Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

ewcia39 juz się robi :-) :-) , a może by ta....vanilie z early grey ??? Naprawde niepowtarzalny smaczek.A co!? to pijemy... A ewa4444 nic nie pisze otych slubach chrzesniaka,jak wybrnęła z problemu prezentu, no i na tyle...cos jeszcze? :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super......!!!!!! Skąd u Ciebie Ewelinko takie pomysły na wyśmienite mieszanki herbat? Przyznaję,że jestem pod wielkim wrażeniem....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ! ,dziewczynki ja nie prację w..herbaciarni...:-) , tylko czasem taka herbatka uspakaja i pamięta sie niekiedy smak przez całe lata...a smakoszką herbatki jestem baaardzooo ,od 3 roczku życia ,/zawsze podobno ulung była i moja matka robiła różne modyfikacje bo bezmleczna byłam, i tak mi zostało . ..a jak odwiedziłam pewne miejsca i sklepy z herbatkami ,to naprawde ...teraz sobie mozemy poszalec i na dodatek ten luksusik ..nie jest taaaki kosztowny jak inne hobby.A moze skoczymy i pomożemy Takiskowi dojśc do siebie po baletach?:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak? Smakuje? Naprawde świetna ta early grey i wanilia ,i smak i aromat, a może euniu nastepnym razem zrobimy sobie irish ,tez pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to umykam po cichutku ,bo musze nakarmić mężusia ,a dzis...i wczoraj i...przesiedziałam w...profilach okien pcv i w okuciach i...fabrykach i...starczy na jedną głowe, na dodatek żenśka, tych rewelacji technicznych.Dopiero teraz skołowana jestem , a na to najlepsza...herbatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Cześć..no ..no..ruch jak ..w poczekalni:):):) Zrobiłam sobie właśnie tipsy..to znaczy córka mi zrobiła..i tak mi się dziwnie pisze:)::):):) To juz na wesele..chyba troszkę za wczesnie ..ale co tam ..była okazja ..Ola przywiozła cały\"sprzęt\" to zrobiłam już teraz! Fajnie wyglądają..z takim wzorkiem..brązowo-srebrnym::) Wika..przykro mi:( Ewa ..no właśne ja tez jestem ciekawa jak sobie poradziłas chrzesniakiem i prezentem:):) Narazie ..papa 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę .takisku ,do tych paluszków weselnych musimy ci dopasowac filiżankę, hmmm.Widzę że odpoczełaś i jestes gotowa..do następnych balecików.No to pobaw sie i za mnie ,bo kurcze jeszcze troszke do baletów czasu mi potrzeba.A jak były to po szpitalu przed szpitalem i po operacji.To co taka prawie nieboszczka :-( mogła pobalować ? Ano niewiele .Ale rozrywka jakas była .Tak więc Takisku znowu tańczysz? :-) Ale jeszcze troszke czasu masz .A co z naszą Ofką? Wszystko dobrze? A ktora grzybkami poczęstuje, bo ogóreczki mam nawet takie ..w musztardzie..do wódeczki, słiweczki tez ,z tamtego roku,a...grzybki....kupuje w Makro ...chlip chlip... A to nie to samo,pachna ale inaczej...Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś poszłam do klasztoru ojców franciszkanów i takiego młodego akurat spotkałam- więc pytam co i jak i mi wytłumaczył że pieniędzy nie bo idą do wspólnej kasy. On na śluby wieczyste dostał od chrzestnej i od babci złotą obrączkę taką że na niej jest koronka do odmawiania.Widocznie sie taką zamawia. I powiedział że tylko osobiste rzeczy - kołdra, koc, posciel, obraz to już raczej nie, ewentualnie książka , pióro ( to już młody dostał ode mnie). Więc teraz zacznę czegoś szukać . Forever to ile tych wpisów nam pękło? Od kiedy mam nas w zakładkach to tam nie wchodzę i nie wiem. A i co polewałaś? Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba trochę mi corka za długie zrobiła..nie mogę sie przyzwyczic..musze skrocić! Denerwują mnie ..w zasadzie nigdy wczesniej nie robiłam..i tak jakos mi dziwnie:):)Nawet nie wiem czy do wesela się utrzymają:): A zmywanie ,sprzatanie i ta cała reszta..Podobno tak..ale nawet jak nie..to więcej nie bede robić..Ola mnie namówiła..ale chyba troche żałuję:):) Ewa..ja tez pomyslałm o jakims markowym piorze..myslę ze to bardzo dobry pomysł:) Ewelinko..herbatka..hmm..owszem:):) Ide teraz do weterynarza..zaszczepić Takiska..i poobcinać pazurki..papa👄 Ps..Dla nowych koleżanek..Takisek to mój pies..jamniczek..ukochany:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to muszę te Twoje tipsy w środę pooglądać. A może i ja zrobię numer i sobie takie na wesele zafunduję? To byłby śmiech na sali, bo od zawsze, jeszcze z czasów kiedy byłam szczęśliwą uczennicą szkoły muzycznej, nie cierpię długich paznokci. Wtedy mi przeszkadzaly w grze. Do dziś mam zawsze krótko obcięte a maluję od wielkiego dzwonu:-D Ostatnio malowałam na wesele siostrzenicy - prawie dwa lata temu :-) Ja też jestem wielbicielką herbat. W slepach typu \" Świat herbat\" wpadam w amok. Jedna z moich ulubionych to yerba mate,szczególnie brązowa. Parzę ją w specjalnym do tego przeznaczonym naczyńku przywiezionym z Argentyny przez moją dawną koleżankę, Argentynkę, która robiła doktorat w Polksce i uczyła mnie hiszpańskiego. Lubię próbować nowe smaki. Bez kawy spokojnie mogłabym żyć, bez herbaty byłoby mi smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz wlasnie piję melisę z gruszką. Smaczna i ładnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki proszę -nie straszcie mnie ,za póżno weszłam do poczekalni ,na pogotowie nie pojadę , w sumie to mi tylko ręka spuchła i swędzi ,ale czuję sie dobrze jeszcze jak napiję się zielonej z cytrynką,wtedy napewno mi wszystko minie. Forever masz farta,może polejesz czymś na zdezynfekowanie od srodka?:D pozdrawiam ..........jeszcze z tego świata:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tak sobie czytam kochane i widzę, że ruch w poczekalni prawie taki jak w Rzymie...:) Namieszało mi sie w głowie od tych różnych rodzajów herbatek, chętnie popróbuję tych wszystkich smaków. Nie byłam nigdy ich miłośniczką, ale może to się zmieni...Z uchylonych drzwi poczekalni zapach tak się rozchodzi, że ślinka cieknie...... Wczorajsze popołudnie poświęciłam na zakupy, trzeba było kupić garnitur do szkoły a moje szczęście jest takie chudziutkie, że spodnie zsuwają mu się z zadeczka. Rok szkolny tuż, tuż więc zaczęła się mała gorączka z przygotowaniem. Zapzrzyłam sobie herbatkę zieloną z miętą i czekam na Ewelinkę, może zaproponuje coś ciekawszego...:) Zacznę chyba notować jej propozycje...:) A ta herbatka irish to całkiem niezły pomysł, tym bardziej, że pogoda coraz bardziej jesienna.......;) Takisku - takie pazurki sobie strzeliłaś...:)...u mnie raczej krótkie, więc rozumiem problem z pisaniem.........ale czego się nie robi, zwłaszcza przed taką imprezką jak wesele. Ofko - Tobie zdróweczka życzę, dobrze, że to tylko opuchnięcie... Miłego dnia dla wszystkich, chociaż za oknem rozpadało się i jest nieciekawie 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina46
Dzien dobry .A kawusia z rana? Ewcia39 ,propozycje są najdziwniejsze w brzmieniu ,a doskonałe w..zapachu przede wszystkim.Ja uwielbiam wszelkiego rodzaju herbaty czarne smakowe i z tych owocowych pomarańcz ,mango i cynamon, no moze truskawka ,malina i poziomka. Jakos wszelkie róże dzikie ,hibiskusy mi nie podchodza.Ale sa osoby ,które pijąc własnie moje ulubione Indian Spiced Chai czy early grey i vanille na sam zapach sie krzywia.Każdemu wg. smaku i potrzeb.A kawusi bym...sie napiła .Ale to dopiero po powrocie z badań ,na głodniaka musze byc.Mar Mir fajnie ,ze możesz też parzyc herbatki dla nas.Bedzie to urozmaicenie asortymentu i ciekawe doswiadczenie:-) :-), Ofka ,a co z opuchlizna ,szyneczkami i samopoczuciem? Takis , o kurcze, to dobrze ,ze piszesz o piesku ,..można czasem coś palnąc .U mnie ciemne chmury na niebie ,jeszcze nie pada..ale zdaje sie,że dzionekbedzie smetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zachmurzonym rankiem. Pracuję w hurtowni farb i wczoraj było głosowanie nad imieniem dla suni. padały różne propozycje- epinoks, hemplówna, tikurilla, ale została Oliva tak jak nazywa się nasza hurtownia. Pozdrawiam herbatkowe panie i te z tipsami również. A może byś Takis pstryknęła zdjęcie i pokazała swoje pazurki. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry-życzę słoneczka na cały dzień.Ewunia-opijane było 5400. Jak sie mówi rano dobranoc?:D(po pracy jestem i dlatego pytam) Buziaki,do pózniej,bedę jak wstanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dla mnie herbata to jest herbata .....ale zaciekawiła mnie ta wanilia ..........uwielbiam ten zapach,czy herbata pachnie konkretnie wanilią ,a smak? przypomina ? Pjię kwakę i spadam do pracy , przez tego kompa mam trochę tyły...... Ofeczko kochanie masz alergię czy nie ,ale zafunduj sobie wapno na wszelki wypadek ,dobrze? Nie rób nam tego........ nie ciałabym , zeby coś wyszło po tygodniu..... a jak tam siedzenie? nie spuchnięte? Foreverku fajnie brzmi \"dobranoc\" z samego rana :)) Ale ja też bym powiedziała gdybym tylko mogła, bo dzień dziś naprawdę ziewający......:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z badań wyniki część jutro częśc pojutrze. A co do herbatki z vanilla to smaczek troszke jak early grey z lekką nutka wanili ,taki troszke inny ,leciutko pieąco-delikatny ,i zapaszek naprawde obłok z zapachu wanili ,ale takiej schowanej gdzies w kaciku i dochodzi człowiek skad ten aromat znam i skąd ten zapach przychodzi..taka odrobina...ewciu39 :-) ,luksusu.Dosia , zaległości sie odrobi w deszczowe dni.Kurcze ,żeby Bosanova pogode miała ,bo cos wszedzie byle jak.Wreszcie może kawę wypije ,a tu pora raczej obiadowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No..Witajcie!! Nie miałm ineternetu..tak się wkurzyłam.że zadzwoniłam do operatora(chyba tak to się nazywa)..powiedziałam że płacę abomament.(chyba tak to się nazywa)..a kilka dni w miesiącu mam nieczynny net.W związku z tym prosze mi te dni w które net nie działa odliczać..bo to nie moja wina że mają do d***y skrzynki.I w ogóle co mnie to obchodzą ich łopoty.skoro płacę to powinnam mieć..itd.No to przyszedł jakis pan informatyk..poglądał..powiedziałI mi że to dziwne..bo wszyscy w klatce.( a u nas sa te nieszczęsne skrzynki) mają..to ja też powinnam!! I miał rację..niestety..powinnam..i miałabym gdyby mój pies jakimś sobie wiadomym sposobem nie odłączył kabla od inetrnetu.Pan informatyk wyraźnie czuł potrzebę przeprosin z mojej strony..bo w ogóle sie nie spieszył..a ja musiałam co jakis czas przepraszac go za kłopot i za to co powiedziałam:) Ewa..nie zrobię Ci zdjęcia pazurków..tipsów..bo poobcinałam..to absurt..nic nie mogłam zrobić..kompletnie!Ola jakos naprawiła mi to co ja podobno\"schrzaniłam\"..ale teraz dla mnie wygląda duzo lepiej:)Tylko są za kwadratowe:) I chyba tez je kekko zaokrągle..bo mi sie nie podobają..a w ogóle to ostatni raz zrobiłam cos takiego:):) Też sięnapiję dobrej herbatki..z Wami oczywiście:) Ofka ..napisz co z Ręką..jak jeszcze puchnie ..to idź lepiej do lekarza..nigdy nic nie wiadomo:) No ..to juz Wam wszystko napisałam:):): Narazie ..papa{usta]👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten mrozny dzień:D,biceps w ręce znacznie mi się zmniejszył,tylko swędzi straszliwie . Takisku olaboga! toż to praofanacja tipsów,szczere wyrazy współczucia z powodu \"wpadki\" z informatykiem :P. Dosiu siedzenie samo z siebie takie \"napuchniete\":D:D:D Ewciu39 dzieki,na herbatkę zieloną się wpraszam. Ewelinko nazwy nic mi nie mówią,chociaż też bardzo lubię dobre herbatki,kupuję metodą prób i błędów ,ale z zapachowych pozostałam przy cytrusach ,chyba czas na nowe doświadczenia. Foreverku -dzień dobry pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie można sobie ponarzekać na zimno i deszcz ;) ...czy to już koniec lata ? :( - Ofeczko - córeczki piękne laseczki :) ..... sie rozpisałam ;) Pozdrawiam i cmoksy dla wszystkich przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Przyszłam się z Wami pożegnać..DOBRANOC koleżaneczki..też cmokasy 👄usta]👄 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladam niesmiało ,nie mam herbatki ,ani nie powiem rano dobranoc,i mam po prostu koszmarny ból głowy z powodów remontowych i...pracowych /nowa nomenklatura/.A wogóle to jutro musze znowu bladym świtem się zerwać,ech! Oj! Takis, nie rób zaorągleń , nie kombinuj ,miałaś pazurki w deseń ,i co robisz?Niszczysz rękodzieło :-) , Buziaki dziewczyny ...do bladego świtu.KOCHAM REMONTY !!! Auuuuuuuuuuu/wycie /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ....i mamy pogodę pod zdechłym Azorkiem......coś tak mi się wydaje, że to koniec lata.......a może nie....mam nadzieję, że jeszcze będzie ładnie i słonecznie. Tradycyjnie rano zapraszam na coś ciepłego, herbatki, kawki...... Ewelinko - ja też nie przepadam za remontami. Mają one jednak jedną zaletę, kiedy się kończą robi się wokół nas przyjemnie i świeżo...:) Dla wszystkich ....."cmoksy"..;)....i pogodnego dnia wbrew pogodzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie troche pospałam......:D Cześć.Dzisiaj dobranoc będzie o własciwej porze. Poczekalnia zamieniła sie niechcący na przepięknie pachnącą herbaciarnię.Bardzo by mi sie podobała taka zamiana,Spinky,kochana ,da sie cos z tym zrobić?? Pozdrawiam waniliowo,miętowo,różanie,cytrynowo,imbirowo-miodowo.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogody ducha ... przy tak pięknym dniu ,i filiżanke czegoś dobrego.Może być po góralsku.A jak nie to ciepłe skarpeteczki ,giga deszczochron i hajda .Kawkę wypiłamn ,na herbatkę za wczesnie troszke , ale zpraszam potem , dziś to chyba malinowa ... No i juz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Forever , niech nam pachnie ,i Nie MA JESZCZE KONCA LATA ,ja protestuje.!!! Przecież Słonce chyba z tego kraju nie uciekło..chyba że sie wstydzi patrzec się co tu się dzieje .I trzeba ładnie Słoneczko poprosic,żeby patrzyło ,troszkę niżej ,a nie tylko na,,górne" elyty. My chcemy słońca!!!Forevciu,a tobie to słodko pospac w taki dzień ja już wychodziłam ,wróciłam ,i znowu musze leciec,a za oknem...jakbym byłam dżżownica ...to fajnie ,ale jak nie...:-( ,:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×