Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

A tam to wczesniej to Witam czesc to ja nie wiem czemu tak sie wyslalo.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pukam nieśmiało i pytam czy mogę się do Was przyłączyć. Pewnie będzie trudno ...zauważyłam że się już dobrze znacie i doskonale rozumiecie.Ale może i ja coś nowego wniosę do \"poczekalni\" Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ KALINO !! 🌼 🌼 👄 Mam przyjemność niewątpliwą witać Cię jako pierwsza ....nic się nie przejmój ,że my się znamy - zawsze WITAMY świeżą krew bardzo radośnie! Obyś tylko pisała trochę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Kalinko, oczywiście, że możesz dołączyć do nas. Nic to, że znamy się tak długo, był taki czas dla każdej, że z odrobiną nieśmiałości pukałyśmy pierwszy raz do drzwi poczekalni. I te, które chciały zostać- zostały. W każdym gronie znajomych tak jest! Ja przyjmuję Cię z otwartymi ramionami i proszę-zostań z nami! Napisz więcej o sobie. Spinki- oczywiście, że możesz być ciocią razem z nami! Masz niedobór? Bo my z Dosią mamy nadmiar i tak! Jest nas pięcioro rodzeństwa, z nich dzieci-8(z tym nowym). Wiek różny, tak, że zdążyłyśmy się naciociować! Jamniczku- POWIEDZ! Podziel się odkryciem zagadki! PRZYSZŁA WIOSNA!!!!HURRRRRRRA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boja po dzisiejszej poczcie poleciałam szybko do szafy! Lich nie śpi a ja już babka. Ale nic nie znalazłam. Kalinka witaj - wiesz o Nas wszystko a my o tobie nic. Zapraszamy do pogaduszek o wszystkim i o niczym A teraz lecę myc okna bo u Takiska lśni a ja w lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa kolezankę wsród nas.Kalinko,wiele osób do nas dokoptowało po drodze. Ale tak jakoś szybko sie wykruszają.A Ty jak zechcesz to zostaniesz na dłużej.Od Ciebie samej to zależy.Wchodz smiało!!!!!.Witaj w poczekalni.:D:D:D Takisku,dobrze,że jesteś z nami. :D:D:D A co Ty kochanie odkrylas/??Jestem niecierpliwa i ciekawa.Co Ty tam knujesz??? Zdradz nam kto jest czapką????Piszesz tak niezrozumiale. Ja nie sadze,ze to jedna z nas.To po prostu ktoś przez przypadek tu sie znalazl. A na dodatek lubi jątrzyć.Daj sobie z tym spokoj. Nie warto sie angażowac.❤️ Bojeczko,fajnie ,ze bylaś na takim wspanialym koncercie. Ja tez lubie Zawadzką,Frąckowiak. Czy jej syn jest tez taki utalentowany jak mama???? Skrzeka tez kiedys sluchałam. A poza tym byl u nas w kościele. Grał z zespolem jakieś tam rapsodie.Bardzo mi sie podobało. Ewuniu,nie tylko TY w lesie. ja jeszcze w polu i w lesie. Ale wiem,że zdąże.Nastapi mobilizacja sil i wszystko zrobimy w 2 dni. Z pomoca dzieci oczywiście.Dosieńko,Kubusiu ,ale macie w rodzinie duzo dzieciaczkow.Musi być wesoło w czasie impez rodzinnych.A przy stole to chyba zawsze jest komplet.:):):) Będę juz konczyc. Pozdrawiam bardzo ,bardzo mocno zapracowaną Forever,Ktoske,Dajenke-poczta super, Wiktorkę,Spineczke, Marmi,Ofeczke,Zuzanke,Żagielka i wszystkie,których zapomnialam wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 KALINKO..jasne..witaj..nigdzie..na żadnym, topiku nie jest tak jak tutaj..i nie słuchaj \"tylko czapki\"..my wcale nie jesteśmy nudne!! Bosanóweczko..temat \"czapki\" dla mnie jest zamknięty..nie chce więcej o tym rozmawiać!!!!!!!! Boja..ale Ci zazdroszczę tego koncertu..tak samo jak Spinki zresztą..fajnie macie że możecie sobie gdzieś tak poprostu wyjść!!Ja teraz jestem \"młodą\"mamą i jestem uwiązana :):):):) Dziękuję za pocztę..gdyby nie WY..nie uśmiałabym się tak zawsze rano..a to mi bardzo poprawia humor i ładuję akumulatory na cały dzień...DZIEKI :):) Teraz idę zrobic kolacyjkę..ale jeszcze sobie wejdę>.narazie..papa{usta]👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś w temacie \" wielo-ciociowania\" też mam sporo do powiedzenia :-) Jest nas jest czworo rodzeństwa :-) Wreszcie wiosna przyszła, aż lepiej na duszy się robi. U mnie jak zwykle - zagonienie. Dziękuję za wszystkie przesyłki do pooglądania i poczytania :-) Takis jak już wypucowałaś mieszkanie to teraz zapraszam do mnie :-D Jak ja nie cierpię mycia okien! 👄 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okna lśnią ale reszta pokoju w rozsypce. Jak jedną stronę zrobie to w drugiej taki bałagan że aż strach. A jak żal wyrzucić stare opakowanie po portfelu!!!!!!!!!!!!! I sto innych takich rzeczy które może sie przydadzą! A jak się złościłam na moją mamę, że zbiera takie badziewie a teraz robię to samo. A szafie dalej nikogo nie znalazłam. Wkleje Wam stronkę miło popatrzeć. http://www.ewa.bicom.pl/zyczenia/wielkanoc/index.htm Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Takisku ale się porobiło - widzę, że teoria spisku zatacza, coraz większe kręgi . :O Atmosfera podejrzliwości, nie sprzyja międzyludzkiej komunikacji - nawet tej wirtualnej . Czy to, początek końca ? - Ewa o chomikowaniu niepotrzebnych rzeczy mogłabym napisać książkę. To są, pokomunistyczne odchyły. Za komuny bywało, że człowiek mył i chował zykłe woreczki foliowe.....śmiechu warte :D Pewnie dlatego, upychamy niepotrzebne rzeczy, bo ....to się jeszcze przyda . Miłych snów 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Przepraszam WAS..rzeczywiście .ten mój wpis był nie na miejscu!!!!!!!!!!!..Gdybym była na WASZYM miejscu..czytając go, poczułabym się urażona.Dlatego jeszcze raz przepraszam....Mam nadzieję że przyjmnmiecie moje przeprosiny..i już nie będziemy do tego wracać:(:(:(:(:( Dobranoc..buziaczki ..👄👄👄👄👄👄👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dziękuje za miłe przyjęcie. Mam nadzieję że podobnie jak Wy zadomowie się w \"Poczekalni\" tym bardziej że atmosfera w niej jest przemiła i taka swojska. Oczywiście opiniami Czapki zupełnie się nie przejmuję, bo i nie ma czym. Ja zazwyczaj jestem pond to. Niestety tak się często zdarza że pojawiają się nawiedzone istoty , ktore mają problem ze sobą i zaczynają ubarwiać swoje życie poprzez takie wypowiedzi.Ponieważ są to dla mnie niezrozumiałe pobudki, to je poprostu lekceważę A teraz trochę o mnie. Jestem kobietą z krwi i kości w mocno średnim wieku :-p Mam dorosłe dzieci...jedno jeszcze przy mnie.Kocham dobrą muzykę, książki uwielbiam podróże (trochę świata już zwiedziłam). Męczy mnie biadolenie i użalanie się nad sobą.Należę do tych osób , które walczą z przeciwnościami losu wszelką dostępną bronią.Jestem sama ale nie koniecznie samotna.Lubię ludzi i otaczam się nimi.Uwielbiam gotować, piec.Upajam się przyrodą dzieki której odpoczywam i odstresowuję się.Moim marzeniem jest zamieszkać na wsi, ale to tylko puki co pobożne życzenie. Staram się cieszyć tym co mam, a moją dewizą życiową jest niesienie pomocy potrzebującym w każdej formie. Mam nadzieję że trochę przybliżyłam swoją osobę. W trakcie pisania ...jeśli oczywiście mnie zaakceptujecie otworzę się bardziej. Puki co pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie ,choć pogoda dziś taka sobie..... ale przecież to kwiecień plecień....... Cieszę się Kalina ,że nie zdezerterowałaś jak moja koleżanka....... obiecywała,że będzie pisać i się więcej nie pokazała. Miło czytać ,że ktoś się cieszy z tego ,co ma .......to zupełnie jak ja . Niecierpię jak ktoś gada ,że ma mało jak w rzeczywistości ma wszystko.Czyli to co najważniejsze. Ja mieszkam w domu z ogródkiem, co prawda nie jest to wieś .....a chyba bym wolała , bo to coś nie można nazwać ani tym ,ani tym. Takisku ja się nie poczułam urażona , więc to nie do mnie..... Spinaczku ,ja mam to samo , mi się zawsze wszystko przyda......naleciałości z czasu gdy nic nie było.....ale czasem przydatne,choć w małym stopniu. Ewuniu piękne życzenia świąteczne , chylę czoła 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo.Ponieważ zbliżają się święta to może coś na tą okazję. Podam mój ulubiony przepis na pieczeń i ciasto.Uwielbiam winogrona, więc w moich przepisach będzie on królował.Smaczne polecam Pieczeń z winogronami 1,5 kg karkówki, 5 plastrów żółtego sera,sól , pieprz, kiść ciemnych winogron, tłuszcz Umyte i osuszone mięso natrzeć pieprzem i solą, odstawić na 2 godziny w chłodne miejsce.Ułożyc na posmarowanej tłuszczem blasze, wstawić do nagrzanego do 190 stopni piekarnika, piec około 80 min, polewając wytwarzającym się sosem.Po tym czasie wyjąć z piekarnika i gorące mięso obłożyć plastrami sera, lekko wcisnąć w nie winogrona. Można podawać na gorąco lub zimno. Tort winogronowy 20 dag okrągłych biszkoptów, 1 szklanka soku wiśniowego, winogrona białe i ciemne, mleko , budyń wiśniowy, 1 galaretka wiśniowa. Dno i boki tortownicy obłożyć biszkoptami namoczonymi w soku wiśniowym,ułożyć umyte i osuszone winogrona, zalać tężejącą galaretką. odstawić do lodówki Ugotować budyń używając mniej mleka niz podano w przepisie, wystudzić, wylać na owoce, udekorować winogronami,dobrze schłodzić. Można polać cienką warstwą galaretki. Przed podaniem zdiąć boki tortownicy. Ten torcik jest bardzo smaczny, lekki i mało kaloryczny. Czy wkupiłam się w wasze łaski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tańcuje sobie ze ścierką i kalpnęłam chwilkę przed kompem, dla odpoczynku. :) - Takisku nie smuć się, nie damy się poróżnić jakieś tchórzliwej ...... Proszę mi tu, natychmiast się uśmiechnąć :D - Dajenku 😭 dlaczego dziś, nie znalazłam niczego w skrzynce ? - Kalina wkupiłaś się, szczególnie tym torcikiem . :) OK ....idę dalej tańcować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 :):):):):):):):):):):):):):):):):):):)::):):):)::)) ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 Ps.Akurat weszłam ....poczytać..no przepis wydaje się być ..przedni!! Spróbuję zrobić..i napiszę,czy mi się udało:):):) ---*--🌼----*----🌼---*----🌼----*----[kwiatek----*----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Ja tylko na chwilę, bo zaraz jadę do PIT-ów! To z MarMI i Jamniczkiem mamy w temacie ciociowania wiele wspólnego! Tak, tak Bosanówko, Rodzina przy stole to radość........ i kupa kłopotów- nie wszyscy mają nawet na czym i gdzie gości usadzić, nie mówiąc o karmieniu! Ale jest przynajmniej wesoło! Kalinko- przybliżyłaś trochę swą postać. Prosimy o więcej! Spinki- jak zaczęłaś porządki, to się wyrobisz, bo kiedyś skończysz:D:D, a ja, to nie wiem.... Jamniczku- ja tam też nie czuję się urażona, raczej zżarta ciekawością:D:D Spadam, narazieńko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiu to mam w Tobie bratnią duszę za sprawą tego cieszenia się z tego co mamy.Bo ja mam największy skarb jaki człowiekowi daje życie...moje wspaniałe dzieci i ich miłość.Puki co mam jeszcze zdrowie,taki nieodzowny element by móc normalnie funkcjonować.Mam mieszkanie ciasne ale własne,trochę w nim mebli i ogromny apetyt na życie. Nie posiadam samochodu , daczy, prawa jazdy ani kochanka. Przemykam się w gąszczu trudów codzienności i cieszę się jak małe dziecko gdy życie sprawia mi miłe niespodzianki. Acha i jeszcze takie małe coś mam ogromne poczucie humoru, dlatego prawie bez przerwy gęba rozjeżdza mi się w uśmiechu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jak się cieszę że Was widzę. Nie miałam internetu dlatego mnie nie było, ale tylko spinaker zatęskniła jak widzę. witam nową koleżankę, jednak nie tylko przezimować ktoś zajrzał, fajnie. No lecę zaległości nadrobić dzień bez kompa i już nie wiadomo za co się najpierw zabrać , ale chociaż korzystając że wiecej czasu wolnego, mam pomyte okna oczywiście głównie mąż skakał po nich.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu mi zeżarło tyle opowieści. Kalina jak zrobimy i będą chwalić -przyjmujemy Takis Dajen ❤️ Ciepło jest więc berety i czapki na strych - ubieramy diademy Spinki-Kubuś,Dosia, Mirmar, Bosanowa, Boja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie. Witam Cię _Kalinko_ Szkoda ,że Takisek za namową Bosanóweczki zmienił zdanie i nic nam o tym kim jest Czapka nie powie.Colombo może pomoże mój Boże:D Buziaki dla tych które juz okna umyły i buziaki równiez dla tych które podobnie jak ja tego nie zrobiły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie skusze i zrobię na święta ten schab z winogronami.Tak to smakowicie brzmi,ze az ślinka cieknie.:D:D A i przepis na ciasto wykorzystam.:):):) Dzięki Kalino,jesteś przyjeta. Z Twego opisu wynika,ze jesteś wspaniałą i zarazem skromną osobą. Już Cię polubilam,tak samo jak wszystkie kolezanki na tym topiku. A u mnie np. w pracy stawia sie kawe i cos słodkiego jako wkupne. Wiec wpraszam sie na kawkę. A ciasto zrobię w/g Twojego przepisu. Forevku,chyba nic nie wskóramy u Takiska. Ja bynajmniej nie poczulam sie urażona. Coś TY Takisku,nawet nie myśl!!!!!!!!!!!!!Temat chyba zakonczony,a szkoda.:( A okienka 2szt. już lśnią.Jeszcze trochę zostalo.Bo jest ich dość. Okienek pozazdroscilam Dajenkowi.Wiec sie wzięłam za nie szybko.Nie chcę być ostatnia z robotą. Spineczko,jutro tez trochę potanczę ze ściereczka.I pojutrze,az do skutku. Z pomoca oczywiscie........ Pozdrawiam wszystkie ,nie wymieniam,bo jeszcze kogos pominę i bede miała z tego powodu coś co mi nie da spokojnie spać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Poczytałam zaległości. Posmialam sie - to dobrze. Witam Kalinkę - fajne u nas babeczki. Dawno nie pisałam ale po prostu nie mam siły. Wracam z pracy i jestem padnięta. Tak to jest jak ktos sie tak długo \"miga\" od pracy. No ale myslę, że jeszcze tydzien, dwa i wejde na właściwe obroty. Co do świąteczno-wiosennych porządków to ja daleko w polu. A najgorsze że chęci nie widać. Wyglądam za nimi przez te brudne okna i nic nie widzę :) :) chyba musze je umyc to widoczność sie poprawi. Ide sprawdzic poczte. Myslę, że znów KTOS mnie miło zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze jeden kawal na dobry wieczor........ *************************************************************************************8🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 W pewnej rodzince byl taki zwyczaj, ze rodzice co dwa, trzy dni wyjezdzali do znajomych na noc, wiec jedyny syn mial całą chatę wolną przez caly wieczor i noc. Wiec skwapliwie z tego korzystal sprowadzajac sobie swoja dziewczynę i razem figlowali korzystajac z nieobecnosci starszych. Az pewnego pieknego dnia znajomych nie bylo w domu i rodzice z kwitkiem wrocili z powrotem i przylapali mlodych w lóżeczku. Chlopak przylapany na \"goracym\" uczynku pomyslal sobie: • O, cholera, mam za niedlugo mature, mialem dostac samochod, uwazali mnie za takiego porzadnego. A tu co? Dziewczyna sobie mysli: • Aj, mialo byc fajnie, mial mnie przedstawic rodzicom, mialo byc milo, kolacja itp., a tu mnie jak ostatnia kurwe poznali. Ojciec sobie mysli: • Moja krew! Dobrze synku, dobrze, calkiem niezla dupcia! A serce matki: • Jak ta kostucha trzyma te nogi ! Przeciez mu niewygodnie! *********************************************************************************** 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×