Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Brawo Ksymciu.Trębaczami się nie przejmuj. O maturze napiszę,jak będą wyniki;)Juz moje drugie dziecko ją zdaje więc mam wprawę.Naszatko spokojna bądź ,za kilka dni już będzie po stresie. Dajenka się wczasuje,fajnie,chociaż sobie dziewczyna polata między obłokami. Buziaki Wam wszystkim przesyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymciu!! Gratuluję!! A niech se trąbią pacany jedne!! MM mówi że lepiej stać i czekać niż jechać pod innego. Niech trąbią . Za tydzień nie będą . Teraz jak zaczęłam jeździć to się okazało że ja nie ta najgorsza. Co drugi pacan nie używa kierunkowskazów , inni ścinają zakręty . Na lekcji z instruktorem 2 o mało mnie nie skasowało bo sobie skrót pod prąd zrobili. Czyli nie sami geniusze jeżdżą.:):) Maturę skończyłyśmy w piątek . Ustne zaliczone na 80 i 75% . CZyli nieźle. Oby takie się okazały pisemne to będe szczęśliwa . Ale na to musimy poczekać . Za rok to i ja będę taka mądra , ale w tym się trzęsę niestety:) :P Dziś na obiad była pizza made in MM . Ledwie żyjemy , brzuchy wysadzone. Poszłąm na spacerek z córcią . Kupiłyśmy ciasteczka. Chcecie?? jabłecznik , serniczek z lukrem , serniczek z wiśniami i czekoladowe!! Pychotka... I nici z odchudzania...:( A muszę bo w lipcu idę na wesele. Kreacji nie mam bo w sklepach te na których można oko zawiesić mają rozm. 36, 38 . Czyli 10 brak:O Muszę szyć . MAteriałów jak na lekarsto . Same chińskie podróby. Najładniejszy znalazłam we własnej szafie - kupon jedwabiu malowany. Teraz potrzebuję ładny fason, zjechać z wagi i już !! Ewelina ❤️ gdzie fotki z wesela???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolcia1802
Wita Jeszcze nie wiem czy dobrze trafiłam. Szukam forum na którym można pogadać o problemach menopauzy . Ale też chętnie poklikam na inne tematy z dziewczynami w moim wieku. pozdrawiam jolcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Ewelinko!!!! Hoop hooop!!! Poczekalnia tonie w majowych kwiatach na TWOJE URODZINY. Wszystko co najpiękniejsze na swiecie niech będzie Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby Ewelinka sie Urodziła??:D:D Wszystkiego najlepszego!!! I całuśnego M , i uśmiechniętych dzieci....I wszystkiego , wszystkiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkich.... moja jazda pozostawia nadal wiele do rzyczenia,ale co tam..... całusy przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymciu,powoli.Chodzić też od razu nie umiałaś.Musiałaś się nieco porozbijać.:D:D:D całusy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymciu:) głowa do góry . Kilka dni temu przejechałam całe miasto na ręcznym hamulcu. Dymiło aż niemiło.... Wczoraj dzieciaki miały urodziny. Goście , posiedzieli , pojedli i poszli.. Dobrze ze szybko. I znów na rok spokój! Jakoś nie przepadam za rodzinnymi imprezami:( Zawsze jakies wąty wyłażą :( Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze i przebacza, odepchnięta wraca - to milość macierzyńska. Droga Mamo, niech się spełnią wszystkie twoje marzenia. Wszystkim Mamusiom na calym swiecie..w kazdym zakątku--- wszystkiego najlepszego!!!!! Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również dołaczam sie do Waszych pieknych zyczeń z okazji Dnia MAMY!!!! całusy przesyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowę sypie popiołem , ale i usprawiedliwiam sie, ze mnie wyrzuca okrutnie .Napisze ,napisze i....leci ale pytanie dokąd :-) urwanie głowy miałam , szczęsliwam ,ze juz poza mną wszystko i foto.. no z moim Ramzesem /mumia zarobaczywiona/ róznie jest..poprawie sie i 1.Dziekuje za życzenia urodzinowe ! 😘 :-D 2.dziekuje za zyczenia dla matki : -) i składam WAM życzenia zOkazji Dnia Dziecka ! 🌻 😘 :-) Ksymciu kochana ,te twoje chłopaki tp prawdziwe Belmondziaki ! po mamusi oczywiście ! Bosanova kochana , Takisku, Forevciu , i naprawde wszystkie Diana sie pokaż! ,Mar Mi , Spinky wszystkie duuużooo uscisków ..może mnie nie wyrzuci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki , ty też sie zapodziałas??? :-( , jak twoje serducho i łapka? Buziaki ,dla wszystkich bez wyj atku- no , jak mnie nie wyrzuca to se pozwalam...popisać:-D ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwspanialsze ciepło przyznać trzeba szczerze, nie tkwi wcale w grzałce czy kaloryferze Ani w żarze pieca lub ogniu kominka, tak najmocniej grzeje... SERCA ODROBINKA Pozdrawiam cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Dajen- ten kaloryfer to by mi się dziś przydał. Zima to a nie wiosna..😠 Miałam nawet gradobicie. Jutro idę w rękawiczkach i grubym swetrze. Tak dziś zmarzłam że sobie kocyk z półki zabrałam i na grzbiet założyłam... Zimno.. Mówią że ma być przymrozek..wierze ..pobiegłam okryć moją skromną plantację pomidorów.:) Córcia załapała się na 3m-ce w jakimś konkursie środowiskowym. Odebrała nagrodę , wysłychała przemówień ..a ojczulek kwitł w samochodzie 1,5 godziny:D:D Jezdzę nadal...Nic nikomu nie zrobiłam...:D buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was najgorecej na swiecie.... Oby do przodu i zdrowie jako takie :) Dobrze,ze jestescie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gratuluje młodej teściowej ....no to jedziemy ;) Dwóch więźniów rozmawia: - Ile dostałeś? - 15 lat... - Za co? - Za pomoc medyczną. - Jak to? - Teściowa miała krwotok z nosa, no to jej założyłem opaskę uciskową na szyje... Teść wchodzi przez bramkę do ogródka i widzi w oknie domu smutnego zięcia. Teść pokazuje jeden kciuk \"up\", na co zięć z okna obydwa. Wtedy teść z pytającą miną robi \"węża\" ręką, a zięć odpowiada tak samo, ale dwuręcznie. Na co teść wali się w klatkę pięścią, a zięć masuje dłonią po brzuchu i obydwaj znikają. Tłumaczenie poniżej: T: Mam flaszkę! Z: To mamy dwie! T: Żmija w domu? Z: Są obie T: To co, pijemy na klatce? Z: Nie, na śmietniku! Pozdrawiam wszystkie teściowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinaker, Ty sie doigrasz..........ale dla sumienności przypominam piosenke ; szła teściowa przez las pogryzły ją żmije żmije wyzdychały a teściowa zyje ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w Klubie Ofeczko! Jz nie czuje sie taka samamamamamamama ...juz nas dwie niebogi ,co każdy nam dopina rogi ..hiii hiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofeczko-Gratuluję !! I trzym się ciepło.. A link sie nie otwiera- co za skarb tam był?? Ukradli:( U mnie burza..następna z kilku już przebrzmiałych.. Rankami bywa słońce i zmusza mnie do wczesnego wstawania. Inaczej chodziłabym jeszcze w zimowej kurcinie. W pracy marzę tylko o rękawiczkach i ciepłym swetrze. Dziś załapałam sie na rodzinny spacerek..Doszliśmy do mola i....burza! Bosiu..miło cię widzieć!👄 jak zdróweczko?? pozdrawiam ...i idę polować na pioruny..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla teściowej.Bądź Teściową z poczuciem humoru i dużą cierpliwością. Ja też dawno nie pisałam ale doba jakby się trochę skróciła - ciągle brakuje czasu. Pozdrawiam wszystkich i życzę odpoczynku w długi weekend, a dla tych co pracują w piątek życze spokojnej pracy i szybkiego doczekania weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekendu doczekałam , ale co z tego . Zimno- jesień idzie czy co?? rękawiczki wyciągnęłam , kurteczkę zimową , kozaczki.... Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coś pusto w naszej Poczekalni. Troszkę zaniedbujemy nasze spotkania Ja tez wpadłam na chwilke żeby sie pożegnac - nareszcie wyteskniony urlop. Będę dopiero w lipcu - do zobaczenia i życze pogody za oknem - bo to juz niedługo lato -tak mówiąPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko, ja tez chyba wyciągnę mundurek zimowy, ciągle zimno i leje buuu. Na szczęscie wbrew zapowiedziom pierwsza sobota m-ca była pogodna-miałam wtedy wesele córki. A teraz z utesknieniem czekam za upały:D Pozdrowienia dla urlopowiczek i pracusiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×