Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

A skoro poszlo ,to dziekuje wszystkim za życzenia i sama chciałam kilka razy wysłac co nie co ...ale zżarło! no i Ofka jak tam łacki specjał ,chłodzi sie? a Bosienko GRATULUJE!!!!! Viki delikatnie witam sie z toba,zeby łapki naprawionej nie urazic , no i ewciom , tygryskom, spinki, forevci, palemce, kalince/kalina gdzież sie podziewasz??? przyslij ciutke ciepełka, bo nie sposób juz sie raczyc procentami...nie z przyzwoitości ,ty;lko wątroba moze bolec:-D / bedzie weselej tutaj, a Dosia to sie tak zamalowała tymi kubeczkami ,ze nie odzywa sie wcale..wcale...a wogóle ładnych i ,,charakternych" kubków na rynku naszym-BRAK!!!leni sie Dosia:-D:classic_cool: Aspio ,a co z tobą? pozdrawiam obolałe twoje kosteczki, mnie mniej kolano doskwiera,ale..pobrykac to nie pobrykam w Sylwestra ale na spacerek se..pojde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagonił mnie do roboty a sam zwiał ,a jak! tobie też sie przyda odrobina ...lenistwa słodkiego.Acha i co ja mam zrobic do licha ,zeby mi sie mail nie pokazywał wrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO JO i naszukałam sie tej ruji i poróbstwa ,i za chorobe nie moge sobie umiejscowic-czy Nepomucka, czy Chmielewska a moze kto inny..narkoza..hm... Ofka pomóz kurcze,sama nie dam rady:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWELINKO. Na razie musisz zadowolić się tylko sześcioma \"Królowymi Anglii\". Na wieczór ewentualnie dla młodzieży \"Kościanego Przyjemniaczka\" niech Ci Busio poczyta. Nic więcej nie ma. Trzeba przetłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Henryk Sienkiewicz, odpowiadający na ankietę Kuriera Teatralnego, tak skwitował dramaturgię Młodej Polski. A ostatnio w "Lali" Jacka Dehnela często posługiwała się tym cytatem bohaterka książki - babcia autora - Helena Bieniecka, primo voto Rogozińska, secundo voto Karpińska. A, że czytałam ostatnio, to mnie naszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JO, skarbnico wiedzy! Erudytko kochana ,dobrze ,ze pomogłaś bo zardzewiale synapsy tak podkreciłam ,ze az jarzyc zaczeły, normalnie byłby blamaż -Boy Zelenski mi chodził po głowie... Dzieki .A te królowe poczytam po pierwszym styczniu ,teraz nie da rady ale jestem na nie napalona ..jak kiedys na Henryka VIII i jego sześć żon.Ale tez warto było.A ja te kamyczki...nie trzeba przetłumaczyc. Moze te żony dobrze sie sprzedadza to wydawcy głowa rusza? Dobra uciekam ,miłego wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy królowe dobrze sie sprzedadza :) bo zony juz poszły pewnie w zapomnienie:) oprócz Anny Boleyn /mam foto jak stałam na miejscu jej sciecia/Jezu obsesja jak czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) malduję , że żyję , pracuję i nie mam czasu klikać ... ale pewno zyczenia noworoczne wejdę Wam złożyć jeszcze :-) Ewelinko , moja łapka już sprawna prawie i nie trzeba jej oszczędzać , ale dzięki za troskę i miłe słowa 😍 Pozdrawiam wszystkie Panie serdecznie i życzę miłego weekendu 🌼👄🌼👄🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ I ja sie melduje,zyje,mam sie super. Dzis byla gonitwa,zeby cos na grzbiet wlozyc na bal karnawalowy.Kupilam,owszem,ale nie o to chodzilo. Musze teraz pomyslec o doadatkach.Zla jestem,ze na ostatnia chwile.Ale ja juz taka jestem. Choc prezenciki pod choinke zaczęłam kupowac we wrzesniu. A o sobie mysle zawsze na koncu. My wszystlkie chyba tak mamy.Prawda??? ŻYCZE WAM Szczesliwego Nowego 2008 Roku. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja się melduję - tez mam sie dobrze i jest mnie dużżżżoooo więcej niz przed świętami. Na szczęście mieszczę się w sukienke, ktora planuje nałozyc na sylwestra (wczoraj zmierzyłam z lekką niepewnościa :) :) ) Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku 👄 z marzeniami ,🌼 o które warto walczyć, 😍 z radościami,🌼 którymi warto się dzielić, 👄 z przyjaciółmi, 🌼 z którymi warto być 😍 i z nadzieją , 🌼 bez której nie da się żyć!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Poniewaz jutro mnie nie bedzie.już dzisiaj chce Wam złożyc życzenia Noworoczne❤️ Stary Rok odchodzi wielkimi krokami Niech więc wszytskie złe chwile zostaną za nami NOWY niech Wam przyniesie Duzo zdrowia,wiele radości A przede wszytskim szczęścia i miłości!! Niech taneczny lekki krok Będzie z Wami cały ROK Niech prowadzi Was bez stresu Od sukcesu..do sukcesu!! W Nowy Roku życzę Wam: 12 miesięcy zdrowia 53 tygodnie szczęscia 8760 godzin wtrwałości 5256600 minut pogody ducha 31536000 sekund miłości!!! I jeszcze❤️ Kiedy NOWY ROK nadchodzi Kieliszeczek nie zaszkodzi Kufel piwa ..to za mało Litr szampana by sie zdało!! Trzeba opić wszelkie troski By nastepny ROK był ..BOSKI!!! 🌼❤️🌼serce]🌼 Daj ludziom wiary.. Idź już NOWY ROKU Tak mówi ..ROK STARY I znika ze łzą w oku SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny Szampańskiej nocy Stóp nad parkietem Mocnych męskich ramion w tańcu Walców wiedeńskich (albo samby-co której pasuje)do samiutkiego rana. Miłości i zdrowia przez cały 2008 rok Ja witam NR niestety w pracy a jak znam zycie roboty będzie pewnie ponad normę. Życzcie mi więc mało rozbitów głów,mało rozerwanych palców od petard i żadnych innych mrożących krew sensacji. Dziękuję za kartki ,maile i zyczenia. Bądzcie szczęsliwe i zdrowe w Nowym ,Przestępnym Roku.Całuje Was wszystkie. Ps.Nie zapominajcie oczywiście o brykaniu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po prostu życzę Wam - i sobie;-) - roku pod każdym względem bardzo udanego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Nowy Rok przyniesie Wam , radosc,miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń a gdy się one już spełnia, nich dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ To już trzeci Sylwester w poczekalni :D Życzę Wam, żeby 2008rok nie był gorszy od tego, który mija. Żebyśmy zdrowe były, kochały i były kochane....no i kupę kasy, coby nam starczyło na wszystkie rachunki, dobre jedzonko i rozrywkę. ;) Ewie dodatkowo przesyłam urodzinowe życzenia, wszelkiej pomyślności, szczęścia, zdrowia i duuuużo miłości. 👄🌻👄 Miłej i "szalonej" nocy wszystkim życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje herbatkowe koleżanki. Zycze z całego serca Wszystkim Wam i Waszym Rodzinom Wszystkiego Najlepszego, Szczęsliwego Nowego Roku, Wszystkiego Dobrego ,Spokoju ,Miłosci ,Ciepełka i wiele Radości. Wszystkim ,którzy bawia sie na sali szampańskiej zabawy i wygodnych bucików ,a tym co w domach witają Nowy Rok tego samego! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla moich serdecznych wirtualnych przyjaciółek z okazji moich ...... urodzin http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/4e/Finlandia_vodka.jpg/200px-Finlandia_vodka.jpg http://www.ksiazka-kucharska.pl/img/artykuly/tort/tort13.jpg I żeby ten Nowy rok nie okazał sie gorszy od Starego. Od Starego roku oczywiście a nie od Starego męża, który jest i tak najlepszy bo mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A naszej Ewie i Marmi w dniu ich urodzin; Wszystko o piękne i wymarzone niech w Twym życiu będzie spełnione. Niech życie słodko płynie, a wszystko, co złe niech szybko minie.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wszystkim moim milutkim koleżankom z okazji Nowego Roku; życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2008...aby było wszystko to... czego tak bardzo brakowało nam w tym roku.......Słońca gdy wokół pochmurno...czasu którego wciąż brak...uśmiechu o który tak..trudno...a który rozjaśnia nam świat...Miłości co nie ustaje i wiary w każdy dzień..ziemi co bywa rajem kiedy nam dobrze jest...Marzeń co się spełniają i bliskich co blisko są.....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otwieram nowy rok w naszej poczekalni, obyśmy w takim miłym składzie wytrwały do kolejnego sylwestra:D Wszystkim życzę uśmiechu: Niech od stycznia po grudzień, Przez dwanaście miesięcy uśmiechają się ludzie. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ewuni i MarMi z okazji UrODZIN moc słodyczyi słońca. Dla wszystkich radości na Nowy Rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsapanialego Nowego Roku - oby przyniósł nam wiele szczęśliwych radosnych dni w zdrowiu i codziennej miłosci. Naszym \"osiemnastkom\" spelnienia tych marzeń, ktrow przyniosa im szczęscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla naszych Jubilatek wiązankę najserdeczniejszych zyczeń : duzo zdrowia, szczęścia , pomyślności i samych od zycia wspaniałości {love] ________{@}_*_{@}_*_{@}_______ ______:_*_{@}_*_{@}_*_.;______ _____{@}_*_{@}_*_{@}_*_{@}____ ______*_;_*_;_{@}_*_;_*_:_____ _______;\\_\\_\\_\\|_/__/_/;______ __________\\\\_\\_Y/_/_/_________ ___________`_\\_|/__\'__________ ___________/_\\\\Y//_\\__________ __________(_,-}={-,_)_________ ___________\\_//((\\_/__________ ____________//))(\\____________ ___________(/__))_____________ ______________((______________- Skromna ta wiązanka , ale to dla Was , miłe Jubilatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×