Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

No to ja się spóźniłam, bo wczoraj nie mogłam zajrzeć. Dajenku z okazji skończenia znowu 18 lat zycze Ci wszystkiego tego co chciałbyś aby sie spełniło, no i tradycyjnie ZDRÓWKA, bo ono najwazniejsze. 🌻 👄 Takisu masz racje matki tak mają, że zawsze amrwią sie podwójnie - za dzieci, ale będzie wszystko dobrze. Bosiu mam nadzieję, że emocje (te negatywne) powoli opadają. Byłam wczoraj na recitalu M. Umer i A Poniedzielskiego w mojej ukochanej lesniczówce PRANIE (zajedźcie tam jeŻeli będziecie kiedyś w pobliżu - ja mieszkam 100 km od niej ale często tam zaglądam) Wiele mądrych słów wczoraj padlo mądrych ale powiedzianych wspaniałym żartem. Tak chciałam zapamiętać te takie sobie luźno rzucane mądrości wynikające z obserwacji naszego dnia codziennego, ale niestety narazie mam mętlik w głowie. Zapamiętałam tylko rozszerzona wersje przysłowia: \"pieniądze szczęścia nie dają ..... ale tylko do kwoty 15 złotych\" :) A nasi politycy to \" moździerze intelektu\" A MY Młodzi inaczej to obecnie jesteśmy na etapie: \"Stanu Młododej Stabilizacji\" w skrócie SMS POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Dajen
[kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Dajen
🌻 wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Dajen
🌻 wszystkimod żagla oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie👄 Komputer,to takie urządzenie..sterowne przez czlowieka..Ma dużo funkcji..ma mozliwość doboru materiału który chcesz czytać.Jeśli Ci się dany material nie podoba..poprostu..NIE MUSISZ GO CZYTAĆ!!!!!!Ale jeśli już czytasz i komentujesz..to obowiązuje..KULTURA!!! Bosiu..odezwij się!!!! Martwimy się o Ciebie..dla Ciebie❤️ U mnie narazie \"względny\" spokój.Siedzimy jak na bombie zegarowej..ale póki co, wszystko w porządku. Pozdrawiam Wszystkie koleżanczki..papapapa..👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żagielku i wszystkim którym jeszcze nie dziękowałam to dziękuję. Nadchodzi południe to pora na kawusię zapraszam. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Takisku a coż to sie stało, że Ty tak w Poczekalni o kuluralnym wysławianiu??? Takisku porównanie stanu oczekiwania Twojej rodzinki do BOMBY pewnie odpowiada stanu rzeczywistemu. Trzymam kciuki, żeby \"bomba\" Was zbyt mocno nie zaskoczyła :) Dajenku u mnie jest nie tylko duszno ale OKROPNIE duszno gdzies powietrze uszło i nie wiem gdzie, ale w nocy ma padać to może jutro będzie lepiej. Bosiu hej hej gdzie jesteś??? Miłego wieczoru a dla poprawy humoru to proponuje rum z herbatka troche grzeje ( a i tak gorąca) ale dobrze smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ktosiu..wczoraj ktoś nastukał strasznie dużo strony samymi literkami..Bez sensu kompletnie. Zlekceważył nie tyle nas..co tych którzy piszą..Niekoniecznie nasze forum..choć oczywiście też..ale podejrzewam że na innych topikach też się udziala.Dlatego trochę się wściekłam..i napisałam co o tym myślę.Za jakis czas chyba administrator zlikwidował ten wpis..i wyszło jak wyszło:D:D:D:D Dobrej i spokojnej nocy Wam życze..milych snów..i szczęśliwego jutrzejszego dnia..papapapa 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, cudownie chłodno, rześko i deszczowo, cóż za odmiana mogę odetchnąć pełną piersią, a jak wiecie mam czym oddychać;) To na dobry początek kawusia zapraszam. Miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz pokłócił się strasznie przy śniadaniu z żoną: - Ty też nie jesteś taka dobra w łóżku! - wykrzyczał i wybiegł do pracy. Później tego ranka stwierdza, że powinien to naprawić i dzwoni do domu: - Czemu tak długo nie odbierałaś? - Byłam w łóżku. - Co robisz tak późno w łóżku? - Zasięgam drugiej opinii. **** W noc poślubną panna młoda mówi do swojego świeżo poślubionego: - Ponieważ jesteśmy teraz małżeństwem, musimy wprowadzić pewne zasady dotyczące seksu - Jeśli wieczorem mam uczesane włosy oznacza to, że nie mam wcale ochoty na seks, jeśli są w lekkim nieładzie, to znaczy, że mogę, ale nie muszę mieć ochoty na seks, a jeśli są w nieładzie, to znaczy, że mam ochotę się kochać. - W porządku kochanie - odrzekł mąż - żeby wszystko było uporządkowane musisz wiedzieć, że wieczorem po powrocie z pracy zawsze piję drinka. Jeśli wypiję tylko jednego, to znaczy, że nie mam ochoty na seks, jeśli wypiję dwa to znaczy, że mogę, ale nie muszę mieć ochoty na seks, a jeśli wypiję trzy, to stan twoich włosów nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam, że tematy na forum ukazują się z przeszło 2-godzinnym opóżnieniem, przed chwilą zaglądałam, była Dajen o 7 z minutami, teraz jest 21.50 i post DAJEN z 19.24,dziwne?Dajen-humor b.zabawny .Pozdrawiam cieplutko,milych snów ,rozczochranych główek, ale połówek raczej trzeżwych.Nie cierpię odoru alkoholu.Pa.buziaki./z emotikonkami dałam sobie już spokój bo i tak nic mi nie wychodzi./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aspia a co to znaczy -dam sobie spokój- próbuj do skutku aż się nauczysz.!!!!!!!!!! http://www.emotikony.pl/ i masz prawo do komputera tak jak inni domownicy- jak się buntuj a to ustalcie godziny. pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ewuniu za dobre rady,ale jest jak jest.Komp.nie jest mój,różnica charakterów,jeszcze co nieco by sie uzbierało iiii lepiej nie mówić.No więc skazana na własną nieudolność kradnę te chwile dla siebie.Temat:emotikonki-klikam[nawet wprowadziłam do ulubionych] i cała lista jest,potem klikam kafeteria -bużki znikają, no to klikam w bużki,to znika kafeteria.....i tak bym się do dziś bawiła.Doszłam w końcu do wniosku, że cenniejsza będzie wymiana myśli nawet ubogimi słowami. Pozdrawiam serdecznie wszystkie słoneczka wypoczywające dziś pewnie na łonie, bo kafeteria pustkami świeci.Ewunia - pisałaś to w bezsenną noc?,bo już zapomniałam,ale wydaje mi się że dziś nikogo nie było. No to ja tradycyjnie częstuję na podwieczorek piwkiem z obfitą pianką.Pa buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na dobre wszystkich wywiało, zaglądam, zaglądam, ale tu pustki. Pozdrawiam, miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona do męża - Kochanie, ta dziewczyna, którą przyprowadziłeś jest naprawdę bardzo miła i grzeczna, dużo pomaga mi w pracach domowych, ale gdy mówiłam, żebyś poszedł po osiemnastkę, to miałam na myśli śmietanę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie doktorze!Zawsze gdy budzę się rano,przez pół godziny jestem prawie nieprzytomna i dopiero po jakimś czasie czuję się dobrze. Droga Pani! -odpowiada lekarz-jest na to tylko jedna rada:niech pani się budzi pół godziny póżniej!! Miłego dnia wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny no ja się tak nie bawię ostatnio to tylko ja i Aspia na zmianę, koniec tego leniuchowania;) Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie niedzielnie , leniwie . Dziś dzień ogródkowy . Jakoś nie chciało się nam zagłębiać w ludzki tłum - a ten wszędzie gdzie sie da Za to mam porządeczek na grządkach . Oplewione , poprzycinane. Nawet ładnie to wyglada . Tak wszędzie biegiem że nie mamy czasu nacieszyć sie tym co mamy pod nosem . Kuchnia juz prawie doprowadzona do porządku. Brak 2 szafek na razie nie przeszkadza ale chciałabym mieć kompletny obraz poremontowy . Wczoraj ogladałam film radzieckie myśli technicznej . Podobno na jego realizację wydali 30mln dol . Niby widać efekty specjalne - coś między Wiedźminem a Władcą Pierścieni ale jakoś fabuła im umknęła i zakończenie nijakie . muzyka niczym hymn radziecki..... Dziś mamy o rodzince z 18 dzieciaków . Może to będzie dobre --ku przestrodze niezabezpieczonym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ja to nawet bym się pobawiła:)..ale czasu u mnie niedostatek:):):) Pomacham tylko łapką i musze zmykać..Pozdrawiam..buźka👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Twego Święta życzę Ci: Aby jedynymi łzami, które pojawią się w Twych oczach Były kryształowe łzy szczęścia, Aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy Nie zakryły ciężkie chmury smutku, Abyś potrafiła zajrzeć do Swej duszy I mogła odnaleźć to co najważniejsze dla bliskich i Ciebie, Abyś w głuchej ciszy mogła odnaleźć Swoje myśli i marzenia, Gdy coś w życiu się nie uda, zepsuje, abyś mogła Zbudować to od nowa z tych samych cegieł, choć To trudne, bo to na nich jest wypisana przykra przeszłość, Aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia, A szczęście, zdrowie, radość i miłość, były przeznaczeniem Twych dni...❤️ Z okazji urodzin dla Aspii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dołączam się do życzeń. Wszystkiego najlepszego Aspia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wczorajsze piwko sie nie załapałm to moze dzisiaj z okazji Aspii święta cos mi skapnie.Aspia wszystkiego dobrego!!!!!!! u nas wszystko ok,pozdrawiam Was cieplutko i milutko, papapapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Ja oczywiście też śpiesze z życzeniami dla Aspi..WSZYTSKIEGO CO TYLKO NAJLEPSZE..ABY KAŻDY DZIEŃ BYŁ LEPSZY OD POPRZEDNIEGO!!!!! STO LAT..STO LAT🌼 Nie wiem jak inne koleżanki..ale ja juz nadstawiam lampeczkę ..i czekam:D \\_/ 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×