Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

No to mamy już Kubusia Puchatka, Tygryska i Mamę Kangurzycę z maleństwem, czyli Ksymcię z Tosią lub Antkiem :-) Kubuś witaj w starych progach :-) Ja po weselu musialam szybko wrócic do rzeczywistości, czyli w niedzielę do zleceń a w poniedzialek rano do pracy. Takis już napisala jak było, cóż ja mogę dodać - fajnie było:-) Mam już kilka zdjęć od kuzyna, ale jestem na nich tylko ja, siostry nie widać. A moje zdjęcia, w tym jedno, które sobie zrobilyśmy razem, specjalnie dla was, są nieosiągalne bo mam zepsuty aparat. Jesli da się naprawić, to odzyskam zdjęcia. jesli nie, zostaną mi tylko te, które dostałam od \"młodych\". Podobno jeszcze nie wszystkie - mam dostać więcej. Może będą jakieś na których jesteśmy obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wstępie mam jedno pytanie - gdzie podziewa się szefowa herbacianego kącika ? :( Ewelinko, chyba się na nas nie pogniewałaś ? - Forever co się nasłuchałaś to Twoje ...\' zazdraszczam\' Ci :) Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku Rubik zjawi się na Śląsku. - Ksymciu dziękuję za zdjęcia, doszły w całości - ten młodzieniaszek obok Ciebie.... wyrasta na prawdziwego przystojniaka :) Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dziś znów dopadła moja alergia. Chce się ktoś zamienić na zatoki? Dopłacę:-( A taka piękna pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie pracowite się kobitki porobiły, a mnie się nic nie chce.Nawet mi się nie chce wybrać na grzyby, chociaż lubię chodzić po lesie. Dosia! Z tym netem to Ty się masz! Faktycznie jak się polepszy, to się popieprzy! Ewuniu! Jak to z tym szwagrem?Skąd to się wzięło? Dziękuję Forever za Psalm Rubika.Piękne to jest,wszystko, co tworzy to mi się podoba! Nie mam weny, idę spać!Dobrejnocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ No i doczekałyśmy się piątku.....uffffff.....nareszczie. Kawa stoi już na biurku, popijam sobie, bo spałam dzisiaj jak zając . Budziłam się co chwilkę a rano to wiadomo, wtedy dpoiero spać się chce. Trwam więc dzielnie do końca dnióweczki w nadzieji, że będzie spokojnie...:) Dziś już w szkole zebranie.....tradycyjne \"otwieranie portfela\", ciężki ten wrzesień...... Zapraszam na łyczek małej czarnej.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Net chodzi przyzwoicie (właściwie żeby nie przechwalić -dobrze) Ja już miałam zebranie...Trójki klasowe itd. Dzięki Ksymciu za fotki zawsze fajnie pooglądać czyjeś szczęście i przypomnieć sobie swoje.Dołączam do pochwał -bardzo ładnie wyglądałaś w tej tuniczce nadal mam dużo pracy,a myślałam ,że będę miała więcej czasu po sezonie ....ale może zimą..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda,E 44takie szczęscie trafia mi sie raz na kilkadziesiąt dni. Jak to dobrze,że to juz dziś.Słoneczko świeci,czasami zycie jest piękne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boja czekamy na Ciebie i trzymam kciuki żeby wszystko to co nie ułożone się ułożyło. A Ewelinka herbaciano- ogrodowa dziewczyna gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yes Yes Yes mamy piatkowe popołudnie najprzyjemniejszy okres w tygodniu. ja mialam ciężki tydzien, to sie ciesze podwójnie. Cos mi zaczyna szwankowac komuter i dlatego dawno nie zagladalam, nawet nie mogłam sprawdzic poczy od ostatniego zapisu. Ktos tu juz pisał o kłopotach z komperm - czyżby wirus zaatakowal nasz sprzę ??? :) :) :) Oj moje kochaniutkie koleżnki cos mi sie zdaje że tu rowniez się rozprzestrzenia wirus lenistwa, bo ja to jestem jak snięta ryba, ruszam sie bo musze. Miałabym takie malutkie życzenie, żeby nasze poczekalniane pracusie przesłaly dla mnie jakieś \"fluidy pracowitości\", bo nic sie nie chce tylko spać. Musze zrobić sobie znów wyniki, bo podejrzewam, ze znów mam anemie i dlatego oje samopoczucie równa sie suseł pospolity. Ja jestem baba jak tur, a mam anemie, zawsze myslałam, że anemik to taki drobny, wątły KTOS, a ja jestem dużża KTOŚKA. Jeszcze nie przeglądałam poczty, może i do mnie dotarły zdjcia z wesel. Ja wybieram sie na wielkie weselisko w przyszłą sobotę i nie mam ani kiecki ani butów ani nic. A na dodatek nie umiem szyć, jak Ksymcia. Pozdrawiam, może mój komuter będzie taki dobry i pozwoli mi zajrzeć tu później, a tera biegne na pocztę (elektroniczną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałam pocztę i \"doszły\" do mnie piekne Dalie Ewci, a zdjęć z weseliska nie ma. Prosze ja tez chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 A ja mialam zawirusowany komputer..i nie mogłam nic napisać:( Ale był dzisiaj pan informatyk..stwierdził że ..cytuję\" muszę u Pani spędzić chyba cały dzien żeby doprowadzić tego ..nie obrazi się pani..prawda?\"grata\" do jako takiego stanu\" :D:D:D:D:D Dzisiaj zrobił tyle żeby można uzywać..ale ma przyjśc w przyszłym tygodniu:) Teraz idę sobie spać..jestem zmęczona..bo przyjechala do mnie koleżanka z Krakowa..pisałam o Niej wcześniej..i zostali do jutra:)Przyjechala z synem> DOBRAEJ NOCY...buziaczki👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No rzeczywiście Tygrysku..Hooop..gdzie są Wszystkie?? Może sobota..i po sprzataniu sa zmęczone:) Ja dopiero teraz się trochę odrobiłam ..Koleżanka pojechała ode mnie około 16..ale było bardzoa fajnie..usmiałysmy się..Potem zadzwoniła siostra..pogadałysmy..Mąz sprawił mi miłą niespodziankę..fajny mam dzień:):) Oby taki był do końca dnia..a najlepiej żeby każdy taki był..oczywiście dzień:):):) Przyjdę jeszcze wieczorem...narazie koleżaneczki..buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, ja zdjęcia dostałam od MarMi.Mi się podobasz na nich, jeśli o to chodzi! Ale pewnie to nie mi masz się podobać👄. A ja byłam dziś na grzybach! I mam! Nawet niezłe to grzybobranie. Później się zdrzemnęłam , obiad, pranie itp, i tak sobota zleciała.Musze syna puścić do kompa, bo mi nie da żyć! Miło Was znowu widzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ No i ja też się wemknęłam na chwilkę między urzędującymi...:)) sobota to dzień przerąbany dla mnie jako użytkownika kompa - nie dopuszczą!! Ale chciałam Wam pomachać łapką 🖐️ i życzyć udanego reszty wekendu i dobrej nocy PAAAAAA 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I była sobie sobota i po sobocie. Ewciu dziękuje, że podjęłaś się pracy listonosza, zaraz sprawdzę poczte czy juz doszło. Ja dopiero wróciłam z miłych odwiedzin za miastem. A wcześniej byłam na zakupach i kupiłam sobie sukienke na weselę. Ale butow wciąż nie mam chyba boso pójdę :) :) :) Oj jak jestem ciekawa nowych przesyłek na poczcie. Musze tam zajrzeć. To

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu dziękuję zdjęcia dotarły. Ksymciu otwieram po kolei zdjęcia z \"Twojego\" wesela i szukam Cie i tylko pare mlodą widze, az wreszcie sie doczekala - Młoda, piekna osóbka z pieknym młodym czlowiekiem. MarMi a od Ciebie nic do mnie nie doszło. Dlaczego czyzbyś o mnie zapomniała. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój komp ostatnio szaleje.Caly czas sie zawiesza. Jakiegoś wirucha miałam. Nie wiem nawet czy cos mi sie uda wyslac do Was?? Zdjęcia doszly. Super wyglądacie Siostry Laseczki . I Grilowa Rodzinka Tez super. A chlopaki to juz kawalerowie. Powaznie . A jacy przystojni.:):):) Ewuniu 44 przyslij mi 1 część zdjęć Ksymci , jesli juz jesteś taka uprzejma Poczta Polska. Nigdy Ewo nie jest tak,zeby czuć pelnie szczęścia. Zawsze gdzieś czyha jakieś diablę,które pokrzyżuje szyki. Bądzcie ze szwagrem jak najczęściej .Choroba na pewno ustapi.Ale musicie mu w tym pomóc,wspierajcie go biedaczka.Ewuniu,pomysl na prezent mialas naprawde dobry. MP3,to dobry wybór.:):) Forevciu,jak to dobrze,ze masz wreszcie wolne.Troszke odpoczniesz kochana. Masz farta z powodu Rubika. Jak przyjedzie do mnie,to tez pójdę.:D Ewciu,dzieki za kawusię.pije z Wami codziennie.Czasem heratke. Tylko,że nie ma naszej herbaciarki Ewelinki. Hallooooooo!!! Ewelinko,odezwij sie!!!:):) Ksymciu,kobeity sa chyba delikatmiejsze,jesli chodzi o badania. Ale wybór nalezy do pacjentki. Obys byla zadowolona.L):) Spinko,tez Cie tak malutko na wateczku.Noc nie piszesz o sobie..... Marmi,współczuje Ci. Ja tez to często mam. Teraz mam na razie spokoj. KToska,Ty to tez masz sie z kompem jak ja. Nie przesadzaj,ze butow nie masz. Pewnie pół szafy,tylko, nie ma w czym iść. Ale ja też tak mam.:) Takisku,nie wazne czy stary czy nowy??? Ma chodzić.... Kubusiu,uwazaj z tymi grzybami.Nie zatrujcie sie. Dosieńko tez Ci macham i wszystkim Paniom.A teraz czy uda mi sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 A ja jestem straaasznie przeziębina:(:( Witajcie..tylko sie przywitam i idę do łóżeczka..ale mnie wzięło.Nie lubie tych miesiecy..września..pażdziernika..Nie wiadomo jak sie ubierać..albo za zimno..albo za gorąco..a skutki są jakie sa!!! Zmykam..mam gorączkę..czuje sie \"podle\"..i mam dośc:( Nie bedę Wam tu smutkować..Miłej niedzieli..papapa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przed niedzielnym obiadkiem i życze wszystkim \"smacznego\" Tygrysku dziękuje, doczekalam się wierszyka o sobie i powodem tego jest brak butów. Masz rację Tygrysku najlepsze sa \"rozklekotane\", bo nie robią odcisków, tylko, że takie nie maja juz odpowiedniego wyglądu \"na wejście\" :) :) Bosanowa, ja nie przesadzam, ae naprawdę jestem \"bosa\". Potrzebuja janych szpileczek, a takich niestety nie posiadam, bo ja ciągle mam problemy z butami, bo moja nóżka urosla taka niewymiarowa, za gruba i za wysoka. Miałam ładne szpileczki, które by pasowały ale sa już tak schodzone że nadają się tyko do smietnika. Czarne to i owszem by się znalazły, ale czarne buty do jasnej sukienki buuu nie pasują. Mam przed sobą bardzo intensywny tydzien wyjazdowy i tylko 1 dzien na znalezienie czegoś odpowiedniego. Wczoraj Takisek podpowiedział mi fajną rade. Przecież moge kupic buty-jednorazówki, takie z nibyskóry, za grosze byle tylko ładnie wyglądały na jeden raz. Może jak pójde w tym kierunku to sie uda. Bo ja jestem taka praktyczna i zawsze szukam czegoś co by mi długo służyło. I często nie znajduję nic. Takisku posyłam Ci fluidy dobrego zdrowia - nie choruj, wyrzuć to chorubsko daleko od domu. zdrówka Ci życzę Zajrzę jeszcze na pocztę i do GARÓW - bo niedzielny obiad dobra rzecz szkoda tylko, że trzeba go samemu zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tylko się z Wami przywitam. Dalej mi fiksuje internet.Ponoć dlatego,ze mamy w domu trzy komputery podłączone do jednego reutera.I jest tylko w jednym,a reszta bezuzyteczna.....Moze kogoś zawezwe... Takisku,tak ,i przykro.ja tez żle sie czuje.Wczoraj mowilam Marmi,ze mam spokoj z zatokami,a dziś juz mi daly popalić. Glowa mnie boli. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam, przejrzałam pocztę, zobaczyłam weselujące panie Takis i MarMi, ładnie wyglądacie...:) i ta sukienka Takis jest super z szalem zrobiła się szykowna....:) Dzięki za zdjęcia. Ktoś tu pisał o zatokach, chyba MarMi, no to chyba jej \"pozazrościłam\", dopadło mnie na całego. Nic jednak nie dało rady zniszczyś weekendu na wsi. Było pięknie.....słonecznie, cieplutko, chociaż już trochę jesiennie.....Zrobiłam porządki w ogrodzie, powycinałam przekwitłe malwy, chłopcy skosili trawkę i po cichu robie \"ogrodowe\" plany na wiosnę.....:D Zrobiliśmy sobie grila a za tydzień planujemy pożegnanie lata i pieczonego prosiaczka....oby tylko pogoda dopisała. Zrobiłam parę zdjęć i wieczorem spróbuję Wam przesłać. Reraz tradycyjnie kawa czy herbata? Miłego dnia dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×