Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

CZEŚĆ DZIEWCZYNY!!! Dajenko do Ciebie też wysłałam zdjęcia -czy doszły?.Śnił mi się w nocy twoj kot - miałczał pod drzwiami ,myślę sobie o jejku a skąd on wiedził gdzie mieszkam ? Takis - ja też sama w domu , mamę wzieła sistra do siebie ,mieszka blisko. Biorę się za jakiś obiad. NA RAZIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyrektor firmy do przebywającego na wczasach pracownika napisał pismo : -PPPPPPP W odpowiedzi otrzymał list od tego pracownika : -DUPA Po powrocie dyrektor zaprasza go na dywanik... -To ja pisze elegancko Po Przyznaną Premię Proszę Przyjechać Pciągiem Pośpiesznym , a Pan mi tu wulgaryzmy ? -Ja ? Ależ jak ? Ja odpisałem Dziękuję Uprzejmie Przyjadę Autobusem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet w sklepie kupuje slimaki, ale widzi ze patrzy sie na niego super kobieta... Zagadnal do niej, od slowa do slowa i wyladowali u niej w lózku. Rano gosc sie budzi bierze te nieszczesne slimaki i idzie zestresowany do domu. Staje pod drzwiami i ciagle nie wie co powiedziec zonie, gdzie spedzil cala noc. Dzwoni, slyszy ze zona juz podchodzi do drzwi i w ostatniej chwili wpada na pomysl. Wysypuje slimaki na wycieraczke, drzwi sie otwieraja.. \"No chlopaki jestesmy na miejscu, wchodzimy wchodzimy!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boja 41
Witam 🖐️ Dzisiaj tlusty czwartek mamy,wiec sie faworkami od Ktosi i Takiska zajadamy.Pamietam ten smak jeszcze z dziecinstwa jak moja babcia je piekla.Ja nie pieke,nie umie a wogole to chyba jestem za leniwa. Poslalam Kaziczka do piekarni to kupil paczki z ajerkoniakiem,tez dobre.Wczoraj bylismy na urodzinach u mojej chrzesniaczki,wszystko kupne,leniwa po cioci:D nic sama nie upiekla. Dajen - czego oczekujemy od mezczyzn super,:D wlasnie takie kawaly lubie najbardziej,reszta mi sie nie otwarla Zuziu - ja tez poprosze o zdjecia:D 👄dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Niespodziewany gość...po zapachu skubaniutki przydreptał..:):):) Obiecałam kawały...i szukam..nikt mi chyba już nie przeszkodzi.:):):) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaziczek i Ania kładą się spać. Kazik już zasypia, ale Ania nie może nawet zamknąc oczu i w pewnej chwili Ania mówi do Kazika : -Kaziczku a jak ja bym była kulawa to bys mnie kochał? A Kazik: -tak, oczywiście. -Kaziczku a jak ja bym była niewidoma, to też byś mnie kochał? -tak, oczywiscie. A Kaziczku , jak ja bym była na wózku inwalidzkim to tez byś mnie kochał? -tak skarbie. -Kaziczku a jak ja bym była niema to byś mnie kochał? A Kazik : -wiesz, jak bys była niema, to bym oszalał z miłosci :-) Twój pies ujada przy tylnych drzwiach, żona narzeka przy frontowych. Kogo wpuszczasz najpierw? Oczywiscie psa. Zamknie się zaraz po wejsciu do domu. Rozmawiają dwaj koledzy: - Wiesz co, moja żona jest cudowna. Gdy wieczorem wracam do domu, ona mnie całuje, pomaga mi się rozebrać, zdejmuje buty, zakłada na nogi kapcie, a na ręce gumowe rękawiczki... - Gumowe rękawiczki?! Po co? - wtrącił się drugi - Żeby wygodniej mi się zmywało naczynia... Mąż z żoną siedzą przy obiedzie. Nagle żona oblała się zupą. Patrzy na swą poplamioną bluzkę i mówi: - O rany! Wygladam jak świnia Mąż spojrzał na nią znad gazety i mówi: - Noo, i jeszcze się zupą oblałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-dlaczego kobiety po czterdziestce nie bawią sie w chowanego? -a kto by je szukał? Skarży się mąż żonie: - Nasz syn znów podbierał mi pieniądze z portfela. - Dlaczego myślisz, że to nasz Kazio? Może to ja wzięłam pieniądze? - broni matka syna. - To niemożliwe, w portfelu tym razem coś zostało... Pogrążony w smutku mąż mówi do żony: - Rzuciłem papierosy, rzuciłem wódkę, teraz to już chyba kolej na ciebie... Gdy żona wszczęła kolejną awanturę, doprowadzony do ostateczności mąż krzyczy: - Nooo, teraz powiem ci całą prawdę. Dziesięć lat temu zagwizdałem na taksówkę, nie na ciebie :D:D:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No..wreszcie troche mam!! N aplaży nudystów: -Pani mi się bardzo podoba! -Tak..widzę Grupa turystów z przewodnikiem spaceruje po Paryżu.Przewodnik mówi: -Właśnie przechodzimy obok słynnego burdelu -Dlaczego obok..pyta turysta Rozmawiają dwie koleżanki:- -Czy udała Ci sie ranka? -nie! -Dlaczego? -Bo On miał mnie za co złapać..a ja Jego..nie Halina pyta koleżankę -Dlaczego zerwałaś ż Adamem -Bo maiał..TDS -Co? AIDS? -Nie..TDS..Tylko Do Sikania Co maja wspólnego kobiece piersi z kolejką elektryczną?/ Z założenia przeznaczone są dla dzieci..ale mężczyźni lubią sie nimi bawić1 Wchodzi baba do tramwaju i wzdycha -Ale wielki tłok -Na to stojący obok facet odpowiada z dumą -To mój Ojciec pyta się córki -Kiedy wreszcie znajdziesz sobie męża? -Nie potrzebuję męża..mam wibrator -Pewnego dnia córka wróciwszy z pracy widzi na stole skaczący wibrator i z oburzeniem pyta się ojca! -Tato..co Ty robisz? -Piję z zięciem! No to zmykam...👄❤️🌼 -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia - co słychać u Ciebie ? Takis - dobre zwłaszcza ten ostatni Boja - uśmiałam się z pierwszego , ale i trochę zmartwiłam ,myślisz że nawet pies z kulawą nogą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Kawały przeczytane i humor powrócił :D - Dajen zgadzam się z tym, że zbiegiem lat, w stosunku do mężczyzn mamy coraz mniejsze wymagania :) Nakręcany, idealny mężczyzna - całkiem dobry pomysł ;) - Boja od zawsze wiadomo, że światem rzadzą mężczyzni, a nimi kobiety.;) - Ktosiu jak samopoczucie ? Czy pączki zjedzone ? - właśnie usłyszałam, że jeżeli dzisiaj, nie zje się żadnego pączka, to szczęście omijać nas będzie przez cały rok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Spinki..jeśli to prawda co piszesz..to ja powinnam mieć tylko szczęście w tym roku.:):):):) Tak się obżarłam pączkami i faworkami..że ledwie siedzę..dlatego teraz..jeszcze dodoatkowo po obiedzie(spagethi) idę zrobic sobie sjeste...papapapa..❤️👄 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to by było tyle na temat odchudzania :D:D:D:D Oj dziewczynki widzę ,że idziecie na łatwiznę ,zamiast coś napisac \"własnymi słowy\" ściagacie kawały ,nawet nowa twarz zamiast cos o sobie kawałem się zameldowała,nie narzekam broń Boże bo kawały fajne i wole je czytać i śmiać się niż patrzeć za okno. Niestety zima polubiła Podhale .....buuuuuuuu. Takisku widzę że świętujesz dobre wyniki.........ale żeby jamniki az tak lubiły słodkie???? Ktosiu uśmiechnij się,zjedz pączusia albo dwa i pomyśl że pójdzie w bioderka ale że kochanego ciałka nigdy za wiele.... więc śmiej się. Zuziu a może i ja załapie sie na Twoje fotki?,powiedzonko supcio -kupuję. Foreverku ,Tobie się zbiera oj zbiera w końcu się doigrasz:D Bosanovo muszę się do czegoś strasznego przyznać ,jestem chyba jedyna z poczekalni która nie ma komórki i w najbliższej przyszłości miec nie zamierza :D Kubusiu jednak równik!!!! Dosiu wreszcie jesteś -przeciez tęskinimy! Dajenku Tobie chyba ten łokieć nawala od kompa :D:D:D ale dalej przysyłaj kawały . Wiktorio jesteś super i masz super podziękowanie za nieśmiały błysk nadzieji . Spinki ,alez ja bede miec szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
szkołę tańca otwieramy polonezem pączkowym miłe panie -zaczynamy i raaz wyciągamy rączkę łapiemy dwa pączki wszak liczba parzysta niech kazda skorzysta z dyspensy czwartkowej na dwa łykniem kawki na trzy coś na zgagę...... i znów od poczatku wyciągamy łapkę by wziąśc na dokładkę ........ chrustu tak na smaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem - dzięki za podtrzymywanie na duchu. Z dołka juz wylazłam, bo humorek swój znalazłam. Pączki dzis podjadamy. faworkami zagryzami a wyrzutów sumienia nie mamy. U mnie dziś piekny, słoneczny dzień, aż chce sie żyć. Ja jednak jestem słonecznolubna. Żeby tylko zniknęła ta chodnikowa rzeka, to było by super. Kochaniutkie kawały superowe. Przesyłki e\'meilowe też. Byłam dziś w pracy w odwiedzinach - och chyba zaczynam tęsknic. Już mnie męczy siedzenie w domu i rola \"gospodyni domowej\". Rodzinka już sie przyzwyczaiła, że obiadek czeka na stole 15.15. I znów jak wrócę do pracy będą musieli sie przyzwyczaić, że mam nie jest na każde ich zawolanie, a obiadek będzie jak mama wróci z pracy czyli ok.17. Juz to kiedyś przerabiałam, oj trudno było. Ja to jednak jeszcze chora jestem, bo dziś zjadłam TYLKO 3 pączki i troche faworków - szok - a przecież niedługo post i trzeba będzie sobie tych pyszności odmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA KOMUNIKAT Kto może niech zakłada sobie komunikator tlen ,koniecznie. ZYX i Tygrysek mają w związku z tym dla wszystkich miłą niespodzienkę.O szczegóły pytajcie ZYxa-pomysłodawcę i gospodarza tego pomysłu.Pisze do Was ja bo Zyx juz jest poza zasięgiem,w swojej swiątyni poetycznego dumania pozawirtualnego. Nie pytajcie po co i co to,jak będziecie wszystkie gotowe to ruszamy:D Całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pytam po co? pytam jak? tak dla rozrywki Do drzwi faceta wali tesciowa: - Otwieraj ty lobuzie, wiem ze jestes w domu, bo twoje adidasy stoja przed drzwiami! Zza drzwi: - Niech sie mama tak nie wymadrza, w sandalach wyszedlem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pączusie i faworki to kaloryczne są potworki gdy za dużo ich zjesz wyrzuty sumienia odczujesz ;) Ktosia dobry humor wrócił - prosze, wystarczy parę promyków słońca :) Pytam się, gdzie reszta załogi ? Czy za dużo pączków się zjadło i teraz sił brak, aby podejść do komputera ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden pączek zjedzony dla podtrzymania tradycji. Za to moje dziecko wchłonęło trzy, jeden po drugim ;-D Ja dziś \"cierpiąca\" jestem - strasznie mnie bolą plecy :( Zuziu, dzięki za zdjęcia. JA też w wolnej chwili przejrzęi podeślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i na chwileczkę :)by pozwyższyć średnią krajową jedzenia pączków, zjadłam dzis aż 3 sztuki :) Ale co tam !!! Raz w roku nawet ksiądz może bez grzechu, ale nie wie kiedy mu wolno, to robi to cały rok :D. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo miło 🖐️ narazie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
Ktosia dużo pączków zjadła no i zgaga ją dopadła niech wiecej paczkó nie zjada odczepi się od niej zgaga:D:D:D:D:D:D:D Spinki chyba należą Ci się gratulacje dawaj szampana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakaś nietłustoczwartkowa jestem. Pączków nie lubię za bardzo, faworków w ogóle nie lubię. Mój były mąż bardzo lubi, czasem teściowa nam podsyłała. Ja za to piekę dobre ciasta :-) Pamiętam jak w Wielkanoc jechaliśmy z synem do mojego taty na śniadanie świąteczne. Ja wiozłam świeżo upieczony sernik, dla bezpieczeństwa dziecko trzymało go na kolanach coby się serniczek nie rozserniczkował na podłodze przy jakimś mocniejszym zakręcie. Syn już nie mógł wytrzymać od zapachu tego ciasta. Mieliśmy włączoną muzyczkę i akurat leciał utwór Kukiza i Borysewicza \"Jesli tylko chcesz.\" A moje dziecko nagle mówi \"Wiesz co mama, ja mam wrażenie, że mi ten sernik zaraz zaśpiewa \'Jeśli tylko chcesz, to mnie zaraz zjesz\' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Viki tym pączkiem w samo oko mnie trafiłaś :D - MarMi mój sposób na bolące plecy - kładę się na podłodze (bo twardo) , gdy sobie poleżę i ponaciągam się, czuje ulgę. Spróbuj. Sernik to moje, ulubione ciasto :D Szampan jest tylko chętnych mało. Raz mi się udał taki okrągły wpis, a tu nawet nie ma z kim wypić :O . Fajnie zyx , że chociaż Ty dotrzymujesz mi towarzystwa.Głupio tak samej pić :D Polałam wypiłam, teraz mogę iść spać. Dla chętnych, buteleczkę wiśniowej naleweczki zostawiłam w recepcji. :) - pączusie też tam są. Miłych snów 💤 Gdzie nasza babunia Bosi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się również. Donoszę,że zjadłam 2 pączki,a czuję je do teraz.Mam straszną zgagę i popijam miętę. Ale mi nie przechodzi........Zazdroszczę Takiskowi i innym dziewczynom,że mają taki spust do jedzenia i nie czują żadnych przykrości.:P:P:P:P:P Zuziu,chciałam Ci przypomnieć kochana,że nie wysłałas do mnie zdjęć.A moje już dawno obejrzałaś. Z gory dziękuję.:):) Dajenku,uśmiałam sie z mężczyzn i pozostałych wiedomoci.Dzięki.:D Bojko, mój Kaziczek też kupił pączki dla wszystkich, bo z pieczeniem to ja sie nie lubie bawić. To sa trudne wypieki.;O Dzięki Takisku za pyszne faworki.Ale muszę popić mietką,bo mi cieżko na duszy.:P😠 Ktosiu,dobrze,ze chandra przeszła.Niech ucieka jak najszybciej za lasy i pola. Ja jej też nie lubię.😡 Spineczko,przyznaj sie ile paczusiów zjadłaś? pytasz ile kto,a nie mowisz ile Ty???Czy sama piekłaś?? Przeciez chcemy mieć szczęście cały rok.prawda?? Ofko,jeśli nie potrzebujesz komórki to nie masz Po prostu. Ale to nic starsznego....Ja już chyba muszę,czasem mi się zdarza zapomnieć do pracy,to już sie żle czuję,nawet jak mi nie jest potrzebna. Pozdrawiam Was bardzo goraco.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka pączków połknął Zyx I od razu w głowie mix Pomysł bardzo jest drożdzowy Ma charakter zabawowy Poczekalnia,w porównaniu W osobistym mym mniemaniu Starszą siostrą planu bedzie A plan?mucha tam nie siędzie Wszystkim to opowiedz Zyxie Tygrys z ust pary nie piśnie Kiedy pora rozpoczęcia Zyxowego przedsięwzięcia A propos tego pomysła \"Szefie\"juz mówie do Zyxa. I dlaczego jak mówie do Was prozą? To nikt mnie nie słucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×