Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Gość ja a
😭 {beksa}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a
{oczko}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a
oczko.gif, {oczko}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️🖐️🖐️ Witam wszystkie dziewczyny....:) .....w słoneczny poranek ;) kolejny.....później niestety będzie straszna parówa....podobno cieplej niż wczoraj. Już niebo jest błękitne, bez żadnej chmurki...:) Robię kawusię, bo jakoś źle spałam, ciągle się budziłam.....mam też ciastka francuskie ze serem....:)....zapraszam na łasucha z rana..;) W pracy troszkę spokojniej....nareszcie, bo ostatnie dni były szalone. Miłego i przewiewnego dnia życzę wszystkim....❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......tak na marginesie co to za \"ja a\" się pojawiło...:( jakoś niewiele ma do powiedzenia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Melduje,ze juz wróciłam,Tosia i ja mamy sie dobrze.Uroczy małzonek szaleje ze szczęścia i podziwia leciutko zaokragląny brzuszek a syn... No cóż jak mu powiedziłam to stwierdził,ze to niezły obciach prowadzac do przedszkola 12 lat młodszą siostre!!!! Nieźle nas tym rozbawił! Ale przynajmniej wiem,ze planuje prowadzac..... Pozdrawiam Was mocnizno... Ewciu poprosze łyczka kawy i duze ciasteczko francuskie... Bosanowa dziekuje Ci bardzo za tego duzego całusa... i wszystkim Wam dziekuję za zyczenia udanego urlopu.... wiecej napisze potem, bo teraz praca wzywa....całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. myślałam ,że będę pierwsza.....a tu jak zwykle Ewa na posterunku....oooo i Ksymcia już jest !!!!.......kawkę pijemy? Ciasteczko też poproszę. A to \" ja a\" nie dość, że nic nie gada, to jeszcze ....... pokazuje język, ale i tak nie wyszedł.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, Wy nie czekacie na kawę obiecaną przez Bosanowę?:D Zapraszała nas przeciez wczoraj,że zrobi rano i co??gdzie jest kawa??miała być z mleczkiem:D Spinkusiu zegarmistrz się\"sciąga\"ale strasznie powoli ,sie wie ,że Ci wyslę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę nadrobic zaległości wiec wypije kawusie i Ewci i Bosanowy.. A co tam...!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....:D rozdaję ciastka, proszę bardzo.....dla Ksymci ciastko w wersji mega, a co kawusi Bosy to chętnie....owszem...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donoszę że jeszcze żyję , chociaż nogi odmawiają współpracy. Do tego jest mi za gorąco i mam oczywiście uczulenie na słońce . Faktor 50 okazał się za słaby.Dziś kupiłam panthenol i będę smarować może coś pomoże. Ogólnie jest super ale czekam na chłodek bo już nie mogę na to słonko patrzeć. Do kompa mnie nie dopuszczają dziś 1 raz się dorwałam, ale zaraz lecimy na plażę. Trzymajcie się ciepło, ale chłodku życzę.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecz finałowy Mistrzostw świata w piłce nożnej. Siedzi facet. Obok niego puste miejsce. Podchodzi do niego inny facet i pyta, czy ktokolwiek siedzi obok niego: - Nie, to miejsce jest wolne. - Niesamowite, kto mógłby mieć tak wspaniałe miejsce na finałach nie przyjść na mecz! - Cóż, to miejsce należy do mnie. Miała przyjść moja żona, ale zmarła. - To pierwszy finał na którym nie jesteśmy razem. - Bardzo mi przykro, ale... przecież mógł pan znaleźć kogoś na jej miejsce, krewnego, znajomego czy nawet sąsiada... - Niestety nie dało rady, wszyscy są na pogrzebie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajam sie przed Wami i prosze o wybaczenie❤️❤️❤️ Mój komp odmowil posluszenstwa dzis rano. nie wchodzil internet za cholerę. Przepraszam za slowo,ale nie panuje nad soba. Czy moze być poobiednia kawusia????Już robię. Komu rozpuszczalna,a komu z expresu???A moze ktos z fusami???? Tak na marginesie ,moja córka, jak byla mała mowila na kawę z fusami-z tyfusami. Więc czy moze byc z tyfusami??? Piekę w ten skwar ciasto kruche z wisniami. Bo mi szkoda wiśni,zeby sie nie zepsuly. Ksymciu,dobrze,ze juz jesteś.Szkoda mi Ciebie,ze musisz siedzieć w pracy i sie tak okropnie męczyć. Ewciu,ranny zaparzacz kawy z Ciebie!!!!!Jak tylko się ciasto dopiecze,to kroję i prosze sie częstować.Wszystkie,absolutnie wszystkie.To moje ulubione powiedzenie,tak za p.Surmaczową z Klanu. Forevciu,Ciebie tez prosze,zamawiaj na co masz ochotę. Gdyby nie ten upal..............Takisku,dzieki za wiadomość.Jestem spokojniejsza. Wracaj szybciutko.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenku,nie spiecz sie nam na tej plazy. Uwazaj na siebie.Ochraniaj sie parasolem,kapeluszem i pij duzo plynow. Ze slońcem nie ma żartow. Naprawde jestes niesamowita.........:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosiu ja poprosze z expresu...i biegne dalej... mam dzisiaj urwanie głowy,kazdy cos chce na \"wczoraj\" ja chce na MAZURY!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymciu,picie takich ilości kawy,jest dla Ciebie raczej niewskazane. Przerzuć sie na kakao,no ostatecznie na inkę z mleczkiem.Ale soczek tez moze byc.Twoja Tosieńka obrzydzi sobie kawusię i jako dorosla osoba nie będzie jej lubila. Ale to oczywiście zart. Raczej dla zdrowia Twojego i córci zaprzestań picia porannej kawki.Popołudniowej tez. I wieczornej takze.Ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyc nam te kawkę parzyla.....Caluski dla Was,czyli Ciebie i Tosi.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogieło Cie
Bosiu ja tylko z Wami tak tą kawe żłopie! Tak normalnie to od dwoch m-cy nawet jej nie wachałąm,bo....no wiesz......od razu! Ale z Wami to tak miło.... A jesli chodzi o parzenie to ja zawsze chetnie przygotuje! Jade teraz do domku,całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O CHOLERA!!!!! ktos z mojego komputera cos wysyłał!!!!!! przepraszam,ale mnie to rozbawiło,jutro przeprowadze dochodzenie...jeszcze raz całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×