Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

witam Wszystkie panie ,Brydzię w szczególoności --smutkiem powiało........ ale to jest właśnie proza życia................ jeden się rodzi a drugi umiera ... My z kubusiem też pochowałyśmy dwoje bliskich ,więc wiemy dokładnie co czujesz , bardzo Ci współczuję!! Minie -ale nie tak szybko,więc trzymaj się -człowiek jest w stanie dużo znieść. Foreverku widzę ,że humor lepszy -pewnie po obejrzeniu filmu? Ze zdrówkiem ,też lepiej ,ale nie odstawiaj jeszcze witaminy ,bo zawróci się choróbsko. Boja sen jest raczej odzwierciedleniem stresu ,bo jak inaczej ....pewnie się przejęłaś bardzo,przed snem i taki skutek Takisku mnie pominęłaś a ja już jestem!!! 👄 niedziela ,nie niedziela to jak zwykle albo i gorzej z dostępem--wszyscy są w domu i co mają robić?--dalej do kompa -każdy ma coś do zrobienia--najważniejszego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> > > Dla wszystkich wspaniałych kobiet!!! (kopia). > > > > > > > > > *Dlaczego kobiety żyją dłużej... * > > > > > > > > > > Rodzice oglądali TV mama powiedziała: > > > > > \"Jest już późno, jestem zmęczona, pójdę spać\". > > > > > Poszła do kuchni zrobić kanapki dla nas na jutrzejszy > > > > > lunch, wypłukała > > > > > kolby kukurydzy, wyjęła mięso z lodówki na dzisiejszą > > > > > kolację, sprawdziła > > > > > ile jest płatków śniadaniowych w puszce, nasypała cukru > > > > > do cukierniczki, > > > > > położyła łyżki i miseczki na stole i przygotowała ekspres > > > > > do zaparzenia kawy > > > > > na jutro rano. Potem włożyła już upraną odzież do > > > > > suszarki, załadowała nową > > > > > partię do pralki, uprasowała koszulę i przyszyła guzik. > > > > > Sprzątnęła ze stołu > > > > > pozostawioną grę, postawiła telefon na ładowarkę i > > > > > odłożyła książkę > > > > > telefoniczną do szuflady. Podlała kwiaty, opróżniła kosze > > > > > na śmieci i > > > > > powiesiła ręcznik do wysuszenia. Potem ziewnęła, > > > > > przeciągnęła się i poszła > > > > > do sypialni. > > > > > > > > > > Zatrzymała się przy biurku i napisała kartkę do > > > > > nauczyciela, odliczyła > > > > > trochę kasy na wycieczkę w teren i wyciągnęła podręcznik > > > > > schowany pod > > > > > krzesłem. Podpisała kartkę urodzinową dla przyjaciółki, > > > > > zaadresowała kopertę > > > > > i nakleiła znaczek oraz zapisała, co kupić w sklepie > > > > > spożywczym. Obie kartki > > > > > położyła obok torebki. > > > > > > > > > > Potem mama zmyła twarz mleczkiem \"trzy w jednym\", > > > > > posmarowała się kremem > > > > > \"na noc i przeciw starzeniu\", umyła zęby i opiłowała > > > > > paznokcie. > > > > > > > > > > Ojciec zawołał: > > > > > > > > > > \"Myślałem że poszłaś do łóżka\". > > > > > > > > > > \"Właśnie idę\" - odpowiedziała mama. > > > > > > > > > > Wlała trochę wody do miski psa i wypuściła kota na dwór, > > > > > potem sprawdziła > > > > > czy drzwi są zamknięte i czy światło na zewnątrz jest > > > > > zapalone. Zajrzała do > > > > > pokoju każdego dziecka, wyłączyła lampki i telewizory, > > > > > powiesiła koszulki, > > > > > wrzuciła brudne skarpety do kosza i krótko pogadała z > > > > > jednym z dzieci, > > > > > jeszcze odrabiającym lekcje. W swoim pokoju mama > > > > > nastawiła budzenie, > > > > > wyłożyła ubranie na jutro, naprawiła stojak na buty. > > > > > Dopisała 3 rzeczy do > > > > > listy 6 najważniejszych czynności do wykonania. Pomodliła > > > > > się i wyobraziła > > > > > sobie, że osiągnęła swoje cele. > > > > > > > > > > W tym samym czasie tata wyłączył telewizor i oznajmił \"w > > > > > powietrze\": > > > > > > > > > > \"Idę spać\". Co też bez namysłu uczynił. > > > > > > > > > > Coś nadzwyczajnego w tej historii? Zastanawiasz się, > > > > > dlaczego kobiety żyją > > > > > dłużej? > > > > > > > > > > \"Bo jesteśmy skonstruowane na długi przebieg\".... > > > > > > > > > > (i nie możemy umrzeć wcześniej, bo tyle mamy jeszcze do > > > > > zrobienia !!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jestem! jak się śpi do południa, to wiadomo.....No, może nie do południa, ale poleżeliśmy sobie trochę dłużej. Stęskiłaś się Jamniczku? U mnie wszystko w normie. Jutro idę z dziećmi do dentysty, to będzie mało popołudnia, nie wiem, czy dam radę się pokazać. Forevku- brawa za skuteczność!!! Bosanówka w gościach, mówicie? Bojka- sen dziwny, ale po to się oczy otwierają na świat, żeby widziały.....Będziesz bardziej czujna na to, czego na codzień faktycznie się nie dostrzega......Może dziecko, a może ktoś jak dziecko.... Brydzia- wróć do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bojka swięte to słowa Twoje\"kobieta jest murzynem swiata\" Dosieńko-filmu jeszcze nie ogladałam,nie miałam wczoraj siły na siedzenie przy kompie i oglądanie na siedząco,goraczke chyba miałam.Czekaj na mnie jutro około9-10 rano:Dpoklikamy,wolny komp,wolna chata:D.Pieke ciasto z makiem i drugie z truskawkami,wydobrzałam na dobre.Jutro będe robic góre pierogów z mięsem i kapustą-zapraszam :DDo zobaczenia jutro mniam mniam mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiotam serdecznie w niedzielne południe🖐️ chyba napije się z wami kawusi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja jeszcze zajarzałam.... Może coś do poprawy humoru Wam wkleję , to i skołatane dusze trochę rozweselę ..... W restauracji klient mówi do kelnera: - Chciałbym zjeść to, co pan przy sąsiednim stoliku. - Dobrze - mówi kelner - ja zawołam go do telefonu, a pan chwyci jego talerz Czterech klientów zamawia napoje w restauracji: - Poproszę o herbatę indyjską. - A dla mnie proszę o chińską. - Ja proszę o turecką. - A ja obojętnie jaką, tylko żeby była w czystej szklance. Po chwili kelner przynosi herbaty: - Który z panów zamawiał w czystej szklance? W restauracji. - Kelner, poproszę sardynki! - Oczywiście, szanowny panie. A jakie sobie pan życzy: portugalskie, hiszpańskie, francuskie...? - Wszystko mi jedno. I tak nie będę z nimi rozmawiał! - Kelner! Poproszę \"kalekę ze Wschodu\"! - Nie rozumiem... Co pan zamawia? - \"Kalekę ze Wschodu\". - Takiego dania nie mamy w menu! - Jak to nie ma? A kto tu napisał: \"Tatar z jednym jajem\"? Kierownik restauracji wzywa wszystkie kelnerki i mówi: - Macie być dziś ładnie umalowane i uczesane. Włożycie też nowe fartuszki. - Inspekcja? - Nie. Macie odwrócić uwagę klientów od nieświeżych kotletów. Kelner, proszę powiedzieć kucharzowi, że bardzo chciałbym poznać przepis na ten sos. - Aż tak panu smakuje? - Nie, szukam dobrego kleju do tapet. No i może starczyłoby na dzisiaj ??? Ściskam w pasie, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko sie z Wami przywitam,żebyście wiedziały,że żyję. MNiam,mniam pierożki z Kapustką i mięskiem:):):):) A ciasto truskawkowe???? To dopier to ,co lubię. Musisz mi dać przepis Foreverku. Bo ja tylko umiem robić sernik na zimno z ruskawkami i galaretką:D:D:D A z makiem to robię tylko na święta wielkanocna.Struclę,jest pyszna. To na razie .Jestem myrzynem świata,jak powiedziała Boja. Zgadzam sie z Tobą.\"D Wiktorko,ale Ty wesoła jesteś dziewusia. Takie fajne kawały .Na razie.Pa,pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No przyszłam Dosieńko..wybacz mi,nie wiem jak to sie stało że Cię ominęłam..na kartce na której pisałam sobie imionka żeby właśnie nikogo nie pominąć..JESTES..jak to się stało że nie wpisałam.nie wiem..{serce] Boja..no oczywiście rozbroiłaś mnie tym wpisem ..o kobiecie wiecznie zapracowanej..przecież My wszystkie takie właśnnie jeste śmy..nie mylę się ..prawda?? Dziewczynki..nie pisze dzisiaj..bo nastroju specjalnie nie mam..a nie chce Wam tu smutkować..ostatnio trochę tego smutactwa..za dużo!!!!! Dlatego postanowiłam że teraz idę poszukać ..superowych kawałów..i zaraz Wam prześlę. Bosa ..TY rzeczywiście nas lubisz..skoro zaglądasz nawet wtedy..gdy jestes tak zajęta..ale My Ciebie też..myśle że mogę mówic za wszystkich ❤️ Pa.Pa.Pa...caluski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzdzia + smutno bardzo, gdy kođ bliski odchodzi, ale tak jak juz napisano takie s koleje losu, tzm co odeszli jest juz tylko lepiej, a my jeszcze musimy sie pomczy na tym swiecie. A zycie toczy sie dalej. Oj musze wylaczc komuter, bo mi klawiatura szaleje, nie pisze polskich znakow i inne literki na klawiaturze a inne na ekranie. Cos pewnie nacisnelam i zepsulam. Musze wszstko poprawiac recznie. Jeszcze bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼 Obiecałam !! Mąż wraca z pracy do domu i widzi w popielniczce cygaro! -Skąd to cygaro..pyta -Nie wiem -Skąd to cygaro pyta ponownie -Głos z szafy --Z hawany..idioto Do widzenia kochanie..Szczęśliwej podrózy..mówi mąż -I wracaj szybko..dodaje synek -Cicho bądź..srofuje Go ojciev Odłóż choć na chwilę tą gazetę ! woła żona do męża -Nasza córka wychodzi za mąż -To my mamy córkę? Chciałabym kupic dla męża jakieś stylowe krzesło - Ludwik -Nie..Czesław Rozmawiają trzy przyjaciólki.Jedna z nich mówi.. -Czy wiecie że jak kocham sie z moim Józkiem..to on ma bardzo zimne jajka. -Na to druga -No mój Stasze też ma zimne podczas kochania -Na to trzecia -A ja to nawet nie wiem..ale sprawdzę. Na drugi dzień spotykaja się,a ta trzecia ma podbite oko.Koleżanki..pytają. -Co Ci sie stało?? Kocham się z moim starym,chwytam go za jajka i mówię \" Stary - Ty masz tak samo zimne jajka jak Józek i Staszek.. No to na tyle..na dzisiaj..papapapapaapa🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem i ja - mam problemy z netem nie mogłam się do Was dostać 😭 - Takisku nie smuć się - wiem, że łatwo tak pisać, gdy siedzi się za szkalnym ekranem .Dobre słowa, tylko tyle możemy sobie wysyłać. Ktoś kiedyś powiedzał, że dobre słowo leczy, a złe potrafi zabić. Wysyłamy Ci wszystkie, pozytywne fluidy - gdy je złapiesz, schowaj do kieszeni, wtedy nie straszne będą szpitalne badania .Wracaj szybko, wszystkie niecierpliwie będziemy tu na Ciebie czekać. 👄❤️👄 - Brydzia :( każda śmierć jest smutna.W takiej sytuacji, trudno znaleźć pocieszenie...jedynie czas, jest naszym sprzymierzeńcem. Ten świat jest tak urządzony, że życie ze śmiercią w jednej chodzą w parze.❤️ - Foreverku dobrze, że dałaś popalić zarazie jednej :) Może jeszcze będę, o ile net znów nie zastrajkuje. Na wszelki wypadek już teraz - wszystkich po buziaku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się naprawila klawiatura i będe starała sie pisac po polsku. Takisku melduje sie - jestem. Niedziela minęła szybciutko - moim zdaniem za szybko. Byłam dziś z mężem w kinie na \"Ja Wam pokażę\" zawiodłam sie - film był taki sobie - pierwsza część \"Nigdy w życiu\" o niebo lepsza. W drugiej części główna bohaterka, moim zdaniem, zrobiona na \"słodką idiotkę\" co to wlaściwie nic nie potrafi, a główny temat \"miłość\" to jakby tylko zamazane tło. Cezary Pazura, jako były mąż - też moim zdaniem - zupełny niewypał. No ale są różne gusta , a jak ktoś mądry powiedział nad gustami się nie dyskutuje. A miało byc miłe popołudnie, a tu - film taki sobie i na dokładkę mój mąż zgubił ,chyba w kinie, swoja ulubioną czapke. Stracił przez to humorek, ale na szczęście odnalazł -ale tylko humorek. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - będzie okazja kupic nowa czapeczkę. BOJA - musze przeczytać to mojemu mężowi, żeby wiedział dlaczego kobiety żyją dłużej, jestem ciekawa jego reakcji. Sen mara - najważniejsze, że to tylko sen. Ja też dziś miałam koszmary, aż się obudziłam w nocy, a najgorsze, to to, że jak zamykałam oczy to sen trwał nadal. Tylko, że ja znam przyczyne, jak mówi mój tatuś - pełny brzuch na noc = koszmary w nocy. A ja pozwolilam sobie wczoraj w nocy połasuchowac no i miałam skutki. Kubusiu, to może się spotkamy, bo ja jutro tez wybieram sie z wizyta do dentysty. Bedę ok. 11. do zobaczenia. Forever o ktorej można wpaść na pierożki?? Witumaziz rzadko do nas zaglądasz. Viktoria, Bosanowa, Spinaker - witajcie I wszystkim życze milutkiego wieczorku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane dziewczynki,wreszcie mogłam się rozsiąść przy kompie.;) Kaziczek posprzątał,ja troszke mu pomogłam,byliśmy na spacerku z pieskiem.Ale było cieplutko dzisiaj:):):) Brydziu,zaglądaj do nas częściej,będziemy Cię wspierać w tych trudnych dla Ciebie chwilach. Tak jak napisała Dosieńka,że człowiek jest w stanie znieść więcej niż myśli...:(:(:( Boju,co za sen? Jaki straszny.Pewnie przed snem byłaś zdenerwowana albo wzburzona ,a póżniej takie koszmary.Staraj sie chodzić przed snem na choć krótki spacer,to wtedy zaśniesz twardym zdrowym snem.:D Takisku,jak dziś się miewasz???Dobrze że Kaziczek Ci dzisiaj pomagał w kuchni,Tak powinno byc codziennie.Dzieci też musisz włączyć do pomocy:)Dzieci sa bardzo mądre,widząc,że jesteś chora nawet nie będą protestowały.A Ty przecież nie musisz mieć bombonierki w domciu.Wrzuć na luz.[cool Kubusiu,ja też spałam prawie do południa,a póżniej miałam zaległości z robotą...Śniadanie o 12 oo ,to przesada.Przecież to pora obiadu....,:P:P Póżniej jeszcze wdepnę.......Pozdrawiam i całuski dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku - kawal o jajkach swietny:D:D:D Byla u mnie siostra na kawie,kawa przeciagla sie do kolacji i tak siedzimy i naraz siostra mowi \"Cos ty sie taka nerwowa zrobila\"a na to moj Kaziczek \"Jak to co,nie widzisz ze Ona juz za dlugo bez komputera siedzi\" myslal ze smieszne:D:D:D ale cos w tym chyba jest,bo nawet jak nic nie pisze to lubie Was poczytac. Pozdrawiam wszystkich pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie niedługo koniec miesiąca i pensyjka wpadnie na konto: na poprawe humorku: -Pensja cebula: bierzesz i zaczynasz płakać. -Pensja łajdaczka: przychodzi późno, cierpisz, ale nie możesz bez niej żyć -Pensja czarny humor: śmiejesz się, żeby nie płakać. -Pensja prezerwatywa: pozbawia cię zarówno inspiracji jak i chęci. -Pensja impotentka: opuszcza cię w momencie gdy najbardziej jej potrzebujesz. -Pensja dietetyczna: jesz coraz mniej. -Pensja ateisty: wątpisz w jej istnienie. -Pensja miesiączka: przychodzi co miesiąc i trwa 3 dni. -Pensja burza.: nie wiesz kiedy przyjdzie i ile będzie trwała. -Pensja telefon komórkowy: każda następna jest mniejsza. -Pensja Walt Disney: taka sama od 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boja to się nazywa trafić w dziesiatkę - napisałysmy o tej samej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba umówiłyście sie ze sobą. Po prostu myślimy tak samo i dlatego coraz częściej nam to sie zdarza.Mnie też ze Spinką udało sie zrobić wpis o jednej godzinie....❤️ Takisku,jesteś tu???0 Miałaś przeslac nam coś wesołego:):):D:D:D:):) Tak trzymaj dziewczyno.Radość Cie podniesie na duchu przed jutrzejszymi badaniami. BRRRRRRRRR,nie lubie pobierania krwi. A tez to robiłam w czwartek,jutro odbieram wyniki.:):) Na razie musze kończyć.Pozdrówka. Papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Boja Twój Kaziczek mał racje - bez komputera człowiek robi się nerwowy....to jest tzw. syndrom odstawienia.:) Ciekawe twarze :) - Ktosiu temat o pensyjkach, szczera prawda, czego to ludzie nie wymyślą :) Dziekuję za maila - dobre i takie prawdziwe :) - Dosia 🖐️ mało Cię widać, tak samo jak Puchatka. Rozumiem to, konkurencja do kompa spora ;) Znalazłam taką stronkę - można tam posłuchać Barki, To są moje Wadowice i wiele, wiele innych piosenek.:) http://www.max.boo.pl/przemowienia-z-pielgrzymek.html Życzę wszystkim słodkich snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 No dziewczynki..przyszłam sie pożegnać..na wypadek gdybym.jednak musiała zostac w szpitalu.....:( Ale nie będę smutkowac.postanowiłam sie pożegnac na wesoło..i dlatego przesyłam Wam jeszcze kilka kawałóew..chcecie?? Wiem że tak to proszę: Idzie misjonarz przez pustynię i spotyka lwa Przerażony modli się -Boże spraw,aby to zwierzę miało chrześcijańskie uczucia -Lew..Boże pobłogosław ten dar który zaraz będę spożywał Idzie pogrzeb.Do mężczyzny idącego za trumną podchodzi znajomy i pyta -Zona -Nie,teściowa -Też pięknie Dlaczego tak trudno znaleźć kobiecie mężczyznę który byłby troskliwy,wrażliwy i przystojny -Bo on przeważnie ma już chłopaka Kto Twojego syna nauczył tak przeklinać? - A ch*j wie! No to na tyle..muszę kończyć bo Kaziczek i Beatyka naprawdę siedzą mi na plecach..i juz za bardzo czerwienieją...:D:D:D Przyjacióleczki moje..trudno..idę jutro,,albo będę ..albno nie.. Beatka mi tu podpowiada,że da WAM znać..Wiecie..Bebatka:) papapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapa👄👄👄 -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak nie Beatka, to ja dam znać. Chociaż jak widzę jak mi się siostra tu wciągnęła, to się nie zdziwię, jak poczekalnia zostanie poinformowana o stanie zdrowia pierwsza :D Dowiem się dopiero jak tu przeczytam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forever, ja też jestem fanką Bioptronu :-) Mam od zawsze problemy z zatokami (alergia na różne paskudztwa) i też sobie pomagam lampą ile się da. Cudów się nie spodziewam ale łagodzi objawy naprawdę. W ogóle mam i lubię parę rzeczy z tej firmy ( he he, bez nazw, coby nas tu kto o kryptoreklamę nie posądził ;-) ) Pączkow nie będę piec bo ...nie lubię pączków. Faworków też nie, za tluste jak dla mnie. Moj były mąż lubił faworki, ale teraz chętnych na nie w domu brak, bo dziecko też nie przepada. Mam z głowy pieczenie na Tłusty Czwartek. U Was też taka ładna pogoda ostanio? Tu już nawet ziemię pod tymi zwałami śniegu widać tu i ówdzie :-) Trzymajcie kciuki bo tak się coraz bardziej przymierzam do rzucenia papierochów. NIe jestem uzależniona, jak nie mam to nie pale, jeślil już, to jest to jakieś psychiczne uzależnienie. Lubię po prostu. A nawet sie nie zaciągam :-) Ale wczoraj wzięłam kalkulator i podliczylam ile pieniędzy rocznie idzie z dymem. Potem pomyślalam co mogłabym za te pieniądze zrobić na mojej ukochanej działce. Wąż mi w kieszeni zasyczał :-D I ten argument chyba do mnie trafił, bo jakoś tak na te papierosy inaczej dzisiaj patrzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku, trzymam za Ciebie kciuki, ale nie spiesz się do domu, niech zrobią Ci dokladnie badania. Czekamy na wieści od Babetki, pozdrowienia dla Niej także . Życzę wszytkim Paniom spokojnych snów i dobrego dnia, który po nocy nastanie 👄👄👄 👄👄 I znowu na mnie padło zmywac tę wodę co przez cały dzień naniosłyście ......ale niech będzie moja strata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocą kochane babeczki Też się melduję może zbyt pózno, wcześniej nie mogłam . Bosanoveczko , Dajenko dziękuję za fotki sympatyczne z Was kobitki Też miałam psa 18 lat ale niestety już nie ma go wsród żywych, bardzo to przeżyłam. . Swoje zdjęcia oczywiscie wyślę tylko potrzebuję więcej czasu , muszę się jeszcze podszkolić. Boja ja w sny nie wierzę a jesli już to staram się odbierać pozytywnie, można się martwić ale można też znalezć w snie coś pozytywnego , nawet w tych najgorszych. Takis nie martw się teraz , zdążysz zamartwiać się jak będzie faktycznie o co . Zresztą zmartwienia to modlitwy do niewłaściwego boga . we wtorek są imieniny mamy więc jutro będę pitrasić , nie wiem cy do was zajżę. A teraz dobrej nocy życzę NIE DAJMY SIĘ!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarMi, rzucaj palenie, póki jeszcze czas.... Ja sama palę , ale mam bardzo słabą silną wolę i nie mogę rzucić, ale wszystkich wokoło do tego namawiam. Nie ma gorszego nałogu. Oby nie było tylko jak z tym góralem, co za odłożone pieniądze za niewypalone papierosy kupił żonie korzuch, który się spalił , jak się suszył. Gazda wówczas powiedział \" to co miało iśc z dymem i tak poszło \" i ....zaczął palic z powrotem :) Powodzenia w wytrwałości !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wracając do papierosów - człowiek jest naprawdę dziwny. Przez połowę roku męczę się z dusznościami z powodu uczulenia na różne pylące świństwa. Mam problemy z sercem ( niedomykalność zastawki, do tego silna nerwica) od prawie pótora roku cały czas biorę przepisane przez kardiologa leki, bo bez nich miałam duszności,straszne kołatania, słabłam itd. A jeszcze się dodatkkowo podduszam tym dymem. Papierochy śmierdzą, ja nimi śmierdzę, w mieszkaniu śmierdzi dymem, firanki ciągle do prania... Papierochy psują zdrowie, cerę, kosztują dużo. Dziecko nie znosi jak palę bo się o mnie boi.... No to na co ja jeszcze czekam??? Rzucać to w cholerę!!! Stwierdzam, że moje koty są mądrzejsze ode mnie bo jak tylko poczują dym w pobliżu to uciekają w najdalszy kąt mieszkania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wstyd, ale pusciłam byka.........ojjjjjjjjjj Oczywiście nie \"korzuch \" , a \"kozuch\" , wybaczcie polonistki ortografa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viktoria czyli masz tzw. słabą silną wolę;-) U mnie tak róznie z tą wolą jest. Dopóki się nie przekonam, że naprawdę czegoś CHCĘ a nie, że powinnam albo mogłabym, to też z tą wolą różnie bywa. Ale jak naprawdę chcę, to potrafię się zawziąć. Przez parę lat zażeralam stresy słodyczami. Efekt - duuuuuża nadwaga. Też się przymierzałam do diet, ale jakoś się to rozmywało. Aż zobaczyłam na kasecie z jednego wesela jak wyglądam. Stwierdzilam że CHCĘ znowu wygladac jak ja a nie jak ten ktos na kasecie ;-( W ciągu 7 miesięcy schudłam 23 kg i co najważniejsze, od trzech lat tę wagę utrzymuję z malymi wahaniami w jedną albo w drugą stronę . Teraz niestety nastąpiło wahnięcie wzwyż ale szybko sobie z tymi paroma kilogramami poradzę ;-) O figurze modelki nie marzę, wiek nie ten he he. Ale źle się czuje z nadwagą, dlatego jej nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny ja też stary palacz nie wiem co dalej zrobię, az wstyd mówić. Nie wyobrażam siebie bez palenia. To jest największy moj problem życiwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już postanowiłam. Już jestem pewna. CHCĘ. Rzucam, nie kupię już fajek. Będę Wam raportować jak mi idzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarMi ja chciałabym z kolei być grubsza i nie mogę przytuć., to ja już nie wiem jak to jest Trzymam kciuki !!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×