Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🖐️ Witam wieczorkiem.....:) ....ale pospałam. Wróciłam z pracy, zrobiłam niezbędne minimum i padłam jak kawka.....:) Nie było siły na nic.....Teraz robię gołąbki i trochę się obawiam, że się w kuchni stopię.....tam na termometrze 31 st. pokazuje.....ale obiecałam to zrobię. Co do rannej kawy Bosa, to nie ma siły, żeby ją sobie darować, pomaga się obudzić, więc pozostaje mi być rannym zaparzaczem....ale to miłe, że mogę Was poczęstować kawką jak wstajecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo czy śpita?:D Ewciu podziwiam gołabki w taką temperaturę.Naprawde Ci sie musiało chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forever....;) ....nie da się ukryć, gdybym nie miała wielkiego smaczka na te gołąbki to nawet bomba atomowa by mnie nie ruszyła......;).......gdzie reszta? :)...czyżbyśmy zostały znowu same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działamy w podziemiu ze względu na upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu,nie obrazaj sie na mnie za tego zaparzacza porannego. Ja też mogę nim być,bardzo chętnie. Ale teraz wstaje o 8 oo,bo mam jeszcze wakacje. A Wy tę kawke pijecie wczesniej..........A na dodatek moj komp wariuje. Przegrzal sie i ja pewnie tez. Ksymciu, niech tam sobie popisuja u Ciebie w biurze. Moze dołączą do nas???Przeciez nic zlego sie nie stalo. Zapraszam Was na placuszek z wisienkami. Pyszny jest.Dalam duzo kruszonki.Forevku,jutro do kawki podam.Mysle,ze jeszcze zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosa - ja przecież się nie gniewam, nawet nie chciałam żeby moja wypowiedź tak zabrzmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....napisałam, że lubię Was budzić poranną kawą i tak jest :D:D:D, nic z obrażania się..........:):):) absolutnie jak mówi pani Surmaczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dawajcie szybko bo zaraz mnie od kompa odstawią. Spinakerku Ofka mi przypomniała o Stanie Borysie:D W Twojej skrzynce lezy uwięziona jaskółka-uwolnij ją.To na te 5000 tysięcy. Ja sie z boku popatrze jak walczycie o wpisy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....Bosa chętnie załapię się na placuszek z wiśniami, potem zapraszam na gołąbki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam wyjścia więc... UWAGA UWAGA ogłaszam pełną mobilizację - za chwilkę, za minut pięć, będziemy wznosić kieliszki - ciekawa jestem która z nas, zdobędzie złoty laur za pół -tysieczny wpis. Do biegu gotowi START :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problema...
...żeby go rozwiązac głosujcie 1)gin 2)ksiądz z3) weterynarz przewiduję nagrody Tygrys zaczynaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat ,sto lat niech żyje Spinki nam niech nam zyje ,z nami pije ,niech żyje naaaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ponoć to ja jestem tym szcześliwcem ....nalewam prosze nadstawiać kieliszeczki - kurcze ogóreczki jeszcze nie ukiszone, ale co tam ważne aby scypało po języku ...na zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadejszła wiekopomna chwiła.... Spinkusiu kochany....tak sie ciesze... Bedziemy dalej pisać do nieskończoności i o jeden wpis więcej.... Wszystkiego najlepszego dla wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....wielkie gratulacje Spinky za jubileuszowy wpis, ale dziewczyny jest okazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się dalej zapytowywuje gdzie menopauza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......zdróweczko kochaniutkie.....święto na całego.....zaraz idę po gołąbki......chociaż przy tym upale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ofeczko wszystko przed Tobą ... chyba, że....;) - Ewcia gąłabki z chęcią, nawet przy tym upale, nie pogadzę :) Bosa ciasto przyniosła, Ewcia gołąbki, ja wiadomo napój wyskokowy ...to balujemy ....no to pyrsk, żebyśmy wspólnie doczekały 1000 wpisu :) Dobrze, że jesteście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajniutko......jesteśmy na dobrej drodze do 1000......może więcej :D:D:D......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi wstyd - chyba zaczęłam pić przed jubileuszem :O Oczywiście, że świętujemy 5000 wpisu .:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą - wieczorowo ale nadal duszno - oj jak duszno. Zeby choc przy tej duchocie ten mój tłuszczyk sie skurczył, ale nie - brzuszysko jeszcze wiekze, bo ciagle woła pić. A ja dzis wybrałam sie po zakupy. Chciałam kupic spódniczke i bluzke. Oj namierzyłam się ja tych spódnic i wszystkie jakos źle szyte - we wszystkich ten mój brzuszek tak jakos dziwnie wyglądał. :) :) :) (a miałam na urlopie schudnoś - o naiwności moja ogromna!!!!) Spianakerku pomysły były różne tylko z realizacja nie zawze wychodziła. Pojechalismy z córcią i bratnica do ostródy coby troszkę stateczkiem popływac po jeziorach i śluzach i co... i nic bilety kupione i oddane z powrotem gdyz mimo pieknego słońca wietrzysko ogromne i stateczek z portu nie wypłynął. Tyle naszego co przejechałysmy się w upale samochodem 2 razy po ok. 40 km. Ale jutro mamy plany piekne i musza sie udac. Jedziemy z córcią, przyjacióka i jej dziećmi na spływ kajakowy rzeką Krutynia. Musi byc super. Ksymciu marzenia trzeba realizowac. zapraszam na Mazury. Spinakerku gratuluję i własnie popijam realną nie tylko wirtualna naleweczke. A w domu gorąc a od naleweczki jeszcze większy. teraz wiem dlaczego Forever kazała mi podsatwiac kieliszek. A ja niestety wtedy nie moglam, bo córcia opanowała komputer, dopiero teraz moge cos \"skrobnąć\". Bosanowa zaraz sparwadzam pocztę i dam znać czy są zdjęcia. Ksymciu - kobieta w ciązy to piękny obrazek. Lecę sprawdzic pocztę. Ciekawa jestem z kim \"ja a\" jest w zmowie. Tak nabila licznik naszego forum :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanowa dziękuje za zdjecia. Wysłałam wam swoje zdjęcia z urlopu. mam nadzieję że doszły. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky, gratuluję 5000 wpisu !! Chyba już się dla mnie z nalewek nic nie ostało, ale może i dobrze, bo za ciepło i bez tego. Ktosiu, pozdrów ode mnie Krutynię bardzo serdecznie :) Kiedyś , jak byłam młoda i piękna , spędziłam tam piękne dwa tygodnie i mam co wspominać . Wszystkim życzę wspaniałego dnia, bo nie wiem , czy będę miała czas jutro/dziś ? coś napisac , cmokasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo 🖐️.....budzimy się......otwieramy piękne oczy......słoneczko juz świeci a wy śpicie.......;););) .......kawa na dzień dobry gotowa.......zapraszam..:D Ktosiu, sprawdziłam, ale nie mam Twoich zdjęć, może spróbuj raz jeszcze.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dień dobry! Ewcia a ja mogę dostać herbatkę z cytrynką? Bosa a od Ciebie placuszka z wisienkami jak jeszcze coś zostało....i z kruszonką....och...mniam,mniam...... 5000 wpis Spnki uczczony to ja juz tylko pogratuluje! Ktosiu kochana dziekuje za zaproszenie,ja włanie kilka dni temu wróciłam z Mazur i juz za nimi tęsknie,ta ciepła woda w jeziorze....godzinami mogłam grac w piłke w wodzie!!!! Czy wiecie gdzie podzial sie Takisek? jakos nie mogę sie doczytac.... Miłego dnia Wam zycze i pozdrawaim mocno Wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×