Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🌼 WITAJCIE MOJE BRATNIE DUSZE!!!!! Bosa..a co Ty robiłaś w poczekalni tak późno..i czemu mnie tam nie było..przecież nie spałam,aaaaa wiem Beatka weszła..:) Wiecie co ?? Ja też palę.Wiem co zaraz usłyszę..ale przeciez nie mogę WAS okłamywać..palę i to jak parowóz..:( Wijtorio..ja tak naprawdę to tylko bałam się że musze iść do tego szpitala..a tak to oczywiście wierzę że wszystko będzie ok.Zresztą z WAMI nie można przestac wierzyć że wszystko będzie w porządku. :):):) Zu-zia..ale fajnie..też całuski 👄 Dajen..nawet gdybym sobie zaplanowała że chcę sie martwić..i już..to czytjąc Ciebie dzisiaj ten plan strzliłby w łeb..dzięki..kawały super :):):Kubusiu jak Ty mnie ładnie nazywasz..strasznie to lubię :P:P Jak po wizycie u dentysty?? Tygrysku..NO TY TO JESTES.........PIEKNE WIERSZYKI Boja..nie jest żle..bo przy WAS się da..nawet gdyby było!!! Spinaker...ten kawał mnie tak rozśmieszył..wyobraziłam sobie taką sytuację w moim domu..ostanio mój Kaziczek okupuje kompa..a syn rośnie...:):):):)Gratuluję Ci..ja też chciałabym rzucić palenie..ale to raczej niemożliwe..niestety..:( Dziewczynki..JESTESCIE WILEKIE..zmykam już..zanudziłam Was pewnie....ale to z radości że jestem tu z WAMI...:):):):) 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 Nawet nie wiecie jak bardzo mi jesteście potrzebne..!!!!!Pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku, cieszę się , że jesteś z nami i chyba w niezłym nastroju :). Oby tak dalej było, a ja wierzę , że tak będzie :). Takisku, my jesteśmy dorosłe istoty i nas nie wąchają te niecnoty :), więc jak przyjdzie pora, rzucimy palenie . Przepraszam , że tak Panie walczące z nałogiem nazwałam, ale także chciałam , aby sie mi zrymowało :) Dajen, kawały superowe !!! Uśmiałam się z babci niesamowicie :D , ale i inne także bardzo mi się podobały. Ja narazie Wam nic nie wkleję , bo rano jeżdżę do ludzi ...... Tygrysku, pięknie piszesz, dzieki za strofki dla mnie poswięcone 👄 👄 👄 No i widzisz Foreverku, wykrakałam, znowu jakąś marę w czapce ujrzałam...., a może to skarpetki były...hmmmmm Ciekawe kiedy będzie cała, bądź caly ubrany :D Spinky, a może Ty jesteś tym tajemniczym zyx ???? Tak dobrze i gładko Ci się rymuje ... Może i Ty masz jakiegoś bloga własnego, a my nic nie wiemy , że taką poetkę mamy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej nocki Paniom życzę , stosunkowo udanych nocy, a tym samotnym, aby w szufladzie miały, jak w kawale Dajenki :) Całuję wszystkie bez wyjątku 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viktoria, tak mi się skojarzylo z tymi Twoimi życzeniami co do zawartości szuflady samotnych... Wiecie, jaki jest najlepszy wibrator? Taki o napędzie jądrowym :-D Dzisiaj chyba ja gaszę światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 A właśnie że nie..:P:P:P:P::P:P: DOBRANOC. gaszę..całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam -jeszcze nie gaście! Z wizytą u dentysty miały być moje młodsze dzieci- niestety została przełożona- nie było akurat prądu! A dzieci już się przygotowały psychicznie! Jamniiiiiczek! Jakże się cieszę! Pisałaś, że lubisz, gdy Cię tak nazywam- mówisz i masz! Jeśli to było z przekąsem- to pisz- przestanę! Ze mną jak z dzieckiem.... W drodze ogólnego wyznawania win- wyznaję, że i ja palę- a raczej kotłuję jak komin na Kawęczynie......(dla nieznających tematu- elektrociepłownia Kawęczyn). Teraz to już niepalące są w mniejszości i już im wspólczuję, chociaż to my -palaczki- będziemy miały gadane..... Tygrysku- dziękuję za uwzględnienie w wierszyku mojej drugiej namiętności- literaków! Moim skromnym zdaniem xyz to Ofka! I co Ty Ofeczko na to? Zdemaskowałam Cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Kubusiu kochany, jakże z przekąsem? Naprawdę bardzo lubię jak mnie tak nazywasz... Buziaczek extra dla Ciebie 👄 A dla WAS też :))) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczku- 👄-buziaczek dla Ciebie na dobranoc! Bosanówko- nie szkoda życia na takie oszczędzanie się? To niezdrowe, tamto też, a i tak później trzeba być na diecie? Samo życie jest już niezdrowe w założeniach- i tak musi się kiedyś skończyć......buziaczek dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja jeszcze zajrzałam :D I wcale światła zgaszonego nie zastałam.......... MarMi , świetnie Ci się skojarzyło, i z usmiechniętą buzią dziś spać chyba pójdę, dzięki :) Kubusiu, nie wiem jeszcze czy my górą, ale ja wolałabym aby było inaczej. Jakoś mimo, że palę wcale nie przeszkadzają mi osoby niepalące. Potrafię przez 3 godziny u klienta nie zapalić , a oni często palą , a mnie sie krępują , bo ponoć nie wyglądam na palącą :). Rano mnie nie będzie, to jeszcze teraz parę kawałów Wam wkleję, aby lepiej nowy dzionek się zaczął.... Napis na drzwiach salonu kosmetycznego: \"Nie podrywaj wychodzących od nas dziewcząt - jedna z nich może okazać się twoją teściową!\" Moja teściowa przypomina mi gazetę. - Dlaczego? - Bo wie o wszystkim i ukazuje się codziennie. Na jednej z ulic w szkockim mieście spotykają się dwie znajome. - Powiedz, co kupił ci mąż na dziesięciolecie waszego małżeństwa? - Widzisz tego błękitnego cadillaca? - Widzę. - Nie jest zbyt jasny? - Nie. - A może jest zbyt ciemny? - Nie, jest wspaniały! - No to kupił mi chustkę w takim właśnie kolorze! Szkot wsiada z dużym workiem do autobusu. Podchodzi do niego konduktor i mówi: - Będzie pan musiał zapłacić również za bagaż. Szkot rozwiązuje worek i mówi: - Wychodź, synku. Tak, czy owak trzeba zapłacić! Szkot wysłał żonę na wakacje na Karaiby. Po tygodniu otrzymuje depeszę z hotelu: \"Pańska żona się utopiła STOP Jej zwłoki oklejone krewetkami wyłowiła straż przybrzeżna STOP Co robić? STOP\". Szkot idzie na pocztę i nadaje telegram: \"Krewetki sprzedać STOP Pieniądze przelać na moje konto STOP Przynętę zarzucić ponownie STOP\". Po powrocie z akcji gaszenia pożaru w jednej ze wsi, komendant pisze raport: \"Ugasiliśmy pożar w oborze. Nie spłonęła żadna krowa. Dziesięć utonęło\". Strażak ratuje staruszkę z płonącego mieszkania. - Proszę zacisnąć zęby! - krzyczy znosząc ją w dół po drabinie. - W takim razie musimy wrócić na górę, zostały na półce w łazience! Jasio mówi do mamy : - Mamo ide do sklepu po zeszyt. - Absolutnie, leje taki deszcz że żal wypuścić psa z domu. Tato pójdzie... Gazda kupił nowego koguta, który zaraz wyzwał starego na pojedynek. Stary zaproponował: - Dostaniesz wszystkie kury, jak wygrasz wyścig do stodoły i z powrotem. - Nie ma sprawy, nawet dam ci parę metrów forów- mówi młody. Biegnie stary, za nim młody kogut, który już-już ma dogonić przeciwnika, kiedy przed chałupę wychodzi gazda. łapie młodego i na pieńku odrąbuje mu głowę, klnąc: - No krucafuks, już cworty pedał w tym miesiącu No i byłoby na dziś na tyle :) Milego dnia , radości i slonca wiele , niech nigdy nie opuszczają Was przyjaciele 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapka czy Ty jesteś z szalikiem w komplecie czy osobno ?czy moze ze skarpetkami?:D niby juz powiedziałam dobranoc ale nigdy nie wiadomo co sie stanie jak sie nie śpi szarlotka z ogryzków-czy aby smaczna?zaraz zobacze co to za zjawisko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek może coś z innej beczki- Idzie dwóch policjantów. Nagle jeden znalazł lusterko, patrzy i mówi: - O! Moje zdjęcie! Drugi bierze i mówi: - No coś ty, to moje zdjęcie!! Pokłócili się i poszli na komendę. Tam trafili na komendanta, który postanowił autorytatywnie rozstrzygnąć spór. Spogląda i mówi: - No co wy, chłopcy, swego komendanta nie poznajecie? A w ogóle, to po cholerę wam moje zdjęcie, co?? I zabrał lusterko do kieszeni. Po powrocie do domu przebrał spodnie. Kilka godzin później córka go pyta: - Tato, możesz mi dać kilka złotych? Komendant: - A weź sobie ode mnie z kieszeni. Córka poszła, znalazła w kieszeni lusterko, i woła do matki: - Mamoooo! Widziałaś, tato nosi w kieszeni zdjęcie jakiejś laski!! Matka przybiegła, patrzy i mówi do córki: - Coś ty, to jakaś stara rura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tera zagadka na dobry początek dnia;) Ta bardzo potrzebna i szeroko korzystna rzecz. Waha się w granicach 15 - 18 cm długości. Jest po to by dawać zadowolenie i chęć do życia zarówno mężczyznom jak i kobietom. Przeważnie wisi to swobodnie luźno dyndając się....ale odrazu jest gotowe do szybkiego użycia. Z jednego końca przyozdobione jest mała kępą włosów a na drugim końcu posiada mała dziurkę. Przy użyciu, wkładane jest dość szybko czasami powoli ale zawsze z największa rozkoszą w ciepły, wilgotny i mięsisty otwór gdzie szybko jest poruszane ruchem posuwisto - zwrotnym... do przodu i do tylu... całości towarzysza wijące się ruchy ciała. W połączeniu z rytmicznym i pulsującym dźwiękiem... wynikającego z płynnej i śliskiej pracy owego przyrządu trwa to tak długo aż do pojawienia się gęstej zawiesiny, która zaczyna przelewać się na zewnątrz. Po skończeniu zamierzonej funkcji i po wyciągnięciu na zewnątrz... otwór z którego wyciągnięta została dana rzecz oblepiony jest biała, święcąca i lepka substancja jak i sam przyrząd na całej jego długości. Na sam koniec, po dokładnym umyciu i opłukaniu powraca to do swojego pierwotnego luźno zwisającego położenia gotowe do ponownego użycia... dwa, trzy razy dziennie, jakkolwiek używane jest to zazwyczaj tylko raz :-(. Tak więc domyślacie się co to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na chwileczkę , bo zaraz jadę :) Dajenko, to napewno szczoteczka do zębów !!!! Czy zgadłam ???? Pozdrowienia i miłego dnia dla wszystkich, papapaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że szczoteczka do zębów! (z dziurką na jednym końcu do wieszania na ścianie ):D Ale pierwsza do mnie z odpowiedzią na tlen dotarła forever:) zdolne dziewczyny jesteście❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety Kiedy ma 5 lat: Ogląda się w lustrze i widzi księżniczkę. Kiedy ma 10 lat: Ogląda się w lustrze i widzi Kopciuszka Kiedy ma 15 lat: Ogląda się w lustrze i widzi obrzydliwą siostrę przyrodnią Kopciuszka: \"Mamo, przecież tak nie mogę pójść do szkoły!\" Kiedy ma 20 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się \"za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste\", ale mimo wszystko wychodzi z domu. Kiedy ma 30 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się \"za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste\", ale uważa, że teraz nie ma czasu, żeby się o to troszczyć i mimo wszystko wychodzi z domu. Kiedy ma 40 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się \"za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste\", ale mówi, że jest przynajmniej czysta i mimo wszystko wychodzi z domu. Kiedy ma 50 lat: Ogląda się w lustrze i mówi: \"Jestem sobą\" i idzie wszędzie. Kiedy ma 60 lat: Patrzy na siebie i wspomina wszystkich ludzi, którzy już nie mogą na siebie spoglądać w lustrze. Wychodzi z domu i zdobywa świat. Kiedy ma 70 lat: Patrzy na siebie i widzi mądrość, radość i umiejętności. Wychodzi z domu i cieszy się życiem. Kiedy ma 80 lat: Nie troszczy się o patrzenie w lustro. Po prostu zakłada liliowy kapelusz i wychodzi z domu, żeby czerpać radość i przyjemność ze świata. Może wszystkie powinnyśmy dużo wcześniej założyć taki liliowy kapelusz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudna była zagadeczka Że do zębów to szczoteczka Znowu do Was mam pytanie Gdzie jest Dośka?Moje panie? Nie wybrany przez kolektyw Nowy zrodził sie detektyw Ten kto Zyxa tajemnice Wyniósł na wirtu ulice Hej Puchatku,powiedz prosze Czy coś wiesz o swojej siostrze? Gdzie to nam sie zapodziała Ta Dorotka nasza mała? Fal radiowych znów przyczyna Że wśród nas Dorotki nie ma? Będę pytać do znudzenia Aż do sprawy wyjasnienia. Woła Dajen,Bronia,Ktosia Mar_mi pyta gdzie jest Dosia? Echo nasze nie dociera Poprosimy Spinakera Niech rozsyła listy gończe Ja przez Dosię sie wykończe Ciagle szukam jej i szukam I w swój rozum sie znów pukam I zadaje juz kolejne Takie samo znów pytanie Gdzie jest Dosia?Gdzie jest Dosia? Gdzie jest Dosia?Moje panie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tygrysku,no gdzie ta Dosia??? Co prawda , pojawia sie tu co jakiś czas,ale nader rzadko.Wcala sie nie dziwuę,że Musisz Dosieńko zrekompensować wszelkie straty urodzinowe.🌻🌻🌻 Dajenku,ten aforyzm o kobietach jest całkiem na czasie. i zgadza sie z kobietami w danych kategoriach wiekowych.:)A zagadka była dość trudna.Myślałam o zupełnie innej rzeczy.Miałam bardzo kosmate myśli. To na razie.Kończę.Będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobitki🖐️ Dajen - kawaly super,ale mnie najlepiej przypadl do gustu ten z zeszytem(samo zycie):DCo do Twojej zagadki to i ja mialam nieczyste mysli- ale przeciez szczoteczka nie wisi?:D piszesz ze jestes na \"Tlenie\" czy to cos takiego jak Kafeteria? Forever - ciesz sie z wpisu,ale ja poluje na ten 2222,kot w worku mial ladny \"tyleczek\" a co do reszty .........hm Dziewczyny podajcie jakis domowy sposob na Zgage od wczoraj mnie to meczy. Dobra ide teraz robic obiadek,dzisiaj bardzo szybki, bedzie Spaghetti Bolonesse,chlopaki bardzo to lubia. 👄dla wszystkich,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boja na zgagę dobre są migdały. Gryź powolutku kilka sztuk. Pomaga. Kobieta o długim stażu małżeńskim ogląda się przed lustrem i widzi: pooraną zmarszczkami twarz, przerzedzone włosy, braki w uzębieniu, biust obwisajacy do kolan, sadło tu i ówdzie .... W końcu stwierdza: DOBRZE MU TAK, SKU..... OWI ! *************** Dzwoni telefon wczesnym rankiem. Obudzony facet odbiera i słyszy pytanie: - Klinika? - Pomyłka, prywatne mieszkanie. Za krotka chwilę ponownie telefon: - Klinika? - Nie do cholery! Prywatne mieszkanie! - Mietek, no, co ty kumpla nie poznajesz, tu Mietek. Pytam czy strzelimy sobie klinika z rana. ***********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boja, najszybszy i najskuteczniejsza na zgagę jest soda / znana także pod nazwą proza, taka do pieczenia ciasteczektakże używana/. Trzeba łyknąć poł łyżeczki , popić wodą , najlepiej niegazowaną. Nie można jednak nadużywać, bo niszczy śluzówkę żołądka, ale jednorazowo, czy rzadko nic sie nie dzieje. Powiedz lekarzowi, aby Ci zapisał \"OMAR\' , jest bardzo skuteczny, ale trzeba zażywać systematycznie. Ja jedną turę już załatwiłam, teraz szybkie jedzonko i jazda dalej... Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarMi - dzieki, ale ja na migdaly jestem uczulana,tak samo jak i orzechy i wszystkie swieze owoce i warzywa.Jestem alergikiem Ty zresta tez, to wiesz o czym pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria - dzieki sode mam to sobie zrobie,moze pomoze:D, ja sode uzywam do mycia termosu po kawie,polecam,czysci swietnie. Skopiowalam cos dla Was z innego topiku,mysle ze warto przeczytac. Za co powinniśmy być wdzięczni, choć czasem tego nie doceniamy: za partnera, który co noc ściąga z Ciebie kołdrę... ...bo to znaczy, że jest z Tobą i z nikim innym za dzieci, które zamiast sprzątnąć swój pokój wolą gapić się w telewizję... ...bo to znaczy, że są w domu a nie na ulicy, za podatki, które musisz płacić... ...bo to znaczy, że masz pracę za niesamowity bałagan, który musisz sprzątnąć po przyjęciu... ...bo to znaczy, że byłeś wśród przyjaciół za ciuchy, które znowu są za ciasne... ...bo to znaczy, że masz dość jedzenia za cień, który Cię prześladuje w robocie... ...bo to znaczy, że przebywasz w promieniach słońca za dywan, który musisz wytrzepać i okna, które musisz umyć... ...bo to znaczy, że masz dach nad głową za wszystkie narzekania na rząd, które słyszysz dookoła... ...bo to znaczy, że mamy wolność słowa za latarnie uliczne, które zawsze są tak strasznie daleko od miejsca, w którym zaparkowałeś samochód... ...bo to znaczy, że możesz chodzić i posiadasz środek lokomocji za wysokie rachunki za ogrzewanie... ...bo to znaczy, że jest Ci ciepło za kobietę, która w kościele tuż za Tobą tak strasznie fałszuje... ...bo to znaczy, że słyszysz za górę bielizny do prasowania... bo to znaczy, że masz się w co ubrać za ból mięśni po ciężkim dniu pracy... ...bo to znaczy, że jesteś w stanie ciężko pracować za budzik, który tak brutalnie wyrywa Cię co rano ze słodkich snów... ..bo to znaczy, że żyjesz no i: za te wszystkie denerwujące maile, i wiadomości które dostajesz... ...bo to znaczy, że masz przyjaciół i tyle osób myśli o Tobie ...a jeśli uważasz, że Twoje życie jest do d..., to przeczytaj sobie wszystko jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forever- to nie od Ciebie byl ten meil ? to musialam cos pomylic,dostalam go dzisiaj,chodzilo o to ze przed slubem nalezy wyprobowac faceta,bo po .. mozemy sie bardzo zdziwic jak go zobaczymy. pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie....z rana....:):)::):) No poczytałam sobie co napisałyście..ocywiście uśmiałam sie jak zwykle..to teraz ja sobie popiszę..:): Rzeczywiście...GDZIE JEST DOSIA...Spinki chyba musisz zainterweniować...:):):):) Wiktorio..uwielbiam kawały o szkotach..sprawiłaś mi radochę ..świetne:) Foreweku..gratuluję 2200 wpisu..no to teraz Ty rozlewaj..a ja sie nie spóźnie..jak zawsze:(...:):):):) No..Dajen..ja to rzeczywiście jestem zboczona...szczoteczka do zębów to była ostatnia rzecz o której pomyśłałm..a właściwie myślałam tylko o jednym...:P:P:P:P: Tygrysku..przegięłaś z tym wierszem..Piiięęęęękkknnnyyyyy!!!!!!! A teraz napisze WAM parę kawałów🌼 W parku na łąwce siedzi młoda dziewczyna i czyta książkę.Dosiada się do Niej młody mężczyzna..chce ją poderwać -Co Pani czyta?/ -Geografię sexu -I jaka jest główna myśl tej książki -Ze najlepszymi kochankami są żydzi i indianie -Pani pozwoli że się przedstawię...Mojżesz Winneto Chodź..woła namiętnie żona z sypialni -Mąż wstaje i zaczyna się kręcić po pokoju -Chodź szybciej -No przecież chodzę..denerwuje się mąż Mąż przychodzi do domu po pracy..i mówi że jest głodny jak diabli Daj mi obiad..mówi do żony -Zona na to -Otworzyć ci puszkę -Cipuszkę później..teraz daj zjeść W sypialni małżeńskiej mąż staje nago przed lustrem i mówi do żony -Wiesz jakbym był dwa centymetry wyższy to byłbym..Apollo -Taaaak...a jakbyś miał dwa centymetry krótszy..to byłbyś Wenus.. No to tyle,a teraz mam do WAs pytanie..czy wiecie coś na temat..Feng shui .Konkretnie chodzi mi o to czy lustro może być na przeciwko drzwi wejściowych..i czy to ma jakieś znaczenie..jeśli jest ?? Pozdrawiam..całuję i do później..👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Jak zwykle wesoło tu.... oj, wesoło :D - Tygrysku Ty mnie inspirujesz, też sobie porymuję :) Tygrysek wciąż pisze swe wiersze i smutki przegania najgorsze. Dziewczyny ślą wesołe kawały lecz uważajcie, żeby Wam brzuchy ze śmiechu nie popękały. :D - Tygrysek talenta ma, kto mu dorówna ? Gdy Ofce wierszyk dedykowała Ofka od razu się odezwała. z Dosią będzie podobnie Odpowie na Tygryska wołanie wpadnie do nas, niespodziewanie. ZXY został zdemaskowny Colombo nie ma już nic do zrobienia może powiedzieć DOWIDZENIA . Buziaki dla Was 👄 Usłyszane : Spod prysznica słychać plusk,to kaczorka kąpie Tusk.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko czapka
Jakie z was mile panie POETKI szkoda tylko ze sie tak marnujecie w domu przy garach,moze by tak kolko poetyckie zalozyc?Ciekawe czy wasi domownicy wiedza ze maja takie uzdolnione Matki Zony i Kochanki???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona bardzo przyjechałam, ale dzięki Waszym wierszom, kawałom, i sentacjom akumulatory już doładowałam :D Kubusiu, jesteś genialna !!! Powinnaś zbierać swoje rymowanie, może kiedyś z niego jakis tomik poezji zostanie ??? Foreverku, gratuluję wpisu, ja nie mam kontroli, nie wiem gdzie się sprawdza, więc walczyć nie będę. Dla mnie szmapana nie podaj, chyba że masz jakąś naleweczkę :) Dajen, drugie miejsce, także na \"pudle\" wcale nie czuję się pokrzywdzona, chociaż można by polemizować :). Zagadka na Forum była podana, więc i tutaj odpowiedzi chyba oczekiwałaś .. Świetne przedziały wiekowe poszukałaś, swoje miejsce także znalazłam, no i całkowicie się z tym zgadzam. Bossi, Boja, ale Wam na tym necie myśli skudłaciały, a może już wcześniej takie były, a Wy o tym nie wiedziałyście ?? Boja, a tego emilka z kotem w worku to ja wysłałam, ale nickiem stąd się nie podpisałam, bo także dla innych wysyłałam. MarMi, dowcipy superowe !!! Njabrdziej spodobał mi sie ten o kiniku :D Takisku, lubię ludziom sprawiać drobne przyjemności, a tym bardziej jeśli nic mnie nie kosztują :) Spinky, czyżbym ja zxy zdemaskowała ??? Chyba to tylko cudem by sie mi się udało, chociaż moi znajomi uważają , że powinnam grać w Lotto, bo potrafię przewidywać ... Pozdrawiam cieplutko wszystkie panie, życzę miłego wieczoru, jak dam radę , to jeszcze zajrzę , aby chociaż poczytać , cmoki w boki 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×