Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

ale jestem pierdoła...az wstyd sie przyznać, ale myslałam, ze parzysz w szkalneczce dwie rozne herbatki!!och.....ten upal mi na mózg juz chyba pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dzień dobry wszystkim Wróciłam po urlopie i całe biurko pełne dokumentów a ja zmęczona po urlopie. Podziwiam Takiska jak sobie daje radę ze swoimi wnuczętami, bo ja po dwóch tygodniach jestem wykończona. Ale kocham go nad życie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Was wszystkie witam,jak zwykle goraco .:):):):(:(:(:(:(:( Ksymciu,to jest tylko takie powiedzenie,ze myszy zjedza temu cos,jesli ten odmowi czegos kobiecie w ciaży.Ale ja bym Ci nie odmowila nawet gdybyś nie była. A w tym wypadku,to jestes uprzywilejowana.I wszystko w pierwszej kolejności dla Ciebie.Ksymciu,nie mogę znależć Twojego adresu meilowego.Jeśli mozesz to przyslij mi na mojego meila.Bo nie wiem czy wyslalam Ci swoije i rodzinki zdjęcia???Chyba ,ze nie chcesz. A o Wasze zdjęcia dziewczyny , bardzo prosze.Ewciu,ja tez pomyślałam ,że mieszasz jakies dwie herbatki,moze i na mnie ten upał......................Ewciu,ja tez poprosze o zdjecia. Cieszę sie,ze Ewa wreszcie odezwala się po urlopie. Napisz kilka slów jak tam bylo???Czy byłaś w Anglii,czy oni byli u Ciebie??I jak sytuacja teraz sie przedstawia???Przyslij nam zdjecia calej swojej rodzinki z Toba na czele.Z góry dziekuje.:D:D:D Takisku,ale masz dobrze.Czy masz blisko domciu jakaś wode,ze sobie idziesz z dziećmi????Dobrze tak się schłodzić w taki upalny dzień.:D:D:D Nie omieszkam pochwalic Naszego mokrego Tygryska.Tez jest wspaniałą laseczką , widze Małgoś,że obcięłaś wloski,bo na ostatnim zdjeciu miałąs takie długość kolo uszu i b.jasne.Zeszczuplałas chyba.A tak ogólnie to wygladasz rewelka.Napisz,gdzie sie kapałas?;) Spinko,zrob jakieś zdjecie i przyslij. Bo juz nie pamietam jak wyglądasz. A tak wogóle,to wszystkie puście jakies fotki, najświeższe.:D:D:D Na obiadek zrobilam dzis krokiety z mieskiem i pieczarkami.Mężus wszystko skręcil przez maszynke,a ja smazylam nalesniki ze 2 godz. Do tego barszczyk ,niestety z torebki blyskawiczny.Mniam.Zapraszam Was.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosiu no pewnie,ze chce zdjecia,bardzo chce!bo mi nic nie przysłałas i jakos tak mi było głupio sie upominać. Adres podam Ci tutaj,bo za chwilke uciekam do domku i nie zdąze juz wejsc na poczte - kasia.m7@wp.pl. U mnie niestety musze dzisiaj sama obiadek ugotować... i chyba mam ochote na barszczyk , mama mi przywizoła mlodych buraczków wiec chyba z botwinki nagotuje...i swoich ziemniaczków mi juz przywiozła.... jak moj luby wrzuci z telefonu na komputer fotki z urlopu to porozsyłam. Całuje Was mocno, miłego wieczora życze i zmykam,papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Myślałam już, że popada, ale okazało się, że deszczyk tylko pokropił i tylko narobił nadzieji..........;) Znowu jest gorąco i duszno. Fajnie tym, które mogą wyskoczyć nad wodę, bo w bloku nie da się już normalnie żyć. Trudno wykonywać zwykłe domowe prace....... :0 Teraz dopiero wrócił mój Misiek, wykończony totalnie, bo w pracy urodziny szefa i wiadomo jak taki dzień wygląda. Najpierw przygotowania, dzisiaj przyjmownie gości, potem ogarnięcie totalnej zawieruchy i zawiezienie go do domu.Chyba jak wejdzie pod prysznic to zaśnie tam na stojąco. Bardzo mu współczuję. Posłałam Wam parę foteczek, nie mam ich zbyt wiele. Nie ma na nich Roberta, bo on ucieka od aparatu jak diabeł od święconej wody....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ewciu, dziękuję za fotki 👄. Masz piękny domek i ślicznie urządzony. No a Ty jesteś laska nad laskami !. U mnie już wieku deszczu nie było, nawet nie pokropiło i nie zapowiada się ponoć na niego... Ale cóż, żyć trzeba na Saharze, przynajmniej można się zaprawić w bojach. Jak się rusza samochodem z postoju, to zamiast chłodzić , to jest podmuch gorącego powietrza . Samo życie :). Pozdrawiam wszystkie panie upalnie , cmokasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam i o zdrowie pytam U mnie ze zdrówkiem ok - wyniki wprawdzie nie były rewelacyjne, ale najważniejsze - markery są superowe :D Dziś był ten najgorszy dzień - wizyta u onkologa. Napatrzyłam się na ludzi, nasłuchałam, nastałam w kolejkach ....wreszcie mogę odetchnąć, całą piersią :D Niestety nie wszytkim to było dane - czekając w kabinie na swoją kolej, usłyszałam diagnozę pani, która była badana przede mną - zaawansowany rak szyjki macicy z naciekami na jelito grube - nie widziałam jej twarzy, ale wiem co w tym momencie czuła. Nie bez przyczyny o tym piszę - kochane, regularnie kontrolujcie swoje zdrowie....niby każdy o tym wie, ale z realizacją bywa gorzej. Nie zostawiajcie niczego na potem....nie mówcie, że brak czasu, bo praca, dom, dzieci itd.....wiem, przynudzam, ale myślę, że mi wybaczycie. Dobra koniec ze smutkiem, teraz coś weselszego ...dokładnie dzisiaj w samo południe minęło 30 lat, kiedy ja i mój Maciek wypowiedzieliśmy sakramentale TAK .....30 lat minęło jak jeden dzień ;) ....nalewam, podstawiajcie kieliszki.... :D - na ochłode podaję lody - czekoladowo-śmietankowo-jagodowe :) Zdjęcia od Ewci i Tygryska-wodnika dostałam :) - o zdjęcia Ewy i Ksymci uprzejmie proszę :) - Ofeczko prosiłaś, aby trzymać za Ciebie kciuki - wprawdzie nie wiem za co trzymam, ale mam nadzieję, że pomogło :) Teraz idę świętować - buziaki dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Spinky....z okazji tak wspaniałej i okrągłej rocznicy wszystkiego dobrego Ci życzę na kolejne 30 lat...:D:D:D Bardzo imponujący staż, naprawdę. Życzę Wam obojgu wiele, wiele dobrego, dużo zdrowia, bo ono jest przecież najważniejsze ( o czym wspominałaś) i dużo radości z nadchodzących dni 🌻🌻🌻 Bardzo się cieszę, że Twoje wyniki są w porządku....:):):) Teraz mogę się przyłączyć do gościnek........poproszę o lody......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky, przyjmij gratulacje i serdeczne życzenia z okazji tylu lat z jednym menem 🌼👄🌼👄🌼usta]🌼👄 Żyjcie wspólnie, w szczęściu i miłości co najmniej jeszcze drugie tyle.Nadstawiam szklaneczkę, aby wypić za Waszą dalszą miłość \_/. Stooo laaaaattttt !!!!!! Tygrysku, Tobie także dziękuję za zdjęcia 👄. Ale Ci zazdroszczę tego taplania się w wodzie . Wygladasz superowo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ NIECH DOBRY LOS SIĘ KŁANIA W PAS STO LAT..STO LAT..JESZCZE RAZ NIECH TEN JUBILEUSZ MILOWYM BEDZIE KAMIENIEM CZEKAMY NASTEPNYCH..Z WIELKIM SERCA WZRUSZENIEM 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ To Wasza rocznica.Pewnie jest szczególną okazją do tego, by sie zatrzymać i spojrzeć wstecz na to co się osiągnęliście w ciągu Waszego małżeństwa.Jest to czas zarezerwowny na wspomnienia radosnych chwil,oraz rozwiązanych problemów.To czas na podziękowanie Bogu za tak wspaniały rozwój Waszej miłości i trwałości Waszego małżeństwa.Nastepnych 100 lat życzę...Basia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Byłam..no można powiedziec że odpoczęłam..ale jak tu odpocząć naprawdę jak się ma trójkę dzieci pod opieką:):):): Ewciu,zdjęć nie mam :( Za to Tygryska dostałam i jestem pod wrażeniem..Jako kobieta powinnam byc zazdrosna..ale wcale tak nie jest..Tygrysku..wyglądasz SUPEROWO:):):):): Teraz idę ODPOCZĄĆ.naprawdę..papapa..do jutra..buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinakerku dobry duszku poczekalni naszej wróżko tu nam dobrz jest , wesoło przyjaciłóki mamy wkoło i tak samo w Twoim domu niech u Ciebie szczęście gości niechaj nigdy łzy nie płyną a jeżeli juz popłyną ,niech to będą łzy radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu..udało się:):):):) Piękne..naprawdę piekna działeczka..domek..kwiaty WY..no i oczywiście kotek:):):):):) Bosa..nad wodę mam 15 minut..a jak się sprężymy to 10 minut drogi:):):) Nie jest to zalew..ale kapielisko w środku miasta..przystosowane dla dzieci..z brodzikiem..bardzo fajne...przyjemne miejsce.I bardzo potrzebne:):):) Dobranoc..słodkich snów..do jutra.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Przepraszam,ale bym przeoczyla taki wazny jubileusz. SPINECZKO,najlepsze,najpiekniejsze,najcieplejsze,z głębi serca plynace życzenia z okazji okrągłej rocznicy ślubu i życze przynajmniej jeszcze raz tyle. Pomyslności wraz z Maciusiem!!:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ewciu,dzieki za foteczki.Pieknie u Ciebie na wsi. Masz gdzie jeżdzic.Bardzo urokliwe miejsce.A te malwy,jak malowane. A Ty po prostu urocza babeczka i laseczka nie z tej ziemi. Ksymciu,wysle dzisiaj cała swoja rodzinkę.Ale Ty zrob to samo,bo mam tylko jedno Twoje zdjecie.Z takim malym bobaskiem. Wszystkie zdjecia mam posegregowane w specjalnym programie Picasa2.jak potrzebuje to szybko ściagam.A poza tym wydrukowałam sobie po jednym zdjeciu kazdej z Was i mam w albumiku.Ofko,piekny okolicznosciowy wierszyk,ale Cie malutko na wateczku......O zdjęcie tez prosze.Takisku,dlaczego z trojka dzieci??? Urodzilo Ci sie jezcze jedno???Ty sie biedulko zamordujesz.Zamiast Ci zabrać na wakacje, to Ci jeszcze dolozyli.Ale mimo wszystko trzymaj sie.I dla Ciebie zaświeci słoneczko.Wierszyk też ładniutki.:D:D:D Pozdrawiam Was.Do jutra. Oby chlodniejszego jutra...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozplywam się, tak jest duszno. Spinky - wielkie gratulacje! I życzenia wielu wspólnych lat spędzonych w zdrowiu, szacunku i milości. Słyszalam o lwach morskich, a my tu mamy Tygrysa morskiego :-) Dzięki Drapieżniku za zdjęcia :-) Ewcia, ja też proszę o zdjęcia działeczki. A gdzie masz działkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żagiel
spinaker na te 30lat🌻 Poczekalnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie.ale jestem zdziwiona! Nie ma jeszcze nikogo..Ewcia..a gdzie ty sie podziewasz? Zwykle to Ty podajesz poranną kawę:):) Ksymci tez nie ma..macie pewnie nawał pracy.:( No to nie ma sprawy..kawa już jest..i herbatniki w czekoladzie..przychodźcie Wszystkie:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, halo 🖐️ ......jestem, ale od rana informatyk walczy z moim komputerem......chyba mu upały szkodzą....;) Wyobraźcie sobie, że dopiero teraz zrobiłam sobie kawkę i chętnie się z Wami napiję...... Poza tym chcę podziękować za miłe słowa o działeczce, dziękuję.....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....Takisku.....chyba należy szybko zjeść te herbatniczki, bo czekolada z nich spłynie.....więc częstuję się...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Slyszałyście,że Ewa Sałacka nie żyje .Boże..miała 49 lat..i umarła!! Użądliła Ją osa..to straszne.Rzeczywiście spieszmy sie kochać ludzi..tak szybko odchodzą!!!!!!!!! Miała 12 letnie dziecko..ale mi żal..okropnie mi żal..w tym wieku odejść!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, nic nie wiem......to straszne........takie wiadomości ścinają z nóg.........przypominają o tym co nieuniknione......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Coś mi się dzieje z netem..teraz nie mogłam sie połączyć. Nie wiem czy to przejściowe..czy coś poważnego!!!!!!!! Masz rację..Ewciu..ja tez nie mogę przestac mysleć..nie to żebym była specjalną fanką tej aktorki..ale sama wiadomość i wiek..przeciez taka młoda..i pozostawione dziecko..to mnie dobiło! Zycie jest takie kruche:( Ale dośc już smutków..herbatniczki się nie rozpuszczą ..bo u mnie dzisiaj troszkę chłodniej.:):):):) Narazionko..jakby mnie było..to mam problem z netem👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim! Te problemy z netem to chyba zaraźliwe,bo ja tez cos od rana mam klopoty. Poza tym obsługuje dzisiaj trzy biurka,bo koleżanki sie urlopuja więc nawet nie moge sie herbatki w spokoju napić. Takisku całuski. Basieńko,Ewuniu bardzo dziekuje za fajne fotki,postaram odwdzieczyc sie tym samym. Całuje Was mocno (i smutki na bok takie jest życie i już!) i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ściskam Was dziewczyny bardzo, baaardzo mocno, dziękuję za życzenie i piękne wierszyki - sie wzruszyłam :) Dla Was❤️👄❤️ - Bosa mówisz i masz, przesyłam kilka zdjęć z wypadu do Szczyrku :) - Ksymciu ja od Ciebie nie dostałam jeszcze ani jednego zdjęcia :( - Żagielku 🖐️ kope czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Spinky, serdecznie dziekuję za zdjęcia 👄. Piękne widoki te w dali i te całkiem blisko. Nie masz głupiej miny, a chyba byłaś bardzo zmęczona podejściem :). Na jednym zdjęciu się zastanawiałam która to jesteś Ty, a która siostrzenica . Super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinko!!Ja naprawde mialam kłopoty z rozróżnieniem osób na zdjeciu. Wygladasz jak siostrzenica wlasnej siostrzenicy. A jakie widoki???? Gratulacej!!!!Wikus,prawda,ze takie dziewcze z niej,az sie patrzy!!!! Dzieki ,ze tak szybko zareagowałas.Moze inne:D:D:De Panie śladem Spineczki pojda i przysla świeże fotki??? Ja tez mam ciagle kłopoty z netem. Juz mnie trafia. Ale od czasu do czasu wejdzie z łaSKI NA UCIECHĘ....... Wiec sie spiesze ,zeby zdażyć wyslać....... A śmierć aktorki byla niepotrzebna.Piła coca cole wraz z osa.Taka super babka i jeszcze male dziecko,bo tylko 12 letnie. Boze dlaczego??????😭 Ksymciu,czekam na Twoje fotki. A jak tam mala Toska???Kiedy zacznie kopać????A wogole,to jak sie czujesz w te upaly??? Ponoć za tydzien w środe ma nadejść lekkie ochlodzenie...I tym pozytywnym akcentem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×