Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Witam 🖐️ dzisiaj melduję się później, bo pracy sie nazbierało....... Dziękuję Bosa za zdjęcia, malutka jest naprawdę prześliczna......:) Dosi życzę wypoczynku i miłej zabawy na weselu...:) Miłego dnia i zabieram się do pracy.....🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kolejny upalny dzień !!!!!!!!!!!!!!!! Cześć Wam kochane.❤️❤️❤️ Tak naprawdę,to kazdej należy sie urlop.Żeby sily zregenerować i pobyć z ukochaną osobą trochę dluzej. Dajenku,przyjemnego pobytu nad morzem Ci życzę. I Wam wszystkim,jeśli wyjeżdżacie i jeśli zostajecie w domku. W domku też można odpocząć.A zwłaszcza jak się szykuje jakis mały remont.Bo my Polacy remontujemy nasze gniazdka zamiast odpoczywać.:O Nie chce mi sie nawet wspominać,bo powinniśmy wyremontować kuchnie i przedpokój.Ale upaly zrobily swoje. Nie chce nam się ręką i nogą ruszyć..............Fajnie macie dziewczynki. Wasze dzieciaki powyjeżdżały,macie w domu spokoj i pustkę. U mnie w domu komplet, ale z przerwami. Wszyscy wypoczywamy nad morzem , ale w innych terminach..........Ja jadę z mężem dopiero po weselu syna. Czyli od 14.08.06 wyjeżdżamy do Dżwiżyna.Młodzi tez w tym terminie , ale gdzie indziej. Natomiast córka z mężem jadą już 30.07.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu i Forevciu, dostalam inf,że zdjęcia do Was nie dotarly.Dajcie jakis znak,to wyslę. A co z Basią sie dzieje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki, dopiero teraz wczytalam się w Wasze wpisy i smutno mi,ze bylas w szpitalu. Nic nie wiedzialam.Zdrówka Ci życze z całego serduszka i zeby nowe leki Cie uzdrowily!!!!❤️ Ktosieńko! To prawda,ja bylam nad Morzem Czarnym 2 lata temu,ale na Ukrainie. Bylo przecudnie. Wydawalo mi sie, że w Grecji jestem,takie piękne budowle mają. I kapalam się.Woda byla cieplutka i czysta. Ale nieopodal za hotelem , widać bylo brud i obszarpane dzieciaki.Ciągle cos chcialy od nas. Ale to na marginesie...... Co porabia moja Basia babuleńka??? Ponawiam pytanie. Marmi,jesli cos wiesz na ten temat,to napisz.Proszę.Pozdrawiam. Upal jak cholera.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Bosa masaże, dancingi, przy boku kochany mąż - mmm sama rozkosz :) Marcelinka śliczniutka👄 - wiadomo, urodę w genach ma zapisaną. Miałam nadzieję, że jak Ty Bosa wrócisz, to Takisek odezwie się do nas. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky!👄 Moze znów sie powtórzyć historia sprzed roku.Zostaniemy same na placu boju. Spinky,ale nic nam nie grożne. Przetrzymalyśmy większe cisze,trzymajmy sie razem!!!! Wiesz Spineczko,takie sanatorium to dobra rzecz!!!!! Ale nie za często. Tak 1 raz w roku by sie przydalo.Ha,ha,ha. Z małżonkiem rodzonym oczywiście!!!!!!!!!!!!Co TY na to???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 ALE JESTEŚCIE KOCHANE!!!!!!!! Nie będzie mnie jeszcze kilka dni..sprawy rodzinne...ale NIGDY Was nie opuszczę!!!!!!!!!!!! Bosa..Słonko..jak cudnie Cię czytać..🌼 Tygrysku..no pięknie..ekstra dla Ciebie..🌼 Spinki..ja tu jestem z Wami wszystkimi..ale cieszę że miałas nadzieję że będę..dla Ciebie..🌼 No, juz muszę iść..bardzo mocno Wszystkie pozdrawiam i całuję👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bosanowa - odmłodzona i radosna. Może jutro cos skrobnę dluższego, bo dziś neistety tylko na chwilkę. zaraz sprawdze pocztę. Coś mi ostatnio szwankuje, nie moge wysłac wam swoich zdjęć. DOBREJ NOCKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam skrzynke - nic nie dotarło. Bosanowa spróbuj ponownie przeslać zdjęcia. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Dzień dobry :D Jeszcze nie piłam kawki........:( ......czy mogę się dołączyć? Mam trochę zajęć i jakoś zapomniałam o kawusi.....zajrzałam do poczekalni i widzę Forever z kubeczkiem kawy.....;) Chetnie się napiję.....może ktoś się jeszcze przyłączy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, cześć 🖐️🖐️🖐️ .....to jak z tą kawką.......parzymy? .....Ksymci brak, to chyba trzeba samemu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymki brak ,Dajen sobie kawke nadmorską zaparzyła,Takisek bojkotuje poczekalniane kawy,reszta śpi w najlepsze.Same musimy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......oj biedne my takie samiuśkie......i porzucone.......;) ......ale kawę już mam z mleczkiem, więc ......do dna.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! No nie jesteście takie znowu porzucone....... Jeszcze ja tu jestem i kawki się z Wami napiję :)) Co prawda już mam dużo pracy ,ale jeszcze nie omieszkałam zajrzeć.Miłego dnia życzę 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w upalny dzień. My dopiero wróciliśmy i jak narazie to chodzi pralka, bo wszystko brudne. Bosi mała śliczna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I witam wieczorową porą. teraz mozna troszke pooddychać bo słoneczko chyli sie ku zachodowi. Poranna kawka w miłym towarzystwie to murowany dobry dzien. szkoda, że ja dziś miałam taki latany dzien od samego rana bo bym się chetnie dosiadła - no, może jutro, póki mam urlop. Idę obekrzeć poczte, może do mnie tez dotarły zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie mam zdjęc od Bosanowy - cos nie tak z ta moją poczta. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Foreverku dzięki ....... lubię śpiewać, lubię tańczyć, lubię zapach pomarańczy :D ....być może gdy ładnie się do Ciebie uśmiechnę, to podrzucisz do skrzynki Zegarmistrza Światła :D:D:D - Hej, Ewa czy morze jest nadal słone ? ;) - Ewcia zaraz tam porzucone, jedynie troszeczkę osamotnione - Ty rano z Forever i Dosią kawkę serwujecie - ja wieczorem na lepszy sen, mogę zrobić hebatkę z melisy lub kubek mleka z miodem - jest ktoś chętny, idę do kuchni :) - Takisku powtórzę za Bosą - kamień z serca :) - Ktosiu na dalszy urlop pomysła zabrakło ;) Wiecie co dzisiaj robiłam - ogórki kisiłam :) - będą jak znalazł, gdyby któraś miała ochotę poczytać jakąś książeczkę ;) Buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam pojęcia, że melisa ma tak piorunujące działanie.....wszystkich uspałam :) W takim razie dobranoc, miłych snów 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz spróbuje Ktosiu,wysylalam juz 2 razy. Zaraz to zrobie.👄 To ja tez poprosze na dobranoc kubek mleka,nawet z miodem sie napiję.Spineczko,babulenka powinna juz tylko ziołka i mleczko,coby jej nie zaszkodzilo. A ogóreczki lubię,poczytamy ksiażeczkę jak sie zakiszą.🌻 Dosienko,pracuj,pracuj a garb..........Znasz to powiedzenie,ale na szczęście sie nie sprawdza.❤️ Witaj Ewo!Tajemnicza jesteś!!!Jak nad morzem bylo??? Choć kilka słówek napisz.👄 Forevciu,jak Ty wcześnie wstajesz.Szkoda,ze kawki nie pijam, ale zaparzyć zawsze moge. Jutro zapraszam na kawę.Moze być z mleczkiem,z cukrem.A moze z wkladką???? Bo taką tez kiedyś piłam.Na przykład z rumem, z ajerkoniakiem...... Takisku,prosze o kilka słów.Czy zdrowa i jak CI tam?????❤️ Pozdrawiam Was upalnie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky,ja tez usypiam,ale bez melisy. Pisalysmy o tej same porze. Wiec zaczęłam ziewac , bo i TY ziewalaś.......Dobranoc. Jutro rano jadę na zabiegi,jak zwykle zreszta...... Najgorsze jest to,ze po pierwsze upal jak licho, po drugie nie mam gdzie zaparkować samochodu przed przychodnia rehabil.,a po trzecie jeżdżę nielegalnie,bo zapomniałam wymienić prawko na nowe.ŻYCZĘ WAM DOBREJ NOCKI....Do jutra ,pa,pa. Ktosiu,wyslalam.Napisz przy okazji czy doszly?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a
(beksa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×