Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Witam. Dzieki za fotki , Fajne z was babeczki od razu widać, że jesteście OK Boja przeczytałam mężowi kawał o sklepie i znów śmiech mnie okrytny ogarnął, jak popekają mi szwy to z reklamacja pędem do ciebie. Skrobnęłam tylko pare słówek, bo mąż zaraz bykiem patrzy, że za mało ciesze się jego obecnościa w domku. Ale musialam wejść do poczekalni choć na chwilę, bo podziękowac chcialam za zdjęcia. zrobiłyście mi dużą przyjemność. Bosa ja już będę grzeczna i nie będe ciężko pracować tylko, że mnie naprawdę prawie nic nie boli. Choc na noc biore jeszcze tabletki przeciwbólowe (oj moja wątroba). papatki do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że siostra się zaaklimatyzowała ;-) Ja jestem potwornie zmęczona, musiałam zaliczyć dużo zarwanych nocy ostatnio. Dziś, po skończeniu jednej \"robótki\" dałam sobie chwilę luzu i właśnie Was czytałam. Ewa, wyrazy współczucia z powodu śmierci teściowej. My z Takiskiem pożegnalysmy cztery lata temu naszą Mamę:-( Spinaker, Ty się urodziłaś w niedzielę... a co ja mam powiedzieć jeśli uroidzilam się nie tylko w niedzielę ale jeszcze i w święto :D Dziękuję za zdjęcia, ja też wysłalam. Ewa - te filmiki z misiem i pingwinem mnie z nóg zwaliły :D :D :D No cudne po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takis
No prosze.... jak miło Cię MarMi czytać :) A co u Ciebie słychać,telefonik w porządku?/ :) Nie zepsuł się ❤️Miałaś nauczyć mnie jak być "czarna" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy na pierwszym filmie był miś? Cos mi sie pokręciło.Napisałam,że do pracy będę jak pingwinek. Otóż nie!!!!!!!!!!!!!!! Jak niedżwiadek,o tak.:P:P:P:P:P Oj MarMi, do mnie nic nie doszło. Ładnie to tak? Ja musze poczekać na pomoc,bo nie chcą mi sie skanować.Pozdro. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanova, doślę ;-) Pewnie, że do pracy szedł miś :-) Instruowałam teraz pewną panią, co nas lubi, jak się zaczernic, czekam na wynik próby, czy się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba wreszcie jestem czarna.A przynajmniej mam taką nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No......gdyby się nie udało to przeprosiłabym wszystkie blondynki :D MarMi dzięki...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czarną Takis. Szybko sobie poradziłas z tym skomplikowanym zajęciem.Po prostu jesteś zdolnym stworzeniem i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych.Brawo dla nauczycielki MarMi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarMi i Ktosiu jak dobrze Was widzieć :D - dzięki 👄 D O B R A N O C - wszystkim mówię 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny,musze zmykać jutro ciężki dzień mnie czeka,musze się wyspać żeby jakoś wyglądać na balu mojej córci ;d Pozdrawiam i całuje Was wszystkie,do jutra,bo nma chwilke co prawda ale wejde❤️ Musze się z Wami chociaż przywitać,bo na pisanie to czasu pewnie nie znajde :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj sie dzialo,drzwi to caly czas byly szeroko otwarte ,tyle osob to zagladalo.Witam Cie Skorpionie. A czy ten rodzynek co tutaj zawital ,to nie czasem od ktores z nas malzonek co jest ciekaw co sie tutaj robi? Ciesze sie ze kawal sie podobal,dostalam go dzisiaj w poczcie od mojej kolezaneczki i go wam przeslalam. Ktosu - obiecuje ze nastepne przesle jak brzuszek bedzie zdrowy. Bardzo chetnie i ja chcialabym dostac Wasze zdjecia,zreszta jak macie cos wesolego to tez mozecie przeslac(hemoridy tez moga byc) ha,ha. Spinaker - te wierze to Ci swietnie wychodza,ja to jeszcze z \"mlodych lat\"mam swoje zeszyty z wierszami,czasem do nich zagladam. Takis - udanej studniowki zycze corce i Tobie , tylko za bardzo nie szalej. pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie,kto dzisiaj wyłączy światło w naszej poczekalni? Teraz,to chyba jeszcze za wcześnie.:D Może jeszcze zajrzę? Jestem bardzo zmęczona,myślę,że jeszcze nie jeden nocny Marek tutaj zajrzy.Ja jednak idę do łóżeczka,muszę jeszcze poczytać chwilkę. Dobranoc.💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie!!!!!!! MarMuniu,dzieki za zdjęcia, super wygladacie z synkiem.to już prawdziwy kawaler. A Ciebie Ktosiu prosze przyślij mi swoje fotki. Dlaczego ja nie dostałam?😠 Inni Ci dziękują,a ja jeszcze nie mogę.😠 A już byłam w łóżku. Coś mnie korciło,żeby sprawdzić pocztę.A tu masz Ci babo placek............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpita?Co tutaj sie wyprawia,teraz to już na nas nie ma mocnych tyle nas ,fajnie.Boje sie tylko,zeby sie nic nie spaprało bo szkoda by było tyle juz stron zapisanych.Czy mozna to wszystko skopiowac?próbował ktoś? Spinky-zapomniałam Ci pogratulowac weny twórczej. A Bossanowej to wprost nie poznaje-nareszcie sie rozbrykała:classic_cool: Do-zo-ba-cze-nia mniam mniam mniam mniam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy doszły moje fotki?? nie jestem pewna czy dobrze wysłałam..... która nie ma adresu w preferencjach--nie dostanie ,bo nie wiem gdzie wysłać. pomarańczowym oczywiście też . Takis dostanie jutro.a kto nie dostał niech się upomina gaszę ? czy jeszcze nie , gaszę a jak kto przyjdzie niech se zapali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gaaaaaaaaaaś!!!!! Jeszcze ja!!!! Co prawda nie boję się po ciemku, ale wolę , żeby było zapalone! Forevku i Spinki- dziękuję Wam za fotki:D:D:D.Faktycznie, te błyski w oczkach o czymś świadczą! Fajne z Was kobitki! To mam juz 3 SZTUKI!!! Marmi- gratulacje za talent pedagogiczny, Jamniczku, za uczniowski! Jamniczku- udanej imprezy Ci życzę, Twojej córze także! Forever,synapsy, ha, ha, ha!!!A \"Smażone zielone pomidory\"-pycha! I jeszcze coś tej autorki, tytułu nie pomnę, o babeczce, która miała rozgłośnię radiową na wsi, też piękna!Podobne klimaty są w naszej poczekalni!! Jeszcze nie wpadłam na pomysł kopiowania, ale niezły jest! Może ja spróbuję, chwaliłam się umiejętnościami? Nie gaszę, bo jeszcze wpadnę, pilnuję ogniska domowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem! Nie gaszę świateł! Na razie zapisałam pierwszych 10 stron, ale mordęga z korektą błędów. Jednocześnie przypomniałam sobie dziewczyny, które gościły w poczekalni! Gdzie zniknęły: Bezszelestna, Arwena- Kasia, Ruda, Wera-Kwitnąca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Widzę najwięcej wpisów przybywa poźnym wieczorem i nocą kiedy to ja niestety niemam dostepu do kompa:( ale fajnie za to mam co z rana poczytać. Wprawdzie też długo wczoraj nie spałam, bo maż miał nockę a ja nie mogąc spać wyjęłam sobie maszynę do szycia i od 22,30 do 00,30 sobie szyłam. Potem jeszcze popatrzyłam trochę w TV i po 1 poszłam spać. Niestety o 6,30 obudził mnie koszmarny sen o moim kotku:( Wysłałam dziś fotki komu jeszcze wcześniej nie wysłałam jeśli kogoś pominęłam to proszę o kontakt. Kawały coraz lepsze, uśmiałam się do łez :D Niewiem czy znacie ten- Podczas wizyty w szpitalu psychiatrycznym dziennikarz zapytał dyrektora jakie kryteria stosują, aby zdecydować czy ktos powinien zostać zamknięty w zakładzie czy nie. Dyrektor odpowiedział: - Napełniamy wannę, a potem dajemy tej osobie łyżeczkę do herbaty, kubek i wiadro i prosimy, aby opróżnił wannę. - Aha, rozumiem - powiedział dziennikarz - normalna osoba użyje wiadra, bo jest większe niż łyżeczka czy kubek... - Nie - powiedział dyrektor - normalna osoba pociągnęłaby za korek.... Chce pan pokój z widokiem czy bez:D Miłego dnia, już wszystko przygotowane na przyjazd gości, tak więc w przyszłym tygodniu niezbyt będę aktywna przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość See-Lena
Dziękuję za miłe przyjęcie,dopiero dziś mogłam siąść przy klawiaturze,wczorajszy dzień dobrze,że już się skończył!Chciałabym o tym Wam opowiedzieć,ale potrzebuję trochę czasu,jestem nieśmiała,jeszcze wolę raczej słowo mówione niż pisane.Napiszę parę słów o sobie,też jestem zodiakalnym Skorpionem,w tym roku będą moje 50 urodziny i 30 rocznica związku/ tak dzień po dniu/mam trójkę dzieci,dwoje już założyło swoje rodziny tzn.syn i córka.Nasze"małe" ma 24 lata,będzie się w tym roku bronić,to też córka.nie pracuję,jestem tak jak piszecie "żoną przy mężu".Dwa lata temu zostałam babcią,mam kochaniutką wnusię.Dzieci mieszkają b.daleko więc kontakt z nimi mam tylko przez skaypa i gg,za to okres Swiąt jest nasz!Jesteście przesympatyczne,macie poczucie humoru-ten kawał z muszlą klozetową-ależ się uśmiałam,sama do siebie jak to młodzi mówią? brechtałam,a co niektóre i utalentowane ,tak ładnie składają się Wam rymy,zazdroszczę.Nie wiem co jeszcze mogłabym napisać,pytajcie a odpowiem Moje motto od jakoegoś czasu: TO CO NAJLEPSZE DOPIERO PRZED NAMI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość See-Lena
Aha Miłego dnia wszystkim życzę do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś nie ma czego gratulować ( chodzi mi o ten talent pedagogiczny;-) ) Siostra net ma od niedawna, na kafe ja ją ściągnęłam opowieściami o takim jednym fajnym topiku ;-) Jest nowicjuszem, więc przez telefon ją instruowałam co ma zrobić, żeby się zaczernić. Juz większy problem był z pierwszym jej wpisem, bo nie wiem dlaczego, nie umiała wysłać niczego pod nickiem Takis. Myślałam, że jest zastrzeżony, więc ja spróbowalam wysłać ( pierwszy Takis, ten bez tekstu to moja próba czy pójdzie). Nauczy się wszystkiego powoli :-) A jak widać, atmosfera jej się tu spoodobala i mam nadzieję, ze będzie tu pisać regularnie. Dosia - ja nie dostałam fotek i ładnie proszę o przysłanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie babeczki i mena jeśli jeszcze jest Seleno ja jestem małolatą ,ale różnice wiekowe zupełnie bledną na tym forum .Wszystkie panie są przeurocze i pełne poczucia humoru ,i talentów nigdy w życiu nie zrezygnowałabym z przyjemności uczestniczenia w poklikuszkach z kawałów zaśmiewam się do łez! koniecznie musisz zrobić się na czarno i wpisać meila do preferencji ,będziemy wysyłać różne ciekawostki i fotki też nie dostałam jeszcze fotek od niektórych więc się upominam mam już Ewę,Dajen,Ofkę i Forever a reszta? acha jeśli to nie problem zmieńcie nazwy zdjęć na bardziej przystępne bo się czasem gubię która jest która. ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiu,mój adres w preferencjach jest od początku,a fotek niet. Od Ktosi też nic nie dostałam. :P Ja Wam powysyłam dzisiaj. Moja synowa musi mi pomóć.Bo mi nie wychodzi skanowanie.To znaczy zeskanowałam,ale nie potrafie przenieść na pocztę. Choć próbowałam. Jak na złość kiedy potrzebuję,synowa pojechała z synem do swojej Mamy .Ale myślę,że dzisiaj wróci.:O Widzę,że jesteście dziewczynki super laseczki.Dzięki Dajen . A ta młoda osoba to pewnie Twoja córka? Bardzo miło mi jest na Was patrzeć.To tak jakbyśmy sie poznały osobiście. Prawie!!!!!!!!! Ktosiu,bądż grzeczna i przyślij mi fotkę.:D A co z naszą Ofcią? Juz dawno jej nie czytałam,oj zaczynam sie martwić.:O Takisku baw sie wybornie na nie swojej studniówce. Jak wrócisz,to nam napisz koniecznie,jak Ci tam było,czy bardzo gonili do roboty??????????Ha,ha,ha.A co z Twoja foteczką? szybko prosze mi przesyłać,bo ode mnie nie będzie. Bojko,a Ty skarbie,na tej obczyżnie musisz sie tam strasznie męczyć.Popatrz tu,w Polsce jest weselej,na kazdym kroku można pogadać,a tam ,biedulko,nawet nie porozmawiasz na ulicy,czy w sklepie...Co Ty skarbie,ja żartuję,wiem,że na pewno znasz już język i nie jest on żadna barierą. Ale zdjęcie chyba jakies masz?Więc zbierz sie i wyślij koleżankom.🌻 A kawały możesz wysylac nam bez względu na Ktośkę. Ona lubi sie śmiać.A na dodatek to gimnastyka mięśni brzusia. Ktośka,uważaj,śmiej sie umiejętnie.:D:D:D:D❤️ Kubusiu,przepraszam za tę gafę. Zapomniałam,że masz jeszcze 2 córki.Tak mi umknęło.Nie gniewaj sie.A co Ty w nocy tak długo siedziałaś i światło paliłaś? 😠 Seelenko,tak czytam,czytam i wnioskuje,że masz sporo czasu.Zazdroszcze tym dziewczynom,które nie pracują. tylko jak przychodzi dzień wypłaty,to ja jestem wesoła. Ale zawsze jest tak,że coś za coś. Prawda??? Pamiętaj o nicku. Musisz niedługo zaczernić,chcąc z nami pozostać dłużej. Bo były przypadki,że inne osoby podszywały sie pod piszące.😡 Pozdrawiam Spineczke ,Forevka i wszystkie których nie wymieniłam.do rychłego...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc,ja tylko na moment,dzisisaj imprezka :D zamierzam się pysznie bawić.Wszystko oczywiście Wam opowiem.Zapomniałam podać adres,i nie dostałam fotek :( Laseczki kochane -lece.papa buźki [ serce] A filkimi ..............super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaboga - jaki tu ruch :D - Dosia swoje zdjęcie wysyłałam do Ciebie i Puchatka trzy razy :( Za każdym razem otrzymuję zwrotną wiadomość, że dostarczenie jej jest niemożliwe z powodu przepełnienia skrzynki. Waszych zjęć nie mam 😭 Zdjęcie jakie dostałam i za które dziekuję to: OFKA 👄- piekną rodzinkę masz, a tych widoków szczerze Ci zazdroszczę :) FOREVER 👄 - ta blondyna, cud dziewczyna lala.....śpiewają Leszcze :) EWA 👄 - synów masz jak się patrzy, a wnusio słodziutki :) Który syn obdarzył Cię Wnukiem ? DAJEN 👄 - Twój rudasek pięęękny :) Jaki to koszmar z udziałem kotka Ci się przyśnił ? Kawał dobry :D KTOSIU 👄 - dla męża, również cmoka przesyłałm 👄 MARMI 👄 - Twój syn, ładny młodzieniec - oj, złamie niejedno kobiece serducho :) Jesteś dokładnie, tego samego wzrostu co ja. Fajnie się klika, gdy wiadomo, że za czarnym nickiem chowa się konkretny człowiek z krwi i kości. Pozdrawiam wszystkich nowych gości - Skorpion13, Boja, See Lena,TaKis i zyx .🌻 Stałych bywalców, również gorąco pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×