Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

I jeszcze raz ode mnie zyczenia dla nas wszystkich :-) Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą nam wiele radości, Niech uśmiech zagości w domach, Niech ogarnie nas ciepło wigilijnej świecy, a jej blask zamieni się w żywe iskierki w oczach, Niech samotność odejdzie w niepamięć, Niech zima otula nas białym puchem, jak ciepły koc przy kominku, Niech bieluteńkie gwiazdeczki skrzypią wesoło pod naszymi butami na wieczornym spacerze. Niech dobry Bóg namaluje szczęście na naszych twarzach, Niech miłość dotyka nas delikatnie, lecz bez ustanku, Niech marzenia płyną wysoko w górę i spełniają się... WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęście nadaje sens życiu, to magia w twym sercu zaklęta. Nie pozwól mu zostać w ukryciu, podaruj je bliskim w święta. Niech te dni przed świętami będą wspaniałe,radosne i pełne miłości.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu iść na spacer gdzieś do lasu? Może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski? Może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju? Ważne, aby w te święta, Był ktoś, kto o nas pamięta. WSZYSTKIEGO DOBREGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnych ,pogodnych ,ciepłych miłoscią i pełnych szcześcia świątecznych dni i Happy New Year obysmy w Nowym Roku były młodsze duszą i radosne ,oby troski nam nie doskwierały ..tak wam życzy ewelina , spełniona i spokojna ,miedzy pasztetem a uszkamidziewczyna...:classic_cool:😘 🌻 :-D i stawiam pachnaca imbirem i lemonka herbatke......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie!!!! Ja znowu do WAS przyszłam z życzeniemi.Za bardzo Was cenię żeby tak \"odwalić\" życzenia:):):) Dlatego teraz moje drogie ..kochane koleżaneczki,życze Wam jeszcze raz...TAK samo szczerze..tak samo zyczlkiwie!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼❤️🌼 W tym dniu radosnym,oczekiwanym Gdzie gasną spory,goją się rany Zyczę Wam ZDROWIA,życzę miłości Niech mały Jezus w sercu zagości Szczerości duszy,zapachu ciasta Przyjaźni ,która jak miłość wzrasta Kochanej twarzy która co rano budzi I wokół pełno życzliwych ludzi Gdy nadejdzie dzień Wigilii Opłatek weźmiecie w ręce Chociaż jestem gdzieś w oddali Z Wami będzie moje serce!!!!! 🌼W🌼E🌼S🌼O🌼Ł🌼Y🌼C🌼H🌼 🌼Ś🌼W🌼I🌼Ą🌼T🌼 Papapapapa..całuski Wielkie👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, drodzy Kafomaniacy :) Mam nadzieję, że znajdziecie chwilkę, by zagłosować na mnie w konkursie Naturelli. Aby oddać głos, wystarczy wejść na stronę: http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=1967&pg=0 Następnie przepisać kod z obrazka, który się tam pojawi i kliknąć „Głosuj”. Trwa to dosłownie 10 sekund, a jest to dla mnie duże wsparcie. Wszystkim głosującym wielkie dzięki i wesołych świąt życzy Merdosanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąteczno-noworoczne życzenia wszelkiego dobra, zdrowia i spelnienia marzeń przesyłam wszystkim koleżankom:-) Niech wam święta uplyną w cudownej, rodzinnej atmosferze a Nowy Rok przyniesie móstwo dobrych zdarzeń:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Zdrowia takiego jak najzdrowszy rydz Prezentów tyle ile słoń uniesie Szczęścia większego niż Pałac Kultury Przygód ciekawszych niż szkolne lektury Życia dłuższego niż włoskie spagetti Snów kolorowych jak barwne konfetti Słodyczy słodszej niż tort karmelkowy Życzę Wam kochane koleżanki z całego serca❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka noc, na którą człowiek czeka i za którą tęskni. Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole, Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść... Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia... To noc wyjątkowa... Jedyna... Niepowtarzalna... Noc Bożego Narodzenia... Tegi i jeszcze wiecej,wszystkiego o czym marzycie życzę wszystkim moim koleżaneczkom.:classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż uciążliwe ,to jednak baaardzo tradycyjne Święta , takie jak za dawnych lat śnieg, mróz -18 st:) można kulig zrobić, ale sanie to rarytas wypożyczany po znajmości. Zwłaszcza w taką pogodę.:) Ja już świętuję, tzn odpoczywam ,jutro jeszcze kolację przyszykować ,ale to przyjemnośc zwłaszcza jak ma kto pomóc. A potem to już tylko odliczanie kilogramów i centymetrów:(:( czego ani sobie, ani Wam nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tradycyjnie, ale szczerze z serca płynące zyczenia dla moich wirtualnych przyjaciółeczek: Zdrowych i radosnych Świat Bozego Narodzenia które upłyną w miłej rodzinnej atmosferze Pomyslowego Mikołaja, który doceni nasze całoroczne dobre sprawowanie Życzę ja - Ktosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIEKNA PIOSENECZKE NAM ZASRERWOWALAS SPINKY.DZIEKUJE!!! ----PRZEKAZMY SOBIE ZNAK POKOJU---- Ten szczególny dzień się budzi, niosąc ciepło w każdą sień, to dobroci dzień dla ludzi, tylko jeden w całym roku taki dzień Choć tyle żalu w nas i gniew uśpiony trwa, przekażmy sobie znak pokoju, przekażmy sobie znak. -----PRZEKAZUJE WAM ZNAK POKOJU---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida Święta wielkim krokiem, Pachnie drzewko w Waszym domu. Patrzysz na nie ciepłym wzrokiem, I życzenia złożysz komuś... Bóg sie rodzi dla nas wszystkich, W stajni płacze tak ukradkiem... Znów odwiedzisz swoich bliskich, I podzielisz sie opłatkiem... Na te Święta co nadchodzą, Życzę ciepła i miłości. Niech Was ludzie nie zawodza, I niech uśmiech w sercu gości... Wszystkim paniom spełnienia marzeń, miłości i słońca w życiu ❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Mówiłąm, że ze wszystkim zdążymy !!! Z dala od trosk i kłopotów, jak najbliżej domu i tych, których Kochacie. Rodzinnych, Spokojnych, Pogodnych, Dobrych Świąt Wszystkim Życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim moim miły koleżankom pieknie spędzonych Świąt i dużo łaski od Dzieciątka Bożego życzy Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) A ja już jestem w domku, ale zaraz wychodzę na proszony świateczny obiad do sąsiadów . Nie jestem przeżarta, nie jestem przepita i humorek służy :-). Mróz u nas okrutny, ale śniegu co kot napłakał . Ten okrutny to zaledwie -10 rano, ale się czuje , jak się wyjdzie na zewnątrz :-). Oby tak dalej było ... Życzę Wam dalej wspaniałego świętowania i dopoczynku , bo napewno strudzone jesteście bardzo, wsólnego dalszego kolędowania i samych przyjemności jednym słowem, cmokasy 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 Nie to niemozliwe.Naszatko,nie wierzę,ze sie obzeralas i teraz stekasz,bo Ci ciezko!!! N i e w i e r z e ! Ja jadłam tyle co codziennie,raczej skromniej,bo ostatno bylam na lekkiej diecie,jadlam trochę mniej i przynioslo to dlugo oczekiwany przeze mnie skutek. jest mnie o wiele mniek.Ale ja to głównie ze wzgledow zdrowotnych.Bo moje nóżki juz mnie nie chcialy nosic.Wiec nie mogę tego zapprzepascić,bo przyszlo mi to z wielkim trudem. Dzis byl taki pieky cieply dzień,ze wybralismy sie na wies i spacerowalismy w słonku ponad 1 godzine.A WY bylyscie dzis na spacerkach???Napiszcie jak spedzilyscie swieta??? 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest bezczelność, \"ruja i poróbstwo\" tak się lenić. Dobrze, że choć ręką łaskawie rozleniwione gwiazdy pomachały... Jak się tak będziecie wałkonić w tej Poczekalni, to na żaden pociąg nie zdążycie... Eeeeeeee, mnie też nic się nie chce. 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JO zagadzam sie z toba! A jakże ,a fe! ,co za lenistwo , a zreszta.. JO ,nie przeżarłam sie za bardzo ,bo po co? Potem człek ocieżale mysli:-D ,ale ...szukam kupe czasu tytułów przetłumaczonych na polski Maureen Walller ,oprócz ,ostatniej pozycji z tymi królowymi:-D ,uwielbiam tego typu ,,cegły\" No i poza tym kochane moje koleżaneczki,pracowałam te 2 dni, pracowałam....a nawet znalazłam cos ,co moja mniej ważna ksiegowa, zgubiła...ha! grosik przy tym to pryszcz! No i ogólnie miałam jedne z Najpiekniejszych Swiat w ostatnich latach.Życze takich każdej z Was.Było naprawde cudnie ,spokojnie ,jakos tak..no cóż ..wiem ,ze każda ma piękne Swieta ,ale chodzi mi o taki spokój wewnętrzny i hmmmm...zadowolenie z życia! Dobra ,wysyłam ,bo zezre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×