Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Witajcie! Dosia mi pięknie ścięła włosy, obejrzałam sobie Amelię, humor mam trochę lepszy. Doradźcie jakiś fajny film, cobym go sobie ściągnęła- nie musi być jakiś nowy hit- i tak jestem do tyłu z filmami. Co Wam się fajnego przypomina, co by warto było obejrzeć? Najlepiej z treścią i wzruszeniami? Może Ty, Dajenku? Tyle ich oglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Bosa- zdjecia wnuczki sliczne,jaki grubasek sie z niej zrobil ale nie rozumie jak to sie stalo ze dostalam je od Dajen a nie od Ciebie;) ale niewazne najwazniejsze ze doszly:D Kubusiu - co do filmow to ja ostatnio ogladam,\"Zagubieni\"ale to seria jest pokazywali ja raz w tygodniu i to wlasnie w tym jest najgorsze ze trzeba tak dlugo czekac na nastepny odcinek.Z fajnych byl jeszcze \"Zielona mila\"(film o nieslusznie skazanym wiezniu),albo \"Johnny Q\"(fim opatry na prawdziwych faktach o zdeterminowanym ojcu ktory szuka sposobu na przeszczep serca dla swojego syna),sa to stare filmy byc moze ze juz je widzialas. Pozdrawiam Was wszystkie i milego popoludnia zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubusiu ja polecam film Czekolada z Juliett Binoche i taki film - Smażone zielone pomidory. O gladałam i czytałam ksiażki- mnie podobają sie bardzo. Bosanowa malutko przecudna- nic tylko przytulać i całować. Boja jak idzie zapalanie kuchenki zapałkami? A Spinaker to do ciepłych krajów odjechała? Pozdrowienia wiosennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane!!!! Wspomożcie biedna kobiete. Musze miec na jutro jakąś rymowankę o tematyce zdrowotnej i wlaściwym odżywianiu. Ja wierszować nie potrafie. A na Was naprawdę mogłam zawsze liczyć. Moze byc o warzywach i owocach,o nabiale,o witaminach. Byle krótko i na temat. Do tego wykonamy ilustracje i gotowe. Musze zaliczyc konkurs. Nie idzie o miejsca tylko o udział. Dzieki. Całusy dla Was.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bossi, dla Ciebie specjalnie poszukałam i skopiowałam.... „ Jedz zdrowo” Pewna Kasia z klasy c Ciągle chce cukierki jeść Ciastka, pączki i bułeczki Ciastka, chrupki i gumeczki Rośnie Kasia wzdłuż i wszerz „Ciągle chcę ciasteczka jeść!” Mama prosi:„Kasiu droga- zamiast wszystkich tych słodyczy- jedz jabłuszka i brzoskwinki, marcheweczki i buraczki, rzodkieweczki i kabaczki. Więcej ruchu Kasiu miła Abyś w rzeczy się mieściła Nie chce Kasia przestać jeść Oj! Kasiuniu wstrzymaj się! Twoje ząbki oraz brzuszek Nie wytrzymią tych ciasteczek Już niedługo w twoje ząbki Wejdą dentystyczne plombki A twój brzuszek będzie rósł, bo od ciastek rośnie brzuch Więcej ruchu Kasiu miła, abyś w rzeczy się mieściła. Jedz owoce i deserki, będziesz miała uśmiech wielki. Bo gostyńskie mleczne serki, jogurciki i deserki, są najlepsze i najzdrowsze! Smaczne, zdrowe, kolorowe! Hej! Jedz je, proszę! Będziesz wtedy ładna, zgrabna, szczuplutka i piękniutka. A na przyszłość Kasiu miła Wszystkie pączki i bułeczki Schowaj nisko do szafeczki Abyś po nie nie sięgała I się zdrowo chowała. A gdy wszystko zjesz Szybko rączki umyj też To był wierszyk, w jakiejś szkole, znalazłam w necie , może wykorzystasz :) Ja narazie się nie czuję dobrze jeszcze więc wybaczcie, ale nie mam sił pisać . Pozdrawiam wszystkie panie miło i deszczowo 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Melduję się grzecznie. Miałam małe kłopoty z netem . :) - Ewa bardzo chętnie udała bym się w podróż dookoła świata, tylko sponsora brak :D .....niestety Drugi dzień leje buuuu - żal tych wszystkich, których znowu podtapia i zalewa . - Bossa Ofki ani Forever nie widać, a mnie nic ciekawego do głowy nie przychodzi :( Niestety, tylko tyle wymysliłam. Marchewka z jabłkiem walca tańczyła Do brzuchów dzieci trafiła Prawdą jest chłopcy i dziewczyny że w owocach jest, najwięcej witaminy Zamiast czekolady czy frytek owoce zjadaj z apetytem. Będziesz zdrowy, będziesz chwat gdy owoce będziesz jadł . - Viki zdrówka życzę 👄 - Dajen dziekuję za piękne maile :) - Puchatku dobrze, że wylazłaś z tego doła :) - Takisku jak tam zdrówko Danonka - lepiej ? Buziaki dla wszyskich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. I minęły mi już 3 dni w pracy - całkiem miło. Ale siedzenie w domu zrobiło woje gdzieś ok. 15 jestem już taka zmęczona a właściwie śpiąca, że marzę o podusi. Poza tym ta zabrana godzina robi swoje -to ranne wstawanie to ja kara. Kubusiu jednym słowem zrobiłaś się na bóstwo, a przyczynila sie do tego Dosia 🌻 Bosa mam kłopoty z pocztą tak więc jeszcze nie widziałam Twojej wnusi, ale Boja pisze, ze to juz pannica :) Spinaker przyjeżdżaj do mnie u mnie świeci słoneczko - rano mgły a potem piekna słoneczna wiosna, która oglądam z okien pokoju biurowego. Boja to mamy podobne obawy co do psiaków. Moja córcia chce Yorka, bo jego włosy (a nie sierść) nie uczulają. Ja bym sie nawet już zgodziła, tylko żeby cena tych psiaczków była bardziej ludzka. jak sobie pomyslę ile muszę wydac to odkładam te decyzje na później. Szkoda, ze wypłata jest tylko raz w miesiacu - chyba zaczne grać w toto lotka, tylko kto mi poda szczęśliwe numerki ???? :) :) :) Przesyłam buziaczki dla wszystkich i musze pozwolic poklikac córci bo wisi mi nad głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię z Tygryskiem dzielić miskę -Powiedział raz Króliczek w parku latem. Pazury ma czyste, pod brodą listek. On zjada mięso, ja sałatę. Chcesz mieć super miny to zajadaj witaminy. Aby znaleźć witaminę A jedz marchewkę co dnia, Chcesz być wysoki do nieba to zajadaj ją jak trzeba. Nie lubisz marchewki, a chcesz jeść witaminę A Więc zajadaj to co pomarańczowy kolor ma. Witamina B to witamin grupa Potrzebna jest nam jak przyrodnikowi lupa. Nie masz apetytu, masz anemię i jesteś przygnębiony Posil się np. kaszą i z witaminą B i już jesteś wyleczony. Witamina C są to cytrusowce. Gdy stłuczesz np. kolano jedz je co rano, Ziemniaki, brokuły i pomidory To też witaminy C zbiory. Śledzie, makrele i sardynki to źródła D witaminki. Jaja świeże zawierają ją też w dużej mierze, Niedobór D witaminy to krzywicy przyczyny, Kości i zęby mocne zęby masz dlatego, że o nie dbasz. Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki. \"Każdy powie...\" Każdy powie, że zdrowie to: Odżywianie i skakanie, Trenowanie i bieganie! Banan, jabłko, gruszka I wczesne chodzenie do łóżka! Cukry, tłuszcze, białka Nie opuścić też śniadanka! Tak powinno wyglądać zdrowie I to każdy powie! \"Gdzie tu zdrowie?\" Nie tak łatwo zdrowym być, Prosto siedzieć, Mleko pić. Nie jeść chipsów i słodyczy I tornister dźwigać byczy. Komputer i telemania, Wrogowie zdrowego spania. Jak tu mam pokonać was I na wszystko znaleźć czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki,Spinky i Kubusiu,dziękuje. Wielkie dzieki. Skorzystam z Waszych tekstow na pewno. Bo ja jestem nogą w wierszowaniu. Jesteście super kolezanki.Naprawdę moge na Was liczyć w kryzysowych sytuacjach.Pozdrawiam i caluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedz produkty kolorowe One są najbardziej zdrowe Nie zajadaj sie chipsami Napełnij buzie bananami Rzodkiewka, sałata,czerwony pomidorek Żółta papryka ,zielony szczypiorek To dla Was chłopcy i sliczne dziewczynki Najbogatsze skarby diety-witaminki. sorry Bossi ,że tak mało ale niestety nie było mnie na forum i nie wiedziałam,że potrzebujesz,całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Tylko sie przyszłam przywitać..nie chce żebyście o mnie zapomniały....:(:(:(:( Pozdrawiam WAS WSZYSTKIE..moje koleżanki..całuję ..i miłego dnia WAM życzę!!!!!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Jak tam u Was wiosna? Bo u nas już się chyba zadomowiła.......... Ktosiu moja córcia też chce yorka,więc się trochę interesowałam co ,gdzie i za ile. Moja koleżanka kupiła na stadionie XX-cio lecia w W-wie trochę zabiedzone yorki o połowę taniej ,najlepiej kupić poza hodowlą i ostatnie z miotu ,bo wtedy są bez papierów . Foreverku a co Ty robiłaś ,że Cię z nami nie było? Pewnie pracowałaś ciężko?!Ale dobrze ,że się już pokazujesz......brakowało nam Ciebie 👄 Bosanova ja wczoraj usiłowałam coś sklecić, ale mi nic nie chciało wyjść.....więc odpuściłam.......a jak przeczytałam ,że dziewczyny coś wypociły to się trochę uspokoiłam...następnym razem rzuć hasło trochę wcześniej -będzie więcej czasu na tworzenie........ Teraz zmykam do pracy, narazie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czs taki tłok że nie ma gdzie palca wcisnąć!!!!!!!!!!!! Umyłam jedno okno a M pojechał z Młodym kupować rower, bo Młody stwierdził że stary już sie nie nadaje do jazdy. Wczoraj cały wieczór główkowałam nad wierszykiem do Bosanowy i wypociłam takie coś marne ale wstydziłam sie wysłać. I jak dziś przeczytałam wierszyki od Was to pierwsza myśl jak dobrze że tego nie wysłałam. Normalnie wpadam w kompleksy. Wyrazy uznania składam za taką piękną twórczosć. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forever jestes wsaniala. Twoje wiersze sa rewelacyjne.Bardzo mi się podobaja. Ale juz za pozno.Skorzystalam z wierszykow Wiki.Kubusia i Spinky.Juz wyslałam prace. Z wierszykami sa b. ladne. A Twoje wiersze wykorzystam na świeto Rodziny. Wtrace je między inne. Sa takie śliczne.ze nie mogłabym ich nie wykorzystać.❤️ Dziekuję wszystkim 👄 Ewuniu,nie przesadzaj.Na pewno Twoj wierszyk też byl dobry. Nie dałaś sobie szansy,nikt go nie ocenił.Dziękuję,za to ,że mi chcialas pomoc.❤️ Dosiu,Tobie tez dziekuje za dobre checi.❤️ U mnie tez wiosna.Jest ciepło.Nawet deszcz nie padał.Choc zapowiadali,i to ulewne.:(:( Juz przeskoczylam w półbuty i wiosenny plaszczyk.Ale teraz to naprawdę chce sie życ.:):):D:D:):):D:D:D:D:D Jesteście prawdziwymi przyjaciołkami:classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rzeczywiście, ruch u nas jak na centralnym w W-wie . Znalazłam taki oto wierszyk... wiadomo, nie mogłam go, nie wkleić ;) Mówi Lepper do Kaczora: mnie premierem zostać pora. I resortów dawaj parę, przecież bratu głosy dałem. Myslę słuszna to zapłata za prezydenturę brata. Takie były ustalenia, a mnie spieszno do rządzenia. Na to Kaczor do Leppera: Endrju,a niech Cię cholera! Naród wprawdzie ciemny, głupi,lecz czy taki numer kupi? Żeby jakoś wyjść z impasu potrzebuję trochę czasu by nie wyszła z tego chryja, bić w Plarformę,że zmusiła Większość naszych koleżanek, albo się obija, albo zwyczajnie zdezerterowały. Jeszcze trochę, a będziemy śpiewać pożegnalne ballady : :) Upływa szybko życie Jak potok płynie czas Za rok, za dzień, za chwilę Razem nie będzie nas.......... Buziaki dla wszystkich 👄👄👄 Widzisz Bossa, mój pesymizm, znowu górą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sie nie obija ! no moze troszeczke chyba wiosna ,bo przypomniało o sobie moje serduszko ,musiałam odwiedzic wracza,ale jest juz prawie ok zresztą nie można byc ciągle zdrowym żal by było umierać:D:D Bosi niestety nie odpowiedziałam na Twój apel ,bo mnie nie było na kompie , głupio mi. pozdrawiam wszystkie, cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 No a juz mysłałam,że będzie 105 stronka..coś słabiutko piszecie.jeszcze trochę,a pomyslę że to mnie tak brakuje:P:P:P: Ja dzisiaj postanowiłam ,że choćbym nie wiem jak była zmęczona(a jestem) to i tak po skończeniu obowiązków wejdę sobie do nas,poczytam,i napiszę.A ponieważ mam taki własnie charakter,że jak postanowię ,to choćbym na pysk padała, muszę to zrobić!!! Co u WAS..myślę że każda z nas cieszy się z wiosny..ja dzisiaj byłam na spacerku z Danonkiem,lekarka powiedziała że juz można na godzinkę z Nim wychodzić..i nie mogłam nacieszyć się że idę po chodniku na którym nie ma śniegu..Wiem że to śmieszne co piszę..ale już tak dość miałam tego zimna..ubierania się ciepło..że naprawdę cieszyłam się idąc na spacer w kurtce wiosennej,a nie w tym ciężkim,na dodatek starym kożuchu:):):) Dziewczyny..nie wiem jak WY..ale ja już jestem po porządkach wiosennych..i przedświątecznych..ja mam to już z głowy..zrobiłam dosłownie WSZYSTKO..od szaf..do okien,powyrzucałam \"skarby\" tak nazywam rzeczy które mój Kaziczek namiętnie trzyma,bo może się \"przydadzą\"Na początku małżeństwa,pamiętam że dałam się wrabiać w te \"skarby\" ale teraz już nie..On idzie do pracy..a ja wyrzucam:P:P:P:P:A jak pyta\" Basiu gdzie jest to..czy tamto\" odpowiadam\"Tam gdzie jest tego miejsce..na smietniku\" Powścieka się trochę..ale ja mam porządek. Chyba trochę przynudzam..::::::::::::::!!!! Kubusiu Puchatku..nie pisałam jeszcze ,ale fajnie że się odnalazłaś:):):)Wogóle fajnie było przyjść do WAS..i zobaczyc się z WAMI..ale już zmykam..jutro też jest dzień..i może uda mi się na chwilkę chociaż przyjść..całuję WAS WSZYSTKIE..👄👄👄👄 Ps.Piszę WSZYSTKIE.bo nie chce nikogo..ale to absolutnie NIKOGO pominąć..trzymajcie się cieplutko,i mam nadzieję że do jutra👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej żeby i mnie tak ktoś posprzątał a nie tylko przy kompie siedzę, ale mąż będzie miał urlop w kwietniu to po cichu liczę na jego pomoc. U nas odwrotnie jak u Takiska to ja taki chomik wszystko kiedyś może się przyda, a mąż wyrzuca też czasem nic nie mówiąc. Narazie u mnie też ta wiosna raczej pochmurna i mnie też sie jakoś nic niechce. A że nas mało to wiedziałam, że tak będzie pisałam przecież, że wiekszość to tylko zimę chciała przeczekać w cieple;) Może to dobrze szkoda czasu na kompa, ja tylko jestem niepoprawna maniaczka, ale ostatnio wiecej oglądam filmów niż piszę. Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko, miłego dnia. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy z Kubusiem razem przy jednym kompie!!! Niestety Kubusiowi nawalił ewidentnie!! Dziś siedzimy razem . Spineczko ! Super wierszyk uśmiałyśmy się......że hej ! My nie dezerterujemy,Ja intensywnie pracuję a Kubuś nie ma na czym pisać. Ofeczko a co to za serduszkowanie? Nie choruj nam tu złotko !! Mam nadzieję ,że to nic bardzo poważnego........trzymaj się ciepło i zdrowo 👄 Takisku my się też cieszymy ,że nie ma śniegu na ulicach i to wcale nie jest śmieszne!! A i kurtki cieńsze przyjemniej założyć (nareszcie)!!! U mnie jest odwrotnie z tym zbieraniem skarbów --to ja zbieram a mój wyrzuca..!!! Kubuś dołącza podziękowania za zainteresowanie 👄 🌼 ale niestety przez jakiś czas znowu będzie zniknięty. Dajen my też jesteśmy niepoprawne maniaczki tylko o tym ciiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Całuję...nie mam jeszcze czasu..ale dzieci idą do tamtych babć..będę wieczorkiem...albo jutro..bo córka ma przyjechać..a chce z Nią pogadać.Nie ma niestety wolnego wpadnie tylko na kilka godzin..a i tak chce te godziny spędzic z dziecmi..a za mną tylko troszkę:(:(:(:( To do wieczora..albo do jutra🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMOTNY B Ż
zgubilam pania ktora dziala jako terapeutka czy cos w tym rodzaju ,gdzies tu czytalam ,kto to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Takisku,jakze ja Ci zazdroszcze,ze jesteś juz uporzadkowana na święta i na wiosenke. Ty jestes bardzo zorganizowanym czlowiekiem. A ja jak zwykle jeszcze w polu. Ale wcale sie nie martwie tym,bo wezmiemy sie któregos dnia wszyscy do roboty i uporzadkujemy cala chałupe. I skarby tez powyrzucamy na smieci. Ostatnio wyrzucałam,jak urdziła się moja wnusia.Ale teraz tez bedzie co wyrzucac.Jak wpadne w trans to wywale pół chałypy.🌻 Biedny Kubek,tak trudno się żyje bez kompa.Ale przynajmniej masz wiecej czasu dla siebie.Bo ja to czasem zapominam o bozym swiecie. Mąż przynosi mi kanapki do kompa,herbatki i inne rzeczy. A ja muszę spotkac się przeciez z Wami i robię jeszcze inne rzeczy potrzebne mi do pracy.😠A to zajmuje duzo czasu. Dzisiaj lał deszcz,więc nie mam nastroju.Zaraz sie walne do łóżeczka.A potem wstane i coś bede robic.Ale jeszcze nie wiem co.Nie planuje,bo zawsze wszystko bierze w łeb.Pozdrawiam i całuje Was👄 wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich wieczorowa porą. U mnie wiosna w pełni. teraz juz ciemno, ale cieplutko na dworze. Wierszyki piękniutkie i takie na zawołanie. Dała Bozia niektórym talenta. Ja mam pierwszy tydzien pracy za soba. Był spokojny ale ja chyba jeszcze kondycji nie mam bo zmęczona jestem codziennie, że tylko do łóżka, ai tak noc za krótka. Takisku Ty pracusiu. Ja jeszcze w polu z wiosennym sprzataniem. Jedyne pocieszenie, że nie jestem w tym sama. :) :) :) Na razie jestem na etapie myślenia kiedy zacząć. Ja nie potrafię wcześniej zaplanowac takich rzeczy. Ja po prostu robie wtedy, gdy mam odpowiedni humorek tzw. wenę twórczą. Wtedy wszystko idzie szybko i sprawnie. Czasami sie zdarza, ze chęci nie przyjdą i niec nie zrobione. Ale przecież wolnoć Tomku w swoim domku. Mój dom więc nikt mnie nie może zmusić. A niestety raczej nie moge liczyc na pomoc domowników. Dosiu ja szukałam w internecie Yorków, ale jak cos taniej to i bardzo daleko od mojego miasta. A byłam ostatnio 3 razy w Warszawie ale nawet nie pomyślalam żeby zajrzeć na stadion. Ciągle się waham czy chce kupić psa, bo wiem jaki to obowiązek. No i przede wszytkim ciągle odstrasza mnie cena - dla mnie to ciagle dużo pieniędzy (łatwo wydać trudniej zarobić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Bossa u mnie też lało .... przeszła burza z grzmotami i gradem . Mówisz kanapki, herbatka...hmmm... ale Cię Kaziczek rozpieszcza :D - Takisku szybka jesteś, niektórzy dopiero myślą o wiosennych porządkach :) Moja maksyma to - co się odwlecze, to nie uciecze :) - Ktosiu prawdą jest, że pies to obowiązek na długie lata.Dochodzą do tego koszty jedzenia, a w razie choroby pupila, koszty leczenia . Decyzja o posiadaniu zwierzęcia w domu, naprawdę musi być dobrze przemyślana. Czy ktoś wie, co dzieje się z Forever ? Czyżbyś się na nas pogniewała, czy już o nas zapomniałaś ? :( Mam nadzieję , że u Ciebie wszystko w porządku . Ofka, Viki zdrówka życzę 👄 SBŻ - czy chodzi Ci o Marię-Małgorzatę ? Dawno jej nie było, wielka szkoda. Może Bossa ma z nią jakiś kontakt . - Ewuś pewnie teraz Ty, udałaś się w daleką podróż :) - Dajen w temacie przezimowania w poczekalni ...coś w tym jest ;) Zwyczajowo przesyłam cmokasy 👄 dla obecnych 👄 i czytających 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem jeszcze nie wyjechałam ale jutro to uczynię od samego rana. Ja jak zwykle do tatusia bo to i w domu bałaganik i do ogrodu powoli trzeba sie przymierzyć. Nakupowałam już nasionek różnych i cebulek a jutro zobaczę jak przezimowały nasze róże i takie inne krzaczki. Co do porzadków to zacznę od poniedziałku, bo u mamy to zawsze tak było że na palmową niedzielę musiało byc już czysto i tak troche świątecznie , i ja tak staram się robić również. A tyle energi jak Takis to ja nie mam. Ktosia ja już pracuję po przerwie 3 miesiące ajeszcze mi ciężko. Organizm wolno przyzwyczaja sie do roboty. S B Żagiel wyżal się nam to wymyślimy jakąś terapie dla Ciebie. A tak poważnie, to co by Ci nie leżało na sercu to Ci współczuję i rzeczywiście jak nie możesz dać sobie sama rady to szukaj pomocy. Ale nie będę się już wymądrzać. Pozdrawiam Was wszystkie.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Samotny Biały żagielku...powiedz coś..zobacz ile nas tutaj jest..może coś poradzimy!!!!Jak ja nie lubię jak ktoś jest smutny:(:( Dziewczynki..idę spać..jutro..SPIE..I WSTAJE O 12..:)::):):):) Dobrej Nocy..Buziaczki...ja zmykam..👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dzionka po bladym świcie z calego serca tego Wam życzę, uśmiechu dużo no i radości na twarzy Waszej niech dziś zagości.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć z rana!! Co wejdę to 103 strona.... co jest z Wami ? Piszcie trochę czasem Foreverku gdzie Ty skarbie się podziewasz?? A Zuzia gdzie?? Super się wstaje rano jak słońce w oczy świeci....brakowało mi tego Aż się chce wstawać i żyć...... buziaczki dla wszystkich -biorę się za robotę! Z entuzjazmem !! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie słoneczko ja też chcę trochę u mnie 2 dzień leje, ale chociaż jest wymówka że nic mi się niechce bo pogoda jakaś taka śpiąca i wogóle;) Odkryłam czemu tak mało wpisów-zamiast pisać każdą wolną chwilę spędzacie na poczcie oglądając co Wam podesłałam. Chyba muszę ograniczyć te przesyłki jak się frekwencja nie poprawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×