ale będą z niego ludzie i przyszła żona chyba nie będzie mnie przeklinać! O tym myślę na przyszłość, bo przecież nie dla siebie go wychowuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takis
Ale puściutko.czemu Was nie ma??Moge być chwile(znowu skamlałam) :) a tu nikogo nie ma.Wróciłyście z pracy szczęsciary.i teraz odpoczywacie,i to dobrze,tak trzeba.Pogadamy później,jak odpoczniecie.Zatem do wieczorka,papa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takis
Kubusiu,przepraszam,nie zauważyłam Twojego wpisu,fajnie że jesteś.No to Tobie sie udało,bo z moim synem tak prosto niestety nie jest.Jakis czas temu powiedziałam do niegożeby coś tam zrobil,juz nie pamiętam co,w kazdyn razie odpowiedział że on "nie jest od tego" a ma dopiero 10 lat.Po Twoim wpisie uznałam że musze szybko podjąć odpowiednie kroki,bo rzeczywiście rośnie mi mały pasożyt.Ale tak to jest jak się czeka na syna -35 lat.Moje córki są juz dorosłe,i jak urodziłam syna to myślałamże Pana Boga za nogi złapałam.Zresztą do dzisiaj tak myślę.ale czas zareagować.Musze lecieć,bo obowiązki wzywają,do wieczorka, 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Powiadają,żeprawdziwy przyjaciel to ten, kto wie o tobie wszystko i mimo to cie lubi.Ja niestety nie miałam szcześcia spotkać takiej przyjaciolki a siostry nie mam.Owszem mam męża ale pogaduchy z nim to nie to samo co wymiana myśli z kobieta-oni nadaja na innych falach i innej czestotliwości.Niestety,w tej chwili moje dziecie odpedza mnie od klawiatury w dośc zdecydowany sposob,wiec na razie koncze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sardecznie wszystkim dziękuje za zdjęcia.👄 - Bosanova miałam nadzieje, że pierwsza wyślesz swoje zdjęcie, ale widzę, że zbyt łatwo się nie poddasz :D Poddaje się pierwsza, wysyłam swoje, może tym sposobem zmobilizuję Cię do działania i spełnisz swoją obietnicę ;) - Boja dobre, ale się uśmiałam :D UWAGA wene dziś miałam :D oto gniot na mój ulubiony tamat: Polityczne tango trwa - tra la la ,tra la la...... Koczorki wszystkich straszą, że jak zgody nie będzie, to w sejmie światło zgaszą. Wszyscy im się nisko kłaniają pyłek spod nóżek usuwają Ze strachem w oczach na boki nerwowo spogladają Jak długo jeszcze stołki pod swym tyłkiem utrzymają. Polityczne tango trwa tra la la ..... - TaKis widać, że poczekalnianego bakcyla już złapałaś :D Dla wszystkich, których nie wymieniłam dużaaa 👄buźka. Dziewczyny jak myślicie, chłopak może do nas wejść ? - hmmm rodzynek..... dlaczego nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boja -moja uwaga dotyczyła Twojego opisu ,mozliwe że zrobiłam skrót myślowy.Nieśmiałości pozbedziesz się z czasem ,poczekalnia temu sprzyja .:) Ewuniu dzięki za fotki dobrze że przeczytałm że to wnusio ,bo cos mi się nie zgadzało 13 lat?:D . Mogę wiedziec dlaczego mamuta?:D Tak u mnie przejawia się zamarzanie szarych komórek .Ciekawe chyba blondynki zdominują ten topik i to w dodatku supcio babeczki. Witam Selenę ,usiądz pogadamy czas szybko zleci ,Nereus a może jestes synem którejś z nas ? są siostry , mogą być i dzieci potworzymy rodzinne klany i dopiero wtedy będzie sie działo. Cos dzisiaj nie moge się skupic na tym co czytam , chyba zwalę to wszystko na pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
Fw: kiczuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga! jestem! wreszcie..... naczytałam się dziś że ho ho!!! aleście naklikały jak mnie nie było. Dołączam się do reszty i witam nowych poczekalniowiczów....... ale niespodzianka! Mężczyzna na babskim forum,fiu ,fiu..rodzynek -gratulacje za odwagę!! skorpion,Selena-🌼🌼 Ewuniu ! dzięki za fotki ,moja córcia się pyta czy Twój średni przystojniaczek jest zajęty? Już mogę się odwdzięczyć tym samym....wreszcie dorwałam aparat i będę słać swoje (wszystkim po kolei,bo nie wiem czy mi się uda czasowo za jednym zamachem) Oj dużo nas,dużo......coraz więcej zaczynam się gubić.......nie miejcie mi za złe jak kogoś pominę, przez nieuwagę ....narazie całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga! jestem! wreszcie..... naczytałam się dziś że ho ho!!! aleście naklikały jak mnie nie było. Dołączam się do reszty i witam nowych poczekalniowiczów....... ale niespodzianka! Mężczyzna na babskim forum,fiu ,fiu..rodzynek -gratulacje za odwagę!! skorpion,Selena-🌼🌼 Ewuniu ! dzięki za fotki ,moja córcia się pyta czy Twój średni przystojniaczek jest zajęty? Już mogę się odwdzięczyć tym samym....wreszcie dorwałam aparat i będę słać swoje (wszystkim po kolei,bo nie wiem czy mi się uda czasowo za jednym zamachem) Oj dużo nas,dużo......coraz więcej zaczynam się gubić.......nie miejcie mi za złe jak kogoś pominę, przez nieuwagę ....narazie całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dużo tu sie dzieje. Ktosiu,Ty mi tutaj sie nie wyrywaj.Ja Ci dam kuchnie ogarniać w takim stanie. Będziesz dłużej na zwolnieniu.Bo możesz dostać przepukliny w szwie po operacji.Możesz mieć zrosty w miejscach dzisiejszych niewygojonych ran.O innych następstwach nie chce na tym wątku pisać. Jeśli robisz te rzeczy to sie nie przyznawaj.A śmiać sie możesz do rozpuku. Ale jeszcze troche zaczekaj,bo rzeczywiscie szwy mogą poluzować.P:P:P:P:P:P Spinky,przepraszam,że jeszcze nie wysłałam,nie potrafie zeskanować ,próbowałam,ale cos mi nie wychodzi.I szlag mnie trafia,bo zrobiłam z gęby cholewę. A nie o to mi chodziło. Przepraszam. Spinku,jaka Ty jesteś śliczniusia. Ty wiesz,że prawie tak sobie Ciebie wyobrażałam. Napisz czy jestes wysoka,czy średniego wzrostu? Bo ze zdjęcia tak bardzo nie widać. Gdzie to zdjęcie zrobiono,bo otoczenie piękne,a Ty jak czarodziejka siedzisz wśród zieleni i kwiatów.🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wierszyk tez niczego sobie. Ale Ty lubisz drążyć te polityczne tematy.:O A nasz jamniczek bardzo sie stara wkupić do naszego grona. Nie musisz tak bardzo,bo juz Cie tu przyjełyśmy .Chyba,że lubisz,a to co innego...........Ale masz za swoje ,nawet nie możesz spokojnie przy komputerku posiedzić.Ja nie mam takich problemów. Mam swój komputer tylko dla siebie. Bo kiedys z synem mieliśmy ustalony grafik. Ale na szczęście mam to z głowy.:D:D:D:D Kubuniu,biedna jesteś w swoim domku. Jestes samotna jak palec. I dwóch mężczyzn .Współczuję. Ale wszystko w Twoich rękach.Na wszystko zawsze przychodzi odpowiedni czas.To matki muszą przede wszystkim dbać o to,żeby przyszłe synowe nie narzekały na nas.:):):):):):): Witam Cie Skorpionku13 w naszych skromnych progach.Możesz z nami posiedzieć tu w poczekalni i pogadać.Pewnie zauważyłas ,że my tu wszystkie nadajemy na podobnych falach.Przyłącz sie do nas. Zapraszamy.:D Boja,dobre te Twoje kawały. A zwłaszcza ten o facecie z kibelkiem wyrwanym z glazury. My czasem tez jesteśmy tak traktowani w urzędach, odsyłani od Judasza do Kajfasza. Urzędnicy najczęściej stosuja spychologie,aby od siebie. A dlaczego ja nie dostałam jeszcze zdjęć od innych dziewcząt? Mam tylko od Ofki,Ewuni,Spinky. Ja niebawem wyślę Wam wszystkim,ale Wy tez sie postarajcie i pospieszcie. Witam Cie Nerus. A czy Ty tak potrafisz uzdrowić na odległość? Bo noga mnie boli od dłuższego czasu i nic mi nie pomaga. Ostatnie zabiegi nawet zaszkodziły.Wiesz,mu tutaj sobie plotkujemy o wszystkim. I nie jestem pewna,czy zechcesz nas uzdrawiać tak bezinteresownie?O czym Ty tak z nami chcesz???????????jeśli pozostałe dziewczyny zgodzą sie na Twój pobyt tu,to jak najbardziej nie mam nic przeciwko.:) A Seelenka,dlaczego tak malutko klikasz?Pozdrawiam wszyściutkie , absolutnie.B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zyx
tchórzuniu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ruch w poczekalni az miło normalnie wasze wpisy będę musiała przeczytac jeszcze raz ,bo głowę mam taka jakbym sobie jednego a nawet dwa głębsze golnęła . Pozdrawiam wszystkie a szczególnie świeze nabytki ,wybaczcie starej babie z poczatkiem demencji .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
buuuuuuuu.kap ,kap płyną łzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takis
Cześć dziewczyny. Jak milutko,wreszcie można pogadać.To fakt że z mężem pogaduchy to nie to samo - facet jak to facet:zaden nie wyrabia,gdy chcesz mądrze pogadać :) Spinaker: bakcyla??ja juz nie moge się doczekać kiedy mnie dopuszczą do kompa,jeszcze troche a polece kupić laptopa :) Jak minął dzionek, u mnie troche zawierucha,córka ma jutro studniówke i zamieszanie na maxa. Co do rodzynka w naszej poczekalni to ja się nie wypowiadam,bo jestem zbyt krótko żeby zabierać głos 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takis
Zyx,nie pytam co się stało,ale smutno mi że płaczesz.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- hehe Bosanova ja wysłałam zdjęcie raz jeszcze. Dostałam zwrotnego maila, że dostarczenie wiadomosci nie powiodło się. Z tego co napisałaś winoskuje, że jest inaczej :) Teraz zostane posądzona o narcystyczne skłonności 😭 Na zdjęciu - siedzę sobie na działce u znajomych, niestety ja takimi luksusami nie dysponuję ;) Mój wzrost :) ..... metr pięć na obcasach i w kapeluszu :classic_cool: - Ofko Ty i demencja - ale mnie rozbawiłaś :D - zyx dlaczego płaczesz ? - TaKis :D podejrzewam, że laptopa sobie kupisz.Udanej studniówki dla córki i dla Ciebie życzę. Zapewne, zdasz nam relacje z jej przebiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takis
Bosanowa...... dzięki,ja wiem że mnie już przyjęlyście ❤️.Czytam wszystko co piszecie i serducho mi się raduje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takis
Pewnie,że opowiem.Cieszyłam się że też idę,ale humor mi troche zepsuł...no jak myślicie kto? Niestety nie zdołałam przekonac męża że na tę okazję przydałaby się nowa sukienka i musze iśc w ..starej,ale nie jest taka zła. Laptop to chyba będzie teraz w moim przypadku artykuł pierwszej potrzeby :) : ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanówko, ja pisałam TYLKO o facetach w moim domu. Poza nimi mam przeciez jeszcze dwie dziewuszki, dużą i małą, ale o nich piszę przeważnie w związku z chorobami. O charakterach i postępowaniu zdałoby się napisać elaborat, a może nawet książkę, ale to kiedyś, kiedy będę już stara. Wtedy wyślę Wam egzemplarze autorskie :D:D:D. Witaj Skorpionku!!! Ja też jestem skorpionek, ale i Puchatek, więc jakby się wyklucza, ale co tam!:) ZYX, co się stało, skąd te łzy? I co to znaczy \"kiczuchy\"? Czyżby to epitet do Nas? Zdjęcia dostałam tylko od Ofki! Czekacie, aż ja będę pierwsza? Wtedy Was zawstydzę i wyślę wszystkim:P No, Jamniczku, albo sukienka, albo laptop, zdecyduj się!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie macie.Musze odpowiedziec na zaległe pytania.Ewuniu \"Zielonych pomidorów \"jeszcze nie czytałam.Puchatku-synapsy to zakończenia nerwowe a joga to moja poza na zdjeciu. Jesli chodzi o Nereusa to mam mieszane uczucia.Kogo Ty tu kolego chcesz uzdrawiac i dlaczego?Jesteś kobietą ?po czterdziestce? Ewuniu super filmy ,jutro tak bede z pracy wracała,tak samo jak ten pingwin:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takis
Kubusiu puchatku - uwielbiam jak piszesz do mnie Jamniczek ❤️. - Wybór jest trudny - ale za nic nie zrezygnuje z poczekalni,więc zdecydowanie - laptop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do pracy w poniedziałek,tak jak pingwinek na pierwszym filmie. Forever,co jest? Dlaczego nie mam Twojej foty w pozycji yogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dla Skorpiona za znak zodiaku .To już jest nasz trzy. uwaga Bosanowa -wysyłam i siostrom też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Forever.Ale jestes wystrzałową babką. A te ogniki w oczach. Spinky,otrzymałam 2 razy. Ale to drugie przyszło wcześniej.Dzięki.🌻🌻🌻 w podzięce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×