Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Pospać słodko ,Ewelinko oczywiście ,że tak.Żle sie wczoraj strasznie czułam( żołądkowe sprawy)to sobie pozwoliłam na niewstawanie.Za to dzisiaj zaległosci domowe mam ogromne.Mroczny dzień,bez słonca. Jeszcze tak niedawno upałów miałysmy dosyć.To sie skończyły ,niestety. Puchatka nadal nie ma😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry..ojej..ale leje:( To ewelinko niestety chyba juz koniec lata..:( Później do Was przyjdę..narazie musze iśc pozałatwiac trochę spraw..A jak wrócę ..to z przyjemnością napije sie herbatki:):)..takiej po góralsku:):) Papapapapa.👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......herbatka z wanilią, ja chętnie i skarpety frotowe do kompletu... Jakoś mi chłodno.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich!!!!!!! kurczaki tyle sie dzieje w poczekalni,ze aż jestem w szoku!!! i na dodatek na zwolnieniu lekarskim prawie całkowicie odcięta od świata! Nawet zaległości w czytaniu nie moge nadrobić!!!! Takisku tak bardzo jak spóźnione tak szczere zyczenia z okazji wspaniałej rocznicy!👄 🌼 Ewelinko my sie jeszcze nie zanmy , ale ja tez bardzo poprosze o herbatkę... Wysłałam dzisiaj Wam zdjecia,ale niemam pewności czy dojda bo komputer bardzo powoli chodzi i wyskoczyła mi jakaś dziwna komenda. Jak nie doszły to wysle jeszcze raz. U mnie i Tosi wszystko ok, tak naprawde to dopiero 8 wrzesnia bede wiedziała czy to chłopczyk czy dziewczynka,bo bede miała usg. Zaokraglam sie oczywiście w niesamowitym tempie,ale kochanego ciałka nigdy za wiele! Pozdrwiam gorocą (bo zimno jak cholerka) i będę oczywiście zagladała od czasu do czasu.papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Wróciłam: Ksymciu..Dziękuję❤️ Pozałatwiałam pare rzeczy..ale to i tak nie wszystko co chciałam.Trudno..za gapiostwo sie płaci:):) Ksymciu..do mnie zdjęcia nie doszły..może jak bedziesz miała czas to spróbuj jeszcze raz:) A teraz mam nadzieję że napije sie pysznej góralskiej herbatki:):) Ewelinko jestes na posterunku:):):) Bosa chyba pojechała na urlop..w przeciwnym razie juz by się odezwała. Ofka no i co z Twoją ręką i czy wszystko ok?? No to czekam na herbatkę..i do później..buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszly w trzech kawałkach tylko do Bosi nie wszystkie poszły,dostałam komunikat,ze bład serwera. innym razem jeszcze spróbuje,pozdrwaiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ksymcia dziękuję - zdjęcia doszły - Tosia \'nam\' ładnie rośnie :D Dla Ciebie i całej rodziny 👄 ... nie wykluczając Tosi ;) ...teraz to pewnikiem będzie córeczka - trzymam kciuki . - Forever masz super pomysła :D - jesienne słoty tuż, tuż ......zakładaj herbaciarnię, pachnącą, ciepłą, gdzie każdy z przyjemnością usiądzie i w miłym towarzystwie napije się dobrej herbatki. W takiej atmosferze będzie nam milej plotkować.Jak ją otworzysz, to podaj namiary, pierwsza spakuje swoje zabawki i z ochotą się do niej przeniosę.:) Prawdę powiedziawszy, nazwa \"poczekalnia\" to niefortunny pomysł, ale w danej chwili akurat to przyszło mi do głowy. Działaj :D - na początek zażyczę sobie herbatkę zieloną, liściastą YUNAN - pije ją codziennie, już od kilku lat....podobno ma antynowotworowe działanie :) - \"cmoksy\":D dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodzu!!!Ty zakładaj!!!Ja czasu nie mam.:)tylko szkoda by było tyle stron tutaj zapisane,niedługo strzeli nam roczek.Wydzielimy mały kącik na herbaciarnię u Ewelinki i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbaciarniany kącik Ewelinki,kawowy Ewci,ciasteczkowy Takiska,Dosia podesle nam sliczne kubeczki i przetrwamy zimę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ewunia, dziekuję za zdjęcia Wnusia 👄 . Jest pięknym chłopcem, chyba wdał się w Babcię ... Od Ksymci nie dostałam nic, ale jak nie ma ochoty dla mnie przesyłać, zrozumiem... Pozdrawiam wszystkie Panie z jesiennym chłodem, ale równie ciepło jak latem 👄. W nas jest wiele ciepła, więc przeżyjemy i te chłodniejsze dni , chyba że zmienicie miejsce klikania , a ja będę znowu do \"tyłu\"... cmoki w boki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyni,dzien dobry. Ksymciu mam wrażenie ,ze wiekszość z nas jest pochodzenia,, Zapalenie pochwy ..\",bo ja Bossi szukałam i dopiero przypomniało mi się ,ze coś tam ,wczesniej widziałam i zasapana tu sie znalazłam.Co prawda ,nie za bardzo bystra jestem w zgadywaniu kto jest kto-bo ja jestem Smetna Marysia :-) , a zostawmy Spinakerka Poczekalnie.Poczekalnia dla chorych ,a my ozdrowiałe prawie to sobie herbaciarnie wydzielimy i bedziemy nawet lepiej się czuły i będziemy bardziej zdyscyplinowane wobec siebie samych w kwestii .. pilnowania wizyt lekarskich i badań .Po prostu na forum o tym nie gadamy ,a słowo ..swoje robi... No a ja chyba sobie dzis to szpinakowa herbatke zaparze..i kawusia też dla mnie wont! chlip...chlip... badania super ,a żelazo...w dół . Spinakerku ,zielona plus odrobinke limonki-raz, Viktoria-mango z pomarańcza,Forever moze byc po góralsku ?to i dla takisa raz ,a dla Ksymci i dzidziusia truskawkową .Mamy kubeczki ,mamy krzesełka ,a stoliki sie załatwi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo wieczorową porą🖐️ Co ja tu czytam.....zachciało się Wam nowego topiku?......:)......no nie wiem, może lepszy pomysł jest z tymi kącikami \"tematycznymi\"....;) Ten herbaciany bardzo mi sie podoba, bo jakoś tak kojarzy się z jesienią, szarlotką, ciepełkiem, no jakoś tak swojsko....Ale jak postanowicie tak będzie. W zasadzie nie o nazwę tu chodzi......tylko o to czy nam tu jest dobrze razem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia 39 , właśnie mysle,że Spinaker ten topic zaczęla i starych śmieci się nie powinno zmieniac.Nawet ja od jakiegoś czasu oswoiłam sie z Wami i zakumplowałam .A co ,przekupić was tą hebatką chciałam ,a nie topic zmieniac... A kaciki musza byc ,a jak zima przyjdzie i.,.kawusie parzyć rano bedziemy,to sobie kafejke zrobimy ,ok? :-) , a teraz nauczcie mnie machać tymi łapkami i te kwiatuszki...ale napiszcie komendy..jak krowie na granicy.....bo ja ztego ostrego niedoboru zelaza zaćmienia mam jakies...:-( ,:-O ,ale , Altzhaimer to nie jest :-) chyba jeszcze..,bo przypomniałam sobie o skarpetach z hal co z serami dostałam i ..cieplutko mi w nogi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko łapka to wpisane w kwadratowy nawias słowo czesc, kwiatek w kwadratowym nawiasie to kwiatek, dalej są usta ... tyle pamiętam na dziś... Myślę, że powinnyśmy tworzyć fajne towarzystwo tu w tej poczekalni i w zależności od nastrojów i okoliczności przenosić się do wybranych kącików. Dziewczyny moje dziecko pojechało na wieś z kolegami, buuuuuu....taka pogoda, leje......zrobiłam im garnek bigosu...:).....Popijam teraz kieliszeczek czerwonego winka, bo deszcz tak nastaja......;)....może macie ochotę też spróbować, to zapraszam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko, ja dam Ci pierwszą szkołę z \"łapek\", bo zaraz znikam, ale takiej herbatki nie piłam jeszcze, jest wspaniała, dziękuję bardzo 👄. łapka - [czesc ] usta - [usta ] serduszko - [love ] pisz wszystko bez spacji i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki Ewie i Ksymci za zdjęcia, Tosia nam rośnie, aż miło poparzeć, a starszy brat to już facecik, bardzo ładny chłopak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No własnie..Ewcia ma rację..nie ma znaczenia jak będzie nazywał sie nasz topik..WAZNE że my go tworzymy..że tworzymy atmosferę i zaprzyjaźniamy się..i jest nam razem dobrze!!!!!!!!!!! Ksymciu..musze powiedziec,że tworzycie ..przeogromnie szczęsliwą rodziną..widac to na zdjęciu..a ten mężczyzna na zdjęciu 11 letni..to juz \"kawał\" chłopa:):) Slicznie wyglądacie z Tosią..juz Ją troszkę widziałysmy:):):) Niech nam rosnie ZDROWO!!!! Forewerku..co do jednego sie z Tobą zgodzę..ja moge piec ciasteczka i mój ukochany serniczek..Ewcia może parzyć kawę..a Ewelinka herbatę..ale Takich kubeczków jak robi Dosia..pozazdrości nam Każdy..kto je zobaczy!!!!!!!!!!!Czasem sobie oglądam..i zawsze jestem pod ogromnym wrażeniem!!! Wiki..dzięki za pocztę..❤️.Jak się czujesz?? Nic nie piszesz..ale mam nadzieję że dobrze..właśnie dlatego że nic nie piszesz:):) Dziewczynki..miłych snów..i do jutra..wielkie całuski..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też życzę kolorowych snów, podążam w stronę łazienki.. a potem idę nynusiać, bo rano znowu trzeba wcześnie wstać. Spotykamy się oczywiście w kąciku kawowo - herbacianym....Pa wszystkim...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie ,że mamy wszystkie to samo zdanie.Zostajemy w poczekalni u Spinakerka i najwyżej w odpowiedniej chwili zmioenimy ławeczke ,eraz kawusia ,raz herbatka , a raz leżanka psychologa:-), coś z tymi łaplami źle ćwiczyłam...sprobuje jeszcze raz ...zamykam drzwi ..a kto dziś zgasi światełko ?...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podobno jak się doda do herbaty cieniutki plasterek imbiru to smakuje wyjątkowo. co prawda kupiłam kiedy ś kawałek imbiru ale dopiero dziś mi się o tym przypomniało. Pozdrawiam wieczorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy, że zostajemy na starych śmieciach . - Viki zauważyłam, że Ksymcia Tobie też próbowała wysłać zdjęcia, tylko w adresie przed 2 zabrakło literki \'s\' :) - Ewa Viki ma racje, wnusio podobny do babci :) - Ewelina stosunkowo niedawno dołączyłaś do grona Syrenek, jak się odnajdujesz w tej sytuacji ? Gdzie podziewa się Bosa, czy złapała przedszkolnego \'stresa\' i dlatego do nas nie klika ? Ktosia o nas zapomniała, Puchatek się nie odzywa, o Boji już nie wspomnę. Gaszę światełko - dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku, jeśli mnie pytałaś o samopoczucie, to różnie to bywa, szcególnie gdy trudno się do pracy przyzwyczaic po wspaniałym urlopie.... Nie narzekam jednak , jak zwykle . Życie jest za piękne, aby się przejmować drobnymi przypadłościami :) Dobrej nocy, gaszę światełko i myję kubeczki po tych wszystkich wspaniałościach 👄🌼👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno:( Ksymcia, dziękuję za zdjęcia:-) Młodziutko wyglądasz:-) Ja też coś wyślę, ale to już jutro, bo późno się zrobiło. No i Ewie za zdjęcia małego Supermana również dziękuję:-) A tymczsem, dobranoc, wygląda na to, że dziś ja gaszę światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....🖐️ .......mokro, zimno a do pracy trzeba było przyjść.....Rano jak wstaję jest jeszcze ciemno....Pocieszeniem jest faky, że zaraz pukam do poczekalni i czytam co jeszcze wczoraj robiłyście....:) hyba zmienie nawyki i zacznę dzień od herbaty, kawę zostawiam na później...tak chyba zdrowiej.......oczywiście zapraszam .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Br....zimno wszędzie ,deszcz bębnił strasznie w szyby i mokro wszędzie...CO z nami będzie ,bedziemy ślimakami ?I Francuzi nas zeżrą? Na deser . Ewcia, rano obowiazkowo herbatka a za chwile kawusia.Ja juz po śniadanku.Na pierwszy rzut żelazo , potem słaba herbatka i kawałek chrupkiego chleba z majonezm i pomidorem.I ..nie zemdliło mnie.Tabletka została ram gdzie ma sie rozpuscic.Ale ,że kawusia płucze żelazko cierpię męki , i na razie ćwiczę silną wolę i tylko myśle o kawce.Oj! wypiłabym w taki dzien. Spinakerku ,ty ten topik załozyłaś i ładnie tu zaprrosiłaś do dyskusji o menopauzie, a potem też ktoś cię przeczytał i dał artykulik i tu sie zrobiło bardzo rodzinnie i głupio mi nawet było zajrzec .Ale fajne zaproszenie od was dostałam i..jestem.Nawet myslałam ,że Nika 7 to Forever , tamte stronki są takie na ..leczenie a tu jest naprawdę luzacko i widać że sie znacie długo.Ja maila nie podałam bo tam mam nazwisko i musze drugą skrzynkę załozyć .A nie bardzo sobie z tym radze.Moze przy okazji.A teraz mam ostatni dzień zwolnienia i musze isc do firmy na 2 godziny oddać zaświadczenie o zdolnosci do pracy.I ustawić jutrzejszy dzień .Jak nie zrobie tego to od razu rano bedzie skutek widoczny Ale z dziewczynami chętnie sie zobacze , a nieźle sie czuje .No i mam jeszcze 20 dni urlopu. A Syrenki potęgą są i basta .I czasem naprawdę potrzeba uśmiechu ,albo chociaż powiedzieć co boli i jakoś ,ta zagada po swojemu, tya zaparzy kawusie ,tamta torcik upiecze ,i tak ..tu ciepło że aż mi sie gęba śmieje sama :-) ,:-) , parzę wam kochane herbatkę dziś ,z cynamonem ,imbirem i pomarańczami. Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×