Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Sztuczki Jeżeli trafił nam się mężczyzna o wesołym i skorym do zabawy usposobieniu, mamy szansę nauczyć go paru sztuczek, które ułatwią nam nieco życie. Na przykład wracanie do domu na telefoniczne zawołanie, celność przy korzystaniu z toalety, umiejętność wrzucania brudnej bielizny do wnętrza pralki, aportowanie dóbr materialnych, oraz używanie ze zrozumieniem słów - \"proszę\", \"przepraszam\" i \"dziękuję\". Ot, taka edukacyjna zabawa. Na efekty trzeba długo czekać, ale nie zaszkodzi spróbować. Własny kąt Bardzo ważne, żeby mężczyzna miał w domu swoje miejsce, gdzie mógłby się schować i nie plątać się nam pod nogami. Najlepiej własny pokój z biurkiem pełnym nietykalnych świętości, ryczącym telewizorem nietykalnych legowiskiem, gdzie mógłby drzemać, udając, że ciężko pracuje. Pamiętajmy, że nie wolno nam tam wchodzić bez potrzeby i bez pukania. Zresztą byłby to duży szok dla naszego poczucia estetyki i porządku. Wkraczamy tam tylko w ostateczności, kiedy zaczyna brzydko pachnieć w mieszkaniu. Najlepiej w skafandrze do utylizacji radioaktywnych odpadów. Mężczyzna w łóżku Nieuniknione, że raczej prędzej niż później mężczyzna będzie się wpychał do naszego łóżka. Wślizgnie się od ściany, odepchnie łapami i zrzuci nas w nocy na podłogę, a wcześniej ściągnie z nas kołdrę. Jeśli jakimś cudem nie damy się zrzucić, uczepi się nas jak ośmiornica, przygniecie całym ciężarem i będzie chrapał prosto do ucha. Właściwie nie ma na to sposobu, ale pewnym pocieszeniem jest fakt, że mężczyzna wydziela bardzo dużo ciepła i można zaoszczędzić na ogrzewaniu w okresie jesienno - zimowym. Zabawki Mężczyzna najbardziej lubi bawić się \"w doktora\". Niestety, jak we wszystkim, nie zna umiaru, a my nie zawsze mamy ochotę mu w tym towarzyszyć, bo mamy swoją pracę i potrzebę przespania choćby sześciu godzin na dobę. Dlatego też, żeby się nie nudził, albo nie szukał innego towarzystwa, trzeba mu pozwolić bawić się jego ulubionymi zabawkami. Nowym samochodem, motorem, kinem domowym, albo monumentalnym sprzętem grającym, w najlepszym wypadku najnowszą komórką z internetem i wodotryskiem. Ważne, żeby się czymś zajął, a my w tym czasie bawimy się w naprawiacza kranów, elektryka, stolarza, kucharkę, zaopatrzeniowca... itd. itp. Sam w domu Zdarza się tak, że musimy pilnie wyjechać na parę dni i zostawić mężczyznę samego w domu. Wtedy zabezpieczamy, co tylko się da. Kwiatki wynosimy do sąsiadów, papugi do przyjaciółki, a oszczędności do banku. Zostawiamy pełną lodówkę i ogarnięte mieszkanie, żeby mu było przyjemnie. Wracając zastajemy kosmiczny bałagan i pustą lodówkę. Oddychamy z ulgą, bo jeśli byłoby posprzątane, to znak, że albo wcale nie spał w domu, albo ktoś mu pomógł zacierać ślady wiarołomstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie!!! Już pograbiłam po moim piesku zimowe niespodzianki............... aż przyjemnie teraz popatrzeć na czyste podwórko!!! U mnie wiosna się rozwija pierwsze pędy wychodzą z ziemii!!! Dajen !! Ale nam dajesz rozrywkę!! Rzecz o mężczyznach....święta prawda! Za pocztę też dziękuję ,zawsze rano mam kupę śmiechu!!! Dobrze tak rozpocząć dzień Ewie też dzięki serdeczne...też nadrabiasz? Poczta super! A i Wiktorii podziękowania!! A teraz do ROBOTY...........Pozdrawiam i MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIDKO LIDKO coś Ci dam małe serce które mam a w tym sercu róży kwiat MIR MAR MIR MAR ŻYJ STO LAT 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla MarMi🌼 🌼 Z okazji imienin życzę Ci, aby udało Ci się wszystko co zaplanowałaś; żeby nie opuszczała Cię wytrwałość w dążeniu do celu i pogoda ducha na co dzień.🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarMi , Życzenia już Ci napewno składali 🌼 twarz twoja była uśmiechnięta🌼 ale jest jeszcze jedna osoba, 🌼 która o Tobie pamięta.🌼 Ona właśnie Tobie życzy 🌼 wiele szczęścia i słodyczy🌼 wiele wspomnień, miłych wrażeń 🌼 i spełnienia wszystkich marzeń 🌼 Wszystkiego najlepszego w dniu Imienin 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA MARMI Przy dzisiejszym dniu radości Który Twym imieniem słynie Życzę i niech Ci w obfitości 100 lat życia w szczęściu płynie Wszystkie najczulsze wyrazy Wiosna na Ziemi i w niebie Morza i gór krajobrazy Wszystko to... dla Ciebie Niech ptaki brokat gwiazd Ci przyniosą, niech ranek Twoją twarz obmyje rosą, niech Bóg da Ci wiarę i łaski ukryte - ja na imieniny dam swe serce skryte. Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i slonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek więcej! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubusiu Colombo chyba zadziałał !!! Jak dobrze ,że już jesteś.........nic mi nie dałaś znać..................a fe ! nieładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....i jeszcze jeden i jeszcze raz, sto la, sto lat niech żyje nam....lalalala lalalalalala 🌻 Witam 🖐️ - Dajen dobre te, Twoje teksty :D - Puchatku uff - nareszcie jesteś :) Dla wszystkich, po dużym cmokasie 👄👄👄 ups... ale się rozpisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,Kubus sie znalazl! jakże sie cieszę.Kubusiu,sloneczko juz dzisiaj dalo nam duzo ciepla i światla. Wiec wylaz z tego dola.I to szybko,zeby wiosna nam dawała wiele radości ,jak co roku. Zgladaj częściej,po przeczytaniu poczty i wpisow Dajen wrócisz do równowagi .🌻 U mnie dzisiaj bylo bardzo cieplo.Nawet sloneczko swieci do tej pory. Oj,to wiosna naprawdę sie zaczęla. Ale fajnie . Niedlugo letnie ciuszki wyciagniemy.A taknaprawdę to najfajniejsze będą wakacje. I nie tylko,urlopy,wyjazdy.Wypoczynek w kurortach. Ale sie rozmarzyłam.................❤️Pozdrawiam Was kochane. A Zuzia to gdzie????Moze tez wpadla w jakis dół.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech zyje nam.... w zdrowiu, szczęsciu i miłości 🌻 👄 👄 🌻 Bosaniowa gratulacje - podwójne trafienie - 300 wpis i pierwszy na 101 stronie. Nie zalapalam się na lampeczkę czegoś dobrego, bo byłam wczoraj z córcią w Warszawie i wróciłam póxno i strasznie zmęczona. Ta godzina krócej spania to dla mnie straszne poświęcenie. Witaj Kubusiu Witam wszystkie Piekne Kobiety- Piekne, Wiosenne Kobiety Ja mam pierwszy dzien pracy po dłuugiej nieobecności za sobą było ok. Tylko to ranne wstawanie. dziś się spóźniłam - wstyd. Prosze o rade miłośniczki psów. Planujemy kupić dla córci psa. Nie mozemy sie tylko zdecydowac czy ma to byc suczka czy piesek. Podpowiedzcie co lepiej? Czy 3 miesięczny pies to nie za \"stary\" na zmiane właściciela? Wiosenne całuski dla wszystkich - u mnie dziś było ponad +10, tylko słońca brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARDZO, BARDZO , BARDZO dziękuję za wszystkie życzenia i dobre słowa od was:-) Jesteście super :-) Umiliłyście mi ten dziesiejszy dzień, nawet nie wiecie jak bardzo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego ranka. Spinaker dla Ciebie 👄 od mojego M. Kubusiu lecę z łopatą żeby pomóc Ci się wygrzebać z doła. zaraz się pokończą wszystkie doły bo będzie świecić słońce i trawa zielona będzie i kwiatki kolorowe i znowu trzeba będzie w ogródku robić z graczką...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego ranka. Spinaker dla Ciebie 👄 od mojego M. Kubusiu lecę z łopatą żeby pomóc Ci się wygrzebać z doła. zaraz się pokończą wszystkie doły bo będzie świecić słońce i trawa zielona będzie i kwiatki kolorowe i znowu trzeba będzie w ogródku robić z graczką...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słownik damsko-męski Kobiecy słownik do użytku męskiego 1. Tak = Nie 2. Nie = Tak 3. Być może = Nie 4. Żałuję = Pożałujesz 5. Potrzebujemy = Chce mieć 6. Rób jak chcesz = Kiedyś mi za to zapłacisz 7. Musimy porozmawiać = Mam kilka uwag co do twojego zachowania 8. Jest mi wszystko jedno = Oczywiście, ze mi to przeszkadza, idioto! 9. Jaki ty jesteś meski = Lepiej byś się ogolił, umył i popsikał dezodorantem. 10. Ach, jakie piękne kwiaty = Czy ty myślisz wyłącznie o seksie? 11. Bądź romantyczny i wyłącz światlo = Oczko mi poszło na pończosze. 12. Ta kuchnia jest niepraktyczna = Chcę się przeprowadzić 13. Chciałabym kupić jakiś drobiazg do domu = nowe meble, tapety, boazerie... 14. Kochasz mnie = Zaraz cię poproszę o coś bardzo drogiego. 15. Naprawdę mnie kochasz = Dziś zrobiłam coś, co ci się na pewno nie spodoba. 16. Za minutkę będę gotowa = Możesz założyc kapcie, napić się piwa i poszukać ciekawego programu w TV 17. Musisz się nauczyć komunikowania = Masz się po prostu ze mną zgadzać. 18. Nic = Wszystko Słownik męski dla kobiet 1. Jestem głodny = jestem głodny 2. Chce mi się spać = chce mi się spać 3. Jestem zmęczony = jestem zmęczony 4. Może byś do mnie wpadła = Kiedy pójdziemy do łóżka? 5. Może byśmy poszli razem do restauracji? = Kiedy pójdziemy do łóżka? 6. Mogę do ciebie zadzwonić? = Kiedy pójdziemy do łóżka? 7. Zatańczymy? = Kiedy pójdziemy do łóżka? 8. Nudzi mi się = A może poszlibyśmy do łóżka? 9. Kocham cię = A może poszlibyśmy do łóżka juz teraz? 10. Ja też cię kocham = No, skoro już to powiedziałem, to może wreszcie poszlibyśmy do łóżka? 11. Taak, niezła fryzura = Przedtem było lepiej 12. Taak, niezła fryzura = I za to zapłaciłas 150 PLN? 13. (W czasie zakupów) Ta jest niezła = Weź wreszcie którąś z tych cholernych sukienek i wracajmy wreszcie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie!!! naprawdę jest już wiosna!!! Co prawda ma być jeszcze zimno ,ale przynajmniej śniegu już nie będzie!!! I 🌼 🌼 wyjdą. Kubusiowo!! ukaż się znów,lepiej chyba już? Słonko świeci......... Dajen dzięki za przesyłki ,jak tylko rano otwieram pocztę -patrzę.....już są.....kiedy Ty to wszystko wysyłasz?W nocy? Ktosiu-- nie jestem wielkim znawcą psów ale własnego mam od szczeniaka. Miał ze 2 miesiące,był już spory ale to nadal szczeniak, więc od razu się zaaklimatyzował.Myślę ,że 3 mies. to już spory,ale da się jeszcze wychować. Czy lepiej psa czy sukę? moim zdaniem lepiej psa ,bo niestety z suczką jest większy kłopot........cieczki , tabletki, swory psów pętających się za nią...itd No i rasa, też lepszy jest mniejszy pies ,ja mam wilczka, więc wiem.kupa żarcia .... To tyle co wiem o psach.....a pomysł jest bardzo dobry, dziecko( niezależnie od wieku) musi mieć coś do kochania i opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sposoby na ptasią grypę: 1) nie bawić się ptaszkiem 2) nie chodzić spać z kurami 3) nie wstawać z pierwszy kurem 4) nie siadać na jajach 5) nie rzucać pawia 6) nie puszczać bąka 7) nie gęgać 8) nie wycinać orła w progu 9) uważać na wylatujące gile 10) nie pić na sępa 11) nie zasępiać się 12) nie zacietrzewiać się 13) nie zapuszczać żurawia 14) nie pić kawki 15) nie zatrudniać bociana 16) nie radować się jak skowronek 17) nie obcować z mewką i niebieskim ptaszkiem oraz: - nie indyczyć się z byle powodu - nie krakać - unikać towarzystwa jajcarzy - nie siedzieć przed kompem po nocach jak sowa - nie piać z zachwytu - unikać istot o gołębim sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apollo to nie do Nas z taką ofertą. My tu wszystkie anorektyczki jesteśmy(prawie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się ten wpis podział??????????? a 10 kg nadwaga to w naszym wieku (dwudziestym pierwszym) to prawie anorektyzm. To Ty Dajen nie masz anoreksji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Cześć..koleżanki..dosłownie tylko na moment wpadam.podpisac listę i zmykam..roboty mam tyle że głowa boli..!!!!!! Ktosiu..zgadzam się z Dosią..lepiej pieska..Z suczką jest większy kłopot..chociaz podobno bardziej kochająca i jest i wierna..ale wiadomo suczka:):):):):) Danonek jest juz u mnie .tutaj przychodzi pięlęgniarka..marudny jest strasznie..i w dzień i w nocy..ale cóż .przecież jest chory..chociaz jak na chore dziecko to przesadziłam z tą marudnością..!!!!!! Lece dziewczyni..do putra..buuuuuziaczki dla WAS..👄👄👄👄👄👄 Ps..Dajenku..nawet nie wiesz jak smutny byłby poranek gdyby nie TY Dziekuję. Ci..całusek ekstra dla CIEBIE..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 To miało znaczyć..lecę dziewczynki..do jutra.:):):):):) Jescze raz całuski{usta]👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu,a co to za konszachty ma Twoj małżonek ze Spinką??? I calusy przesyła. Oj,czy Maciuś o tym wie???? Spineczko,a tak naprawde ,to sprawilas wielu osobom ,tymi utworami Chóru Aleksandrowa niezłą gratkę. My z moim mężusiem tez słuchamy tego bardzo często.👄 Ktosienko,ja też zawsze miałam psy.Są naprawdę mnie kłopotliwe. Duzy pies to wiadomo,wiecej żarcia,wieksze kupy/sprzatanie po piesku/.A mały to nawet w łóżku w nogach się zmieści.Lubię tez suczki,jak napisał Takisek,sa bardziej czułe i wierne.Ale kłopotów wiecej.Ale ostatecznie,niech zadecyduje córka. To chyba dla niej prezent.Wiec jeśli ma kiedys ponosić odpowiedzialnosć za pieska to od początku;D:D:D A 3 miesiące to nie jest duzo. Choc juz bedzie miał nawyki,to mozna go jeszcze przestawic. Po prostu chwalic albo karcić.Zobaczysz sama,Co bardziej na niego działa. Ale to duza odpowiedzialnosć. Zobaczysz,ze za chwilke bedziesz zakochana w piesku,z wzajemnościa zresztą.❤️ Dajenku,dobre te twoje posty. Jak widać z nich wszystkie czynnosci damsko-męskie kończa się w łóżku.Ale to samo zycie.Dobrze,ze juz nie mam 20 lat.❤️ Pozdrawiam Was kochane. 🌻🌻🌻Dla Was.Wiosenne zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanowa konszachty takie muzyczne. Spinaker przysłała jeszcze inne utwory i chodzi po domu i udaje chór aleksandrowa. Jak siedzę przy komputerze i piszę czy czytam to się złości a jak powiedziałam że napisałam że mu sie ten chór podoba i dostał następne pieśni to cały był w skowronkach -szczęśliwy że specjalnie dla niego ktoś przysłał. Stąd te bużiaki. Co do psa to nie będę się wypowiadać , bo w dorosłym życiu miałam raz przez 8 lat . Bokserke Azę. Najbardziej przydał się moim synom jak mieli karę i zakaz wychodzenia z domu. Wtedy jeden wychodził wyprowadzać psa , wracał po godzinie , a za 15 minut wychodził drugi. I tak w kółko. Więc ja mówiłam żeby tego psa tak nie męczyli i zostawiali go sobie na dole , bo po co ten pies ma latać po schodach. A teraz jak sie cieszą jak robimy sobie wspominki dawnych czasów i przypomiamy sobie takie różne ekscesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitamWas wszystkie wieczorowa pora👄 Dostalam dzisiaj ten piec do kuchni,ale musze powiedziec ze troche zla jestem.Stary byl na zapalanie elektryczne,a ten dziad na zapalki.Mysle ze sie przyzwyczaje do niego a moj kazik mowi ciesz sie ze masz nowy.:( Ktosiu i my sie zastanawiamy nad kupnem psa,moj syn nawet juz wie jaki ma byc,to rasa \"shiba inu\" jest troche podobny z mordki do lisa. Ja jednak ciagle sie zastanawiam czy po miesiacu nie bedziemy my musieli sie nim zajmowac.Moim zdaniem w bloku nie ma miejsca na psa Ale jak kupimy to napewno bedzie to pies nie suka.Slyszalam ze mniej jest z psem klopotow.Czy to prawda to nie wiem bo ja nigdy psa nie mialam. U mnie piekna pogoda w dzien,a i wnocy jest cieplo,dzisiaj mialam juz okno do szeroka w nocy otwarte bo lufcik juz nic nie daje. Pozdrowienia dla wszystkich i milego wieczoru zycze,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapałki , ludzka rzacz.Boja , człowiek sie szybko przyzwyczaja do dobrego.Do kuchenki,pomimo,ze bez samozapalacza tez sie przyzwyczaisz. Kup sobie zapalarkę elektryczną,na jedno wyjdzie. A tak na marginesie,jak juz cos wymienią w ramach reklamacji to zawsze na cos .............. Dziewczyny,mam do Was prośbę.Do tych dziewczyn ,ktore tak pięknie potrafią rymowac. Potrzebuję wierszyki o tematyce zdrowotnej i temet.właściwego odzywiania,Krótkie rymowanki,wierszowanki.Błagam pomożcie,potrzebuję na pojutrze. Forever,Spinky,Ofeczko przyślijcie choć po jednej rymowance. Dzieciaki do tego zrobią rysunki i konkurs zaliczony.:D:D:D Dobranoc Wam i cmokaski dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,dziś trochę pózniej ,dziecko chore siedzi w domu i zajmuje kompa, więc oczywiście ja z doskoku skrobnę do Was parę słów...... Naprawdę wiosennie u nas się zrobiło ,ciepło ,trochę deszczyk popadał w nocy. Coś Was mało widać.......naprawdę, ja to przynajmniej raz dziennie coś napiszę ,a reszta??? Pozaszywały się w jakichś dołach czy co?? Dziewczyny kochane odezwijcie się ( te których nie widać) Dajen tylko nadrabia za wszystkie.......... Pozdrawiam cieplutko......nie wiem czy jeszcze będę mogła do Was zajrzeć,więc...........Narazie........👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś dziś tak sennie i deszczowo u mnie , ja znów nakupowałam córce filmów a teraz siedzę i oglądam. Po południu znów namówiłam męża i idziemy do pizzerii tak bez powodu tym razem pojeść pizzy :D Wszyscy pospali dziś chyba tak tu cicho. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×