Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Aspia, napisz coś o sobie , proszę ...Masz chyba jakieś problemy , z którymi nie możesz sobie poradzić . No i skąd wziął się login \"Aspia \" ?? Mnie się kojarzy z wieloma rzeczami - komputerami , butami, torebkami, ale może się mylę ... Dzięki za podpowiedź, że w dole jest chłodniej, ale ja tam już wolę się topić w upałach, niż zakopywać się w dołku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo , dziewczynki u mnie też pomrocznośc jasna na okolicznośc upałów .Normalnie tropiki.Regularna Majorka.. skala sie konczy na termometrze .To ja jeszcze raz mrożoną lemoniade i ...ha! zgadnijcie co?Zgadłyście lody z ajerkoniakiem ,..może porażenie nas nie weźmie... Aspia , wyłaź z dołka ,ja też swoja wyciagam i wspólnymi siłami może sie da.Pamietaj ,ze NIE MA TAKIEGO PROBLEMU ,KTóREGO ROZWIąZAC SIE NIE DA !!!Je sli ty nie wiesz jak, to moze któras z nas.A co ty kurde myślisz ,ze my takie stowarzyszenie pogodnych ciotek?! Nie .Kazda z nas przeżywa jakies chwilowe załamania, dramaty czasem ,chociaż jak to w zyciu -tych wesołych i pięknych chwil tez troche jest. A samotnośc w tłumie i w domu to już robi sie u nas standart..niestety ... \\Zaręczam ci ,ze każda z nas ma takie chwile.Ale jest na topiku przypowieść o ośle co nawet ze studni wygramolił sie,MarMi zdaje sie kiedyś ja przytoczyła....Przeczytaj ja prosze.Trzymaj sie mocno . Takisku co z toba?Licho ja prawie nie bywam na gg i nie moge sie z toba siknąc,ale cie pozdrawiam. Viki ,wspaniała jestes zawsze w odpowiedniej chwili ,odpowiednie słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaaa dzięki Wiktoria, ja za bardzo kombinowalam i przekombinowalam. Więc od poczatku Aspia podaje silna i z doła hooop do góry bo tu na górze czasami trudno ale jak się ma przyjaciół nawet tych wirtualnych to zawsze łatwiej znaleźć lepsza strone zycia. Dobrze napisała Ewelina każdego doła mozna zasypac tylko nie trzeba za długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie rozgrzane dziewczyny!No i co z tą naszą Takiską, nie odzywa się.Spr.,nie ma e-maila.Dzięki za dobre i pewnie silne łapki.Ja jestem samoukiem i nic nie moge wysłać, żadnego ozdobnika.A z tym dołem, czasem udaje mi się wygramolić, a potem ktos mnie znów zrani i jeszcze głębiej wpadam, gdybym nie była wierząca, a w dodatku chyba tchórzliwa ,to lepiej nie kończyc.A co do Aspi, to skrót [ale nie wystraszcie się ,dla otoczenia to niegrożne ] od Zespołu Aspergera.Ciężko z tym żyć.Teraz na wesoło;Kto to jest optymista?To taki co chodzi po cmentarzu i dziwi się ile tu plusów.Buziaki.Wirtualnie jstem śmielsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystkich wita Żagiel ale
smutny. Asipapoczekaj w poczekalni tu dobrzy ludzie Cie pociesza.pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aspia, nie pozwól , aby Cię raniono . W każdej sytuacji można znaleźć coś, co pozwala z optymizmem popatrzeć na świat . W Twoim żarcie o cmentarzu widać to najlepiej :-). Uśmiechaj się do ludzi, a napewno oni tym samym Ci się odwdziędzczą . Więcej optymizmu ! Żagielku, a dlaczego jesteś smutna ? Może napiszesz nam dlaczego masz takie smutne życie ?? Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę samych radości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aspiu-🌻 . Poczytałam, dokształciłam się . A Ty z dołka wychodź bo Ci się jeszcze ściany omskną i będzie kłopot.... My tu jesteśmy od dotrzymywania towarzystwa i zamiast do podusi proszę przyjść do nas. Przy dobrej kawie i serniczku wszystko zdołamy rozwikłać.🖐️ Tu masz ściągę do ozdobników....: http://www.forum.o2.pl/emotikony.php Żagielku❤️- nie smuć się . Słonko świeci , my uśmiechamy się do Ciebie.Życie jest piękne.:D Takisku❤️ toć się nie dziwię że z sił opadasz. O 0,30 na forum?? Może byś tak spać poszła deczko wcześniej. Dziewczyny-pozrawiam z upalnej Polski..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aspin ja tez się dokształcilam i w żaden sposob nie wpłynęło to na mnie negatywnie. Tak jak pisałam wczesniej wazne to miec przyjaciół a w poczekalni ich mnóstwo do wyboru - małe i duże, szczupłe i szczupłe inaczej a najwazniejsze to wszystkie sa SUPER na pogode i niepogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No i zaczynamy nowy tydzień. Mam nadzieję że smuteczki i choróbska pouciekały już od tego upału, byłby jakiś pożytek z niego;) To może dziś jakąś mrożoną tą kawkę zrobię bo upał już sie zaczyna. A ja w samo południe biegnę do dermatologa, ufff na pewno się upiekę i żeby chociaż gram tłuszczu się wytopił, to jak na złość nic z tego. Miłego dnia i chłodnej oazy w tym upale, buziaczki.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękuję dziewczyny już mi się
robi lepiej,a to również dzięki wam-żagiel-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Żagielku!Wiatr trochę dmucha,chociaż gorący jak na Saharze, więc nie odpłyń nam czasem.Pozdrawiam wszystkie dobre serduszka.Pa.Aspia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Moje Drogie!!! Lato w pełni. Słońce wreszcie nam doświetla akumulatory, by na zimę wystarczyło, a Wy biadolicie, marudzicie... Co to wszystko znaczy? Herbatę z miętą prawdziwą, ogródkową albo zimną kawę zbożową polecam (tym razem bez alkoholu he, he) i zapraszam do pozytywnych wizualizacji. Tyle z życia bierzecie, ile zasiejecie... Jest dobrze, jesteście piękne, jesteście szczęśliwe, jesteście zdrowe (a, że czasem coś nam się popsuje..., tak jest, gdy gwarancja się skończy). Tak trzeba myśleć i już !!! A wieczorem zimny drink i gorący facet - najlepszy zestaw na upalną noc czyli ANTONIO !!!, FA CALDO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację JO , tylko się cieszyć , że tak piękna pogoda :-). Ja wróciłam co prawda \"ugotowana\" , ale nie narzekam , najwyżej będę trochę mniej pracować w te upały . Panie w moim wieku nie powinny wogóle wychodzić z domu, gdy tak grzeje , ale jakoś nie umiałabym siedzieć całkiem w domu, gdzie także jest uaplnie . Mam okno od zachodniej strony i chyba skali termometru brakło za oknem, bo pokazuje 50 stopni w słońcu . Jednak do takich upałów to chyba nikt nie jest przyzwyczajony, chyba że na Saharze :-). Życzę Wam także chłodnej , może byc mrożona herbata, albo kawa , bo Ewelinki lody z ajerkoniakiem chyba by niekorzystnie podziałały :-). Chciałyście ciepła - macie upały . Ci na górze nie mają chyba umiaru z dawkowaniem temepratur :-). Żagielku , dlaczego tam mało napisałaś ?? Cmokasy dla Ciebie 👄 Takisku, daj znak , że żyjesz , proszę ... Dużo sił Ci życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosanova
Nie ma czym oddychać,chyba z 50 stopni w cieniu. Popijam FREEQ chłodnego.Lepiej mi sie robi ,bo chłodniej w zoladeczku i tak sie ten chlodek rozchodzi. Popieram Jo,cieszmy sie tym co mamy.A że karta gwarancyjna nie dziala tak dlugo,wiec musimy same ,czasem na własny koszt ,iść do warsztatu.Ja dzis byłam u rehabilitantki.Przepisała mi laser,krio i magnetronic na kregoslup,nózki,rączki .Zaczynam 1 sierpnia.Mysle,ze zajmie mi to do konca wakacji.Wiec nie mogę w tym roku jechać gdzieś dalej.Ale na wieś mam blisko i,a tam to jest zycie jak w Madrycie.Wiec do pierwszego posiedzę na łonie natury. Nawet upalow sie tak nie odczuwa.Jade jutro.A z rana jeszcze larygolog,badania krwi I musze coś pysznego ugotowac i zabrać ze soba.I jakieś ciasto??? Basiu-Takisku,odezwij sie prosze.Pozdrawiam Was kochane i życze jeszcze troche tego ciepelka.Bo jedni lubią,a przed nimi urlopy.Pa.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mimo, że wieczorek nastał to nadać ciepło - i o to chodzi na urlopie. Wiem wiem moglo by byc troche chłodniej, ale przypomnijcie sobie nasze narzekania zimą.... Mój dzien minął na łonie natury - byłam u rodziców na działeczce i momo gorąca (powyżej 30 C) było super. Jutro mam w planach sływ kajakowy rzeką Krutynią. Polecam piękna rzeka, piekna okolica. Bosiu ja przed urlopem tez mialam plany, że choc troche zajrzędo lekarzy, bo to i owo powinnam im pokazac :) ale żal mi urlopu i ustaliłam, że moge jeszcze poczekać i tego sie bede trzymać :) Zima woda z mieta z ogródka do tego odrobina cytryny - pychota. Co do zimej kawy, to nie mam zdania, bo nie próbowałam. Ja preferują kawę gorącą ewentualnie z lodami (uwielbiam). I znów o slodkościach - ale wieczorami przed snem to zawsze ZAWSZE MYŚLĘ o cwiczeniach, które pomoga mi zgubic brzuszek. Myslę i myslę i .....zasypiam z myslą, że może jutro...... Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu,chyba mi sloneczko zaszkodziło.A tak naprawde to lubie rudy kolor.Własnie przefarbowałam sie na rudo.... Ty też uwazaj na słonce w czasie urlopu,bo jest bardzo szkodliwe niestety.Ale bez niego zyc nie można.Co z Takisem????? Siostro Takisa,Liduniu,napisz nam co z siostrą???? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie🌼..Dziewczyny Bosia napisała do mnie na gg..Denerwujecie sie o mnie..ale niepotrzebnie!!Nic,aż tak złego sie nie dzieje..bądźcie spokojne..troszkę dochodzę do siebie!! JO..ma rację..taki zestaw jest mega dobry..żeby nie powiedzieć..najlepszy!! Jest dobrze..LUDZIE MAJĄ WIĘKSZE PROBLEMY ZE ZDROWIEM...więc nie chcę się tutaj użalać!!!!! Dziekuje Wam za troskę..i za to że nawet Zagielka wprawiłyście w lepszy nastrój..Zagielku..nie smuć sie już..Zycie jest takie piekne!!! Dobranoc..kolorowych snów..i zestawu takiego o jakim pisała JO:):):) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Upalnie pozdrawiam jeszcze nie z urlopu. Całuski powitalne dla ASPII i dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żagiel się uśmiecha
Pozdrawiam wszystkie dobre serduszka.Pa.Aspia.jakie to piękne❤️dla ciebie.Wszystkim dziękuję za dobre serducho❤️moje dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko machnę🖐️ bo na więcej nie mam siły. Trzymajcie się \'\'chłodno\" w miarę możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rozpalone głowki,taki fajny liścik napisałam i uciekł mi.Probowałam z tymi emotikonkami,nie wpisałam e-maila,to wyczyściło i już,a tak chcałam was rozśmieszyc, bo u mnie do kitu.Trzymajcie się czego i kogo się da.Pozdrawiam gorąąąąąąąąąąąąco.Aspia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aspia byle nie gorąco;) dziś to może chłodno będzie się milej kojarzyło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie panie:-) Pogodę mieliśmy na początku średnią za to w sobotę i w niedzielę - skwar:-) Teraz caly tydzień spędzę w domu, mam mnóstwo spraw do załatwienia. A w weekend oczywiście uciekam na działkę, tym razem na maly babski comber w doborowym towarzystwie:-) Oczywiście siostra też tam będzie:-) Witam nową koleżankę🌻 Ja też poczytalam troche na temat twojego nicka. Widzę, że już się tu zadomowiłaś. I bardzo dobrze:-) Spinky, bardzo ładne te zdjęcia. Rozmarzyłam się jak je oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejmnie informuję :-), że mam nieczynną pocztę na tlenie, w związku z czym proszę wysyłać mi maile na gmaila : krysias2@gmail.com U nas upalnie jak w piekle , a może nawet goręcej ... Życzę Wam dla ochłody kąpieli w rzeczkach, bo na basenie to jak w zupie , a ja znikam pod prysznic , oczywiście też chłodny , cmoki w boki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff,puffff..ale mamy cieplutko!Mam oknba od zachodu częsciowo ,wiec w tej chwili jest po prostu super!Sauna za friko! Spinki, foorevciu sie manko! Spinki jak to jest ,ze jak markotnie i pochmurno to ja nieboszczka niemalze ,a jak takie tropiki to tylko wieloryb na plaży,a nic nie boli ani oczy ani głowa..niech se w brode pluja ci co sobie chcieli klimat zmienic,! U nas lepiej!!! Aspia głowa do góry, reszta niech pije chłody ,ja mam dopswiadczenie z piciem gorącej i gorzkiej herbaty w taki upał...potem nie pije sie i nie poci sie :classic_cool:a ostatnio miętki z ogródeczka dodałam do sałatki ...była inna i pyszna....zaplątała mi sie listek w bazylii...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boziu ,znowu mi cos w klawiature wlazło ..x to y i twardo jakos, zmykam sie skanowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w upale popołudni w tej chwili jest u mnie za oknem (w cieniu skromne 31 C). Dopiero wrócilam ze spływu po pieknej rzece Krutyni. Było super - jak za gorąco to myk do wody. Życze wszystkim ochłody w ten ciepły wieczor. Ewelinko ja tez wierze w moc ciepłej herbaty. pa do później Głowki do gory usmiech na usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Ktosia i jak było ja mam tam byc w sierpniu O tym splywie mowie ...ja chyba w zaden kaja nie wleze..bede marszobieg ćwiczyła wzdłuz..:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×